Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA LEGIĘ I ODRE

strona 1/10

17 marca 2008, 23:00 / poniedziałek
Stowarzyszenie Lwy Północy informuje, że od jutra (18.03.2008), od godz. 13:00 w sklepie LECHISTA w Pasażu Królewskim rusza sprzedaż biletów na pociąg do Warszawy (Legia PP) i Opola (Odra liga).

Ceny biletów:

1. Wyjazd do Warszawy- 90 zł
2. Wyjazd do Opola- 80 zł
3. Wyjazd do Warszawy i Opola- 140 zł

Podane ceny obowiązują tylko do końca tego tygodnia, i zgodnie ze zwyczajem (Gliwice, Jastrzębie), cena co tydzień będzie wzrastała o 10zł.
Promocja na oba wyjazdy obowiązuje tylko do końca tego tygodnia (sobota 22.03.2008).

Pierszeństwo w zakupie biletów do Warszawy mają osoby które były w tej rundzie w Gliwicach lub mają wykupiony bilet do Jastrzębia.
17 marca 2008, 23:14 / poniedziałek
wiec jaka ilosc biletow jest przeznaczona na Legie??
17 marca 2008, 23:16 / poniedziałek
Pierwsze pytanie ,które mi sie nasuwa...Czemu do Wa-wy gdzie jest o wiele bliżej niż do Opola bilet jest droższy o 10 PLN?
17 marca 2008, 23:17 / poniedziałek
Więc jak jest pojemnośc stadionu Legii? Więc ile nas jedzie do jastrzebia?

Wiec... po co ci kurwa ta informacja? Jak nie zapiszesz się jutro na wyjazd i nie byłeś w Gliwicach i Jastrzębiu to raczej nie pojedziesz do Warszawy. To przeciez proste jak jebanie...
17 marca 2008, 23:19 / poniedziałek
Bedzie mozliwosc zapisania sie doWarszawy w pociagu do Jastrzebia ?
17 marca 2008, 23:20 / poniedziałek
no kurwa mac ja pierole... to juz przesada! czy do warszawy jest tak samo daleko jak do gliwic? czy jedzie nas tam 300 osob ze bilety sa tak drogie? im blizej tym drozej? boje sie juz wyjazdy do tczewa na jakis PP... nie daj boze...
17 marca 2008, 23:22 / poniedziałek
JVC byłeś w Gliwicach? Jedziesz do Jastrzebia? Jak bys pojechał to bys zrozumiał dlaczego jest tak róznica. Jedź lepiej do Tczewa...
17 marca 2008, 23:27 / poniedziałek
byłem w gliwicach(powrot przy kiblu) jade do jastrzebia wpisałem sie jako jeden z piwerwszej 10 mwiec nie pierdol. ja rozumiem ze tak musza byc dobre prezedziały ale do warszawy? bez przesady i uwierz mi znam roznice bo wracałem wczoraj z katowic ze Ślaskiem i wiem jak wygl;adaja obie podroze! i po co sie napinasz?
17 marca 2008, 23:33 / poniedziałek
Jak byłes to zwracam honor. Ja rozumiem to tak, ze pociąg musi się zwrócic i ze niekoniecznie dłuzsza podróż kosztuje duzo taniej. Zreszta 3 dni póxniej Odra i ten pociąg pewnie może byc mocno deficytowy.
17 marca 2008, 23:36 / poniedziałek
:|
17 marca 2008, 23:42 / poniedziałek
Witam!!!!!!
Nikt nikogo nie zmusza aby jechac do Warszawy. Pociąg do Gliwic był deficytowy. Do Jastrzębia tym bardziej. My jako stowarzyszenie dołożyliśmy i to grubo z własnej kieszeni do pociągu do Jastrzębia. Wszyscy chętni byli zaproszeni, dziś na godzine 19 na spotkanie. Było trzeba byc a nie narzekac. Finanse nie są tajemnicą i wniosek sam się nasuwa. Pozdrawiam i zapraszam jutro do sklepu od godziny 13. Wszystkich informacji można będzie zaczerpnąc jutro od osoby z LP, która będzie miała tam dyżur.

Aha kolego. Drogo Ci???? Proponuje samemu zapier.... i później czegoś wymagac. Ja już od siebie dołożylem i nie mam zamiaru tego czynic poraz kolejny
17 marca 2008, 23:53 / poniedziałek
JVC- pytasz dlaczego taka cena ??

Dlatego, że my kibice Lechii jesteśmy sezonowcami. Zamiast jechać wszędzie, wybieramy sobie co lepsze mecze. Do Gliwic fajnie, bo pierwszy mecz. Do Jastrzębia już gorzej bo święta. Teraz każdy chce jechać do Warszawy, a trzy dni później do Opola znów sami swoi.
Tak więc rada jest jedna- gdzieś trzeba zarobić, żeby gdzieś dołożyć. Skoro jeździsz na wszystkie wyjazdy, powinieneś się cieszyć, bo do Opola pojedziesz za pół darmo, a do biletu dołoży tobie sezonowiec.
Nie porównuj też cen z Wrocławia do Katowic, z ceną z Gdańska do Gliwic. My tych kilometrów mamy chyba troszkę więcej.

I druga uwaga, sprawdź połączenie z Warszawą i zobacz jakie są ceny na pociągi rejsowe. Widzisz różnicę ??
18 marca 2008, 00:18 / wtorek
LP: "Pociąg do Gliwic był deficytowy."

Wybaczcie, ale muszę zadać to pytanie. Deficytowy? Przecież sprzedanych było tyle biletów ile było było miejsc w specjalu i nie miało być ani biletu więcej ze względu na komfort, chociaż i tak ludzie po kiblach siedzieli. Z tego samego względu bilet kosztował stówke, a nie 50 jak to wcześniej bywało... I mimo wszystko deficytowy? W takim razie jaki ma sens organizowanie takich pociągów?
18 marca 2008, 00:27 / wtorek
I jeszcze coś dodam. Przed Gliwicami była taka sytuacja, że nie starczyło miejsc w pociągu dla wszystkich chętnych,a jazda na własną rękę miała być surowo karana. To teraz jeśli sie nie załapałem na Gliwice, a jutro dostane bilet na Legie to dlaczego chcąc pojechać do Warszawy mam spłacać pociąg do Gliwic?
18 marca 2008, 00:29 / wtorek
No prosze,teraz juz doszlo,ze ludzie w czasie podrozy musieli wysiadywac po kiblach !!!!
Wariat,mowisz o najebanych,czy na........ ?
Jutro przeczytam,ze kibole Lechii musieli jechac na dachu,taki byl scisk :-)))
Troche ''WYBORCZEJ,troche ''FAKTU''......................
18 marca 2008, 00:33 / wtorek
Już Ci tlumacze kolego. Po pierwsze jak Ci nie pasi, to po raz kolejny zapraszam do Stowarzyszenia. Nam tam rąk do pracy naprawde brakujei każda osoba, która chce robic cokolwiek (oprócz pierdolenia, którym Ty się zajmujesz) jest mile widziana. Pierdolisz a odpowiedz szczerze czy Ty cokolwiek zrobiłes????? Pociąg był robiony poniżej kosztów, aby pojechało nas jak najwięcej. Wyrównac wszystko miały sklepiki. Noestety większośc asortymentu nie zeszła (ze względu na wolną amerykanke na mieście). już wiesz kolego skąd deficyt. A pieniądze wykładały osoby prywatne ze Stowarzyszenia, abyś mógł swoją dupe spokojnie i bezpiecznie zawiesc do Gliwic. Ja osobiście mam zamrożone kilkaset złotych, których Ty mi drogi kolego (specjalisto od pierdolenia i krytykowania a nie od roboty) nie zwrócisz. A uwierz dodtakowo, że jest i osoba, która wyłożyła 2000 zlotych. Ale mam propozycje dla Ciebie drogi kolego od pierdolenia i narzekania. Jedziesz do PKP, zamawiasz pociąg (za swoją kase oczywiście tak jak my to zrobiliśmy). Ustalasz ceny biletów. My jedziemy wygodnie i pierdolimy tak jak Ty. Co Ty na tą propozycje wygodnisiu????
18 marca 2008, 00:35 / wtorek
Jest różnica między skm, a wagonami z przedziałami. Można nie organizować nic. Mieć wszystko w piździe, siedzieć przed kompem i zadawać głupie pytania. Można też było przyjść dziś do Roko i wiedzieć z pierwszej ręki, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Pomyśl jeden z drugim, że oprawy w Gdańsku to też fajna rzecz. Tylko skąd brać na to kasę?
18 marca 2008, 00:38 / wtorek
Wariat właśnie dlatego, że wybierasz wyjazdy i jesteś sezonowcem!!!!! Czy ja stoję nad Tobą z siekierą i zmuszam do wyjazdu?????Nie chcesz nie jedziesz. Dlaczego w swoim głupim deklu nie policzyłeś, że masz za poł ceny w pakiecie bilet do Opola?????Odpowiedź jest bagatelnie prosta. BO TAM CIE NIE BĘDZIE SEZONOWCU. Aha i jeszcze jedno. Zapewne wiesz, że pierszeństweo do wawy mają Ci co byli w Gliwicach. Tak więc ciesz się chłopcze, że masz wogóle możliwośc wyjazdu na ten mecz
18 marca 2008, 00:40 / wtorek
Stowarzyszenie odwala kupe dobrej roboty i to jest niezaprzeczalny fakt!

Jedno pytanie: podczas kolejnych wyjazdow zwiekszona zostanie kontrola, co by osoby bez biletnow nie wchodzily przez okna itd?
18 marca 2008, 00:41 / wtorek
dobra w sumie nie wiem po co sie pruje...

i tak szacunek ze dzialacie
18 marca 2008, 00:45 / wtorek
Dzięki Cwaniak za wpis!!!!
Przy mniejszych wyjazdach będzie to lepiej funkcjonowac. Dlatego pisze o braku rąk, które są nam potrzebne. Uczymy się na bledach. Teraz przykładowo jak powtórzy się sytuacja jak przy wyjeździe do Gliwic, bierzemy liste wyjazdową i na jej podstawie sprawdzamy bilety itp. jak znajdziemy delikwenta, który jedzie na gape, zaciągamy ręczny i wypierdalamy na pole. Jeżeli kara wam się nie podoba, oczekujemy na inne propozycje
18 marca 2008, 00:54 / wtorek
Z tym ręcznym to chyba nie najlepszy pomysł bo z tego co pamiętam Stowarzyszenie organizator dość słono musi płacić za zaciągniecie ręcznego
Wiec lepiej podczas jazdy :D
Czy w pociągu do Jastrzębia będzie można kupic bilet na Legie ??
18 marca 2008, 01:06 / wtorek
LP nie unoś sie honorem, bo nie masz powodu. To, że Lwy wykonują dobrą robotę i szacunek za to, to wiem i napisałem choćby w wątku o meczu z Wisłą P - przeczytaj sobie. Nie krytykuje was. Zadałem tylko pytanie: Czy ma sens organizowanie deficytowych pociągów? Sam piszesz, że tylko sie wkurwiasz, że wykładasz z własnej kieszeni. Nie dziw sie, że ludzie piszą, bo w końcu co 2 głowy to nie jedna, co 200 to nie 20. ;) A druga sprawa to taka, że tak jak napisałeś przy mniejszych wyjazdach to faktycznie jest dobrze funkcjonujące. Sami swoi wykładana kasa, która sie zwraca(musi!) i jest dobrze. Natomiast przy tych dużych to działa odwrotnie i ogranicza liczby,a chyba o to chodzi, żeby jeździło nas jak najwięcej. Od sezonowców to mnie nie wyzywaj, nie wiem ile masz lat, bo ja 19 i póki co nie stać mnie na takie wojaże. Łapie sie czego sie da, żeby spłacić szkołe i matce dołożyc do mieszkania więc nie dziw sie że wybieram wyjazdy, bo nie mogę sobie pozwolić na jeżdzenie co 2 tyg. Przyjdzie czas to będe jeździł.
18 marca 2008, 02:27 / wtorek
powiem jedno wkur****aj mie wpisy ludzi, ktorzy byli na wyjezdzie!!!! Ja niestety sie nie zalapalem ze wzgledow rodzinnych ale pomijam ten fakt.......Panowie mieliscie okazje sie przejechac i zaznac tegeo czym naprawde jest Lechia a i tak narzekacie!!!!
Nie liczy sie jak kurwa jedziemy ale, ze wogole jedziemy i to zgranie razem, docencie to co Lwy robia dla nas....pozdro Dla Wszystkich Prawdziwych Kibiców!!!
18 marca 2008, 08:25 / wtorek
za 140zł dwa wyjazdy czy to sie nie opłaca:))) na huj tu tyle osób narzeka koniec pierdolenia .to Co LWY robia dla nas to nalezy im tylko i wyłacznie dziekowac!!!!
18 marca 2008, 08:49 / wtorek
dwa wyjazdy za półdarmo, a fajanse jeszcze mają muchy w nosie

chuj wam do dupy, marudy chuj wam do dupy !!
18 marca 2008, 09:22 / wtorek
Hejnał - piszesz, jak by ci dzwon Zygmunta na głowę spadł.
Jak ma się twoja pierwsza wypowiedz do tego, co piszą Lwy Północy.
"Pierwszeństwo w zakupie biletów do Warszawy mają osoby, które były w tej rundzie w Gliwicach lub mają wykupiony bilet do Jastrzębia."
Nie umiesz odpowiedzieć na proste, choć głupie pytanie, to się nie odzywaj.

Przecież można odpowiedzieć spokojnie ,konkretnie ,jak np. Zeto i po sprawie.
18 marca 2008, 09:39 / wtorek
Panowie, krootkie pytanko - tylko mnie nie zlinczujcie :)

Czy jest jakakolwiek możliwość zakupu biletu dla "samochodziarzy"?
18 marca 2008, 09:43 / wtorek
krootki- tylko w przypadku wykupienia biletu na specjal.

Warszawa, to nie Gliwice, gdzie rozmowie z dyr Piasta wpuszczano nas bez listy. Ci co byli na Olimpijskiej, wiedzą jak się wchodzi na mecz w ekstraklasie. Tak więc osoby, które chcą sobie zrobić wycieczkę samochodową, muszą być świadome, że na Legię walter i spółka wpuszczają tylko zorganizowane grupy. Żadne pojedyńcze osoby nie mają szans wejścia na sektor gości.
18 marca 2008, 09:47 / wtorek
Czyli rozumiem, że kupuję bilet na pociąg, ale nim nie jadę. Później przed bramą spotykamy się (czyli my "samochodziarze" i ekipa z pociągu) i wchodzimy bezproblemowo?
18 marca 2008, 09:50 / wtorek
Trampi ja tak wogóle to się nie dziwie wpisowi Hejnała. My jako Lwy już kilkakrotnie w różnych wątkach pisaliśmy o tym kto będzie miał pierszeństwo i się w końcu chłop zirytował. W Gliwicach było nas w sumie 937 osób ze zgodami, do Warszawy mamy niewiele więcej biletów. Ja już czekam na narzekania ludzi, których nie było na owym meczu, a dla których zabraknie biletu do warszawy. Pozdrawiam
18 marca 2008, 09:53 / wtorek
Krootki jeżeli się z nami zgrasz czasowo pod bramą to wejdziesz bez problemu
18 marca 2008, 09:57 / wtorek
To jeszcze ostatnie trzy pytanka:

1. Rozumiem, że bilety na sam mecz będziemy nabywać na miejscu?
2. O której planowany jest przyjazd ekipy z pociągu?
3. Do zakupu biletu wystarczy imię, nazwisko i pesel?

Dzięki za odpowiedzi i już nie zawracam dupy :)
18 marca 2008, 10:10 / wtorek
krootki
18 marca 2008, 09:57 / wtorek
To jeszcze ostatnie trzy pytanka:

1. Rozumiem, że bilety na sam mecz będziemy nabywać na miejscu?

Bilety na mecz będzie rozprowadzać Stowarzyszenie Lwy Północy. Bilety będą u nas, na kilka dni przed wyjazdem. Sytuacja z Gliwic, gdzie chłop ze Stowarzyszenia jechał dzień prędzej by razem z kibicami Piasta. Na Legii taki numer nie przejdzie.

Raczej nie będziesz miał szansy dołączyć w Wa-wie do grupy.

2. O której planowany jest przyjazd ekipy z pociągu?

Jeszcze nie wiadomo.

3. Do zakupu biletu wystarczy imię, nazwisko i pesel?

Tak.

Dzięki za odpowiedzi i już nie zawracam dupy :)
18 marca 2008, 10:13 / wtorek
"Raczej nie będziesz miał szansy dołączyć w Wa-wie do grupy."

Dlaczego? Przecież na pewno wejście i sprawdzanie danych przed bramą będzie chwilę trwało i w tym czasie możemy dołączyć - czy się mylę?
18 marca 2008, 10:14 / wtorek
slysze .. tylko .. bezpiecznie specjalem ... ze duzo osob... kiedys jezdzilismy rejsowymi.. i bylo zajebiscie... i szczerze byly to o wiele bardziej ciekawsze wyjazdy ... a teraz tylko slychac narzekania .... ze stoimi na korytarzu ... a z drugiej strony ... ze pociag deficytowy ... ja czegos kurwa nie rozumiem....

ja mam wyjebane ... bede tam gdzie Lechia gra.... ale zaczyna przerazac mnie ta piknikowa atmosfera baranow ktorzy mysla ze leca do Lichenia na spotkanie z bISKUPEM ...

a z drugiej strony .. chlopaki .. w kazdym poscie deficyt..

to chyba nie strona by sie zalic... kurwa... nie oplaca sie ... lecimy rejsowym! a jak dokladamy tyo robmy to z usmiechem ... bo naprawde nie interesuje mnie to kto i ile...
18 marca 2008, 10:31 / wtorek
a i od siebie.... duzo dobrych chlopakowe.. juz do wawy nie jedzie.. ze wzgeldu na koszt ... i doplate.. nie kazdego stac.... na tak drogi wyjazd... (niektorzy tyraja po 1tys ) ledwo wiaza koniec z koncem .. no ale co tam .. doplaca inni ... ktorzy nie maja problemow finansowych ... na pytanie ..."to moze autami sie bujniemy "

uslyszeli odpowiedz.... grupa tylko zoorganizowana i zostaje tylko specjal....

zaczynam sie czuc jak w hipermarkecie.. kup dwa bilety jedne gratis...

kup szybciej .. tylko 9.99 ....

pozdro!!!!
18 marca 2008, 11:02 / wtorek
ambrozy_przeloz. Czas już się powoli przyzwyczajać. Podam Ci tylko mały przykład. Na mecz np. Juventusu czy Barcelony czy Realu zakupujesz karnet. Niby masz karnet i wszystko Ci wolno. A nieprawda. Jeśli niechce Ci się, albo nie możesz iść na mecz masz OBOWIĄZEK do pół godziny przed meczem poinformować o tym klub. Raz tego nie zrobisz, to na następną rundę płacisz karnet + 50 %. Jeśli 2 raz nie powiadomisz, dostajesz kopniaka w cztery litery.
Nie do pomyślenia? Ale prawdziwe.
Na Lechii narazie może się wciśniesz na Legię. Przyjdą jednak czasy, albo specjalem albo w iTVP. Myślę, że to niedaleka przyszłość.
18 marca 2008, 11:07 / wtorek
ambroży, nikt nie marzeka, tylko inforumje. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach, nie napisze że zysk był mega, skoro trzeba było dołożyc

Co do wyjazdów, kidyś było tak, kiedyś było srak. I chuj. Było kiedyś i nie wróci. Teraz psy wiedzą że pierdniesz, kiedy zaczynasz wpierdala kebaba. Na stadion też nie wchodzisz na lighcie, tylko masz kontrolę, listy imienne i inne chuje. Grupy zorganizowane to nie pomysł Stowarzyszenia, ale wymóg czasu.

Mówisz że za drogo. To jedź rejsowym. 100 zł w jedną stronę i niekoniecznie dobre połączenie. Do tego w pociągu sfora psów.

Jeśli już powołujsze się na mienione lata, to dopisz że jedździło nas po 20-30. Więc nawet nie było dla kogo robic speca. Nie chcesz, nie jedź, ale przynajmniej nie pierdol.
18 marca 2008, 11:16 / wtorek
Nie wiem o czym w ogóle jest ta "bajera": źle, niedobrze, dopłaty itp

Chcesz - jedź normalnym pociągiem: z biletem to nawet 2 klasa Tanich Linii wychodzi 100 (czyli o 10 drożej). Pod stadionem okaże się, że możesz siedzieć z Walterem na jednej trybunie. Takie są prawa 1 ligi

Kupować - nie narzekać. A komu sie nie podoba niech za zaoszczędzoną kase kupi abonament "n".
18 marca 2008, 11:21 / wtorek
L P;
Jeśli już powołujsze się na mienione lata, to dopisz że jedździło nas po 20-30. Więc nawet nie było dla kogo robic speca. Nie chcesz, nie jedź, ale przynajmniej nie pierdol.

podbeskidzie....radom.....i wiele wiele innych wyjazdow jechalismy rejsowym i uwierz nie w 30 osob.....
18 marca 2008, 11:22 / wtorek
Ambrozy - wiekszosc ekip w Polsce wprowadza taka sprzedaz wiazana, czyli bilet na mecz tylko z biletem na organizowany transport. My oczywiscie nie musimy i nie powinnismy byc "jak wiekszosc ekip", ale trzeba sobie brutalnie powiedziec, ze czasy partyzanckich wyjazdow w waskim gronie i na wlasna reke raczej juz przemijaja.
Zapewne doskonale sobie zdajesz sprawe, ze w srodowisku kibicowskim nie ma demokracji - masz prawo wyrazac krytyczne opinie, ale i tak musisz sie podporzadkowac w wielu kwestiach, takich jak np. wyjazdy i ich organizacja.
Ponadto chyba jednak lepiej jest stawiac sie w sporych liczbach na obcym terenie i starac sie ta obecnoscia oraz dopingiem motywowac pilkarzy do gry dla naszej Lechii, niz notowac zera lub kilkuosobowe grupy. A takie liczby i potencjalny doping(z czasem byc moze nawet oprawy) gwarantuje tylko wspolny, zorganizowany przejazd.
Drogo - to juz raczej wynika z polozenia naszego kochanego Gdańska, niz z czyjejs zlej woli lub checi zarobku na kibicach. Mamy wszedzie daleko, to i przejazdy kosztuja odczuwalnie wiecej. Poza tym jednak jezdzimy i bedziemy jezdzic "nieco" wyzszym standardem niz wagony SKM.

Pozdrawiam
18 marca 2008, 11:23 / wtorek
Trampi .. nie jestesmy barcel;ona ani realem .. zapamietaj ! Lechia to klub magiczny ..i nie traktuje kibicow w podobny sposob..!!to ja jestem dla klubu a nie on dla mnie!wiec co ty mi tu o kopach w 4 litery...?? zaczynam byc przerazony podjesciem do niektorych zagadnien kibicow....

LP.. drogo to na legie... Ja bede i w opolu ... 140 .. to cena akurat .....

chodzi o pewien fakt... jest grono osob.. ktore sa od wielu lat z Lechia... i nie stac ich normalnie na zaplacenie tych 100 zl ...
18 marca 2008, 11:30 / wtorek
Ja tez uwazam, że tam gdzie jest dogodne połaczenie pociagowe powinnismy jechac zwykłym, a nie specjalem. Z drugiej strony oczywiste jest, że na hanysowo (Jastrzębie to w ogóle) nie ma czym normalnie dojechac (chyba, że 2 doby z noclegiem na bajzlu w katowicach). Do wraszawy te nie ma normalnego transportu po przystepnej cenie.
Ile było nas w radomiu i bielsku? 120-150 os. Ile w Gliwicach? 950.
18 marca 2008, 11:31 / wtorek
Do wszystkich rozkminiaczy forumowych. Czemu tak czemu srak a tam było dalej tu jest bliżej. Jak pisane było wyżej deficyt Gliwic miał wyrównać sklepik nie udało się. Do Jastrzębia miał jechać full pociąg jak na razie nie wygląda to różowo ale klamka zapadła LP nie będą robić sobie z gęby dupy i będzie wygodny spec. Tu ktoś może napisać na chuj wtedy spec ale niech sprawdzi połączenia w święta w tamten rejon to zrozumie że śniadanka w niedziele z rodziną by nie zjadł. Dodatkowo dla mniej zorientowanych LP ma pod skrzydłami grupę Ultras i sporo naszych pieniążków poszło na oprawę meczu z Płockiem. Wyjazd na Legię jest okazją dla Stow. aby na sezonowcach,małyszach zarobić na kolejne oprawy i nie przewidziane deficyty przy innych wyjazdach. Dodatkowo z pięniążków zarobionych będą szykowane niespodzianki dla osób udających sie na kolejne wyjazdy za naszą Lechią.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
18 marca 2008, 11:57 / wtorek
Mohort a dwa razy poznan w 3 lidze;)))
18 marca 2008, 12:00 / wtorek
GIN;
Dodatkowo z pięniążków zarobionych będą szykowane niespodzianki dla osób udających sie na kolejne wyjazdy za naszą Lechią.

a moze jedna z nagrod to zaproszenie do Queens w Zabrzu??;)
bo jesli tak to ja juz nie bede na nic narzekac;)))
18 marca 2008, 12:11 / wtorek
Mohort
W Radomiu bylo nas wiecej niz 150.Zastanawiam sie tylko gdzie bedzie lepiej w Warszawie czy Opolu bo niestety mam prace i nie dam rady 2 wyjazdow zaliczyc
18 marca 2008, 12:15 / wtorek
SwO, do poznania jest dobre połaczenie rejsowe i daltego na warte teraz powinnismy jechac zwykłym. Poznań jest dwa razy bliżej niż hanysowo.
18 marca 2008, 12:20 / wtorek
Do 26 marca włącznie koszt przejazdu pociągiem, wraz z biletem na mecz to 40 zł.
Od 27 marca wyjazd do Gdańska będzie o 5zł droższy i wyniesie 45 zł. Wynika to z faktu, że jako organizator, musimy wcześniej pokryć niemałe koszty wynajmu pociągu.
a mowia ze Warszawa taka droga;))))
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.477