Gdańsk: niedziela, 23 września 2018
FORUM
Podstrony:

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA LEGIĘ I ODRE

strona 8/10

25 marca 2008, 22:54 / wtorek
Od kiedy do odbiory sa Bilety na Odre i Legie ??
25 marca 2008, 23:12 / wtorek
Kontratak, to teraz mi ulżyło jednak nie jestem piknikiem:)
26 marca 2008, 10:31 / środa
Własnie kiedy bedzie info o tym kto jedzie kto nie? bo trzeba bedzie jeszcze z szefem walczyc o wolny dzien :)
26 marca 2008, 10:32 / środa
jakbyś nie jechał, już byś wiedział
26 marca 2008, 10:44 / środa
A skad o ty wiesz? bylo juz info o tym kto jedzie kto nie? kurwa czas do pracy :/
26 marca 2008, 10:52 / środa
Ja zapisałam się w piątek rano, ale nie mam pojęcia czy będę na liście, ponieważ nie zostawiłam do siebie kontaktu... :\ Mój duży błąd.
Czy wiecie może czy w Sklepie Lechisty będzie można się już na temat listy dowiedzieć? Mogłabym wtedy dzisiaj podjechać i sprawdzić (o ile oczywiście osoby, które nie jadą rzeczywiście zostały poinformowane) jak sytuacja się przedstawia... Dajcie znać, jeśli coś wiecie, bo nie chciałabym robić sobie i innym problemów z tego powodu. ;) Pozdrawiam.
26 marca 2008, 10:55 / środa
Mali:ja zostawilem swoje namiary ale nikt mnie nie informowal czy jade czy nie.wiec trzeba czekac. Ale tak jak w twoim przypadku gdy nie zostawilas kontaktu,bym sie przeszedl do pasaza i tyle.
26 marca 2008, 11:18 / środa
Ludzie!!!!!!!!!
Ja sprzedawałem bilety na Legie i mówiłem każdemu po kolei, że jak zabraknie dla niego miejsca to będziemy dzwonic.

TAK WIĘC PISZE TAK JAK TO PROPONOWAŁ CZARNY!!!!!!!

WSZYSCY KTÓRZY SIĘ ZAPISALI JADĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 marca 2008, 11:21 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 marca 2008, 11:28 / środa
sorrki z braku czasu nie czytam wszystkich postów, i może już o tym było...
niestety nie jadę na Legię, ale wiemy że mecz będzie na platformie N... gdzie w Gdańsku bądź Sopocie można ten mecz obejżeć ?? znacie jakąś knajpkę ?? pub czy coś w tym stylu ???

z góry dzięki za info...

SOPOT Z LECHIĄ !!!
26 marca 2008, 11:47 / środa
Łuki
26 marca 2008, 10:44 / środa
A skad o ty wiesz? bylo juz info o tym kto jedzie kto nie? kurwa czas do pracy :/

Skoro piszę, to znaczy że wiem. Ta informacja powinna tobie wystarczyć.

Do Pasażu nie ma co biegać z pytaniami, bo dziewczyna która tam siedzi, nie jest w temacie i siłą rzeczy nic wam nie powie.
26 marca 2008, 14:02 / środa
Łuki
26 marca 2008, 10:55 / środa
Mali:ja zostawilem swoje namiary ale nikt mnie nie informowal czy jade czy nie

Jeżeli Ty czekasz na informację to widać, że nigdzie an wiosnę nie byłeś ;)
26 marca 2008, 14:05 / środa
Czy ktos odpowie mi na Pytanie ;)

1. Kiedy do odbioru sa Bilety na Pociag do Opola i Wawy

2. Ile Trczeba do Placic na Bilety na sam mecz i kiedy to zaplacic ;)
26 marca 2008, 14:18 / środa
na Legii to jest kwota w granicach 15zl
bilety na sam mecz bedzie mozna kupic w pociagu

jezeli sie myle niech mnie ktos poprawi ;)
26 marca 2008, 14:25 / środa
Cwaniak wiesz czy strzelasz? strzelane odpowiedzi nie są nikomu do niczego potrzebne ;) co do odbioru i wejściówek na mecz na pewno będzie podobna forma do tego co było na dwóch poprzednich wyjazdach w tej rundzie ;)
26 marca 2008, 14:29 / środa
JAZDA NA LEGIE!!!! BEZ GADANIA!!!!

A MY, SWOJE!!!

LECHIA GDAŃSK !!!!
26 marca 2008, 14:49 / środa
Sa to NIESTETY moje 1 wyjazdy w tym sezonie ...
Wiec nie za bardzo sie orientuje

Wszyscy do Opola !!!!!!!!
26 marca 2008, 14:54 / środa
dowiadywalem sie wiec... moge powiedziec ze wiem ale pewnosci 100% nie mam bo
cena ta czasem sie zmienia, dlatego napisalem ze jezeli sie myle to prosze mnie poprawic
26 marca 2008, 15:05 / środa
LP, czyli ten każdy kto sie wpisał na liste jedzie ? Nawet jesli byłem w piatek po południu ?? Nie bedzie dzwonienia :D? Mogę sie juz cieszyc :D?
26 marca 2008, 15:10 / środa
Witam !

Są jeszcze dostepne pakiety na Legie i Odre ?
26 marca 2008, 16:19 / środa
Dzięki za pomoc. :) No to chyba mogę się już zacząć cieszyć z wyjazdu do Wawy. ;)
26 marca 2008, 16:36 / środa
Czy ktos odpowie mi na Pytanie ;)

1. Kiedy do odbioru sa Bilety na Pociag do Opola i Wawy

2. Ile Trczeba do Placic na Bilety na sam mecz i kiedy to zaplacic ;)

Odpowie mi ktos w Koncu Ludzie

To sa moje ierwsze wyjazdy w tym sezonie wiec sie nie orientuje ...
26 marca 2008, 16:43 / środa
czlowieku my tez niewiemy choc nie pierwszy wyjazd ...
26 marca 2008, 16:49 / środa
K..... o co tu chodzi??Chciałem sie zapisać w Lechiście to mi gościu powiedział ze już nie ma biletów dla ludzi którzy jada 1 raz w tej rundzie. Teraz widzę ze ludzie pozapisywali sie w piątek i jada. Wiec o co do ch.... chodzi???Są równi i równiejsi???
26 marca 2008, 16:51 / środa
Zuczek_LG, zostanie wrzucone info na forum że bilety są do odbioru od tej do tej godziny, w tym i w tym miejscu i najprawdopodobniej przy odbiorze biletów na pociąg zaplacisz dodatkowo kwote która też będzie podaba za bilet na sam stadion, lub kupisz bilet na stadion na dworcu, lub w samym pociągu. Nie ma co się gorączkować. :-)
A co do niektórych wpisów to oszczędzcie już wstydu, na prawde. NIE MA BILETÓW NA LEGIE I NIE BĘDZIE!!
26 marca 2008, 16:56 / środa
Tomala, był czas żeby się zapisac kurwa wcześniej, nie zapisales sie, Twoje zmartwienie!, przyszedł byś w odpowiednim terminie, bo z dużym wyprzedzeniem była sprzedarz na Legię, a informacja pojawiła się na przed dzień rozpoczęcia sprzedarzy między innymi na Lechia.net i na forum Lechia.gda.pl, więc skończ pierdolić bo nie mam zamiaru, ja ani reszta czytać Twoich płaczów na forum. Mówi Ci coś pojęcie "ograniczona liczba biletów" ?
26 marca 2008, 16:58 / środa
A i jeszcze jedno czy Twoim zdaniem osoba która jeździ na wyjazdy po całej Polsce w tej rundzie i była w Gliwicach i w Jastrzębiu, ma ustąpić miejsce Tobie, który nagle się obudził i chce nagle do Warszawy, dla Legii, a nie dla Lechii... kurwa nie sądze.
26 marca 2008, 17:00 / środa
Chłopie chodzi mi o to ze w czwartek rano gościu (podejrzewam ze z LP) w Lechiście mi powiedział, że biletów nie ma a w piątek się jednak dziwnym trafem znalazły??
26 marca 2008, 17:20 / środa
Tomala, poczytaj temat od poczatku. Bylo jasno napisane, ze osoby, ktore byly w Gliwicach i Jastrzebiu, a wpisza sie na wyjazd do stolycy pozniej, beda "wypierac" z listy osoby, ktore nie byly na zadnym wyjezdzie, a byly juz na liscie do Warszawy. Moze to wlasnie one dostaly sie jeszcze na liste w piatek? Ja nie bylem ani w Gliwicach ani nie wybieralem sie do Jastrzebia (z takich, czy innych powodow), dlatego juz o 14, w pierwszy dzien sprzedazy zapisywalem sie na wyjazd do Warszawy. Teraz mozesz miec pretensje tylko do siebie, ze czekales tak "dlugo" z zapisaniem sie. Zasady byly jasno opisane, poza tym nietrudno bylo wydedukowac, ze wolnych miejsc na ten akurat wyjazd moze szybko zabraknac. Pozdrawiam.
26 marca 2008, 17:25 / środa
Nie ma już wolnej sprzedaży biletów wszystkie 650 zostały sprzedane.Był czas na dokonanie zakupu dla ludzi co nie jeżdżą regularnie (nie wnikam z jakich powodów).
26 marca 2008, 17:31 / środa
Mazur Dzieki :)

Przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Wszyscy do Opola !!
26 marca 2008, 17:51 / środa
Ok nie ma Biletów na Legie, wiem byłem w pasażu i osobiście mnie uświadomiono. Ale nie moja wina że nie miałem pieniędzy w terminie sprzedaży lub bilety zostały wcześniej wykupione. I tak będę na zbiórce i wsiądę do pociągu. Byłem w Gliwcach ale to niczego bo nie zmienia. Moje Kibicowskie życie i liczbę wyjazdów buduję sobie sam i zapłacę w pociągu nawet 200 zł i zachowam się tak że nikomu nie zabiorę miejsca siedzącego! Po to aby móc być razem z Wami w Warszawie... Razem z Lechią!
26 marca 2008, 20:03 / środa
do SZKOT 27 nie wal w chuja jedziesz na Odre!!!Witam wszystkich po dlugiej nieobecności LECHIA GDAŃSK!!!!
26 marca 2008, 21:18 / środa
Witam!!!!! Ceny biletów na Legie to 15 zł. A Tobie Cwaniak nie wiem kto mówił, że bilety będzie można kupic w pociągu. JEST TO BZDURA!!!!!!!

O dystrybucji biletów, wypowiemy się jutro ponieważ staramy się to zrobic w profesjonalny sposób i chcemy to na maxa uprościc.
26 marca 2008, 22:04 / środa
A jak schodzą bilety na Odre??
26 marca 2008, 22:38 / środa
tzn dowiadywalem sie ceny biletow, a nie sposobu dystrybucji;)
26 marca 2008, 23:14 / środa
przeroba- bez biletu na mecz, trudno będzie tobie wsiąść do pociągu
27 marca 2008, 07:25 / czwartek
LP - pisałeś,ze na zebraniu będziesz wnioskował o przedłużenie promocji na łaczony bilet do W-awy i Opola.Wiadomo już coś w tym temacie?Jak wygląda sytuacja osoby,która jest zapisana tylko na Legię a dodatkowo chce się jeszcze dopisać na Odrę?
Pozdrawiam!
27 marca 2008, 09:47 / czwartek
Niestey PROMOCJA ma to do siebie,że się kiedyś kończy. Ta skończyła się z końcem poprzedniego tygodnia. Podjęliśmy natomiat decyzje, że cena nie idzie do góry z 80 na 90 złotych na wyjazd do Opola. Tak więc wszystkich zainteresowanych informuje, że cena na ten wyjazd nie uległa zmianie i wyniosi 80 złotych. Do tej chwili zeszło około 150 biletów na ten wyjazd
27 marca 2008, 13:08 / czwartek
bilet na Odrę będzie można kupić na meczu w niedziele?
27 marca 2008, 13:45 / czwartek
LP, czyli ten każdy kto sie wpisał na liste jedzie ? Nawet jesli byłem w piatek po południu i mówiono mi ze moge sie nie załapać ?
27 marca 2008, 22:01 / czwartek
MAM PYTANIE :kiedy pojawi się info o odbiorze biletów na Legię i Odre,bo podobno miało dziś być...

TYLKO lECHIA
27 marca 2008, 23:03 / czwartek
jutro
28 marca 2008, 06:57 / piątek
kiedy bedzie wiadomo czy Legia da jeszcze te 300 biletów ??
28 marca 2008, 08:11 / piątek
Już wiadomo. Nie da. Nie będzie dodatkowych biletów.
28 marca 2008, 08:20 / piątek
Jakby się jezdzilo regularnie to by nie było lamentów o bilety bo z Legią gramy, Liczy się to, że gra Lechia , jestem ciekaw ile ludzi pojedzie do Łomży, Łowicza itd
28 marca 2008, 08:31 / piątek
Jest nadzieją, że na półfinał PP dostaniemy więcej biletów ;-)
28 marca 2008, 08:49 / piątek
Sołtys do Łomży myśle pojedzie kopmlet. O ile pamiętam z zeszłego sezonu 300 osób wpuszczają? A to stosunkowo bliski wyjazd wiec napewno nie bedzie problemu. A co do Łowicza to raczej nikt nie pojedzie.... jak już było napisane - remont sektora gości...
28 marca 2008, 09:24 / piątek
Lomża zajebisty ,bliski wyjazd samochodowy spokojnie zapełnimy klatkę lub nawet wiecej;)
28 marca 2008, 10:08 / piątek
Romano napewno nie samochodowy a autokarowy
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056