Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

...listkieiwcz, kolator i inni...

strona 1/1

28 marca 2008, 10:29 / piątek
Ile jeszcze "czarnych owiec" musi aresztować prokuratura, aby te kurwy podały się do dymisji??

Czy w związku z najnowszymi doniesieniami, chociażby mecz Polonia Bytom- Koruptor Kielce, Zagłebioe Sosnowiec- ŁKS Łódź- pzpn nie powinien zostać rozwiązany. Kiedy te kurwy myślą o ustawie abolicyjnej, handel w lidze rozwija się w najlepsze.
28 marca 2008, 10:45 / piątek
28 marca 2008, 10:49 / piątek
Nie ma siły na te kurwy , trzymają się stolików jak tylko mogą.W dodatku jacy są bezszczelni , za to co się dzieje w polskiej piłce już dawno jch nie powinno być.Może my kibice w końcu coś z tymi kurwami powinniśmy zrobić.
28 marca 2008, 11:15 / piątek
Zablokowany, temat jest o leśnych dziadach, a nie o skorumpowanych klubach. Moim zdaniem, trzeba w końcu jechać i rozjebać pzpn. Przecież takie Zagłębie, powinno być z automatu wyjebane ze struktur związku. A pewnikiem załapią się na uchwałę abolicyjną
28 marca 2008, 12:14 / piątek
ja przypomne o sytuacjach przy ktorych........ kurwa mac ja pierdole kurwa mac.....

Przypominam ze jeszcze przed sezonem, LIGE MIAłO OPUSCIC ZAGLEBIE SOSNOWIEC, OSTATNIECZNIE DOSTALI KARE PUNKTOWA, CO IM TAKZE ODEBRANO....I POZWOLONO NADAL KOSIC SIANO Z OE !!!!!!!!!!! - tak jak sledziom jebanym !!!!!!!!!! uklad za ukladem

(gdybym miał syna, a nie posiadam - i ten przyszedłby po mnie w tej sprawie, to chyba powiedzialbym że "wiesz synu, chyba lepiej kupować i sie kurwic bo i tak wychodzisz na lepiej")

ZDEGRADOWANEGO SOSNOWCA miala zastapic LECHIA GDANSK !!!!
cale te pierdolone posiedzenie podjelo w chuj slozno decyzje ;/ tylko popatrzcie my mielismy wchodzic ZA NICH, oni graja a my nie posmakowalismy nawet Oe (jest kwiecien).
dobrze ze kurwa sami sobie wywalczymy, ale to jest sprawa naszych piłkarzy i co byłoby gdyby brak awansu rozsypał druzyne?

następnie....
nie chce przypominac jeszcze sprawy Ruchu Chorzów i bramki maradonny.

i zajebistych wymyslow dziadkow ktorzy napierdalaja ploty 8 metrowy i zakazuja flagi, dołaczajac nam popkorn w ręke

BIALA SILA !!!!!
28 marca 2008, 13:22 / piątek
zeto : moga aresztowac wszystkich, misiu listek nic nie wiedzial. oni sa ludzmi, ktorzy nie podaja sie do dymisji. ich do dymisji musi podac psiarnia i tyle. to chyba dosc oczywiste ;]
28 marca 2008, 14:35 / piątek
Niedawno, w którejś TV na pytanie "czy będzie kandydował w nowych wyborach" Listkiewicz dość enigmatycznie odpowiedział, przebąkując coś o 2012 i Euro. Odpowiedź nasuwa się sama, hihi.
28 marca 2008, 17:34 / piątek
zeto, zrozum ze listkiewicz to jebany mistrz swiata w lawirowaniu. obserwuje jego zachowanie uwaznie od poczatku afery gdy dupa mu sie zaczela palic. menda caly czas obserwuje nastroje wsrod decydentow i opinii publicznej i dostosowuje swoje ruchy do sytuacji po prostu w genialny sposob. przyparty do muru podburzyl kumpli o wody i kurew z uefa, przetrzymal pis, na zmiane grozac i sie laszac. teraz po cichu daje sygnaly delegatom o abolicji ale oczywiscie glosno to w obronie przejrzystosci rozgrywek. Moj podziw dla niego miesza sie z nienawiscia i bezsilnoscia...
28 marca 2008, 18:44 / piątek
Spalony- ja Ciebie proszę...:))))
Czy uważasz,że ja i cała reszta kibiców Zagłębia jesteśmy dumni z faktu,że nasz klub jest umoczony po pachy.Nie bądź naiwny i nie licz na sprawiedliwość.Daremnie jej szukać.Dopóki listkiewicz będzie miał poparcie tej tak samo sprzedajnej kurwy blattera to nic się nie zmieni.Ale nie martw się-to też wszystko do czasu.I w to akurat wierzę.I proszę nie róbcie z Zagłębia kozła ofiarnego.i nie wmawiaj mi,że Lechii nie ma w OE akurat przez Zagłębie,bo jest to nader śmieszne.To wina tej całej chorej rzeczywistości.Wierz mi,że nie odczuwam jakiejkolwiek satysfakcji,że jeszcze jesteśmy w I lidze.Osobiście wolałbym od razu degradację do III-ciej,niż co tydzień przeżywać kolejne upokorzenia.Nie ma żadnej satysfakcji,że awansowaliśmy tam kuchennymi drzwiami.A Lechijka sama sobie poradzi i wcześniej czy później napewno znajdzie się tam,gdzie jest jej miejsce.Czego sobie i Tobie z całego serca życzę.Pozdrawiam.
28 marca 2008, 18:53 / piątek
Panowie!
Forum schodzi na najniższe poziomy z możliwych!!!
Naprawdę mam już dośc WASZYCH idiotycznych wpisów dotyczących pana prezesa Listkiewicza, czy pana Kolatora! MOże trochę zimnej wody się napijcie, bo teraz naprawdę szkodzicie polskiej piłce...
W S T Y D !!!
Czy Wy naprawdę nie rozumiecie tego, że może się znależć stosiódma (107), czy nawet: stoosiemdziesięciodziewiąta (189) ARESZTOWANA CZARNA OWCA, a to i tak nie zmieni wizerunku związku? To są PRZECIEŻ tylko wyjątki...
Naiwni i niedobrzy z Was kibuce!
pzpn jest poza wszelkim podejrzeniem - ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE - a wszelkie w jego oglądzie: nierówności, załamania i tym podobne, wygładzi się Ż E L A S K I E M.
pozdro dla nienormalnych
el
28 marca 2008, 18:58 / piątek
Poprostu, każda dekada ma swojego Dziurowicza.

Michał Listkiwewicz największa k...a z Warszawy.
28 marca 2008, 19:04 / piątek
Eljot ok.Swoje żale możemy wylewać bez końca,tylko co to tak naprawdę zmieni?
Każdy z nas doskonale wie,że kurwa listkiewicz i cala jego pierdolona,szemrana ferajna już dawno powinna oglądać świat przez kraty w oknach.
28 marca 2008, 20:37 / piątek
odnośnik
kurwa ręce opadaja....
28 marca 2008, 20:48 / piątek
czekam na nagorde Fair Play im. Prezesa Listkiewicza dla ludzi o niebagatelnych zaslugach dla korupcji w polskiej pilce...
28 marca 2008, 20:52 / piątek
to jest sliczne :)

"Mam dla niego szacunek jako piłkarza, trenera i dżentelmena, bo przecież za takiego uchodzi. To człowiek o nienagannych manierach, zawsze dobrze ubrany, świetnie się wypowiadający." no tak, nie mogl byc zamieszany bo ma trendi ciuchy. kurwa, ja myslalem, ze nizej juz upasc nie moga a oni zaskakuja mnie za kazdym razem
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444