Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Warta Poznań - LECHIA / 27.04.2008 g.12.00

strona 1/6

30 marca 2008, 23:13 / niedziela
Pytanie do Lwów, czy jest organizowany wyjazd? i za ile ... :))
30 marca 2008, 23:43 / niedziela
Za dwa tygodnie
30 marca 2008, 23:53 / niedziela
Ufff jestesmy obserowani :( Gedania ... nie spi ona czuwa
30 marca 2008, 23:57 / niedziela
W 2009 roku, to będą wyjazdy do Poznania, ale na Lecha :)
31 marca 2008, 00:08 / poniedziałek
Chyba na Amice?
31 marca 2008, 18:54 / poniedziałek
ULG: dokładnie czuwam i kontroluję :)

wybieram się na jeden wyjazd w sezonie i już parę miesięcy temu ustaliłem sobie wyjazd do Poznania na Wartę. Mam nadzieje że spełnią się moje oczekiwania i pojada wszyscy chętni po sprawiedliwych kosztach. Czyli najlepiej gdyby były sprzedawane bilety na mecz Warty i poc. specjalny oddzielnie tak jak to się działo w poprzednich sezonach. jadąc normalnie nie przepłacam oraz wiem, że zobaczę mecz a nie wejdę na II połowę jak to były organizowane niektóre wyjazdy.

I dla przypomnienia wyjazd Polonii na mecz u nas kosztował ich 40/45 zł razem z biletem wstępu. :))
31 marca 2008, 18:56 / poniedziałek
AD1: na Bułgarskiej możliwe że będziesz znacznie szybciej
31 marca 2008, 18:57 / poniedziałek
chcesz namiar na Providenta?
31 marca 2008, 21:08 / poniedziałek
dla mnie gedania to jestes porazka
mam nadzieje ze stowarzyszenie skasuje cie z potrojna taryfa za ten wyjazd
31 marca 2008, 21:13 / poniedziałek
Ty,porazka,a Ty jedziesz do pyrlandii ?:-)
31 marca 2008, 21:16 / poniedziałek
Czarny68 znowu do mnie pijesz? ;)
31 marca 2008, 21:17 / poniedziałek
CZarny zdziwisz sie - jade :)

tak samo jak do stolycy
31 marca 2008, 21:20 / poniedziałek
diraj to bylo do mnie

ale mowia ze uderz w stol a nozyce sie odezwa :)
31 marca 2008, 21:29 / poniedziałek
Nie diraj,to nie bylo do Ciebie.
Ciebie tylko pozdrawiam :-)
31 marca 2008, 22:12 / poniedziałek
Ty - gedania - zmień nick bo Cię prawdziwa Gedania zajebie za używanie nazwy i pisanie jej z małej litery(szczególnie w nicku)

AAA i co ty tu się napinasz że Polonia razem z biletem płaciła 40zł.Jak się dowiesz czemu tyle płacili to pogadamy!!!

GEDANIA
31 marca 2008, 22:30 / poniedziałek
gedania- czasy kiedy kupowałeś sobie bilet i wybierałeś środek transportu, bezpowrotnie minęły. Teraz jeździ banda, a nie turyści.

Cena do Warszawy jest uczciwa, zważywszy na zaniżoną cenę do Opola. Turyści którzy wybierają jeden mecz w sezonie, niestety muszą dopłacać do tych, co jeżdżą wszędzie.

Polonia jechała składem skm- 220 osóba, a planowała przyjechać w 400. Do tego mieli dofinansowanie od sponsora Polonii.
My jedziemy pociągiem II klasy, z przedziałami. 12 wagonów.

Czujesz różnicę ??

Jeśli nie, to możesz jeździć za Gedanią. Każdy wyjazd tramwajem, wjazd na "stadion" bezpłatny.
31 marca 2008, 22:35 / poniedziałek
I zawsze możesz sobie zaliczać mecze wyjazdowe jako wyjazd a wyjazd rzecz święta- bezcenne

Gedania hool's
1 kwietnia 2008, 09:29 / wtorek
ale sie spociłes zuraw28 lepiej przypomnij sobie swoje prostackie wpisy na forum

JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!
1 kwietnia 2008, 16:41 / wtorek
Zeto:

"gedania- czasy kiedy kupowałeś sobie bilet i wybierałeś środek transportu, bezpowrotnie minęły. Teraz jeździ banda, a nie turyści."

właśnie o bandzie myślałem pisząc o haraczach

"Cena do Warszawy jest uczciwa, zważywszy na zaniżoną cenę do Opola. Turyści którzy wybierają jeden mecz w sezonie, niestety muszą dopłacać do tych, co jeżdżą wszędzie."

cena uczciwa to była do Gliwic, a jeśli ktoś chce jeździć za cudze pieniądze niech ogłosi publicznie zrzutę, stanie z kapeluszem lub pójdzie do Providenta :))

"My jedziemy pociągiem II klasy, z przedziałami. 12 wagonów.

Czujesz różnicę ?? "

czuję

4.
Za każdy kilometr:
a) przebiegu lokomotywy 10,30 - 7%
b) przebiegu wagonu z miejscami do siedzenia lub
z miejscami do leżenia 6,00 - 7%

Oliwa Warszawa 338 km Lokomotywa 338*2*10,3 = 6963
wagony 338*2*12*6 = 48672 suma 55635 plus za ustalenie trasy itp

1000 osób *100 100 000 zł - 60000 extra 40 000 życzę powodzenia :((

link do cennika PKP odnośnik

jak się w obliczeniach pomyliłem napisz konkretnie i prosze nie podawaj tras tramwajów
2 kwietnia 2008, 23:12 / środa
Do zobaczenia w pociagu do Poznania:)))
2 kwietnia 2008, 23:19 / środa
Gedania, to policz jeszcze cenę speca do Opola. Ciekawe czy przypierdolisz się do ceny?
2 kwietnia 2008, 23:59 / środa
A pomyślałeś kurwa o oprawach, goszczeniu braci itd? Jak by ludzi wrzucali do puchy byłoby pewnie taniej. Nikt ci przecież jechać nie każe.
3 kwietnia 2008, 04:33 / czwartek
wrzucali by do puchy wiecej gdyby wiecej samochodow opierdolili przed stadionem....

i nie mow mi kurwa ze nie byli w szalikach....

LECHIA!!!!
3 kwietnia 2008, 10:19 / czwartek
gedania- faktami zajebiście można manipulować. Jak chcesz poznać wszystkie koszty i przychody związane ze specem, zapraszam do Stowarzyszenia. Będąc członkiem Stowarzyszenia, będziesz miał prawo do sprawdzenia bilansu Lwów Północy.

Zobaczysz wtedy, że zysk został "przejedzony" na dopłatę do Opola a także na przejazd do Warszawy kibiców Wisły Kraków.
Biletów na speca zeszło niewiele ponad 900szt, z czego prawie setka to darmówki, właśnie dla Wisły (której dziękujemy za wsparcie w Wa-wie). Do tego Wisła noc z wtorku na środę spędziła w Gdańsku. Jak się bawili?? Spytaj Wiślaków, ja mam wrażenie że pobyt w Gdańsku będą miło wspominać.
3 kwietnia 2008, 12:46 / czwartek
Zeto- napisał
„gedania- faktami zajebiście można manipulować. Jak chcesz poznać wszystkie koszty i przychody związane ze specem, zapraszam do Stowarzyszenia. Będąc członkiem Stowarzyszenia, będziesz miał prawo do sprawdzenia bilansu Lwów Północy.”

OK.- szkoda, że na mój 3 kolejny mail na adres info@lwypolnocy.pl nikt z „Lwów” jeszcze nie odpisał. - rozumiem nawał pracy.

Zeto- napisał

„Zobaczysz wtedy, że zysk został "przejedzony" na dopłatę do Opola a także na przejazd do Warszawy kibiców Wisły Kraków.
Biletów na speca zeszło niewiele ponad 900szt, z czego prawie setka to darmówki, właśnie dla Wisły (której dziękujemy za wsparcie w Wa-wie). Do tego Wisła noc z wtorku na środę spędziła w Gdańsku. Jak się bawili?? Spytaj Wiślaków, ja mam wrażenie że pobyt w Gdańsku będą miło wspominać.”

Ile razy możesz odpisywać każdemu. Przestańcie się tłumaczyć na forum. Chcecie wielkiej Lechii ?! Chcecie aby „Lwy Północy” było szanowanym stowarzyszeniem kibiców Lechii ?! Zacznijcie się szanować !!!

Pozdrawiam.
3 kwietnia 2008, 13:04 / czwartek
trampi- masz do mnie maila, więc napisz do mnie. Na 100% odpiszę.

A co do tłumaczenia. Za każdym razem będę prostował każdy wrzut na temat finansów. Nie boję się żadnego rozliczenia. Tyle tylko, że jeśli ktoś chce rozliczać, niech sam coś zrobi. Lwy potrzebują rąk do pracy. Chociażby przy wyjazdach. Wczorajszy tysiak w Warszawie, to dopiero początek. Do Poznania chcemy zabrać 2 000 Lechistów!!!!!!

Nas wciąż tyle samo, a roboty dwa razy więcej ;-)
3 kwietnia 2008, 13:13 / czwartek
SZACUNEK DLA CAŁEGO STOWARZYSZENIA!!!!!!!!TO CO ROBICIE TO KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 kwietnia 2008, 19:38 / czwartek
Powiem tak,wkurwiają mnie ludziska (bo to nie kibice) którzy płaczą wręcz kurwa ujadają że za drogo,za drogo,za drogo! zamilczcie w końcu! LECHIA JEST WARTA KAŻDYCH PIENIĘDZY! pozdrawiam
3 kwietnia 2008, 23:17 / czwartek
Tak w ogole, to ile miesci ich sektor gosci?
3 kwietnia 2008, 23:29 / czwartek
Płakali,srali,stękali, skomlali a pojechało 1000!!!!! To był wpis do płaczków. Trampi zapraszamy po raz kolejny. pomóż zorganoizowac speca a zobaczysz jak to jest, ile czasu i własnej kasy idzie. Zapraszam Cie z otwartymi rękoma

Pisałem, że brakuje nam rąk do pracy itd itp. Pisałem do ludzi, którzy mówią, że chętnie by pojechali ale mało zarabiają. Mówiłem przyjx pomóż nam a my pomożemy Tobie. Popracuj a my jako stowarzyszenie podziękujemy Ci darmowym wyjazdem.

Zgadnijcie ile osób przyszło???? Odpowiadam: 0 słownie: zero....
Dla mnie od dziś ludzie,którzy pierdolą, że ich nie stac są po prostu leserami i mam już w dupie wasze lamenty.

Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy. Do poznania mamy 2000 biletów, czyli 2 razy więcej pracy!!!! Odbieraliście bilety do wawy stojąc w zajebistej kolejce. Była zajebista ze względu na brak rąk. Pozdrawiam i licze, że zgłosi się cho jedna osoba. Numer do stowarzyszenia macie więc dzwoic i zgłaszac chęci do pracy
3 kwietnia 2008, 23:33 / czwartek
L P jak bys napisal ze bedzie piwko albo winko za free to by przyszlo ze 100 osob heheheh pozdro z UK
3 kwietnia 2008, 23:39 / czwartek
Aha!!!! Ci co byli w Jastrzębiu doskonale wiedzą jak Wisła nas pożegnała przy odjeździe i ile ich to kosztowało. U nas we wtorek było około 100 Wiślaków. Spytajcie znajomych czy narzekali i jak się bawili. Możesz jeden z drugim miec czyste sumienie, mimo tego, ze siedziałeś w kapciach w domu, że się do ugoszczenia przyczyniłeś, bo były to pieniądze z zysku za specjal!!!!!!Jak spodoba Ci się oprawa na meczu z Legią, wstań i z dumą powiedz, że też coś do tego dołożyłes. Flaga z Ojcem Świętym ładna??? Zajebista bym rzekł. Weź żone, dziewczyne, mame, tate na mecz i powiedz. Do tej flagi też się dołożyłem
3 kwietnia 2008, 23:59 / czwartek
Panowie z LP -po co sie tlumaczyc ?
juz dawno mowilem ,ze lamusy maja wszystko podane na tace to jeszcze placza!!!!!!!!!!!!!! Kurwa jak ja mialem 13 lat i pierwszy raz jechalem na wyjaz to nie bylo ,ze to ,ze kurwa tamto.Nie bylo telefonow nie bylo internetu jechalismy dumni ze mozemy kibicowac naszej Lechii!
Teraz to kurwa jeszcze taxi pod dom podstawic to jeszcze Ci ktos powie ze mu zapach choinki w samochodzie nie pasuje!!!
Jak macie plakac to placzcie w domu do mamy,bo ja jako organizator ,przy moich nerwach dal bym se juz dawno spokoj!!
Panowie z LP kupa dobrej roboty !!!!!!!!!!!!!!!! Juz za 2 tygodnie Wracam do kraju i chetnie sie zapisze do stowarzyszenia.Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!
A propo wyjazdu do poznania czy te 2000 miejsc to prawda?
Bedzie to moj pierwszy wyjazd od 12 -tu lat.Ave Lechia!!!!!!!!!!
Przy kasach tlum biletow brak stadion Lechii peka w szwach jakis kibic krzyknol jest.............................................. .............BKS !!!!
4 kwietnia 2008, 00:05 / piątek
do AREK LG swojim wpisem mogles obrazic duzo ludzi? ja chodze na T29 od ponad 20 lat i nikt nie nazwal mnie zlodziejem lub wlamywaczem!!!!!!!!!!
13 kwietnia 2008, 16:49 / niedziela
Zeto: szkoda że zero konkretów, dla zasady - niczego nie wyjaśniłeś może tylko mniej wiedzącym namieszałeś :(

mam nadzieję że nabędę bilet bez haraczu jak zwykle dotychczas :)
13 kwietnia 2008, 16:56 / niedziela
obstawiam, że będzie koszt rzędu 65-70 zł co moim skromnym zdaniem nie daje szans na wykorzystanie 2000 biletów,

50 zł mogłoby się przyczynić i zachęcić co poniektórych aby pula została wykorzystana.....
13 kwietnia 2008, 17:09 / niedziela
jelon111- 50 zł z biletem, to nierealna kwota.

Zresztą nie wiem, czy chce mi się cokolwiek robić, żeby pojechał specjal do Poznania. Po chuj się meczyć?? Żeby potem jeden palant z drugim pisał o haraczach.
Może niech taki jelon111, albo gedania zorganizuje wyjazd. Za 30zł z biletem i okazjonalną pamiątką.
13 kwietnia 2008, 17:16 / niedziela
Wyjebane kto ma pojechać ten pojedzie
13 kwietnia 2008, 17:28 / niedziela
mam na myśli 50 zł bez biletu
13 kwietnia 2008, 17:33 / niedziela
a po drugie w palanta sobie można pograć a nie wyzywać jednego z drugim.....
po trzecie nie trzeba nic działać w temacie specjala, można pojechać rejsówką za 60 zł i tyle w temacie.
13 kwietnia 2008, 17:33 / niedziela
jelon111- a ja mam wyjebane na podpowiadaczy. chcesz weź się za organizację, pokaż że potrafisz lepiej, potem pierdol na forum.

Ja chętnie zapłacę haracz i spokojnie wsiądę do załatwionego przez ciebie pociągu.
13 kwietnia 2008, 17:38 / niedziela
jelon111- mistrzu mój, żeby dostać 2 000 biletów, trzeba w tym tygodniu sprzedać ich 1 000. Warta nie da od razu dwóch tysięcy biletów.

Jeśli mo nie dostanie informacji z pkp, że jest organizowany wyjazd pociągiem specjalnym, Warta da max 500 biletów.

Na jakim ty świecie żyjesz?? Myślisz, że kibice mogą sobie decydować gdzie i jak chcą jeździć??

I jeszcze mały rodzynek. Wczoraj do Bydgoszczy speca organizowało Wybrzeże. Pieski zażyczyły sobie 80 miejsc w specjalu. Nie jest powiedziane, że w pociągu do Poznania również zażyczą sobie miejscówki. Co gorsza, zgodnie z ustawą mają do tego pełne prawo.
13 kwietnia 2008, 17:44 / niedziela
Nie ma co rozkminiac. Kto będzie chciał ten pojedzie. Zamiast najeżdżac na Lwy, tak jak mówi Zeto, sami spróbujcie "kręcic" speca. Ja tam jade i wolałbym jechac pożądnym pociągiem, a nie SKM-ką czy(o zgrozo) autami(W tym wypadku o wyjezdzie do Pyrlandii mogę zapomniec).
13 kwietnia 2008, 18:40 / niedziela
Zeto mam rozumiec ze w tym tygodniu bedzie juz mozna zakupywac bilety na warte? pozdrawiam
13 kwietnia 2008, 19:29 / niedziela
Zeto z tą policja w specu to ktos podobno rozwiazał sprawe każąc płacić pieskom za każdego policjanta w pociągu.Nie odezwali się więcej i po sprawie:))
13 kwietnia 2008, 20:56 / niedziela
Niwidzialny z pieskami jest tak, że jak zechcą z nami jechac od Gdańska to musimy zapłacic za cały wagon dla nich. Niestety
13 kwietnia 2008, 21:20 / niedziela
L P
13 kwietnia 2008, 20:56 / niedziela
Niwidzialny z pieskami jest tak, że jak zechcą z nami jechac od Gdańska to musimy zapłacic za cały wagon dla nich. Niestety

Tu bym polemizował ,ale sprawa nie jest do rozkminek na tym forum
13 kwietnia 2008, 22:30 / niedziela
Niewidzialny88- niestety ustawa pozwala psom na przejazd pociągiem specjalnym. W naszym przypadku, przy każdej takiej próbie ze strony mo, zrezygnujemy z organizacji pociągu.

Co do zaproponowania wykupienia biletu, wiesz że dzwoni, ale nie wiesz w jakim kościele. Dwóch panów chciało z nami przebyć drogę z Opola Głównego, do Opola Wsch. Kiedy weszli do pociągu , ode mnie usłyszeli, że albo płacą 160 zł za dwie osoby, albo wysiadają.
W przypadku Wybrzeża, nastąpiła rezygnacja ze speca.
13 kwietnia 2008, 22:59 / niedziela
Może nasza PKP jest pojebana a policja nie ma co robic ale inne kluby raczej nie maja problemów z policja.Jazda nasza specjalem jest im na ręke i może to jest dobry pomysł by rezygnowac ze speca przy próbie wymuszania miejsc dla piesków.Może pójda po rozum do głowy i odpuszcza.Tak jak pisałes z przypadkiem opolskim można chyba zastosowac na wieksza skale czyli prosze bardzo mozecie wejsc ale becalowac kaske:)Chyba w ustawie nie ma napisane że kibice musza finansowac przejazd policji z własnych pieniedzy?Mozna udostepnić przygotowany wagon ,ale nie za darmo ciekawe co zrobia jak myslisz?)
13 kwietnia 2008, 23:06 / niedziela
W ustawie jest jak byk, że muszą zapewnić, a więc becylować za nich. Jednak nigdzie w ustawie nie stoi, że my musimy jeździć specjalami. Dlatego sprawa jest prosta, chcą jechać, to bez nas. Wyobraźmy sobie że zażyczą sobie 80 miejsc, co zabiera jeden wagon. Koszt w zależności od trasy 5-9 tys zł. Z czystego, ekonomicznego rachunku wynika, że wtedy lepiej jechać rejsówką.
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.461