Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA LEGIĘ I ODRE

strona 7/10

24 marca 2008, 19:43 / poniedziałek
m85
24 marca 2008, 19:18 / poniedziałek
nie chce sie wtracac, ale porownac za to mozna cene Warszawa - Gdansk (Polonia-Lechia), bilet o polowe tanszy , a trasa taka sama ...

1. Jedna ETZ (220 miejsc siedzących)- podobno 400 Warszawiaków.
2. 13 wagonów z przedziałami (1040 miejsc siedzących)- 1 000 Gdańszczan.

Masz jeszcze jakieś "logiczne" argumenty ??
24 marca 2008, 19:52 / poniedziałek
Tylko zeby sie nie wpierdalali przez okna. Rozumiem ze jak juz pociag ruszy to nikomu sie niechce sprawdzac kto zapłacił za przejazd a kto nie, ale jeden raz by sie taka kontrola przydała ( by sie wyłapało takich kolesi ) i na drugi raz by sie zastanowili czy znowu wjebac sie na gape. pozdrawiam
24 marca 2008, 19:55 / poniedziałek
DEGENERAT- teraz nawet jak ktoś się wbije przez okno, to i tak zostanie pod stadionem. Bez biletu i bez obecności na imiennej liście, nikt na stadion Legii nie wejdzie.
24 marca 2008, 20:52 / poniedziałek
nie pisze, zeby atakowac, tylko aby sie dowiedziec .

dzieki za odp.
24 marca 2008, 20:59 / poniedziałek
oby tylko wszystkie wyjazdy nie byly organizowane przez LP bo polowa zabawy ucieka ;)
24 marca 2008, 21:01 / poniedziałek
Siwekk- to peszek. Wszystkie wyjazdy będa organizowane przez LP
24 marca 2008, 21:08 / poniedziałek
do Łomzy specjalem chetnie pojade ;p
24 marca 2008, 21:12 / poniedziałek
Siwekk- organizacja wyjazdów to nie tylko specjale. Do Łomży będzie wycieczka autokarowa ;-)
24 marca 2008, 21:43 / poniedziałek
To na co idą pieni ądze jest walkowane w paru innych wątkach i niekt z nas z tego się tlumaczyc nie bede. Najbardziej marudzą ludzie, którzy nic a nic nie robią... Przyjx jeden z drugim na zebranie, wstąp do stowarzyszenia i będzie po kłopocie, wszystkiego sie dowiesz... Tobie nie pasowało 90 zł???? 1000 osobom nie przeszkadzało. Wiesz co kolego, który płacze na temat ceny i braku biletu. Ja osobiście pierdole ten wyjazd do Wawy ze względu na płacze małyszó. Oddam Ci ten bilet za darmo!!!! Tylko teraz pewnie będzie jednemu z drugim przeszkadzac, że do domu go nie dowioze. Mówie poważnie oddam go za darmo, zgłaszac się
24 marca 2008, 21:47 / poniedziałek
Zeto zapomniałeś małyszom i marudą napisac , że jest to jeden jedyny w rundzie specjal robiony przez polonie i dlatego robią to całkowicie po kosztach. z tym, że upchani będą. Jak jeden z drugim marudzi, otym, że przez okna się wbiją, to serdecznie zapraszamy do pomocy przy kontroli. Non stop piszemy, że rąk do pracy potrzebujemy, a chętnych do pomocy brak, a pierdolących wkółko tyle samo
24 marca 2008, 21:47 / poniedziałek
dobra ja wezme, ale do domu sam sobie transport załatwie ;)
24 marca 2008, 22:02 / poniedziałek
to zglos sie na zebranie Lwow Polnocy to odstapie
24 marca 2008, 22:11 / poniedziałek
bbez zartow juz, wolabym komus wyjazd postawic( tak pewnie zrobilem z Gliwcami ), niz wziac od kogos za darmo bilet na pociag, jak naprawde nie chcesz jechac, to na pewno sie znajdzie ktos kto nie ma pieniedzy a nie moze pojechac, a my spotkamy sie w Opolu!
24 marca 2008, 22:13 / poniedziałek
wiem, że ty jezdzisz:))))
ale ja nie żartuje, oddam na zebraniu bardzo chetnie. Kto pierwszy ten lepszy
24 marca 2008, 22:21 / poniedziałek
Mam pytanie do Stowarzyszenia . Ponieważ otrzymałem niespodziewany przypływ gotówki chętnie wybrał bym się również do Opola (zapisany na Legię jestem).Czy istnieje jeszcze możliwość dopłaty 50zł i nabycie pakietu,czy też musze kupić osobny bilet ?
24 marca 2008, 22:23 / poniedziałek
odpowiedz masz kilkanascie postow wyzej
24 marca 2008, 22:29 / poniedziałek
Sorki nie zauwazyłem. W takim razie czekam cierpliwie na info :)

TYLKO LECHIA !!!
24 marca 2008, 22:36 / poniedziałek
Masa babcia kasa sypnela ?? <lol> ;d
24 marca 2008, 22:41 / poniedziałek
Siwek,zazdroscisz???
24 marca 2008, 22:42 / poniedziałek
Nie w pracy premie dostałem :)
24 marca 2008, 22:45 / poniedziałek
"To na co idą pieni ądze jest walkowane w paru innych wątkach i niekt z nas z tego się tlumaczyc nie bede."

I tu sie z Tobą LP, poczęści , nie zgodzę.
Jaki jest przepływ kaski trzeba ludziom mówić - tu niezgoda.
Ale nie na forum, od tego są zebrania Stowarzyszenia - tu zgoda.

W moim przekonaniu należało odpowiedzieć w ten (lub podobny) sposób:

DO WSZYSTKICH NARZEKAJĄCYCH !!!!!!!!!!

STOWARZYSZENIE "LWY PÓŁNOCY" ZAŁOŻYLI KIBICE - DLA KIBICÓW.

Stowarzyszenie nie jest instytucją charytatywną, ani firmą generującą zyski ku chwale Zarządu.

LP przyjęły na Swoje barki koordynację i organizację życia kibicowskiego:
- zorganizowane wyjazdy na mecze
- oprawy meczowe
- doping
jak również działalność charytatywną:
- domy dziecka
- wakacyjne obozy młodzieży.

To tylko niektóre statutowe dziedziny zaangażowania LP.
Na taką działalność potrzebna jest KASA.
LP nie są dofinansowywane z zewnątrz - mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni i znajdą się hojni DARCZYŃCY.
Statutowa działalność LP finansowana jest ze składek jej członków, oraz m.in. z zysków ze:
- sprzedaży odzieży firmowanej przez LP
- sprzedaży gadżetów

Jak myślicie, na ile to wystarczy?

Średniozaawansowana oprawa meczu jest droższa !!!

Wyjazd do Wawy (TO TRZEBA POWIEDZIEĆ GŁOŚNO I WSZYSTKIM) jest jedną z niewielu możliwości odłożenia paru groszy na niedochodowe przedsięwzięcia, lub zbilansowanie już poczynionych wydatków.

Księgowość Stowarzyszenia jest bardzo prosta:
- lewa strona (WINIEN) musi zgadzać się z prawą (MA)

INNEJ OPCJI NIE MA !!! (chyba, że prokurator - a tego nie chcemy)

Zamiast narzekać, zaangażujcie się w pracę na rzecz LP.
Wypełnijcie deklarację członkowską, zapoznajcie się ze Statutem, zadeklarujcie, w której Grupie Roboczej chcielibyście się realizować, wpłaćcie do miesiąc 10zł składki członkowskiej do kasy.

W zamian gwarantuję Wam m.in.: PEŁNY WGLĄD DO FINANSÓW !!!

A co moim zdaniem jest jeszcze ważniejsze: SATYSFAKCJĘ z pracy dla CHWAŁY i POTĘGI LECHII GDAŃSK, oraz JEJ wspaniałych KIBICÓW.

Tyle ode mnie.

ps. na przyszłość, żeby nie było bezsensownych wyliczanek, ile jest biletów na mecze wyjazdowe - PODAWAJCIE TYLKO ILOŚĆ BILETÓW PRZEZNACZONYCH DO WOLNEJ SPRZEDAŻY - po odliczeniu biletów dla LP, ZGÓD i FC. Będzie przejrzyściej dla wszystkich zainteresowanych.
24 marca 2008, 22:49 / poniedziałek
Marku drogi Marku!!!
Od samego początku podwana była liczba 650
24 marca 2008, 22:54 / poniedziałek
Brawo panie Marku brawo !!!!Sensowy chociaz męczący wpis ale naprawde z sensem napisane !ale niechodzi o przeczytanie i niewyciagniecie wniskow ........POZDRAWIAM PANA MARKAM .....NWJMM Szacunek w pelni zasluzony 100%:)
24 marca 2008, 23:06 / poniedziałek
Tylko po czesci zgodze sie z toba Marku.
Przejrzystosc-tak !
Ale,czy aby na zawolanie,dla wszystkich,ktorym zachcialo sie lustracji na forum ?
Nie !!!
Po to sa spotkania,na ktore sa wszyscy serdecznie zapraszani.
Na spotkanie sie nie chce chodzic,bo po co ?!
Zapytam sie na co to,za ile tamto i musza !!! mi odpowiedziec ! Tak ?
A taki chuj !!!
Rusz jeden z drugim dupe i przyjdz na takie spotkanie,nic nie zobowiazujace.
Tam mozna sie dowiedziec,co i jak.
Takie pytania beda codziennie i nigdy sie to nie zmieni !
Zawsze znajda sie tacy,co nie wiedza,na co idzie kasa.
Moge tez zrozumiec,ze ten,kto placi,chcialby sie dowiedziec na co poszla jego kasa,ale na milosc Boska,te pytania sa od poczatku,oczywiscie ludzie odpowiadaja,a niektorzy i tak nie kumaja i dalej sie pytaja !
Nie wiem,moze Lwy Polnocy powinni odpowiadac DRUKOWANYMI...........
24 marca 2008, 23:08 / poniedziałek
Usunięty dorabia w gazecie wybiórczej?
24 marca 2008, 23:19 / poniedziałek
Czarny - Twój pstryczek w mój nos traktuje jako poświąteczne "zmęczenie materiału", hihi.
Przecież napisałem, że mówienie o finansach - TAK. Na forum - NIE. Na zebraniach LP - TAK.

Pozdrawiam.
24 marca 2008, 23:27 / poniedziałek
Marek,wiesz o tym,ze to zaden pstryczek.
Ty napisales tak,jak to bylo pisane dotychczas i co,skutkuje?Nie !
Ja natomiast napisalem to tak,ze teraz chyba ludzie skumaja i mam nadzieje,ze przyjda na chocby jedno spotkanie,a nie beda zadawali te .........pytania.
Pozdrawiam
25 marca 2008, 11:02 / wtorek
Ile i czy w ogóle zostały jakieś bilety na Odre?
25 marca 2008, 13:15 / wtorek
Jakieś 300 szt
25 marca 2008, 14:30 / wtorek
A ile zostało już sprzedanych? ;)
25 marca 2008, 14:33 / wtorek
zdecydowanie za mało.
25 marca 2008, 15:45 / wtorek
Jebanie jebanie i jeszcze raz jebanie.Ludzie do holery !!! zastanowcie sie nad swoim zachowaniem! czy to jest kurwa tak dużo te jebane 90 zl w porównaniu jaki mecz nasz czeka.Jestescie kibicami czy przekupkami?? powiem wam szczerze zarabiam około 1400 zł ale na mecz w warszawie to dał był nawet 300 zł byle by wspomoc dopingiem Lechie w tak arcyważnym spodkaniu, pamietajcie cel uświeca środki, coś kosztem czegoś! Pojechaliśmy do jastrzębia to wisła dała nam prowiant ( bułki, piwko ) a my z czego niby mamy ugościc godnie śląsk? Pochwalam Lp że tak mądrze zbierają fundusze! co wy sie martwicie ze oni co wekend pija za nasze pienizki? wrecz przeciwnie te chłopaki dokładaja żeby nam w dupe było wygdnie w pociągu !
25 marca 2008, 15:47 / wtorek
200 biletów sprzedanych? szczerze powiem jestem ździwiony. To pokazuje że częśc z nas jeździ na wyjazdy nie dla Lechii, a dla rywala w tym przypadku Legii..
WSZYSCY DO OPOLA!
25 marca 2008, 15:55 / wtorek
ciasteczko 1250 % poparcia !!!!!!
25 marca 2008, 16:13 / wtorek
MazurWMG napisał:

"To pokazuje że częśc z nas jeździ na wyjazdy nie dla Lechii, a dla rywala w tym przypadku Legii.. "

więc nie zdziw się jak część ludzi w specjalu do Warszawy będzie w barwach Legii.

Dajcie już spokój z tymi małyszami czy sezonami, trudno sobie wyobraźić żeby do Opola pojechało 1000 a do stolicy 200. Zawsze będą rywale mniej lub bardziej atrakcyjni.

Aejaejao!!!
25 marca 2008, 16:48 / wtorek
Myślę że można było by to rozwiązać w taki sposób z puli 600 biletów do ogólnej sprzedarzy pierwsze 350-400 oddać do sprzedarzy jedynie jeżeli osoba kupująca kupiła by jednocześnie do Opola, pozostałe 100-150 dla tych którzy jadą do Warszawy dla Legii, lub osób które mogą jechać tylko do Warszawy. Pozostałą pulę od tych 350-400 do Opola, czyli 100-150 wejściówek uzupełniły by członkowie Lwów i FC i mieli byśmy komplet...
25 marca 2008, 16:51 / wtorek
Uzupełnili* przepraszam za błąd, miałem na myśli uzupełniły - fan cluby, uzupełnili - członkowie Lwów.
Pozdrawiam :-)
25 marca 2008, 18:45 / wtorek
Pojebało was z tymi "sezonowcami"? Jeżeli ktoś chce jechać na Legie, niech jedzie, jeżeli chce jechać na Odre niech jedzie, jego sprawa. Ty masz bilet? No to się ciesz i daj ludziom żyć... Może zamiast pierdolenia o tym na forum jakieś plakaty porobić i porozwieszać? Swoją droga jakieś info o tym na www.lechia.pl też by sie przydało.
25 marca 2008, 19:28 / wtorek
123
25 marca 2008, 18:45 / wtorek
Pojebało was z tymi "sezonowcami"? Jeżeli ktoś chce jechać na Legie, niech jedzie, jeżeli chce jechać na Odre niech jedzie, jego sprawa. Ty masz bilet? No to się ciesz i daj ludziom żyć... Może zamiast pierdolenia o tym na forum jakieś plakaty porobić i porozwieszać? Swoją droga jakieś info o tym na www.lechia.pl też by sie przydało.

Może pojebało, może nie. Dziwny zbiegiem okoliczności, akurat wszystkim pasuje termin w Warszawie. To jak nazwać takiego kibica?? Najwierniejszy??

Chce jechać, to musi mieć bilet. Ma to pojedzie. Tyle w temacie.
Wierz mi, że na Odrę żaden sezonowiec nie pojedzie. Będzie tak jak w Jastrzębiu, same znane mordy. I nie dlatego nie pojadą, że nie mogą, ale dlatego, że znów sobie przypomną że mają żony, szkołę, pracę, dziurę w kieszeni i chuj wie co jeszcze.
25 marca 2008, 19:49 / wtorek
Takie pytanie co do wyjazdu do Opola o której jest wyjazd z Gdańska i powrót ? Bo skoro nikt nie chce jechać to może jakoś sie wynajdzie kasę na mecz. I znajdzie dość czasu.
25 marca 2008, 20:10 / wtorek
To stary temat i wszyscy mają w nin rację :)
Ja jeśli pozwolicie przypomnę Wam drobny wycinek z historii:
Sezon 1986 - 1987
1987.06.14.Lechia-Legia Warszawa (1:1) - Widzów: 15.000
1987.06.22.Górnik Wałbrzych-Lechia (2:1)- (ok. 100-150) kibiców Lechii
1987.06.28.Ruch Chorzów-Lechia (1:2) - (baraże) (ok.250-300) kibiców Lechii
1987.07.01.Lechia-Ruch Chorzów (2:1) - (baraże) widzów 12.000

Poznajecie te proporcje !? Tylko neta nie mieliśmy i nie znaliśmy słów pikniki, dzieci neostrady, lol.... itp
Pozdrawiam.
25 marca 2008, 20:47 / wtorek
Mam tylko jedno pytanie?? Wyjazd na Legie jest moim pierwszym wyjazdem w zyciu czy to oznacza ze jestem piknikiem?? Mam 24 lata na Lechie chodze od 11 roku zycia czyli 13 lat! pamietam Lechie\Olimpie czy Lechie\Polonie wtedy kiedy na nasz satdion przychodzila garstka kibicow. Bylem prawie na kazdym meczu na T29 ale nigdy na wyjedzie wiec jak to jest czy jestem piknikiem?? Nigdy nie siedzialem na prostej zawsze pod zegarem, zawsze darlem ryja! Nie mam tyle siana i czasu zeby jezdzic na wyjazdy chociaz nie raz sie zastanawialem ale moze nie mialem odwagi zeby pojechac?? Zanim cos powiecie pomyslcie wiele osob pojedzie pierwszy raz moze trzeba zrobic wszystko zeby to nie byl jedyny raz a nie z gory jebac wszystkich. Ja np biore urlop na srode ale musze go odpracowac w niedziele za tydzien i sobote tez pracuje takwiec nie moge jechac do Opola nie to ze nie chce nie moge czy to takie trudne??:( To tyle w tym temacie. Pozdrawiam
25 marca 2008, 21:01 / wtorek
Maszhasz gratuluje ... wytrzymalosci , 11 lat i zadnego wyjazdu ?:P ja to w 1 sezonie takiego normalnego uczeszczania zaliczylem pare :P

i lepiej niejedz , spodoba Ci sie i bedziesz musial jezdzic czesto :D , a to wciaga ...
25 marca 2008, 21:09 / wtorek
: ))))))))

mhm, to jasne że ludzie nie jeżdżą na wyjazdy z najrozmaitszych powodów,
tyle że to czysto teoretyczne które powody dla niejeżdżenia są mniej czy bardziej zasadne, to być może poprawia im nieco samopoczucie, to za mało - liczy się efekt - na wyjazdach ich nie uświadczysz

nie każdego z nich podciągałbym pod pikoli czy małyszów,

ale też Ci których na wyjeździe nie uświadczysz nie powinni udawać zaskoczonych że preferencje przy dystrybucji są określone tak jak przedstawiają to Lwy,
odrzucając generalizowanie z określnikami typu taki owaki,
słusznymi jak najbardziej sa preferencje dla tych którzy są zawsze tam gdzie nasza Lechia gra,
w dalszej (?) kolejności dla tych którzy angażują się dla pracy ku wspolnemu dobru, dla m.in. stowarzyszenia
a i wierzcie bądź nie i wśród tych którzy nie łapią się na żadną z tych grup, w drodze dalszej selekcji da się z omal żadnym błedem wytypowac resztę, tych własciwych
to jasne że nie dla kazdego starczy, bo starczyć nie może,
lepiej żeby nie starczyło dla tych którzy nie łapią się na żaden ze szczebli selekcji
i to bez silenia sie na określniki taki, siaki, owaki
25 marca 2008, 21:16 / wtorek
Maszhasz: Dobrze opisales ta cala sytuacje!brawo tylko z tymi wyjazdami :/ Ja pierwszy wyjazd zaliczylem w wieku 13lat,a na powaznie zjezdzilem 5,4,3 lige i troche drugo ligowych, ostatnio nie jezdzilem ze wzgledow finansowych i podzial na gorszych i lepszy jest nie na miejscu! jestem ciekaw ile tak zwanych(przez was)MALYSZOW :) bylo w Gliwicach ?napewno nie jeden... i co sa teraz oni z przywilejami do pierwszenstwa kupna biletu?Troche nie na miejscu jest takie dzielenie biletow.
25 marca 2008, 21:29 / wtorek
Maszhasz - pojechałeś po całości ...

Niestety, w rozumieniu - przyjmijmy - 200-osobowej grupy stałych wyjazdowiczów, każdy z 10-tysięcznej armii przychodzących na T29 jest piknikiem.
Moim zdaniem, mianem piknika, należałoby określać osoby odwiedzające T29 tylko przy okazji wielkich wydarzeń.

Cieszę się jednak, że ludzie Tobie podobni, zdecydowali się na wyjazd.
Myślę, że duży wpływ na decyzję tych osób miała nie tylko firma LEGIA, ale również zorganizowana (bezpieczna) forma tego wyjazdu. Mam nadzieję, że Ci ludzie posmakują trochę atmosfery wyjazdowej i z biegiem czasu częściej będą w niej uczestniczyć.
I tak małymi kroczkami dojdziemy do 1000-osobowej grupy stałych wyjazdowiczów.

A wtedy ... wtedy już 1000-osobowa grupa będzie nazywała resztę PIKNIKAMI ... i historia zatoczy koło (hihi).
25 marca 2008, 21:30 / wtorek
Łuki - preferencje dla jezdżacych aktualnie sa pożądane, są bonusem za wspomaganie Lechii na dziś dzień, w terażniejszości - podważanie tego nie jest mądre

Ci co byli w Jastrzębiu to w znacznej mierze te same gęby co zawsze jak popisał Zeto

i oni bedą jeździć nadal, jak jeździli dotąd,
dla nich nie może zabraknąc biletu bo ktoś po nastu latach kibicowania wymyslił sobie że akurat na tym wyjeździe chce być jako pierwszym w życiu,
niech zjeździ Polskę wzdłuż i wszerz za Lechią a później się odzywa, się do nich porównuje

no i popisałem, jeżdżenie aktualnie (kto wie jaki jest obecnie ilościowo stały skład wyjazdowy ?) jest kryterium istotnym ale nie jedynym ! ! !
powtórzę, wierzcie lub nie, z omal żadnym błędem da sie wyselekcjonować pozostałych

dla wszystkich nie starczy to jasne,
wszyscy pozostali będą się tu teraz wypłakiwać ? ? ?
25 marca 2008, 21:52 / wtorek
Łuki od 25 lat, na T29 opuściłem aż dwa mecze. Od 18-stu lat, jeżdżę na conajmniej 4 wyjazdy w rundzie. Na A-klasę, jako jedyny miałem komplet(wliczając puchar), na V i IV lidze też byłem na prawie wszystkich wyjazdach. W tym sezonie znów idę na komplet (wliczając puchar). Jak mogę, jeżdżę też na wyjazdy kiedy Lechia gra towarzysko. Czujesz już różnicę, między piknikiem a fanatykiem?
25 marca 2008, 22:32 / wtorek
Nie chodzi mi o podzial biletow! Bo uwazam ze slusznym jest to, ze kto byl na innych wyjazdach ma pierwszenstwo! Chodzi mi o to ze wkorwia mnie to ze ktos nazywa mnie piknikiem :( Nie jezdzilem moj blad ale mam nadzieje ze teraz to sie zmieni :) Nie bede sie tlumaczyl dlaczego nie jezdzielem kazdego zycie dotyka inaczej :( Jezeli sie nie zalapie nie bede plakal bede sie cieszyl ze pojada Ci ktorzy zaprezentuja nas godnie :) Pozdrawiam
25 marca 2008, 22:52 / wtorek
ty masz hasz????:)))chyba jestes zjarany :P
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.543