Gdańsk: piątek, 16 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Uklad Lechia - Stalowka

strona 1/1

1

12 marca 2008, 11:07 / środa
Witam. jestem kibicem "stalowki" Stali Stalowa Wola, od dluzszego czasu obserwujemy Lechie Gdansk i kibicowsko nawet niezle wypadacie , co wy na to aby stosunki lechii ze Stalowka sie polepszyly mowi tu o jakiejs zgodzie ukladzie itd. Stal Stalowa Wola Pozdrawiam !!!!
12 marca 2008, 11:13 / środa
Ja Sie Nie Wtrącam ! . Nie Jestem Za ! .

Zgody Są 3 Najwazniejsze :

WISŁA KRAKÓW , SLĄSK WROCŁAW , LECHIA GDAŃSK

A Zaprzyjaznione Kluby To : Unia Tarnów , Pomożanie Malbork , Wisła Tczew ,

I Tego SIe Trzymamy ! ,
12 marca 2008, 11:15 / środa
O kurwa jesteśmy obserwowani co teraz?! NAWET NIEŹLE wypadamy hehe dzięki ci o wielka stalówko wy to dopiero wypadacie konkretnie. Nie pozdrawiam.
12 marca 2008, 11:17 / środa
niestety, raczej nie, bo na Pomorzu mamy lekką zgode z Legią: odnośnik i odnośnik

ale możemy spróbawoać, to jak, głosujemy?

kto jest ZA?
12 marca 2008, 11:20 / środa
Siema!! Musisz z tym uderzyć do kiboli KKS Gedania, tak naprawdę to Oni klepią wszystkie zgody, może Cię to dziwi, ale taki u nas w mieście jest układ, niby jest tylko Lechia, ale wszystkim trzęsą Oni i my nie możemy bez ich zgody podejmować żadnych decyzji, bo wtedy nas ganiają po mieście, tak jak teraz po meczu z Piastem, bo paru nierozważnych typków wymieniło się szalami. Ale co ja Ci będę pisał, szczegóły i kontakt do kolesi z Gedanii znajdziesz pod tym linkiem:

odnośnik

tylko uważaj, bo chłopaki szybko się wkurwiają.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
Jesteś przewielki i przewspaniały ;-)))))

Ja jestem za takim układam między nami, żeby was za każdym razem napierdalać ;-)) Co ty na to ??

Jak piszesz Lechia, to zawsze łajzo stój na baczność i wciskaj shift !!!!!!!

Fajnie że nas obserwujecie. Może się czegoś od nas nauczycie.

Chmielu221:
Z Unią Tarnów nie łączy nas nic. To zgoda Wisły Kraków.
Nie Pomożanie, ale Pomezania. Nie zaprzyjaźniona, a fanclub.

Z Wisłą Tczew to mnie rozjebałeś po całości ;-) To nasza kosa, bo oni są fanklubem drukarki. Naszym fanklubem jest Unia Tczew.

Co do zgód, zapomniałeś o Słupskim Gryfie.
Chmielu221 - Wisła Tczew? nie ośmieszaj się!

Zresztą cały ten temat o kant dupy rozbić!

A co wtedy myślicie, by wpisać się na forum FC Barcelona i zapytać o zgodę?!

STOP DZIECIOM NEO!!!
12 marca 2008, 11:24 / środa
Ja Odpadam . ! . Nie Jestem Za ! .

Może Głósujemy Kto Chce Być W Zgodzie Z Chelsea ??

Kasować Temat ! .

PS . Co Do Wisła Tczew Pomyliło Mi Sie ! . Sorry ! . Tam Wisłą Kraków I Tu Mi Sie Pomyliło ! .
12 marca 2008, 11:26 / środa
Milo z Waszej strony, ze w ciagu ostatnich 30 lat juz nas zauwazyliscie, o zesz ty kurwa. Ale chuj, mozemy sprobowac...jezeli chodzi o sztame, propozycja bedzie przeglosowana w przerwie meczu z Wisla P. Po zapowiedzi spikera, trzeba kogos spostrzegawczego, ktory podczas glosowania liczylby podniesione rece na calym stadionie. Mozna by bylo wprowadzic pewne wizualne udogodnienie dla liczacych, n.p. kibice, ktorzy sa za zgoda podnosiliby banana a ci co przeciw pokazywali by srodkowy palec.
12 marca 2008, 11:27 / środa
Chmielu - no ja cie prosze...

ej, ale już tak poważnie, to pomyślcie troche

przecież jak śledzie w kącu zrobią tem układ z gedanią, to nam z dupy zrobią jesień średniowiecza i święty Boże nie pomoże

przecież ta propozycja spada nam jak z nieba

więc jak? kto jest za niech podniesie rękę i naciśnie przycisk, dziękuję
12 marca 2008, 11:49 / środa
jeszcze jest zgoda z Czarnymi Slupsk:) chyba...xD
12 marca 2008, 12:16 / środa
Dobra mozemy zrobic układ przyjezdzaj go przybic.
12 marca 2008, 12:44 / środa
i po co te złośliwości ?
nie ma co się pierdolić tylko . . . . . trzeba założyć ankietę internetową w temacie,
każdy może głosować tylko raz, wtedy się okaże
12 marca 2008, 12:59 / środa
Jest to marna prowokacja jakiegoś debila temat do wyjebania.
12 marca 2008, 13:06 / środa
Ej Racja Nie Ma Sensu Jak Gedania Sie Połączy Z Arką ? . To Mamy Przejeba*e :) .

Gedania Ma Najwiekszą Elite W Polsce .

;)
12 marca 2008, 13:27 / środa
Cmielu221 skund masz taka klawiature ?
12 marca 2008, 14:57 / środa
Przybijmy zgode 1 czerwca
12 marca 2008, 15:42 / środa
Skąd masz taką klawiature hahahhaa to mnie zaintrygowało :) A co na to Rycerze Gedanii ?? Pozwolili ?? Czy ankieta jakaś będzie czy moze Liberum Veto od razu ??
12 marca 2008, 16:17 / środa
Słyszałem że Gedania przybiła zgode z Górnikiem Zabrze, troche to dla mnie dziwne. Moze mi ktos powiedzieć czy to prawda ? pozdro.
12 marca 2008, 17:23 / środa
Ja pierdole. To jest jakaś masakra panowie.
12 marca 2008, 17:44 / środa
Jaka kurwa prowokacja?

Dziś oficjalnie za pomocą komunikatora internetowego gadu-gadu układ został przyklepany!
12 marca 2008, 18:55 / środa
Zebyscie mnie nie oklepali kupilem dzis drzwi ze stali - Gedania mnie obserwuje od dluzszego czasu. 504 235 35* Numer Filipera, boje siepodac ostatnia cyfre ... Ciezko mieszkac w Gdansku
12 marca 2008, 19:18 / środa
na układy nie ma rady!
ZKS&BKS !
12 marca 2008, 19:44 / środa
Czemu nie ale wole zgode z ŁKS-em Łódż :)
12 marca 2008, 20:17 / środa
Ja jestem ZA!

Bierzemy do Gedanii tego grubego, co się tak ładnie napinał w tym waszym blaszaku na meczu w zeszłej rundzie :)

Jazda Jazda Jazda - Tadek Gwiazda!
13 marca 2008, 10:55 / czwartek
Górnik Zabrze i Gedania? Teraz Gedania jest tak kozacka, że ja pierdole :D Trochę dziwnie się czuję bo wkońcu "jesteśmy obserwowani"! Mam przeczucie, że ktoś ze stalówki patrzy teraz na mnie.. :(

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.355