Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

SPECJAL DO JASTRZĘBIA

strona 2/6

14 marca 2008, 23:20 / piątek
Słyszałem, że jutro będzie można się zapisać na meczu.
15 marca 2008, 01:14 / sobota
Tak będzie można w sklepiku na koronie stadionu. Biletów zostalo około 80. Nie napiszę, że macie byc spokojni bo starczy dla każdego. Na bank nie starczy
15 marca 2008, 09:11 / sobota
Stowarzyszenie Lwy Północy informuje, że na meczu z Wisłą Płock będzie możliwość kupienia biletu na speca do Jastrzębia. Po meczu lista definitywnie zostanie zamknięta i nie będzie już możliwości zakupu biletu.
15 marca 2008, 22:44 / sobota
Mam nadzieję, że tym razem napewno dla każdego będzie miejsce i każdy kto kupił bilet będzie siedział... Bo w specjalu do Gliwic troche ludzi jednak było na korytarzu....
15 marca 2008, 23:03 / sobota
Anonim, dokładnie. Chociaż myślę że teraz będzie łatwiej wszystko ogarnąć raz że mniej wagonów, dwa że Gliwic to był pierwszy wyjazd organizowany przez Lwy Północy, mimo że Lwach są osoby z "Lechistów".
Pozdrawiam i do zobaczenia :-)
16 marca 2008, 00:45 / niedziela
chuj z miejscami, oby kazdy kto pojedzie wszedl na sektor gosci, przestancie sie jebac z miejscsmi, wazne zebysmy wszyscy weszli na sektor, w droze jakos sie pomiescimy w przedzialach panowie szlachta!!!!!
16 marca 2008, 12:25 / niedziela
Hej ''panienki'',moze jeszcze wam kuszetki zalatwic ?!
16 marca 2008, 14:13 / niedziela
witam..
nie moge jechać do jastrzębia z powodów osobistych :( czy mogę się wypisać i odzyskać kasę??
16 marca 2008, 14:16 / niedziela
Czy istnieje możliwość odzyskania zaliczki którą się wpłaciło?Zapisałem się podczas meczu na wyjazd,ale dzisiaj się dowiedziałem,że moje plany poszły się je... - muszę być w robocie:/
16 marca 2008, 15:30 / niedziela
Czarny68 - kuszetek nie trzeba, wystarczy, żeby nikogo nie wydymać na miejsce, czyli zgarnąć kase i nie dać miejsca!! Tak piszesz a sam zapewne miejsce masz zapewnione! Pomyśl dwa razy zanim sie odezwiesz, to naprawdę nie boli!!
16 marca 2008, 15:41 / niedziela
anonim palo jak bys jechal pociagiem do Gliwic to bys wiedzial czemy ludzie siedzieli na korytarzu,wiec przestan pierdolic dzieciaku i z szacunkiem do ludzi dzieki ktorym takie wyjazdy sa organizowane!!!!!!!!!!!!pozdro dla Lwow
16 marca 2008, 15:54 / niedziela
Anonim pikolu, sam coś zorganizuj. Lechia to nie supermarket. Kaprysy i fochy masz jak panienka, wyjazdy to nie tylko przyjemnośc.
16 marca 2008, 16:09 / niedziela
Anonim,zarzucasz oszustwo ludziom,ktorzy organizowali wyjazd ?!
Piszesz,zebym dwa razy pomyslal,zanim cos napisze,pomyslalem chyba 100 (slownie sto )-jestes chujem do potegi,frajerze jebany !!!
Za takie oszczerstwa pod adresem Lwow Polnocy,powinni ciebie rozkminic i napierdolicjak swini za obierki palo jedna !!!!!!!!!
16 marca 2008, 16:57 / niedziela
3. Każdy posiadający bilet będzie miał miejsce – nie ma się co spieszyć.
A czy siedzące w przedziale czy stojące w korytarzu to inna sprawa : ]

jazdaaaa

KDV
16 marca 2008, 17:53 / niedziela
Anonim- Stowarzyszenie do wyjazdu dołożyło 6 tys złotych, żeby taka pała jak ty, mogła wygodnie przwieź dupę. A to że arcyhrabiowie nie chcą siedzieć w przedziale bez kolegi z osiedla, to nie wiń za to Lwów.

Zresztą, jak chcesz się "dorobić" na specjalu, to zapraszam jutro do Roko. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc.
16 marca 2008, 18:39 / niedziela
Zeto-no to jeśli stowarzyszenie musiało dołożyć do specjala, to wychodzi na to, że bilety powinny być droższę o te 10zł lub 15zł i by wyszło na zero więc nie widzę problemu? Kazd by zapłacił 10-15zł więcej i by miał miejsce i kto by się zdecydował to by pojechał! Pozatym zobacz co pisali ludzie ze stowarzeszenia przed wyjazdem (że każdy będzie miał miejsce itd.), zobacz, że w wątku o wyjeździe do Gliwic kilka innych osób też się skarżyło, a uwierz mi, że jeśli chcecie Wy czyli stowarzyszenie, aby na wyjazdy jeździło dużo więcej ludzi to w ten sposób ich nie przyciągniecie po prostu!! Jak jakiś młody jechał pierwszy raz i trafiło mu się miejsce na korytarzu to zastanowi się napewno zanim wsiądzie drugi raz do specjala... Rozumiem, że nie tak łatwo to zoorganizować itd. ale też nie można ludziom po szalu najpierw pisać, że wszyscy usiądą a potem w pociągu się okazuje, że jedzie wiecej ludzi niż powinno... Jak napiszecie, że ktoś wszedł bez biletu to przecież można sprawdzić bilety w samym pociągu potem także, nie tylko przy wsiadaniu!!
16 marca 2008, 21:19 / niedziela
Czy można jeszcze kupić bilet na wyjazd?
16 marca 2008, 21:21 / niedziela
A nie boisz sie,ze ktos Cie ''wydyma'',zgarnie kase i zajebie ci miejsce ?
16 marca 2008, 21:25 / niedziela
anonim... do Lichenia to nie tu .... jak chcesz milo i kulturalnie --- odnosnik ..

podobno darmowa grochowa bedzie....
16 marca 2008, 21:29 / niedziela
Czarny,

bardzo merytoryczna odpowiedz i zachęcająca do dalszej polemiki
16 marca 2008, 21:37 / niedziela
Bo mam wkurwe !!!
16 marca 2008, 21:48 / niedziela
I to jest konkretny argument. Czyli wszyscy cicho i nie wypowiadać się bo Czarny ma wkurwe
16 marca 2008, 22:00 / niedziela
Rombis,na chuj ten sarkazm ?!
Powiedz lepiej prawde,ze mnie nie znosisz od poczatku i wkurwiam Ciebie,a nie zapierdalasz na okolo !
Mam wkurwe,bo nie lubie,jak ktos,kogos posadza o to,czego nie zrobil !
A tak postapil Anonim ! To wszycho !
16 marca 2008, 22:09 / niedziela
Anonim, czy ty kurwa wiesz czego chcesz? Pociąg wygodny, warunki zajebiste, cena jak za skm, a ty pierdolisz, że ktoś kogoś oszukał. Pierdolnij się chłopie w cymbał. Stowarzyszenie dołożyło własną kasę, znaleźli chłopa który też dołożył parę złotych, a ty kutasie szukasz dziury w całym. Może zostań w sobotę w domu i nie jedź do Jastrzębia, bo dla mnie od dziś jesteś gorszy cymbał niż castrop!!!
16 marca 2008, 22:17 / niedziela
Czarny,
lubię Cie bardzo, odkąd kiedy przeczytałem Twój pierwszy post bardzo Cię polubiłem i zawsze myślałem jak Ty i bardzo cenne zawsze były Twoje wpisy, aż tu nagle taka zmiana, przeraziłem się czy to aby Ty piszesz... Nie wiem po czym wnosisz, że Cię nie lubie... taki cios wprost w serce ;)
To żart oczywiście, ale jesli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to wypada mu odpowiedzieć a nie odpowiadać tak jak to zrobiłeś. W tem sposó nie rozwiejesz zastrzeżeń
16 marca 2008, 22:30 / niedziela
Co,moze mialem sie jemu przysiegac na Boga,ze nikt nie wyjebal go w powietrze ?
Daj spokoj.
Staram sie trzymac fason,ale jak czytam oszczerstwa pod adresem Lwow Polnocy,to nie sposob nie zareagowac tak,jak to ja zareagowalem.
16 marca 2008, 22:39 / niedziela
JA CHCIALBYM COS OFICJALNIE WYSTOSOWAC NA TYM FORUM W TYM TEMECIE (BO JEST NA TOPIE) !!!CHCIALBYM BARDZO SERDECZNIE POZDROWIC I GORĄCO POZDROWIC MARKAM!!!!!!LUDZIE MUSIMY SIE TRZYMAC RAZEM BYC POPROSTU JEDNĄ ZGRANA PAKĄ !!NIEMOZEMY SIE NAWZAJEM WYZYWAC PRZECIEZ TO JEST NIEZGODNE Z NAMI!!!!!!!!!!!MUSISMY BYC JAK ARMIA JAK ODDZIALY NAPOLEOŃSKIE !!!!!POZDRAWIAM RAZ JESZCZE MARKAM ORAZ WSZYSTKICH OPROCZ TULSIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 marca 2008, 22:45 / niedziela
SRODMIESCIE Z LECHIA EOOO SRODMIESCIE Z LECHIA EAAAAA
16 marca 2008, 23:04 / niedziela
wagon8 wiem, ze nie na temat i sorry za off topa, ale moze sie umówisz z MarkiemM a nie klepiesz w każdym temacie jakieś buziaczki, pozdróffki i loffka to tak na przyszłość :)

Co do wyjazdu kto chce ten ma siedzenie taka prawda. A jeśli sie zdarzają jakieś błędy to logiczne dopiero się nakręcamy na tak liczne wyjazdy. Ogólnie wszystko jak do tej pory jest ok. Pozdrawiam
16 marca 2008, 23:15 / niedziela
A CO MAREK CI KAZAL TO NAPISAC!!!!!!!!!!!!CZY MOZE POPROSTU ZAZDROSCISZ KOMUS POPULARNOSCI !!!!!A JAK NAWET SIE UMOWIE Z MARKIEMM TO NAPEWNO NIEBEDZIE TAM BO POPSUL BYS Z PEWNOSCIA CALY KLIMAT GADKI I MOGLA BY WYBUCHNOC NIEPOTRZEBA JADKA!!!!!!A WIDAC ZE BOLI CIE ZE LUDZIE BARDZIEJ WOLA MARKA OD CIEBIE I TWOICH KOLEGOW !!!!!!!!!!!!!!POZDRAWAIM MARKAM
16 marca 2008, 23:22 / niedziela
Szybki jesteś :) Nie obchodzi mnie czy się umówisz czy nie róbta co chceta podsunąłem pomysł :) Czy trafny czy nie sam oceń !! Pozdrawiam Twój wciśnięty Caps Lock !!! :)
16 marca 2008, 23:29 / niedziela
NAPEWNO ROZPTRZE TWOJ POMYSL!!!!PISZE DUZYMI BY TWOJE OCZY MOGLY TO ZOBACZYC!!!!!!A NIEMASZ SIE CO PODLIZYWAC BO I AK NIEBEDZIESZMIAL JAK PAN MAREK SWOJEGO FC!!!!!!!EOOOOOOOOO EAAAAAAAAAA!!!!!!pozdrwaiam MARKAM xD xD xD
16 marca 2008, 23:39 / niedziela
Nie zabierałem do tej pory głosu w sprawie wyjazdu do Gliwic i spekulacji nt. specjala do Jastrzębia.

Ale kuw.ica mnie wzięła, czytając niektórych płaczących o braku miejsc siedzących w specjalu do Gliwic.

Mam swoje lata, przeżyłem trochę wyjazdów w latach 70-tych i 80-tych. Były to wyjazdy pociągami rejsowymi, zazwyczaj z powybijanymi już na Wzgórzu Nowotki przez śledzi szybami. Miejsca leżące na frytkach, podłodze korytarzy, lub jak sardynki w kiblu.

W drodze do Gliwic i z powrotem też zaliczyłem korytarz, chociaż jechałem w 2-ce przydzielonej Lwom Północy. Czy mam żal do organizatorów, że nie załapałem się na królewskie siedzenie?

NIE !!!

Ktoś nie policzył przedziału dla kanarów i bufetu. Zdaża się. Nauczka na przyszłość. LP będą o ten wyjazd mądrzejsi i nie popełnią już tylu błędów, wyciągną z tego wyjazdu wnioski - przynajmniej mam taką nadzieję.

Ludzie przestańcie lamentować, jesteście LECHISTAMI , a nie Pink Lady !!!
16 marca 2008, 23:40 / niedziela
Anonim debilu zastanow sie. Ty kurwo pedalska. Ty cioto ty kurwo. Kradniesz chuje i chowasz do dupy. Pedale jebany, kazdy robi bledy. Kanary zajebaly 8 miejsc. kolejne 16 sklepy. W przedzxialach niekiedy siedzialo 6 osob, ale poniewaz kolega chcial siedzec z kolega a nie z kims kogo nie zna to skonczylio sie ze ludzie stali na korytarzu. Co cioto zyciowa, za reke mialem Cie prowdzic. Ja osobiscie kilku mlodziezowcow zaprowadzalem i szli na frytki gdzie jest wygodnie i wyspac sie nawet mozna. I modl sie psie abym Twojego meila ktory jest zalogowany tutaj nie znalazl na liście wyjazdowej. módl się albo odszczekaj, że Lwy Północy kogokolwiek okradły.

Przepraszam brac kibicowską za moje słownictwo, ale ta kurwa nic (zero) nie zrobi. Każdy chętny do pracy widziany. Kurwa ka żdy z nas robi charytatywnie, dokładamy z własnej kieszeni. Miał sklep wszystko zwrocic, ale też się przejechaliśmy. każdy z nas jest po ładnych pare złotych w tył po tym wyjeździe.

Nie no kurwa dopadne cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A wtedy gwarantuje, że masz zakaz całkowity na Lechie
16 marca 2008, 23:58 / niedziela
Brawo panie Marku!Tym wpisem pokazales ze za darmo sie szacunku niezobywa a ze jedni tak go okazuja a jedni tak to juz inna sprawa...a ty Limak teraz zobacz jak sie zdobywa to cos ;);)!!!!Daliscie sie prowokowac jak dzieci !!!!!Pozdrawim MarkaM
17 marca 2008, 00:00 / poniedziałek
LP - chyba Cię trochę poniosło, hihi ...

Nie znam Anonima i nie chcę go bronić, ale gościu w pierwszym wpisie wyraził tylko Swoją opinię. To wolno każdemu z nas.
Trochę przegiął w dyskusji z Czarnym (drugi wpis) i tu należałyby mu się jakieś zjebki, ale bez przesady i bez impertynencji.

Pozdrawiam.

ps. przy okazji - pozdrowionka dla FC MarkaM z Wagonu8, hihi.
17 marca 2008, 00:03 / poniedziałek
Nawzajem Marku pozdrawaimy nawzajem :):):)
17 marca 2008, 00:09 / poniedziałek
L_P- tmato było napisane było przezemnie przez to co Czarny napisał z kuszetkami. Przesadziłem z tym i ok masz racje PRZEPRASZAM STOWARZYSZENIE LWY PÓŁNOCY, jak widzisz poniżej napisałem jeszcze jeden post i tam jest już dokładniej napisane wszystko i nie mam zamiaru nikogo o takie rzeczy oskarżać, ale jednak chyba lepiej zrobić bilety troche droższe tak by każdy siedział i kasę (która ewentualnie zostanie) przeznaczyć na działalność stowarzyszenia! takie jest moje zdanie! Chyba chodzi wszystkim o to, żeby coraz więcej osób jeździło na wyjazdy, a jak ktoś kto jedzie pierwszy raz nie będzie miał miejsca itd. to naprawde to go nie zachęci i następnym razem nie pojedzie, a z tego co wiem to troche ludzi miało właśnie pierwszy wyjazd!
17 marca 2008, 00:46 / poniedziałek
Anonim czy my jeździmy na kolonie czy na mecz. Po twoim wpisie i paru innych uważam że w dupie wam sie poprzewracało. Kurwa gdzie te czasy gdzie wszyscy stali,spali gdzie popadnie a dla Ciebie chyba trzeba kuszetkę wynając. Jakoś u nas w wagonie gdzie siedziały LP ludzie nam nie znani siedzieli z nami, spali na frytach i nikt nie narzekał a powiem ci jeszcze od siebie ze sam usiadłem dopiero w powrotnej drodze za Laskowicami pomimo tego że byłem jednym z organizatorów speca jako członek LP. Kończąc temat zauważ że to pierwszy wyjazd specem w takiej ilości i jako LP zbieramy cenne doświadczenia na przyszłośc, zamiast krytykowac wstąp pomóż dołóż jak My z własnej kasy. Nie pozdrawiam bo jesteś mega zjebem.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
17 marca 2008, 01:18 / poniedziałek
Hyhyhy ubaw po pachy.
Jak sie organizuje internetowy wyjazd dla piknikow i wszelkiego rodzaju niedorobionych, to nie dziwota ze trzeba potem sie sie z nimi uzerac za tym samym posrednictwem.
Internet powinien byc do spraw informacyjnych, a nie do agitacyjnych typu "jedziemy w konfortowych warunkach","kielbaska gratis","losujemy nagrody","przez tydzien 5 zlotych taniej".
Od agitacji jest ulica i kontakty miedzyludzkie.
Najlepsze ze malkontenci tez maja racje skoro im naobiecywano, a o wyjazdach nie maja zbytnio pojecia.
O specjalach juz wyrazilem swoja opinie,teraz czekac az taka wycieczka bedzie gdzies przekopana.....niestety im predzej tym lepiej, moze paru osobom zaswita w glowie ze nie tedy droga.
Pokolenie statystykow, ze "obojetnie kto aby wiecej", predzej czy pozniej przejedzie sie na tym i nie przekona mnie to, ze tak robi 95% Polski.
Juz lepiej miec "zero" dwa razy na runde, anizeli po paru latch stwierdzic ze jest dramat jesli chodzi o cznnik ludzki.
Niech te specjale juz beda ,ale 4/5 razy w roku i starczy.
17 marca 2008, 07:42 / poniedziałek
Pilsner, ja pojechałem do Gliwic i od początku do końca miałem wrażenie, że wyjazd jest organizowany również dla mnie. Komfortowe warunki, sklepik, wesoły przedział itp.

Informacje o wyjeździe czerpałem również z Internetu.

Czy w związku z tym, Twoim zdaniem, jestem piknikiem czy kimś "niedorobionym"?
17 marca 2008, 07:46 / poniedziałek
Jesteś niedorobionym piknikiem :D
17 marca 2008, 09:13 / poniedziałek
DOBRA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH SPÓŹNIALSKICH !!!!!!!

GKS Jastrzębie udostępnił kolejne 100 biletów, na mecz z Naszą Lechią. W związku z tym, osoby które dopiero zdecydowały się na wyjazd, mają okazję kupić bilet na speca. Koszt nie ulega zmianie. Bilet na speca w cenie 100 zł można kupić jeszcze tylko dziś i jutro w sklepie Lechista w Pasażu Królewskim (godziny otwarcia sklepu 10:00- 18:00), lub dziś o godz. 19:00 w Roko.

Po udanym wyjeździe do Gliwic, szykuje się kolejna inwazja. Tym razem do Jastrzębia !!!!!!!
17 marca 2008, 13:00 / poniedziałek
jeśli zostało udostępnione kolejne 100 biletów to ma się rozumieć że te 400 poszło jak świeże bułeczki ??
17 marca 2008, 13:56 / poniedziałek
Podobno 300 biletów zostało też wysłanych do Krakowa i Wrocławia, więc na sektorze będzie nas 800?
17 marca 2008, 13:57 / poniedziałek
skąd masz takie info jeśli zostały jakieś bilety wysłane to wątpię zeby więcej niż 100
17 marca 2008, 14:46 / poniedziałek
Ja uwazam za duzy sukces specjal do Gliwic.Nie cisnieniuje sie ze "pare-parenascie" osób narzeka na organizacje.Trza spojrzeć jaki to odsetek ludzi,pojechało ok 650-700 a narzeka kilkanascie sztuk.Moim zdaniem wynik dobry nawet bardzo dobry!
Ja sam z wolnego wyboru wybrałem "frytki",ot polezałem sobie.Wystarczy 3 bluzy,kurtka pod głowe i heja Lechijka on tour!
Teraz Jastrzębie,trza jechać niewazne jak i czym,trza tam być mimo niedogodnego terminu.Jest organizowany specjal i kolejne brawo...ale czy my kibice dopiszemy?Wszystko w naszyc rękach więc zapisywać się!!! I Basta.
17 marca 2008, 14:52 / poniedziałek
Wszyscy do Jastrzebia!!!!!!!!!!!
17 marca 2008, 15:02 / poniedziałek
Wedlug mnie rowniez zajebisty szacunek dla Lwow nie tylko za specjal ale za wklad jaki wkladaja w orgaznizowanie wielu rzeczy dla NAS kibicow.Chyba tylko nieliczni wiedza ile wlasnego PRYWATNEGO czasu trzeba poswiecic na zorganizowanie pociagu.Mimo wszystko uwazam za nie potrzebne wrzuty na Anonima chlopak moze poczatkujacy -wyrobi sie :) nie powod zeby mu wrzucac od k,,,
Zreszta Anonim masz czas przyjdz na spotkanie,zobacz,pomoz a wtedy sie wypowiedz na forum ok :)
Zreszta Ci co pamietaja pociagi za H. nie maja prawa narzekac.
17 marca 2008, 15:08 / poniedziałek
MazurWMG
17 marca 2008, 13:56 / poniedziałek
Podobno 300 biletów zostało też wysłanych do Krakowa i Wrocławia, więc na sektorze będzie nas 800?

Uwielbiam takie wpisy! Podobno coś tam podobno coś tam. Jak coś wiesz to pisz, że tak jest, a jak nie jesteś pewny to nie pisz wogóle.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024