Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

Stronnicze, pseudonaukowe badania do pracy magisterskiej

strona 1/1

1

26 marca 2008, 10:55 / środa
... mające na celu tylko i wyłacznie określenie pewnej świadomości kibiców Lechii Gdańsk ... jeśli ktos ma czas aby wypełnic 7 stronowa ankiete i odesłac ją na maila - proszę o wysłanie maila ( w temacie Lechia ) a ja odesle mu ankiete .... adres grzanaman@o2.pl
26 marca 2008, 11:24 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 marca 2008, 12:04 / środa
MODERATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 marca 2008, 12:20 / środa
donosisz?
26 marca 2008, 12:45 / środa
Nie nie donoszę :).. w ankiecie jest kilka moze radykalnych, może głupich a może trafnych pytań ... odpowiedzi chce wykorzystać w swojej pracy magisterskiej ... poprostu szukam chetnych ... tyle
26 marca 2008, 13:43 / środa
jak chcesz robić ankietę, to ubierz się w mundur, wydrukuj ankiety i pytaj kibiców wchodzących na mecz

W sposób jaki działasz, jest dokładnie taki jak piszesz- pseudonaukowy.

milicyjnym prowokacjom stop!!
26 marca 2008, 15:28 / środa
uwaga, kumaty Zeto zdemaskowal spisek ;) brawo
26 marca 2008, 15:56 / środa
:):):) ... pewnie,ze moge iśc pod stadion , ale wypelnienie ankiety zabiera chwile czasu szczególnie,że znajduje się tam kilka pytań otwartych ... pisząc o pseudonaukowści miałem na mysli sens pisania wszystkich prac magisterskich, gdyz bardzo mało z nich jest odkrywczych a tylko powielaja odkryte juz rzeczy ... moja z reszta tez ... no cóż narazie próbuje was pytać, ale jesli doszokujecie sie w tym policyjnego spisku , to raczej słabo świadczy o was samych , poza tym co by dały policji wasze odpowiedzi ...
mimo wszystko dziekuje bardzo osoba, ktore poświeciły czas i odpowidziały mi na ankiete ... pozdro

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.319