Gdańsk: środa, 20 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA LEGIĘ I ODRE

strona 6/10

23 marca 2008, 19:30 / niedziela
No widzisz wiec zle policzylem ;) ale jesli Bylem 5 na Liscie z Biletami w Pakiecie wiec raczej jadetak mysle oswiec mnie ;)
23 marca 2008, 19:31 / niedziela
Żuczek:))))))))))))))))))))))
Jeżeli kupiłeś bilet w pakiecie z Opolem to masz 100% pewności, że jedziesz do Wawy
23 marca 2008, 19:34 / niedziela
Dobra juz Kumam ;) Zle przeczytalem stary ;)

LP Nie denerwuj sie tak ;)

WSZYSCY DO OPOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 marca 2008, 19:36 / niedziela
kupilem bilet do Wawy za 90 zeta. teraz chcialbym kupic bil;et do opola. czy place roznice ceny pakietu czy za osobny bilet do opola???????
23 marca 2008, 19:43 / niedziela
z Tego co pamietam Promocja Byla do Sobty ;)
23 marca 2008, 19:46 / niedziela
wystarczy przeczytac pierwszy post. Na zebraniu zgłosze wniosek o możliwośc dopłacenia do opola w cenie promocyjnej a wiec 50 zł. Prosze o cierpliwosc
23 marca 2008, 20:53 / niedziela
Kontratak, pomysł ten ma swoje dobre i złe strony. Nie patrz tylko na te dobre.
Pozdrawiam :-)
23 marca 2008, 21:02 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 marca 2008, 21:11 / niedziela
Neostrada ;> ??
23 marca 2008, 21:14 / niedziela
Nie ! To zwykla kurwa z kompleksami !!!
23 marca 2008, 21:18 / niedziela
Przepraszam widownie.Nie wiecie o co kaman.Czarny byku jest werygut.Z Kontratakiem jest inna historia.Bracia,lubmy się ;)
23 marca 2008, 21:21 / niedziela
Mam wyjebane na inne historie !
Jesli chcesz,to uderz na priv do Kontrataka z takimi tekstami,a nie tu na Lechijnym forum !
23 marca 2008, 21:32 / niedziela
100% Poparcia dla Czarnego ;)
23 marca 2008, 21:33 / niedziela
Czarny czy Ty tu robisz za Matke Terese czy się nudzisz po prostu?
23 marca 2008, 21:40 / niedziela
diraj-bujaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!marcinie
23 marca 2008, 21:40 / niedziela
a jak ktos przyjedzie z emigracji i jest zpisany[a niebyl w Gliwicach ani w Jastrzebiu,to co nie pojedzi9e do Wawy??
23 marca 2008, 21:46 / niedziela
ni chuja ;)
23 marca 2008, 21:46 / niedziela
bo juz k...a trudno skumac o co chodzi w tym wszystkim!!!
23 marca 2008, 21:47 / niedziela
Chlopie,to ty sie nudzisz ,piszac takie teksty.
Wiem,ze sami podkrecacie scieme,ale wkurwia mnie to,bo to forum coraz bardziej schodzi na psy.
Takie teksty,w stylu ''Matki Teresy''to sobie mozesz w domciu uskuteczniac.
Do mnie,albo grzecznie,albo morda w kubel !
23 marca 2008, 21:52 / niedziela
Diraj pedale, twój stary jebie psy po wsiach. Tylko jak ciebie pisać nauczyli?
23 marca 2008, 21:53 / niedziela
Kto wy? Myśle Czarny ze najmilej sie pozegnamy-Wesołych Świąt!
23 marca 2008, 21:56 / niedziela
Jest i Kontratak..Wesołych Świąt Bracie.
23 marca 2008, 21:57 / niedziela
czy ktos moze mi odpowiedziec??Kontratak licze na ciebie.
23 marca 2008, 22:21 / niedziela
Nie ma jak Napinka ;)
23 marca 2008, 22:41 / niedziela
To nie NAPINKA, tylko subtelna pogawędka Polaków przy Świątecznym stole.

Do zobaczenia w pociągu do Wawy i Opola. Czarny - pozdro.
24 marca 2008, 13:46 / poniedziałek
Czy są jeszcze bilety na Legię ?

Czy warto jutro jechać do Gdańska? Czy lepiej dać sobie spokój ?
24 marca 2008, 14:07 / poniedziałek
RabinHooy, czytać uczą już od podstawówki.
24 marca 2008, 15:11 / poniedziałek
RabinHooy wychował się chyba w izraelaskim lesie chuji przez to nie chodził do podstawówki i dlatego umie tylko pisać a czytać już nie .

Ludzie od kilku dni jest już wiadomo że poszły wszystkie 650 biletów na Legię i że nie ma już sprzedaży . Jak ktoś jest na emigracji i przyjeżdża na święta to mógł się zaopatrzć w bilet przez jakiegoś znajomego . Teraz jest już zapóźno . Można oczywiście jechać w ciemno bez biletu ale znając nastawienie działaczy Legii spod znaku ITI do kibiców zakupienie biletu na miejscu i wejście na stadion jest raczej małoprawdopodobne.
24 marca 2008, 15:20 / poniedziałek
dobrze mowi !! dac mu piwa !!
24 marca 2008, 16:24 / poniedziałek
Z tego co mi wiadomo legia przekazała nam 1300 wejściówek. 650 trafiło do sprzedaży dla zwykłych kibiców. Pozostałe 650 zostało już rozdysponowane pomiedzy, stowrzyszeniem,zgodamy, fan-clubami i tak zwanymi gorącymi głowami :) a więc moi drodzi niedoinformowani forumowicze jak wiele osób wczesniej wspomiało nie ma juz szans na zdobycie biletu na legie, chyba ze potraficie czarować. Druga sprawa, bardzo szanuje i doceniam prace jaką wykonója Lwy Północy ale chciałbym sie z wami podzielić jedną historia. Pracuje z kolesiem który jest naprawde Lechistą zagorzałym, niestety musi pracowac w wekendy bo takie ma stanowisko ... dlatego tez nie moze sobie pozwolic na wyjazdy ewntualnie na mecze u siebie po pracuje na zmiany ranne.Z tego powodu ze nie był w gliwicach ani w jastrzebiu nie dostał biletu na mecz w pp z legią.Od kąd wiedzial o tym spodkaniu cieszył się co nie miara, gdy jednak usłyszał w pasażu że nie pojedzie to sie załamał tak jak bu mu matka zmarła... Przyznaje racje stowarzyszeniu aby na wyjazdy nie podrużowali sezonowicze ale taki kibic ktory by naprawde nam pomógł dopingiem i kocha Lechie, jemu naprawde sie należy... pzdr! Do zobaczenia na meczu z polonią i w pociągu do wawy. TYLKO LECHIA !!
24 marca 2008, 16:32 / poniedziałek
Ciasteczko nie jest niestety prawdą to co piszesz!!!!
1. Legia dała nam 1000 biletów a nie 1300. Na 1300 jest możliwośc jezeli zgodzi się na to warszawska policja. Na chwile obecną mamy 1000, a jak uda się dostac kolejną pule 300 biletów to będą one w sprzedaży
2. Rozumiem Twojego kolege, który nie wszędzie może jeździc. Zwroc uwage, że Stowarzyszenie ma 200 członków i mają oni pewnośc zakupu biletu. Dlaczego Twój owy kolega nie zapisał sie do Stowarzyszenia??? Czyżby z powodu braku czasu się nie zapisał???? Był w pasażu, wystarczało wypisa deklaracje i opłacic składke za cały rok i nie byłoby problemu.
3. opłata za cały rok wynosi 100 zł i przez rok nie masz problemów z biletami.

Pozdrawiam
24 marca 2008, 16:37 / poniedziałek
zreszta mogl w pierwszy dzien isc zapisac sie na Legie ... info od kiedy beda bilety bylo szeroko wczesniej opisane ...
24 marca 2008, 16:47 / poniedziałek
ciasteczko88, a ja znam kibica który pracuje na zmiany. Nie mógł być w Gliwicach, ale pojechał do Jastrzębia. Dzięki temu, dostał bilet do Warszawy. Był tak szczęśliwy, że prawie mu pikawa nie poszła. Z meczu w Jastrzębiu pamięta tylko 70 minutę- wtedy wszedła na stadion, a Lechia jakby dla niego strzeliła gola. Potem znów pikawa zaczęła swoje. Było z nim tak źle, że w Tychach został zabrany do szpitala, z którego dopiero teraz wraca do domu.

Może mam mu zabrać bilet do Wa-wy i dać go twojemu koledze ??
24 marca 2008, 17:01 / poniedziałek
Zeto,
urzekła mnie Twoja historia...
24 marca 2008, 17:24 / poniedziałek
Mysle Rombis że to temat nie do żartów
24 marca 2008, 17:31 / poniedziałek
Zeto: piękne czasy nastały chcesz mieć pewność kupienia biletu na mecz wyjazdowy musisz kupić w transakcji wiązanej bilet na pociąg. Najlepiej jak dopłacisz extra 100 złoty haraczu. Za komuny było piwko plus obowiązkowo pasztecik przechodni w barze. U nas zrobił się bilet na mecz wyjazdowy plus bilet na pociąg za godziwą cenę. 90 zł za specjala do Warszawy? nie jadę ale samm bym kupił bilet normalny za 75 zł. Szkoda że nie grają w weekend wówczas bilet weekendowy 60 zł. 90zł x 1000 osób daje 90 000 tyle kosztuje wynajęcie pociągu specjalnego??????
24 marca 2008, 17:44 / poniedziałek
Przekaże mu wiadomośc o tym że moze sie zapisać, a co do ciebie Zeto to współczuje twojemu koledze i napewno nie będe prosił aby oddał bilet ... mam nadzieje że pojedzie zdrów do warszawy. Nie chciałem by ktoś mnie źle zrozumiał poprostu wiem jaki to ból jak się czeka na jakiś mecz a okazuje sie ze nie można go zobaczyć, sami napewno wiecie jak to jest.
24 marca 2008, 17:47 / poniedziałek
aha a co do tych 1300 biletów to wyprzedziłem fakt ;p no pozostaje miec nadzieje ze warszawska policja okażde się dla nas gościnna :)
24 marca 2008, 18:14 / poniedziałek
gedania- moim zdaniem, to czasy są chujowe. Dorobiliśmy się takich kibiców, że aby pojechali na wyjazd, rywalem musi być conajmniej Legia. Po chuj jechać do Opola, czy Jastrzębia i marnować weekend, skoro można wziąść urlop w pracy i pojechać sobie do Warszawki ??

Mecz w Wa-wie w środę, specjal 90 zł, a ludzie kupują jak wariaty.
Mecz w Opolu w sobotę, specjal 50 zł, a chętnych brak.

Czy to jest normalne ??
24 marca 2008, 18:15 / poniedziałek
Piękne czasy nastały. Kibice kłócą się i wydzierają sobie bilety, na mecze wyjazdowe Lechii. Poczekajmy jeszcze chwilę, a zaczną się pikiety o powiękrzenie pojemności T29. Tym co nie mają karnetów radzę, aby już od jutra zacząć starania o bilety na PP Lechia - Legia. Może jakaś lista kolejkowa.
O to właśnie chodziło, od wielu lat !!!
24 marca 2008, 18:27 / poniedziałek
gedania, policzyłeś ile kosztuje oprawa na mecz w Gdańsku? Wiesz ile kosztował spec do Gliwic i podróż do Jastrzębia? Wiesz ile będzie kosztował spec do Opola? Wiesz że za tydzień przyjeżdża do Trójmiasta Wisła, i należałoby ją godnie przyjąć? Wiesz, że Lechia nie ma sektorówki z prawdziwego zdarzenia?

Jak myślisz, skąd brać kasę na te rzeczy? Zbierać w puszkę?
Chociaż pewnie taka pizda jak ty, nazwie to zbieraniem haraczu.

Chuj w dupę wszystkim, którzy są z Lechią tylko dlatego, że ta gra w Warszawie!!!!!
24 marca 2008, 18:30 / poniedziałek
Gedania nie musiałeś płacic 90 złotych do Warszawy!! Ja kupiłem bilet taniej!!!! Wyszedł mnie 70 złotych!!!! Do Opola też jade za 70 złotych. Wystarczyło kupić bilet w pakiecie. Z tego co czytam to poszło w ten sposób ponad 100 biletów + 200 dla stowarzyszenia LP wiec wcale nie wyjdzie wspomniane przez Ciebie 90 tyś. zł... Specjal do Wawy nie kosztuje pewnie 90 tyś. Tylko Lwy organizują wiecej pociągów specjalnych. Jeżeli zostaną nadwyżki to uwież mi będą przeznaczone np. na dofinansowanie następnego specjala do Opola - który to już nie cieszy sie takim zainteresowaniem jak wyjazd do Warszawy. LP nie są caritasem żeby dokładać do wyjazdów deficytowych. Z tego co wiem to LP organizują również pieniądze na oprawy - wiec pieniądze nie pujdą na marne.

BRAWA DLA LWÓW ZA TO CO ROBIĄ!!! WSZYSCY DO OPOLA!!!!!

pozdrawiam
24 marca 2008, 18:32 / poniedziałek
Napisałem to delikatnie ale zgadzam sie z powyższym wpisem LG45 w 100%.

A MY SWOJE.....
24 marca 2008, 18:45 / poniedziałek
LG45 to niech ktos poinformuje ze bilety sa takie drogie bo zbieramy na to czy na tamto...
24 marca 2008, 18:51 / poniedziałek
Joker: odnośnik
JVC- pytasz dlaczego taka cena ??

Dlatego, że my kibice Lechii jesteśmy sezonowcami. Zamiast jechać wszędzie, wybieramy sobie co lepsze mecze. Do Gliwic fajnie, bo pierwszy mecz. Do Jastrzębia już gorzej bo święta. Teraz każdy chce jechać do Warszawy, a trzy dni później do Opola znów sami swoi.
Tak więc rada jest jedna- gdzieś trzeba zarobić, żeby gdzieś dołożyć. Skoro jeździsz na wszystkie wyjazdy, powinieneś się cieszyć, bo do Opola pojedziesz za pół darmo, a do biletu dołoży tobie sezonowiec.
Nie porównuj też cen z Wrocławia do Katowic, z ceną z Gdańska do Gliwic. My tych kilometrów mamy chyba troszkę więcej.

Jak dla mnie, krótko i na temat.
24 marca 2008, 19:04 / poniedziałek
Spokojnie z tym określeniem ,,sezonowiec" ,bo z tego co czytam to wynika że jak ktos
kompletu wyjazdów w rundzie nie zaliczy to już sezonowiec-nie wpadajmy w paranoje!
24 marca 2008, 19:07 / poniedziałek
rudolf88- nie popadam w paranoję. Stwierdzam tylko fakty.

Bum był na Gliwice, bo pierwszy mecz, a teraz na Legię. Na Jastrzębie i Opole, gdzie jest daleko wszyscy mają wyjebane.
Znając życie, tak samo będzie z Łowiczem i Łomżą- bo na chuj jechać skoro jest Poznań i Katowice.
24 marca 2008, 19:18 / poniedziałek
nie chce sie wtracac, ale porownac za to mozna cene Warszawa - Gdansk (Polonia-Lechia), bilet o polowe tanszy , a trasa taka sama ...

jezeli sa dodatkowe wydatki, czy np musza sie zwrocic koszta poprzedniego wyjazdu, to fajnie by bylo poinformowac o tym innych, niech nikt nie pisze, nie chcesz nie kupuj, nie chcesz, nie jedz, ale nie oszukujmy sie, ze 90 zł jest kwota wysoka ..., zreszta temat juz chyba przerobiony i bez odbioru .
24 marca 2008, 19:32 / poniedziałek
Mi czesto nie pasuja wyjazdy[szkola, praca w weekendy] ale wykupilem bilety na Warszawe i Opole [wzialem wolne i wbijam w szkole bo akurat moge] i jestem zadowolony ;)
Bede sie starac jezdzic jak najczesciej [ o ile terminy pozwola] na wyjazdy organizowane przez LP

pozdrawiam
24 marca 2008, 19:36 / poniedziałek
M85 wiecej czytaj ,miałeś wyrażnie napisane dlaczego taka cena biletu na Warszawe
LG z tym Ptakiem Lowicz i Lomżą to bym sie nie zgodził fajne bliskie wyjazdy samochodowe(moje ulubione miejsca).Słyszałem że w Lowiczu coś z sektorem dla gości maja i wyjazd niestety odpadnie.To tak troche nie w temacie :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.246