Gdańsk: czwartek, 27 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Dlaczego stadion zgloszony tylko na 10 tys?

strona 1/1

1

17 marca 2008, 18:27 / poniedziałek
Przeciez wiadomo ze moze zmiescic sie wiecej. Golym okiem bylo widac ze czesc miejsc byla pusta (glownie na rogach sektorow). Sporo stało na koronie ale to zaden problem bo stoja tam nie dlatego ze miejsc nie ma tylko dlatego ze wola niz przy plocie. Dochodza jeszcze przejscia. Poza tym sektor buforowy jest zdecydowanie za duzy, a sektor gosci mozna by spokojnie powiekszyc. 13 tys mozna przyjac bez zadnych modernizacji
17 marca 2008, 18:28 / poniedziałek
Nie no moga na 20 tysiecy odrazu zrobic... Poprostu bys bral jedna osobe jeszcze na "barana" i by bylo wiecej miejsca.
17 marca 2008, 18:41 / poniedziałek
a na jaka odleglosc rzucil bys pol kilogramowym kamieniem?
17 marca 2008, 18:42 / poniedziałek
Pomysl nim cos napiszesz jak na przjesciach chcesz ludzi siadac a jak kurwa Castorp przypakuje to co kurwa jak bedziemy spierdalac ? Ja nie mam zamiaru laczka dostac od niego. Co do sektora dla gosci zgadzam sie geodeta co mierzyl musial ladnie nacpany byc.
17 marca 2008, 19:54 / poniedziałek
Ludzie 13 tys na luz by weszło! ja pamietam czasy gdy na ten stadion przychodziło po 20 tys! i nie było problemu ... warto pomyslec by limt zwiekszyc dotych 15tys! to jest liczba jak najbardzie do zaakceptowania.
17 marca 2008, 20:01 / poniedziałek
Miejsce jeszcze było, np. na łuku od alei gwiazd. Jedyny problem to leśne dziadki z PZPN-u, którzy ustalają coś sobie bo tak im wygodniej podając argumenty rodem z alicji w krainie czarów. Ja mam tylko nadzieje, że taka frekwencja będzie przez cały sezon bo w zeszłej rundzie kiepsko to wyglądało...
17 marca 2008, 22:04 / poniedziałek
17 marca 2008, 22:39 / poniedziałek
Na Juventusie było 45 000 ludzi i na tyle powinien być zgłoszony stadion !!!
17 marca 2008, 22:49 / poniedziałek
Ostatni mecz w którym sektor gości był ponad 2 razy większy to pierwszy mecz w II lidze z Jagą. Sektor został zmniejszony gdyż wszyscy zauważyli jak polewaczka wjechała i zaczęła ich polewać, to tak się ścieśnili że zmieściliby się na obecnym sektorze i w tym właśnie miejscu został postawiony płot:)
18 marca 2008, 00:44 / wtorek
Uważam, że klub i władze miasta powinny przewidzieć, że na mecz z płockiem przyjdzie dużo ludzi. Zimą były trzy miesiące, aby dobudować trybuny. To jest skandal, że nikt nie pomyślał o "kibicach jednego meczu"!!!
18 marca 2008, 00:47 / wtorek
A ja się ciesze, że zabrakło. To świadczy o zainteresowaniu, ale również o głupocie. Przecież to było takie proste, kupic karnet i przyjśc spokojnie na mecz.
18 marca 2008, 02:33 / wtorek
powiem tak pzpn zatwierdzil stadion oficjalnie na max 10 tys ale szczerze wydaje mi sie, ze bylo o 2 tys wieciej na meczu z wisla????? jakie wasze zdanie??
18 marca 2008, 08:16 / wtorek
No napewno bylo wiecej niz 10 tys a to z prostego wzgledu , jak ktos pomysli to bedzie wiedzec dlaczego :) !
Co do budowania czy unowoczesnienia to chyba i tak duzo zrobili przez zime , chociaz jest jedno ale , mogli juz powstawiac pare desek zamiast tych polamanych podczas budowy swiatel na stadion przychodza NORMALNI ludzi i nie beda siedziec na jakichs bolcach i srubach wystajacych z ziemi po zniszczonych lawkach !!!
Co do sektora gosci hymmmm tez mozna by bylo to troszke lepiej rozwiazac powiekszyc w latwy sposub i nawet latajace 0,5 kg kamienie by nic nie zrobily , co to za problem poprowadzic nie 3 metrowe a np 6 metrowe ogrodzenie z rozciagnieta siatka od gory ?? No i w takiej klatce moglo by spokojnie nawet 2.5 tys siedziec ludziów . Jest jeszcze duzo innych mozliwosci na zwiekszenie pojemnosci stadionu !!!

Szkoda tylko ze jak zaczna robic plastikowe siedzonka za bramkami ( te z krytej ponoc maja przeniesc) to jeszcze sie zmniejszy pojemnosc stadionu :) wtedy moze udostepnia drzewa do siedzenia !
18 marca 2008, 08:37 / wtorek
Od strony trybuny krytej powiększyć i wzmocnić płot,przesunąć gości pod krytą i już jeden sektor na łuku jest wolny. Warto o tym pomyśleć!Więcej ludzi=więcej pieniędzy!
18 marca 2008, 08:41 / wtorek
Może argument finansowy przemówi do władz klubu.
18 marca 2008, 14:59 / wtorek
10 tys to było na papierze... Do tych rozgrywek stadion był zgłoszony na 10 tys bo tak było ekonomiczniej. Zgloszenie wiekszej liczby wiazało by sie z zapewnieniem dodatkowej ochrony a to kosztuje . Wiadoma sprawa ze było nas duzo wiecej a jesli dobrze pamietam na meczu ze Śląskiem rok temu albo dwa naliczono sie 15 tys. Oficjalnie jest 10 i tyle. Martwy przepis i basta.
Natomiast było wg mnie ok 12 tyś.

Wg mnie jak by obniżyć flagi zeby dotykały ziemi to zobaczylibyśmy jeszcze jakieś 2-3 tyś wolnych miejsc (inna sprawa ze marnie z nich cokolwiek widać).
Ale tyle to bedzie chciało przyjsc na Legie bo na np meczu z Kmitą trzeba bedzie flagi rozkładać na trybunach zeby pustkami nie świeciły.
Dla skarzacych sie ze na brak miejsc odpowiedz jest prosta - karnecik.

Pozdrawaim

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.235