Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

WYJAZDY WYJAZDY...

strona 1/1

12 marca 2008, 14:19 / środa
Witam... Jako że ostatnio nastąpił swoisty "boom" na jezdzenie w pokaznych liczbach, sa organizowane specjale, wszystkim ( a szczególnie stowarzyszeniu LP) zależy na tym abysmy pokazywali sie na kazdym wyjeździe w pokaznych liczbach postanowilem założyć ten temat , czysto informacyjny ,cos w stylu "co gdzie kiedy" aby już teraz każdy wiedział w jaki weekend, bądź dzien tygodnia musi załatwic sobie wolne ,jak zorganizować sobie czas, aby być z nasza Lechijka:)
NIe będzie wtedy pierdolenia "a nie wiedziałem że to tak szybko jeden po drugim" ... "a niezdązyłem siana odłożyć"... itp... a więc zaczynamy...
pierwszy wyjazd już za nami, Gliwice w 100% "zaliczone":)

na Jastrzębie też juz mniej więcej wszystko wiadomo...
wielka SOBOTA 22.03.2008r. godz.12.00 ,jedziemy specjalem...

po tym wyjeździe gramy u siebie z Polonią W. 30.03.2008 , aby już 3 dni później..

ŚRODA 02.04.2008r. godz. 18.15 LEGIA WARSZAWA - LECHIA GDAŃSK - na temat tego meczu też wiele pisać nie trzeba, tam zapewne będzie mobilizacja jak mało gdzie, wszyscy bedą chcieli tam być ...należy jednak pamiętać że zaraz po tym wyjeździe, jest kolejny, bardzo ciekawy....

SOBOTA 05.04.2008r. godz.19.00 ODRA OPOLE - LECHIA GDAŃSK - warto w Opolu dobrze sie pokazać i nie można traktować tego wyjazdu jako "odpoczynku po Legii"... po Opolu czekają nas dwa arcy ważne mecze u siebie , bo w środe 9.04 podejmujemy Legię, a już w sobotę 12.04 mecz Lechia - Motor na ktory też wszyscy ostrzą sobie ząbki...po tych meczkach czekają nas dwa, a może i nawet trzy wyjazdy z rzędu(zależy czy awansujemy w PP) ...

SOBOTA 19.04.2008r. godz. 15.00 ŁKS ŁOMŻA - LECHIA GDAŃSK - w Łomży zapewne dostaniemy cos ok 300 biletów gdzieś coś chyba było napisane że mamy jechać autokarami, jak coś pozostaja samochody(co i jak zapewne będzie podane przed wyprawa), wyjazd lekki, jednodniowy, więc można już sobie sobotę rezerwować.... na 22/23 kwietnia planowane są pierwsze mecze półfinałowe PP... więc na taka ewentualność też musimy sie nastawić..;) ... tak czy siak tydzień po Łomży znów będzie ciekawie...może nie za sprawą przeciwnika, ale stadionu i miasta jak najbardziej...

NIEDZIELA 27.04.2008r. godz.(jeszcze nie ustalona)WARTA POZNAŃ - LECHIA GDAŃSK (NA STADIONIE LECHA W POZNANIU!!) jest już pewne że zagramy na Lechu, na dużą liczbę kibiców gości nawet prezes Warty, bo org. meczu na tym stadionie wiele kosztuje, więc nie powinniśmy go zaweiść...:) po Poznaniu, w środę 30.04. gramy z Podbeskidziem u nas, opcjonalnie tego dnia odbywaja się rewanże PP więc wtedy mecz z Bielszczanami byłby przełożony(oby oby:))

NIEDZIELA 04.05.2008r. godz.11.15 PELIKAN ŁOWICZ - LECHIA GDAŃSK o tym wyjeździe cięzko mi cos powiedziec, Pelikan ma chyba bardzo mała klatke cos w stylu turków i innych zniczów:P.. więcej info napewno pojawi się później na ten temat...
w kazdym razie po tym meczu, w środę 7.05 gramy u siebie z Kmita, a potem znowu szlagier...

SOBOTA 10.05.2008r. godz.17.00 GKS KATOWICE - LECHIA GDAŃSK kolejny wyjazd na hanysowo, Gks ma jeden z lepszych sektorów gości, mysle ze wiele osób długo namawiać na ten wyjazd nie będzie trzeba:) ... dla formalności napiszę że 14 maja odbędzie sie finał Pucharu Polski..:P anyway 17 maja gramy u siebie ze Zniczem Pruszków , a przed nami już tylko jeden wyjazd...

ŚRODA 21.05.2008r. godz.17.00 ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA GDAŃSK hmmm tak sobie mysle ze jak mielibyśmy jechać tam specjalem, to pierwszy taki musiałby wyjechać z Gdańska już tydzien przed meczem, jak nie wcześniej:) koniec maja, oby pogoda dopisała i obyśmy razem z naszymy braćmi świętowali nasz a również i ich sportowy i wywalczony na uczciwych zasaach awans do EKSTRAKLASY:) na dokladkę pozostaje nam mecz u siebie ze Stalą Stalowa Wola...

To by było na tyle pisania o wyjazdach...poszczególne daty oraz godziny meczy brałem ze stronek danych klubów, jak i z portalu 90minut.pl który jest dość wiarygodny...wiadomo że te godziny, jak i daty mogą ulec zmianie, np. tvp nagle wpadnie na pomysł transmitowania meczu, ktorego wczesniej nie mieli w planach i wtedy będzie inaczej... dlatego proponuje potraktować ten temat jako czysto informacyjny, nanosić ewentualne poprawki na to co zostalo tu napisane, no i nastawiać sie powoli na podróżowanie po kraju:),jak temat uważacie za zbędny, to "ciąć wpizdu" :)

Pozdro dla wszystkich Biało Zielonych!!
12 marca 2008, 20:41 / środa
kurwa, znowu te wyjazdy, brrrrrr ;-)

" . . . na Jastrzębie też juz mniej więcej wszystko wiadomo...
wielka SOBOTA 22.03.2008r. godz.12.00 ,jedziemy specjalem..."

jak obok w temacie już popisałem byłem w Jastrzębiu jesienią na meczu ze Śląskiem, niby mam miejscówę zaliczoną, ale rzecz jasna co Lechia to Lechia, prywatnie zdecydowanie wyjazd do zaliczenia, osobiście szanuję tamtych kibiców, nigdy nie miałem okazji być z Lechią, źle że w święta, ale . . .chcę tam być :) najlepiej z "moją" flagą która powierzona Wrocławianom miała tam znane całej Polsce przejścia

" . . . ŚRODA 02.04.2008r. godz. 18.15 LEGIA WARSZAWA - LECHIA GDAŃSK ..."

za ostatnie kilka lat, Ł3 zliczyłem dobre naście razy, jak nie lepiej (prywatny układ :) ) . . . wreszcie nadarza się okazja by mecz tam zaliczyć na swoim miejscu czyli . . . w sektorze dla Lechii,
coby nie powiedzieć . . . spotkanie dwóch firm, jakich niewiele więcej jeśli wogóle, cóż więcej pisać ?

" . . . SOBOTA 05.04.2008r. godz.19.00 ODRA OPOLE - LECHIA GDAŃSK ... "

za ostatnie dwa lata - zliczyłem Opole trzy razy, dwa razy ze Ślaskiem, raz z Lechią, tyle że w tym przypadku podróż zakończona na dworcowym tunelu, pamiętam Opolanie szarpneli się wtedy na gest i chcieli nas wpuścić na swoje sektory, taka propozycja padła od nich w tunelu w którym byliśmy przetrzymywani,
nasza odp: dzięki za gest, ale Wy i My w jednym sektorze to nie bardzo : ) ) )
jakoś mało mnie kręci na wizytę nr 4 w dwa lata, ale niebagatelnym, dodatkowym dla mnie dopingiem będzie w tym wypadku podróż przez Wrocław : ))))))))))))

" . . . SOBOTA 19.04.2008r. godz. 15.00 ŁKS ŁOMŻA - LECHIA GDAŃSK . . . "

bardzo lubię wyprawy kolumną aut, dają względnie najwiecej swobody no i to wrażenie sunącej kawalkady aut po kraju :) bajdzo lubię
stawiam je osobiście znacznie ponad specjale, kordony policji eskortujęce od dworca na stadion i spowrotem
głównie z tego wględu chciałbym móc zaliczyć Łomżę po raz kolejny za ostatni czas

" . . . NIEDZIELA 27.04.2008r. godz.(jeszcze nie ustalona)WARTA POZNAŃ - LECHIA GDAŃSK (NA STADIONIE LECHA W POZNANIU) . . . "

chuj nie wyjazd, pociąg, autobus z eskortą przetrzymanie na stadionie, eskorta autobus, pociąg, zero spontanu, niespodzianek, to już nie te czasy kiedy na Poznańskim dworcu z braku laku polowało się samopas na podróżującą Pogoń,
znacznie ciekawszy (wyjąwszy grę naszych kopaczy) już był mecz na Warcie ;-) niż na Lechu sprzed kilku lat,
acz . . . . o ilość chętnych raczej można być spokojnym

" . . . NIEDZIELA 04.05.2008r. godz.11.15 PELIKAN ŁOWICZ - LECHIA GDAŃSK ..."

wyjazd samochodowy, ciekawie, ciekawie, szykuje się bardzo ciekawie,
acz zapewne bez brnięcia w ilość wyjazdowiczów, i chyba byłoby dobrze by nie tym razem

" . . . SOBOTA 10.05.2008r. godz.17.00 GKS KATOWICE - LECHIA GDAŃSK . . ."

ciężko coś napisać, bedę, zaliczę to się wypowiem, raczej dla zaliczenia miejscówy/białej plamy niż dlatego by mnie jakoś specjalnie ekscytowały "czarne . . żólte . . ." wiadomo co : )

ŚRODA 21.05.2008r. godz.17.00 ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA GDAŃSK

na Śląsku (dom lub wyjazd) zawsze staram się być kilkakroć w ciągu rundy ( choćby ostatniej jesieni x 8 plus jak to nazywam "mecze bez meczy", których nie liczę)
stąd przyjazd "mojej" Lechii do Wrocławia zawsze jest dla mnie wydarzeniem mało porównywalnym z innymi,

ciekawa runda wyjazdowa, atrakcyjna, mało wyjazdów nijakich, do odpalenia na starcie, życie pokaże co się uda zaliczyć,
co ciekawe, trudno jednoznacznie wskazać na wyjazd najatrakcyjniejszy, na ten który może stać się tym wyjątkowym, wspominanym przez lata całe,
a teoretyczne szansę by się takim stać ma większosć wyjazdów z tej rundy
12 marca 2008, 21:06 / środa
Trudno się nie zgodzić, pewnie niejeden myśli o komplecie brrr ;)

Aejaejao!!!
12 marca 2008, 23:28 / środa
Verde do Łomży raczej autobusy, niż samochody. Do Łowicza o ile wogóle będzie wyjazd (remont sektora), to jedziemy specjalem.
12 marca 2008, 23:56 / środa
Do Lomży ostatnio jechaliśmy samochodami i było dobrze,ale wiadomo że nie wszyscy dysponuja własnym srodkiem lokomocji.Autokary plus samochody i bedzie dobrze:)
13 marca 2008, 01:02 / czwartek
kontratak do Lowicza specjal?? nie wydaje mi sie
13 marca 2008, 02:07 / czwartek
Do Łomży autka jak ostatnio, no plus 1, 2 autokary jak do Stalowej o ile będzie możliwośc wynajmu. Oby również pogoda dopisała jak ostatnio.

Do Łowicza specjal?:) Hehehe czemu nie, `samochodowcy` mieli by więcej "spokoju" na trasie... ale raczej mało realne.
13 marca 2008, 08:50 / czwartek
Pilsner napisał:

"Spece sa wygodne ale strasznie nudne.
Pociag-zagonienie jak stado bydla na stadion-ponowne zapedzanie na pociag-wysiadka w domu.
Nie wszystkim ta filozofia wyjazdowa odpowiada (zwlaszcza starszym).
Naprawde sporo ludzi kreci nosem i sie nie dziwie...spec jest przedatny ale forsowanie takiej formy wyjazdowej na wieksza skale zabija grupe.
Zaczyna jezdzic coraz wiecej wynalazkow potocznie zwanych pizdami i po paru latach grupa staje sie popcornowa ekipa....."sportowcy" nie maja tu nic do rzeczy:))
Moim zdaniem warto jednak zachowywac proporcje....akurat na ten wyjazd specjal nie byl az tak konieczny bo pierwszy mecz, na dodatek odrazu z rywalem do awansu.
Spece bardziej sa przydatne do malo atrakcyjnych rywali,niedzielnych meczow kiedy powrot odgrywa role itd.
Fajnie ze Lwy to zorganizowaly na dodatek w ludzkim pociagu, ale lepiej nich ludziska nie mysla ze to jedyna i najlepsza forma wyjazdu i ze to normalne,natomiast kazda inna forma wyjazdu jest beee......bo jednak odnosze wrazenie ze wielu ludzi speca odbiera jako wybawienie.
Panowie nie tedy droga! "

Zgadzam sie w 100%:)))))))))
Jestem za specjalami ale trzeba mieć umiar,zobaczcie jaką ekipą jeździ Jaga? przez 3 lata jeżdza specami a teraz na wyjazd zapisują sie dzieciaki i pikniki ekipa z nich żadna! a w pewnym momencie z nudów bo przez gro wyjazdów nie mieli atrakcji,wiało u nich nudą zaczeli sie okłądac między sobą.Chciałbym aby LP też wzieły to pod uwage.Czasem fajnie jest pojechac niezorganizowaną grupą na spontanie!

WIOSNA NASZA!
13 marca 2008, 09:27 / czwartek
Newska- to weź pod uwagę, że w ekstraklasie nigdzie nie wejdziesz w pojedynkę. Ci co byli w Płocku i na drukarce, mieli przedsmak ekstraklasy.

Niestety takie czasy, albo jadą wszyscy razem, albo wracasz nie ogladając meczu.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.604