Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Odra Opole - LECHIA GDAŃSK 05.04.2008

strona 7/7

6 kwietnia 2008, 14:29 / niedziela
Dzieki za piekne relacje z meczu dla MazurWMG, Papadopoulos, LP, Cwaniak, Gin..
Fajnie sie czyta...ale nie jest to, jakby sie tam bylo...Milej niedzieli!
6 kwietnia 2008, 14:52 / niedziela
Dla ułatwienia pobrania relacji dodałem ten filmek z TVP3 INFO do stronki pomocniczej : odnośnik

Byłem w kościele podziękowac za wygraną i słyszałem :
" Błogosławieni ,Którzy nie widzieli (meczu) a uwierzyli (w zwycięstwo Lechii).
6 kwietnia 2008, 15:35 / niedziela
bramki
odnośnik
6 kwietnia 2008, 16:47 / niedziela
GLG jeszcze zauwazylbys ze nazwanie leszczami to jest pieszczotliwe tak jak pierdola zasraniec cos w tym stylu ...

i napisalem to do osob ktore mogly jechac ale nie pojechali bo cos tam ;]
6 kwietnia 2008, 16:48 / niedziela
Było kilka momentów takich które zapamieta sie dłuuugo z tego wyjazdu.Pierwszy to napewno czerwona kartka za faul na murzynie dla Kapsy(było nie było faulu cieżko ocenic) i odrazu wkurww na cały sektorze słychać tylko.
"Jaaaaa pierdoleeeeeee"
"Kurwaaaaa Maćććć"
ogólnie dół i po chwili 1-0 z karnego.Jeszcze dodam lekkie wkurwienie jak schodził Ryba i za niego Sobański do bramki.Wydawało sie że gorzej być nie może... i powtórka z rozrywki w ostatnich latach przyjeżdzamy dostajemy w dupe i wracamy.Już niektórzy w tym momencie przekreslili wynik...
Potem do przerwy gramy piaachhh zero składu u ładu.Bez agresji i determinacji jakby na 1 biegu.
Po przerwie odmiana! Nasi walcza biegaja są sytuacje strzały,Piątek świetnie Buzi czarnucha wkręca i........ Karny Sobański faul na czerwona kartke mamy 2-0 już chuj wiadomo ze przegramy (słychać było szydercze teksty Odry" Z czym do ligi" "1 liga 1 liga Lechia" sie smiali ...... aż tu nagle
raz....Buzała !!!! ten gol był najważniejszy nasi uwierzyli i walczyli już do końca aż do 89 min cisneli ich niesamowicie emocje na sektorze już nieziemskie potem Rogalski 2-2!!!!! Szał i krzyk na sektorze co sie dzieje....
.....
..... potem faul na Cetnarze i wolnyyyyyyyyyyyyyyyy
ktoś na sektorze powiedział "teraz Spiechler z lewej i mamy 3-2" - tak dla beki do mniemam
a tu nagleeee!!!!!!!!
kurwa co sie działo!! każdy skacze krzyczy kurwa szok!
2-3!!!!! nie da sie opisać radości na sekotrze a Kubicki autentycznie sie cieszy i biegnie pod Nasz sektor!!
uczucie spiewać tym z Odry co szydzili przy stanie 2-0 ...
"BÓJCIE SIE CHAMY DO 1 LIGI WRACAMY"!!!!!!!!!!!!!
6 kwietnia 2008, 16:53 / niedziela
Dodam podziekowania dla Lwów Połnocy za organizacje mimo długiej podróży jednak każdy miał miejsce w pociagu miejsce ponad 100 wiecej niż ludzi wiec na luzie każdy siedział w komfortowych warunkach.
Do nastepnego!:)
6 kwietnia 2008, 17:02 / niedziela
Pojechaliśmy,zobaczyliśmy,zdobyliśmy było super!!!
6 kwietnia 2008, 19:41 / niedziela
GLG więc byłeś w tych 10% i sie nie unoś. skoro się unosisz to może jednak mogłeś????? Mateusz jestem leniem i tyle. Chłopak z Greengosow nie miał kasy i pojechał. Wiesz czemu???? Bo jest zawsze 2 godziny przed meczem i rozwiesza flagi. Chodzi na spotkania itd itp. Czy to aż tak dużo dla 17 latka, który się uczy i ma czas??? Ja uważam, że nie.

Aha GLG, skoro mam 150 wyjazdów to nie pisz mi, że byłeś w miejscach , w których mnie było
6 kwietnia 2008, 20:02 / niedziela
Chłopaki ,czy tylko mi się wydaje ,że wyniki tej kolejki 2 ligi są jakies dziwne????
6 kwietnia 2008, 20:04 / niedziela
A może sie nie licytujmy gdzie byliśmy.Ostatnio zauważyłem teksty do ludzi co nie zaliczyli wiekszosci wyjazdów leszcze ,małyszowcy itp.Proponuje lekko stonowac opinie bo niestety nie kazdy z różnych wzgledów może zaliczać komplety.
6 kwietnia 2008, 20:05 / niedziela
jakie tam dziwne, takie moglyby byc zawsze ;)

arka psy.
6 kwietnia 2008, 20:28 / niedziela
Ja bym proponował zachęcać ludzi do wyjazdów, a nie odwrotnie.
6 kwietnia 2008, 20:33 / niedziela
Lechia wynikami ich sama zacheca :D
6 kwietnia 2008, 20:47 / niedziela
LG - ja tez nie moglem byc dzis na wyjezdzie,choc uwazam sie za Lechiste z krwi i kosci.A Ty byles tam gdzie ja jezdzilem?W Krosnie,Swidniku,Knurowie?Dlaczego Cie tam nie bylo?
6 kwietnia 2008, 21:01 / niedziela
No no liczba 150 naprawde imponujaca,naprawde sporo,ladnych pare lat jezdzenia.
Chociaz pewnie by sie cos znalazlo gdzie nie byles.
I jeszcze mi tu napiszesz ze bywales w Duecie na alkoholizacjach?hehe
P.S. po 150-tym przestalem liczyc hehe
6 kwietnia 2008, 21:06 / niedziela
Ziomal daj mu spokój,On w tych latach uczęszczał sumiennie do zerówki .Pozdro.
6 kwietnia 2008, 21:25 / niedziela
Ziomall ja rocznik 1976 więc z wiadomych przyczyn nie jeździłem. A wpis był dla 90% leni a nie dla tych 10%. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do Łomży i Poznania. Na Warte mamy 2000 biletów i licze, że całą pule wykorzystamy
6 kwietnia 2008, 21:28 / niedziela
Proponuje skonczyc licytacje.
6 kwietnia 2008, 21:30 / niedziela
Ziomal-z wrzeszcz?
6 kwietnia 2008, 21:33 / niedziela
Z Wrzeszcza?
6 kwietnia 2008, 21:36 / niedziela
jakaś łajza poczuła się Bóg wie kim bo gdzies zaliczyła wyjazd i na to konto pojechała innym Lechistom od leszczy
a wszyscy teraz całkiem serialnie będą się licytować kto gdzie i kiedy był, a jak nie był to dlaczego inni znów co to by nie oni gdyby mogli ale nie mogą

dajcie już spokój, na ch ta gadka ?

ps. nie byłem w Opolu bo mi się nie chciało,
6 kwietnia 2008, 21:52 / niedziela
I teraz zostałeś małyszem:)))
6 kwietnia 2008, 21:55 / niedziela
Romek a ja piję / już w Bydgoszczy / za LECHIJKĘ i Jacka Grembockiego że pojechali dzisiaj z drukarką!! TYLKO LECHIA BKS!!!
6 kwietnia 2008, 22:36 / niedziela
Verde i żałuj że nie byłeś :-) W Opolu witał nas sam Krzynówek. Do tego ten horror z happy endem!!! W drodze powrotnej feta w pociągu. Ten wyjazd będę pamiętał do końca życia.
6 kwietnia 2008, 22:44 / niedziela
Bozia mnie pokarała za moje fochy
7 kwietnia 2008, 02:42 / poniedziałek
wolny dla nas...na sektorze pizda na całego,wszyscy drą mordy odpaleni totalnie LECHIA GDANSK....cetnar zabiera sie do wolnego ustawia piłke.szpeja wkurwiony odchodzi do linii srodka boiska...cale szczescie manuszewski,dobrze ze zakumał odwołał cetnara i zawołał szpeje,cos tam mu powiedzial....pach, gwizdek....i ja kurwa nie wiem co sie wtedy działo...nie wiem....to było cos pieknego....taki był sajgon z radosci na sektorze...ludziska biegali po sektorze, jeden sie kurwa turlał,drugi płakał trzeci biegał w kołko i tak po koleji....cos tam sie jeszcze działo na boisku ale na sektorze to był jeden wielki hardkor....tak wszyscy darli mordy z hymnem, a bojcie sie hamy i jazda z kurwami była słyszalna w całym opolu chyba:)...bez kitu mamy potencjał jesli chodzi o decybele:D dariusz nasz trener po gwizdku sedziego jak wybiegł z lawki na pełnej kurwie w naszym kierunku to myslałem ze w garniaku "milana" zrobi albo w słupek jakis zajebie od bramki czy cos bo centralnie prawie całe boiska do okola prawie przebiegł...podziekowania od piłkarzy i na odwrot....jeszcze kilka przyspiewek na pelnej kurwie...i opuszcamy sektor....mnie to łeb napierdalał od tego wszystkiego jak wychodzilismy z sektora...w sumie,tak jak wiekszosc lub wszyscy do siebie doszlismy chyba wtedy kiedy w pociagu pootwieralismy pierwsze piwo......WYJAZD MEGA!!!!!!!!!!
7 kwietnia 2008, 02:50 / poniedziałek
aha...i wbrew pozorom...mimo ze od 6 minuty gralismy w dziesieciu,i przegrywalismy to na sektorze po za dopingiem mimo wszystko było całkiem wesoło:) panowie z opola siedzacy niedaleko nas dawali ku temu powody:) ci co byli wiedza o co chodzi...a kiedy padło "zostaw ta kurwe,ty kurwo zostaw ta kurwe" jak jakiegos nacpanego huj wie czym patałacha z opola co nam bluzgał przez siatke pies zawinał ja centralnie zwijałem sie ze smiechu,w sumie jak wiekszosc:) aha i ten czarnuch z odry co kurwa piszczał jak panienka....ja jebie....i jeszcze wybrali sobie mecz...akcja stop rasizmowi....pilkarze w koszulkach wychodza....dobrze ze pilkarze lechii jak i odry powyrzucali je w trybuny opola bo u nas....u nas to wiadomo:D ogolnie kozacko było;)
7 kwietnia 2008, 08:00 / poniedziałek
pytanie z innej bajki... czy na wyjazdach pojawi się jakaś flaga typowa czyli "Lechia Gdańsk". Pytam bo dla niektórych laików mogło by się wydawać że w opolu grało Podhale bądż Czarni Pruszcz:P
Osobiście nie mam nic do tych flag ale ja i jak i większość jesteśmy z Gdańska.

Oczywiście proszę o konstruktywną wypowiedź bez zbędnych epitetów i innego gówna!!!

pozdrawiam!
7 kwietnia 2008, 08:04 / poniedziałek
A nie zauważyłeś flag- Szyk i Elegancja 1945 BKS LECHIA GDAŃSK i Precz z komuną LECHIA GDAŃSK, z przekreślnoną mordą che?
7 kwietnia 2008, 08:08 / poniedziałek
precz z komuną mi osobiście się kojarzy ale podkreślam że MI.
Młodsze pokolenie w większości mimo wszystko jest mało kumate.

Fakt jest jeszcze Szyk i Elegancja.Oczywiście nie liczę meczu w warszawie - tam było idealnie.
Przydało by się na kolejnym wyjeżdzie ujrzeć "Polski Bastion Prawicy" :)
8 kwietnia 2008, 11:15 / wtorek
jak ktoś nie czytał...
odnośnik
8 kwietnia 2008, 15:56 / wtorek
Mecz super ale jestem zadowolony z tego ze pracownicy kolei byli zadowoleni z kibicow LECHI GDANSK mowili ze dawno nie widzieli tak zdyscyplinowanej grupy kibicow Odlaczylem sie na peronie i poszedlem do miasta bylem w picceri obok stadionu i slyszalem rozmowy policji i kibicow Odry ci pierwsi mowili ze jest spokojnie a kibice Odry stawiali na NASZA LECHIJKE co do wypowiedzi ostylu gry to ten sie myli LECHIA byla lepsza przez caly mecz
8 kwietnia 2008, 19:10 / wtorek
TLG -pozdrawiam cię siedzieliśmy w jednym przedziale a ta żołądkowa to nam życie uratowała
8 kwietnia 2008, 19:45 / wtorek
Filmik z 1 karnego dla Odry:
odnośnik
moim skromnym zdaniem klub powinien się odwołać od czerwonej dla Kapsy, no ale cóż.
8 kwietnia 2008, 19:54 / wtorek
Bobi: czerwień zasłużna. Kara dwóch meczy jest absolutnie adekwatna do winy Kapsy. Gdyby nasz brakarz myślał i umiał obliczać tor lotu piłki to moglibyśmy ten mecz kończyć zupełnie inaczej. Cieszy czerwień Kapsy dzięki której Lechia wygrała. Gdyby nie ta kara to moglibyśmy przegrać :)
8 kwietnia 2008, 19:59 / wtorek
Karny niestety raczej sluszny...czerwien tez...moim skromnym zdaniem.
8 kwietnia 2008, 20:10 / wtorek
Karny i owszem może słuszny ale czerwona naciągana moim zdaniem bo to już było po strzale dzikiego.
8 kwietnia 2008, 22:39 / wtorek
Bobi: tym bardziej czerwień :)
8 kwietnia 2008, 22:42 / wtorek
czerwien jaki karny słuszny nie ma co się odwoływac ;]
1 2 3 4 5 6 7
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444