Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA NA ZAWSZE NA T29!

strona 1/1

11 marca 2008, 13:54 / wtorek
Brawo dla zarzadu za ostatnie inwestycje. O oswietleniu marzylem od dziecka gdy jako 9latek pojawilem sie z ojcem na pierwszym meczu (jakim latwo sie domyslic po nicku). Jest naprawde calkiem niezle. Boiska treningowe ekstra. Krzeselka mnie nie zachwycaje (wole tradycyjne dechy), ale kolejne planowane rzeczy jak najbardziej,np: nowa murawa z podgrzewaniem. Jeszcze tablica swietlna by sie przydala (do zegara jest sentyment, ale to juz naprawde nie te czasy). Najwyzszy czas tez przesunac klatke i wydluzyc "prosta".
W perspektywie mozna tez spokojnie powiekszyc stadion do ok. 20 tys. I nie przesadzajmy z tymi miejscami parkingowymi. Kupa ludzi ktorzy nawet maja bryczki to zostawia je w domu zeby spokojnie bro po meczu wypic (albo i przed:) Ja tam nie widze dramatu. A nawet jesli to spokojnie mozna zrobic duzy parking kolo multikina. jak ktos koniecznie chce dupe wiezc pod sam stadion niech przyjezdza wczesniej (sam tez parkuje jak najblizej wiec nikt nie moze mi zarzucic ze nie rozumiem kierowcow).
Podsumowujac na poczatku bylem entuzjasta Lechii na BalticA, ale coraz bardziej sie przychylam, ze ponad 60 lat tradycji, wspomnienia, unikalne polozenie powinny zdecydowac o pozostaniu na T29. Na Baltic mozemy zagrac jak kiedys do champions league wejdziemy:)
11 marca 2008, 22:16 / wtorek
Jakie 60?Chyba nie śledzisz uważnie poczynasz działań Naszego zarządu i historii T29 - - - Albert Forster i 105 lat tradycji robią wielką różnicę!!!

Pozdro dla kumatych z 2 wagonu i Gedanii!!!
11 marca 2008, 22:42 / wtorek
Poza tym zamiast samochodem można sie przejechać tramwajem w którym też zawsze jest dobra atmosfera ;)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479