Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

SPECJAL DO JASTRZĘBIA

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

23 marca 2008, 11:52 / niedziela
Gdyby byli z księdzem, na pewno by coś zdziałali. A tak musieli uciekać :-)
23 marca 2008, 12:07 / niedziela
tylko zwyciestwo lechijko tylko zwyciestwo slaby mecz ale licza sie 3 punkty w jastrzebiu a my swoje LECHIA GDANSK
23 marca 2008, 14:09 / niedziela
zdjęcia z Jastrzębia
odnośnik
23 marca 2008, 14:34 / niedziela
W ogóle zamuliłem i nie widziałem kolesi z racami na dachu, fuck jeszcze nic nie spałem, za wygodnie było nie czuje zmęczenia :-) ha ha
23 marca 2008, 14:51 / niedziela
Witam!!

Ktoś się może orientuje jak tam zdrowie Filipa (Rz)?

Wesołych Świąt dla wszystkich Biało - Zielonych!!
23 marca 2008, 16:29 / niedziela
Filip ma się już dobrze. Dziś, albo jutro wraca do domu.
23 marca 2008, 20:06 / niedziela
LP dajcie znać kiedy odbędzie sie najbliższy wyjazd na który nie bedzie organizowanego specjala.
Chciałbym za wczasu zapisać sie na niego.
Dziekówka za super organizacje i za to ze... rejsówka. :-)
23 marca 2008, 20:18 / niedziela
Specjala nie będzie do Łowicza (brak klatki dla gości) i Łomży (brak torów kolejowych). Na wszystkie inne wyjazdy jedziemy specem ;-)

Do Jastrzębia też miał być spec, ale "siła wyższa" nie pozwoliła. W sumie wyszło chyba nawet lepiej, niż byśmy mieli jechać specem.
23 marca 2008, 22:40 / niedziela
Lepiej ?:) zdecydowanie!!! wiem ze bylem ... czuje to nawet teraz.... jak zwykle urok rejsowki ...zawsze mozna poznac ciekawe osoby w pociagu !!:) do tego jak sie postarasz to i browar sie znajdzie...kolejny niezapomniany wyjazd! luksus.. a co stacja to wesolosc.. nie jednego ogarniala...(wawa,kielce,Krakow) !!!

stadionik rewelacja..KlimaTOWY..! te race... powiem ze marzylem o tym by cos odwalili z tymi wiezowcami... i spelnilo sie te marzenie.. cos nowego ... i sadze ze nie bede mial juz okazji czegos podobnego przezyc... szkoda tylko ze wieczorem ten szpil nie byl grany ...oby wiecej rejsowek... jak ktos napisal ..Lechia to klub magiczny a ta magie widac na takich wyjazdach ....
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.955