Gdańsk: czwartek, 27 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Kolekcja ubrań T29

strona 1/1

1

19 marca 2008, 22:17 / środa
odnośnik

Moim zdaniem ruch w dobrym kierunku. Jeśli jakość i cena będa atrakcyjne to wróżę temu pomysłowi PRZYSZŁOŚĆ.
19 marca 2008, 23:05 / środa
ale żeś wyjebał temat

jak chcesz zareklamować swój sklep to wykup płatną reklamę
19 marca 2008, 23:12 / środa
Widzę, że po 22-ej wyłącza ci się myślenie! Niektórzy tak mają...
19 marca 2008, 23:25 / środa
Kto takich ludzi jak anty Zeto powpuszczał na forum, to ja nie wiem :)
19 marca 2008, 23:28 / środa
no wreszcie jakieś ciuszki dla najmnłodzych:))
19 marca 2008, 23:29 / środa
sorka ale zakładanie takich tematów to dla mnie chęć zaistnienia na forum :)

gdybyś odwiedził parę sklepów kibicowskich to bys wiedział że część z tego co ma jako jest juz dawno w ofercie
19 marca 2008, 23:36 / środa
O ja jebie, spadłem z fotela:)))) Chęc zaistnienia na forum:)) Kolego anty troszkę się chyba zagalopowałeś. Ostatnimi czasy, fakt, pojawiło się dużo różnego rodzaju wynalazków na tym forum. Poszperaj trochę a przekonasz się, że Animag raczej nie musi starac się zaistniec.
19 marca 2008, 23:37 / środa
"sorka ale zakładanie takich tematów to dla mnie chęć zaistnienia na forum :)"
koleś, Ty w ogóle wiesz kto to jest animag i jaką funkcję pełni? a Ty tutaj o "zaistnieniu na forum"..

Któryś za nas cierpiał rany..
19 marca 2008, 23:38 / środa
antyZETO! Właśnie trafiłeś w poczet pastuchów i parobasów forum Lechia.gda.pl Od dzisiaj twoją ksywę będziemy jednym tchem wymieniać razem z castorpem, thomasem13 i tym podobnym...

Marcinowi zaś dziękuję za info. Mój syn będzie miał kilka nowych ciuszków w jedynych właściwych barwach.
19 marca 2008, 23:41 / środa
ale mam za was bekę - kmioty :)
20 marca 2008, 02:55 / czwartek
O kuuuurwaaa, myślałem że nic mnie już na tym forum nie zaskoczy, ale napisać do animaqa iż chciał zaistnieć na tym forum to dla mnie narazie chicior tego roku ;) Jak ktoś pisze do gościa który sądze, że większość jak nie wszystkich osób związanych z Lechijką i to od strony kibicowskiej jak i zarządu klubu zna , że chce zaistnieć to zgadzam się z Roodym, antyZETO dołączyłeś dzisiaj swoim wpisem do forumowych pokemonów. Aha żeby była jasność, nie kwestionuje tego, że nie spodobał Ci się temat, wolność poglądów.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
20 marca 2008, 08:00 / czwartek
Jak dla mnie bomba !!
Jeszcze dziś podjądę i wydam troszkę kaski ku chwale Lechijki oraz ku piękności moich dzieciaków i żonki !!

Okazja jest wyborowa bo zbliża się zając !!

Pozdr.
20 marca 2008, 09:51 / czwartek
ta Pani na zdjęciach jest piękna.. da rade ją w zestawie razem z gadżetami?
20 marca 2008, 10:53 / czwartek
kolekcja jaki i temat jak najbardziej ok i na czasie. Odpada mi problem co kupic na swieta ;)
Przy okazji wszystkim bialo - zielonym najlepszego z okazji Swiat.
20 marca 2008, 10:56 / czwartek
Na razie w kolekcji klubowej dla kobiet nie będzie strojów kąpielowych.

- Nigdy nic nie wiadomo - śmieje się Słowikowski. - Jeśli będą takie sygnały ze strony kibiców to rozważymy wprowadzenie do kolekcji także strojów kąpielowych.
20 marca 2008, 12:55 / czwartek
Animag, ale zaistniałeś :-) Wiem jak marzyłeś, żeby założyć temat na forum.
20 marca 2008, 13:53 / czwartek
Kolory RÓŻOWY i NIEBIESKI :| Jeżeli na tych łachach ma być herb LECHII to gratuluję pomysłu:|
20 marca 2008, 14:03 / czwartek
czyż nie są to właśnie kobiece/dziecięce barwy, jak w zamierzeniu?
20 marca 2008, 14:06 / czwartek
moja Luba i Maluch itak będą chodzic w zieleni:)
20 marca 2008, 16:11 / czwartek
moze to nie jest miejsce na taka informacje, ale Stowarzysznie LP wydało pierwsza partie m.in. rzeczy ktore w Gliwicach sie podobaly: zielone bluzy z kapturem i kurtki zielone, mozna obejrzec i kupić w "Lechiście", (niedlugo w innych sklepach w Gdańsku)
20 marca 2008, 16:18 / czwartek
zapomnialem dodac ze czlonkowie Stow moga sie skontaktowac ze mna zeby zakupic sobie bluzy, kurtki, polowki (sa tez koszulki polo z herbem ŚWL), czapki w duzo lepszych cenach
20 marca 2008, 16:20 / czwartek
na temat cen sie nie wypowiadam ostatnio chciałem kupić dres dla dzieciaka cena 279 zł dla mnie troszke śmieszne

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.187