Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Polonia Warszawa 30 marca, 14:40

strona 3/7

28 marca 2008, 13:37 / piątek
Oj juz nie moge sie doczekac niedzieli :P
28 marca 2008, 13:58 / piątek
lepszego momentu na jego złapanie nie mogli znaleźć. Elegancko
28 marca 2008, 14:05 / piątek
Nie ma co sie podniecać, że przyjadą bez tenera, bo to nic nie musi znaczyć. Lechia też pojechała do Lublina i przerwała passe bez wygranych meczy i rozpoczeli marsz w gore tabeli.
28 marca 2008, 14:54 / piątek
z tego co widziałem dzisiaj w Jako od rana, to myslę że Panie z kas w niedzielę nie będą musiały przychodzić ;)

mnie to osobiście bardzo cieszy, bo tak powinno być zawsze!!! bilet na Lechię powinien być dobrem unikatowym ;

spóźnialscy proponuję się pośpieszyć!
28 marca 2008, 15:43 / piątek
Fakt faktem wariacja na Lechie już duża pomyślec co by było/będzie jak wejdziemy do OE. Ale wsyzscy chcemy takiego zmartwienia, dlatego nie ma opcji innej niż wygrana z Polonią. W zaistniałych okolicznosciach zatrzymania koszuliny tym abrdziej musimy im doj......:)
28 marca 2008, 16:02 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 marca 2008, 16:36 / piątek
czy tak ciezko zbanowac tego kutasa vonjura???????!!!!!
28 marca 2008, 17:07 / piątek
A kto będzie prowadził doping na Polonii Dario czy Robert?
28 marca 2008, 17:11 / piątek
MarekM
28 marca 2008, 17:27 / piątek
ja kupowałem bilet ok 14 godz. to nie było ludzi w Jako. Pozdro
28 marca 2008, 17:33 / piątek
odnośnik

I mają 100% racji rozjebiamy miotaczy trawy!!!
28 marca 2008, 17:37 / piątek
A MY SWOJE!!!!
28 marca 2008, 18:29 / piątek
NEWS:
Jest zamieszanie w Koronie Kielce dlatego wzieli Darka bo on jest byłym trenerm i do Wrocławia pojedzie prawdopodobnie tylko w sprawie zeznac i na Niedzielnym Hicie KOlejki bedzie na Ławce razem z pilkarzami ! pozdro
28 marca 2008, 19:02 / piątek
Brudna flanelo.
Czy to co napisales to cie cieszy czy jak mam to rozumiec?
Pozdrow przyjaciol z Walcowni Gdynia.
Bye.
28 marca 2008, 19:13 / piątek
Nie ma Roznicy czy bedzie Darek czy nie.. mecz bedzie trudny i z nim..!!
Oby Nasi Dali z siebie wszystkoo! kazdy z nas (Polonistów) ma w myslach przegrana bo na wyjazdach za dobrze nam nie idzie a u siebie sami widzicie 3-1 w plecy dostaliscie,takie zycie raz sie wygrywa raz sie przegrywa :D! masz chyba kompleksy do tej Arki :/ po co o niej piszesz caly czas ja pierdole :/ mecz jest chyba pomiedzy LECHIA vs POLONIA a nie LECHIA vs POLONIA,ARKA :D i bez Arki bedzie nas duzo wiec zostaw ich..
28 marca 2008, 19:22 / piątek
na tym forum raczej bez napinki nie porozmawiasz :P a co do meczu stawiam na 1:0 do przodu
28 marca 2008, 19:23 / piątek
goń się !
28 marca 2008, 19:28 / piątek
Mam straszne kompleksy odnosnie Walcowni to prawda. Polegaja one na tym, ze nie potrafie zrozumiec jak przy ogolnospolecznym sledziowym przyzwoleniu moze funkcjonowac taki wal.
Mam tez kompleksy pozasportowe. Szczegolnie zakompleksila mnie wylamana klodka, jak rowniez szal Gdansk w barwach gdyni:)
Co do ciaglego mojego czepiania sie to wiedz ze jest to dopiero moj drugi post na tym forum.
Udanego miotniecia kepa chcialoby sie dopisac:) hehe
28 marca 2008, 21:02 / piątek
mam nadzieje ze do waszej frekwencji ze ponad 10 tys was przyjdzie musi byc widowisko i pilakrsko i kibicowsko
28 marca 2008, 21:26 / piątek
POLONIAWarszawa jakie 10 tyś.?!? chyba u was tyle bywa.
W Gdańsku przynajmniej 100 tyś na meczu z takimi leszczami jak wy.
Na arkę przychodzi jakieś 200 koła:>

My wierzymy tylko w... Lechię!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 marca 2008, 21:58 / piątek
kupie jutro w Jako bilet??? albo w klubie karet?? tylko bez jaj pytam powaznie
28 marca 2008, 21:59 / piątek
Po Waszych wpisach Lechiści widzę, że coś Was ściska w dupsku jak myślicie o Polonii i Arce. Za dużo negatywnych emocji. Wyluzujcie. Bieżcie przykład ze starszych kolegów po szalu. A i pamiętajcie - we wtorek w szkole fluoryzacja! NIE ZAPOMNIJCIE SZCZOTECZEK !!!
28 marca 2008, 22:14 / piątek
pamietaj "Polonia" dzisiaj masturbacja, nie zapomnij wibratora.
28 marca 2008, 22:15 / piątek
Na Traugutta Listkiewicz wam nie pomoże, więc ja bym sie zastanowił nad przyjazdem do Gdańska...Życie wam nie miłe? Jesteśie tacy sami jak niejaki Mariusz P. Wszyscy na T29 na was plują, a wy i tak liczycie na miłe przyjęcie.
28 marca 2008, 22:22 / piątek
POLONIA a wg mnie coś Ciebie w dupsku kłuje bo po jakio huj włazicie na nasze forum i piszecie posty? Macie na swoim forum temat o mega inwazji na Wolne Miasto Gdańsk i tam piszcie wypociny. Mimo że nie interesuje mnie kompletnie nic na Waszym forum, tknięty Twoim wpisem jednak wszedłem na nie i nie znalazłem żadnego wpisu od kibiców Lechii!
28 marca 2008, 22:34 / piątek
Jednak cos tam Cię interesuje jak wchodzisz :) Poprostu słabo szukasz. odnośnik
28 marca 2008, 22:36 / piątek
Mariusz Popielarz to swój chłop- Lechista. Więc odpierdol się od niego Łukaszku!
28 marca 2008, 22:40 / piątek
Na Traugutta Listkiewicz wam nie pomoże, więc ja bym sie zastanowił nad przyjazdem do Gdańska...Życie wam nie miłe? Jesteśie tacy sami jak niejaki Mariusz P. Wszyscy na T29 na was plują, a wy i tak liczycie na miłe przyjęcie.

No to się zesrałem i nie jadę
28 marca 2008, 22:47 / piątek
Kurwa wpis z grudnia... Ja pierdole Wasz klub i mam w dupie Wasze forum. Czytaj uważniej co pisze. Wszedłem tylko na wątek INWAZJI na Gdańsk :) . A wszedłem tam jak już wyżej napisałem pod wpływem waszych wpisów na Naszym forum. I jakoś żaden z naszych sie tam nie napina jak Wy. A Ty tak sie napinasz, że jak już wyżej napisałeś popuściłeś i się obsrałeś wiec wypierdalaj bo śmierdzi!!!
28 marca 2008, 22:52 / piątek
Polonia Przemyśl to i wypierdalaj!!! Filet ma rację, zesrałeś się i śmierdzi. Nie dość że brudne koszule, to jeszcze obsrane stringi!
28 marca 2008, 23:00 / piątek
Pani/Panie "filet9" link jest do wpisu na naszym forum z dnia 28.03.2008. Więc nie mów, że nikt od Was się nie wpierdala na nasze forum. Trochę obiektywizmu Internetowy Mistrzu.
28 marca 2008, 23:07 / piątek
28 marca 2008, 23:11 / piątek
28 marca 2008, 23:24 / piątek
28 marca 2008, 23:26 / piątek
28 marca 2008, 23:28 / piątek
28 marca 2008, 23:30 / piątek
88-0 dla nas !
28 marca 2008, 23:35 / piątek
28 marca 2008, 23:36 / piątek
Głupi kutasie, jakby nie było Legii, to kibice woleliby chodzić na Ursus, Hutnik lub Okęcie. Kto normalny chodziłby na mecz, w którym zawodnicy grają w brudnych koszulach, a pedały na trybunach rzucają kępami trawy
28 marca 2008, 23:36 / piątek
Masz racje zesraliśmy się bo to wy "wygraliście", ale uważajcie bo idzie Ksiądz :-)
28 marca 2008, 23:41 / piątek
kurwa - banda debili! po chuj te pyskowki na forum?? bo w necie kazdy odważny? zal dupe sciska jak kilku gownożercow napina sie na necie. jak macie jakies frustracje, bo tata wam wieczorem zachodzi do łożka to poumawiajcie sie na ustawki. A w necie kazdy silny.. Mod powinien czesciej tu zagladac..
28 marca 2008, 23:41 / piątek
Polonia Warszawa napisała: "a Kibice Arki i tak bedą probowali wejsc bo są dla nich specialne bilety u nas w klubie wiec prawdopodobnie jednak wejdą"

Tak wiemy tłuku - śledziuchy juz dawno wynaleźli specjalne bilety... do aresztu do Wrocławia. Że sa u was w klubie też wiemy - jeden już wykorzystała Wdowczyk - Korupter.
28 marca 2008, 23:43 / piątek
No i po jakiego prowadzicie z tym pojebem polemikę?? Boli kolesia, że sie ośmieszyli jedynie na własnym stadionie, ukrywając to pod jakimis tekstami w stylu "trzeba było ruszyć". Jak ktoś sie pizdą urodził to kanarkiem nie zdechnie ;-) Jak widać, pasuje tu jak ulał powiedzenie "kto z kim przystaje takim sie staje" - ta choroba pewnie przybyła do nich z wioski na północ od Sopotu

A MY SWOJE...
29 marca 2008, 00:27 / sobota
trzymajcie gardę przed tą kratą bo jeszcze wam odda!
29 marca 2008, 09:26 / sobota
29 marca 2008, 09:33 / sobota
:)
Wiedziałem, że tak się skończy ta polemika na poziomie przedszkola, bo i tak się zaczęła... czyli na samym początku tematu padają obraźliwe teksty na Polonię... co jest jednoznacznym dowodem, że zielone nie umie się wysłowić bez inwektyw...
POLONIAWarszawa coś tam pisałeś o szacunku i że Lechię i Nas łączy interes w jebaniu Cweli? Człowieku, gdzieś TY się urodził? Przecież od zawsze wiadomo, że zielone z zielocwelonym liże się po jajach a gadki w stylu kosa jest, ale prywatne stosunki i melanże to inna sprawa są po prostu próbą zachowania pozorów i niczym więcej.
Czy w temacie meczów u siebie też rozkminiacie jakie na stadion należy założyć gacie?
Ilu Was będzie w stringach?
:)
29 marca 2008, 09:39 / sobota
29 marca 2008, 09:42 / sobota
Za dużo "bedzie", zaspany jestem.
29 marca 2008, 09:46 / sobota
ale mu dojebałeś !!! ty to musisz być dopiero kozak !!! szacun ziom !!!!

A tak szczerze mówiąc jesli dajecie się prowokować jakiejś gówniarzerii z podrzednego klubiku, na kibicowskim poziomie porównywalnym z Janikowem czy Turkiem, to wcale dobrze o was nie świadczy !!!
29 marca 2008, 09:47 / sobota
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030