Gdańsk: środa, 20 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA LEGIĘ I ODRE

strona 3/10

18 marca 2008, 21:47 / wtorek
To co po niektórzy odpierdalają na tym forum przechodzi ludzkie pojęcie !!! Dzięki wpaniałej pracy "LP", maja wszystko podane jak na tacy w bardzo przystępnej cenie, to jeszcze zawsze znajdzie sie taka jedna pierdoła z drugą i ma czelnośc narzekać !!! Jeżdzenie specjalem to zarazem komfort jak i znak naszych czasów !!! A jak komuś sie nie podoba że zyjemy w XXI w , to niech nadal zapierdala w "Relaxach".
Pełen szacunek dla "LP" !!!
18 marca 2008, 22:18 / wtorek
W obecnych (takich a nie innych!) czasach pociągi specjalne to optymalna forma podróżowania na mecze i nie rozumiem na jaki huj te gorzkie żale że coś nie pasi!

Przecież jakby wyjazd do Gliwic czy Jastrzębia miał trwać 48godz (pociągami rejsowymi),a nie 26(jak np. do Gliwic) to 1/3 albo i więcej by nie mogła pojechać na mecz.
Warszawa może bliżej (bo na pewno nie blisko!),ale środa, na rejsowy zawsze trzeba poczekać,a tu specjal raz dwa,a nawet trzy i na miejscu,że następnego dnia można do pracy się udać.

Co do cen to normalne że ceny rosną im bliżej meczu,przecież wiadomo że PKP nie będzie czekało na kase na dzień przed wyjazdem. Poprzez promocje chłopaki próbują zapewnić środki na odpalenie projektu pt "wyjazd".

Jadąc na mecz wyjazdowy naszej Lechijki nie gardze staniem na korytarzu, byle w dobrym towarzystwie i nie o suchym pysku,ale o to bez obaw,bo Lwy już to udowodniły bufetem przy okazji inwazji na Gliwice;)

Wiadomo że nie zawsze wszystko wyjdzie na tip top,bo nie jesteśmy grupą legendarnego ZHP, ale drobne niedogodności (z którymi trzeba się liczyć na wyjeździe!) nie powinny przesłaniać pieknej idei jeżdżenia za Lechią po kraju.

W innym wypadku lepiej zostać w domu bo
Z NIEWOLNIKA NIE MA FANATYKA!!!

WIELKA LECHIA W WIELKĄ SOBOTE!!!
PUCHAR POLSKI DOPIERO ZA DWA TYGODNIE PANOWIE I PANIE!!!

Aejaejao!!!
18 marca 2008, 22:28 / wtorek
OFICJALNE INFO!!!!!
W pierwszy dzień zostało sprzedanych 116 biletów. Tak więc liczba szybko topnieje. Jak widzicie"maruderzy" dla tych 116 osób cena nie stanowiła przeszkody.
Piszecie, że ktoś mało zarabia itp. Zapraszam do Stowarzyszenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! Wystarczy się zapisac i chciec coś robic. Mało zarabiasz i Cie nie stac, ale robisz coś charytatywnie dla Lechii, my jako Stowarzyszenie, kibiicą, którzy są w ciężkiej sytuacji materialnej umożliwiamy wykazd praktycznie za darmo. Tylko pamiętaj nie wystarczy się zapisac. MUSISZ JESZCZE PRACOWAC A TYM SAMYM W ZAMIAN MY JESTEŚMY W STANIE TOBIE POMÓC.
18 marca 2008, 22:40 / wtorek
Moje watpliwosci zostaly rozwiane... mam dwoch takich kolezkow w ciezkiej sytuacji .. i widze jak ich boli to ze nie moga jechac z powodow czysto finansowych .. skoro "stow" pomaga takim osobom..to gdy jutro zaczna marudzic... blaszka na odmolke i na T29 .. nie bedzie marudzenia ze nie stac...
18 marca 2008, 22:44 / wtorek
Ambrozy niech przyjda. serdecznie zapraszam. Nam naprawde rak do pracy brakuje
19 marca 2008, 08:29 / środa
Do kolegi LP
Była informacja, że oficjalnie za stowarzyszenie wypowiada się nicku
"Lwy Północy". Trzeba, więc zrobić porządek. Nie wypowiadaj się w imieniu stowarzyszenia lub niech stowarzyszenie na forum da tobie pełnomocnictwo.
(Wpis przez Lwy Północy, że kolega o niku LP również oficjalnie wypowiada się w imieniu stowarzyszenia.) I tyle wystarczy.
Pozdrawiam
19 marca 2008, 08:50 / środa
trampi- chyba każdy może zaprosić do Stowarzyszenia ;-). A co do ilości sprzedanych biletów, to skoro LP siedział w sklepie i sam je sprzedawał, to chyba ma dobre info. Nie jest chyba tajemnicą, ile biletów zostało sprzedanych.

Ja tylko dodam, że pakiet Warszawa- Opole sprzedaje się równie dobrze, bo wybiera go praktycznie co 3 osoba.
19 marca 2008, 08:57 / środa
Do ZETO
LP napisał - "Mało zarabiasz i Cie nie stac, ale robisz coś charytatywnie dla Lechii, my jako Stowarzyszenie, kibiicą, którzy są w ciężkiej sytuacji materialnej umożliwiamy wykazd praktycznie za darmo. Tylko pamiętaj nie wystarczy się zapisac. MUSISZ JESZCZE PRACOWAC A TYM SAMYM W ZAMIAN MY JESTEŚMY W STANIE TOBIE POMÓC".

Czy to uzgodnione info. Czy jak przyjdzie 100 chętnych to dacie im zajęcie i zagwarantujecie środki na wyjazd ?

Do informacji o biletach, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam.
19 marca 2008, 09:10 / środa
Może nieoficjalne, co prawdziwe. Kibice którzy czynnie działają w Stowarzyszeniu, otrzymają od nas pomoc- chociażby w postaci darmowego wyjazdu, za który zapłaci któryś z członków Stowarzyszenia, lub samo Stowarzyszenie.
19 marca 2008, 09:22 / środa
Trampi, jeżeli to są nasze wewnętrzne ustalenia lub jest ono w naszym statucie, to nie jest to żadna tajemnica i każdy członek znający owy temat ma prawo się o nim wypowiadac
19 marca 2008, 09:24 / środa
Aha chętny a pracujący to jest naprawde różnica. Bo chętnych jest naprawdę dużo, co kończy się tylko na słowach. Pozdrawiam
19 marca 2008, 09:28 / środa
Ja mówie tylko o "OFICJALNYCH INFO !!!!!" jak napisał LP. Nieoficjalnie, to nikogo nie obchodzi, kto komu, za co, zasponsoruje wyjazd.
19 marca 2008, 09:35 / środa
trampi- właśnie dlatego, Lwy Północy podają oficjalne komunikaty. LP ma jednak prawo, do pisania swoich opini, tak samo jak każdy członek Stowarzyszenia.

Skoro coś jest oficjalnie zapisane w statucie, badź regulaminie, to każdy członek Stowarzyszenia ma prawo o tym napisać.
19 marca 2008, 10:03 / środa
Przyznam Wam rację. Mam jednak do Was obu jedno pytanie. Jaka suma członków stowarzyszenia jest waszym marzeniem (napiszcie). Na drugie odpowiedzcie sobie sami. Co się będzie działo, jak połowa z nich będzie na forach dodawać "Oficjalne info"
19 marca 2008, 10:25 / środa
to chyba dobrze ze podaja jakes informacje . jak by nic nie pisali to pozniej by było stekanie ze nie poinformaowali ani nic a tak jest wszystko jasne.
19 marca 2008, 10:35 / środa
ja bym chcial aby caly stadion to byli czlonkowie Stowarzyszenia :)

a oficjalne wpisy sa tylko od nicka Lwy Północy i to chyba jasne w tym temacie

a kilku kolesiom co marudza napisze tylko zeby w koncu nie srzelali z dupy, a jak macie cos do powiedzenia to zapraszam na spotkanie grup czlonkowskich LP
19 marca 2008, 11:04 / środa
A tak wogóle to jest wątek o wyjeździe na Legie i Odre. Ja napisałem tylko co zrobic jak ktoś ma poważne problemy finansowe. To była informacja i na tym koniec. Pozdrawiam
19 marca 2008, 12:30 / środa
L_P_ - Mam pytanko . Od jakiego wieku można sie zapisać do stowarzyszenia ?? , nie chodzi mi o to ze chce byc bo bede miał darmowe bielty bo na bilet zawsze i kazdy moze miec pieniadze ale nie którzy wolą odłozyc na ciuchy czy piwo ! . chodzi mi o to żeby być w stowarzyszeniu i pomóc grupie zrobić coś dobrego dla Lechii .

Pozdrawiam ! .
19 marca 2008, 12:41 / środa
Ukończone 16 lat.
19 marca 2008, 15:21 / środa
chmielu co ty pierdolisz za bzdury żal.pl
19 marca 2008, 15:30 / środa
Panowie ile mamy biletow do Opola i ile jest juz sprzedanych? Wie ktos moze?
19 marca 2008, 17:23 / środa
Witam :)
Mam pytanie, "kupilem" wczoraj o godzinie 16 "bilet " na legie, nie bylem w gliwicach ani nie mam karnetu to znaczy ze nie bede mogl jechac na mecz do warszawy poniewaz inni maja pierwszenstwo??pozatym na "kupno" tego biletu nie dawali zadnego kwitu.prosze o odpowiedz LP dzieki .btw bilet ten kupilem okolo 150 osob przedemna
19 marca 2008, 17:26 / środa
okolo 70 nie 150 * ;)
19 marca 2008, 17:48 / środa
Musisz dostac pozwolenie od MarkaM inaczej moze byc ciezko z twoim wyjazdem!Jak juz dostaniesz je to pewnie bedziesz musial przejsc maly test w ktorym jest pare pytan min:
-Jedziesz na borute i jestes Łobuzem czy jedziesz na mecz jako piknik
Rowniez musisz wybrac wagon ja proponuje wagon 8 lub 9 jak w przypadku Gliwic
NWJMM
19 marca 2008, 17:48 / środa
Do Opola jest 500 biletów
19 marca 2008, 17:52 / środa
kase mi zwruca wrazie co nie rozumiem tego w ogóle , jak mam sie z niim skontaktowac ?
19 marca 2008, 17:55 / środa
na numer który zostawiłeś przecież
jak moze to niech LP sie wypowie bo troche to dziwne ze nie ma zasady kto pierwszy ten lepszy :/
19 marca 2008, 17:56 / środa
kontratak dzięki bardzo a wiesz moze ile juz jest biletów sprzedanych?;))
19 marca 2008, 17:58 / środa
kumpel mi kupowal ten " bilet" bo bylem w pracy
19 marca 2008, 18:01 / środa
Musisz napisac podanie na tym forum a my je przeslemy faxem do glownej siedziby MarkaM !Pozdrawaiam I czekam NWJMM
19 marca 2008, 18:24 / środa
2008no1
19 marca 2008, 17:23 / środa
nie bylem w gliwicach
pozatym na "kupno" tego biletu nie dawali zadnego kwitu.

Twoja wypowiedz ze nie dali kwitu potwierdza fakt ze nie byles w Gliwicach. Nie jedziesz do Jastrzebia bo wiedizałbys jak to wyglada. Hehe jeden wyjazd sezonie-Legia?

2008no1
jak moze to niech LP sie wypowie bo troche to dziwne ze nie ma zasady kto pierwszy ten lepszy :/

Co jest w tym dziwnego? Ta kwestia była powiedziana zanim pojechaliśmy do Gliwic!
19 marca 2008, 18:27 / środa
To co jak jutro kupie bilet na mecz w Opolu a niebyłem w Gliwicach ani na mecz do Jastrzembia niejade to niemam zapewnionego mniejsca ????
19 marca 2008, 18:30 / środa
Zacza jak masz bilet kupiony to masz miejsce ! Ludzie pytacie ciągle o to samo , ogarnijcie sie! Pozdr dla MarkaM NWJMM !
19 marca 2008, 18:41 / środa
Czemu nazywacie Ludzi Sezonowcami ?? Bo nie jezdzi na kazdy mecz bomoze nie moze Nie ma Kasy , Rodzina , Praca i w ogule . Ja Chodze na Lechie juz 10 Lat a mam dopiero 16 i nie mam kasy by Ciegle jezdzic i takze czasu i co tez jestem sezonowcem ?? Nie wiezysz to sie spytaj mojego Ojca dam Ci numer . Masakra Ludzie wszystkich do jedego Koszyka .

Ja zbieralem na ten wyjazd do Wawy i do Opola Kupe czasu od Kad wiedzielm z kim gramy .

PS. LWY POLNOCY odrabiaja kawal zajebistej roboty .
19 marca 2008, 18:47 / środa
Zuczek moge ten numer dostac?ile mam czekac? ja ci dam numer do MarkaM i zobaczymy co wtedy Marek napisze ! a Lwy niech dalej odrabiają >NWJMM<
19 marca 2008, 18:53 / środa
Wiesz co nie ma co sie napinac ...

Jesli jedziesz do Wawy lub Opola z checia pogadam ;)

Jak byla 3/4/5 Liga jezdzilem dosyc czesto na wyjazdy . Teraz gorzej z Pieniedzmi juz rodzice tak nie sypia $$.
19 marca 2008, 18:57 / środa
19 marca 2008, 19:08 / środa
wraca arka z lecha.......
19 marca 2008, 19:32 / środa
2008 Zasady pierszeństwa były ustalane szybciej!!!!!
a więc do rzeczy:
1. Pierszeństwo do zakupu biletu mają kibice, którzy byli w Gliwicach i Jastrzębiu.
2. Czas na zakup biletu z pierszeństwem jest do soboty do godziny 15.
3. Po każdym zamknięciu sklepu jest sprawdzana lista i osoby, które już zapłaciły za Legie, a nie było ich w Gliwicach lub Jastrzębiu, są automatycznie w koejce za tymi co tam byli.
4. Pula biletów bardzo szybko topnieje i może się zdarzyc, że na początku przyszłego tygodnia sprzedaż zostanie zamknięta.

Pozdrawiam
19 marca 2008, 19:46 / środa
Z ciekawości L P jaka liczba na koniec dnia bo znam tylko z 16 jak osobiście byłem.

pozdrawiam
19 marca 2008, 19:51 / środa
Już mamy oficjalne info co do liczby biletów:

Na chwile obecną działacze Legii udostępnili nam 650 biletów. Działacze Lechii jak i Lwy Północy walczą o to, aby tych biletów było 1000. Moim skromnym zdaniem uda się załatwic 1000 biletów, z tym, że do momentu kiedy jest ich 650 więcej sprzedac nie możemy.

Wczoraj zeszło 116 biletów, natomiat w dniu dzisiejszym 210, co daje w sumie 326 sprzedanych biletów. Tak więc do kupienia pozostało jedynie 324 biletów. Pozdrawiam
19 marca 2008, 20:01 / środa
Ja mam takie pytanie do kogoś ze stowarzyszenia , kiedy można się spodziewać biletów na mecz w Warszawie i w Opolu i jaki byłby przewidywalny ich koszt?
19 marca 2008, 20:04 / środa
L P jak możesz to odezwij się do mnie na gg:1690318
19 marca 2008, 20:05 / środa
Ceny bileow przez Legie nie zostały jeszcze ustalone. Natomiast na Odre max 15 zł
19 marca 2008, 20:17 / środa
a wiadomo ile biletów zeszło na Odrę ..?
19 marca 2008, 20:18 / środa
Tego na razie tak do konca nie kontroluje ale w pakiecie okolo 40 sztuk
19 marca 2008, 20:58 / środa
Czyli jezeli Wszystcy z Jastrzebia sie zapisza na Legie to ile mniej wiecej Biletow zostaje na sucho ??
19 marca 2008, 21:05 / środa
Pamietajcie ze Pan Marek jedzie na 2 bo na jeden sie niemiesci K.M.W.T.W POZDRAWAIM PANIE MARKU !!!!
19 marca 2008, 21:09 / środa
Dzis wykupilem przejazd do Warszawy i Opola, zalatwilem sobie wolne w pracy itd
i ze niby za kilka dni mozecie mi oznajmic - nie jedziesz ?
...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.222