Gdańsk: wtorek, 21 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Warta Poznań - LECHIA / 27.04.2008 g.12.00

strona 4/6

27 kwietnia 2008, 17:08 / niedziela
INFO TEL 5000tyś !
27 kwietnia 2008, 17:10 / niedziela
...i że miejscowi kibice rzucali sandałami po meczu.

dziwne :|
27 kwietnia 2008, 17:45 / niedziela
Ad1 - byłes w Poznaniu, albo w ogole na jakims wyjeździe?
27 kwietnia 2008, 18:04 / niedziela
krotka relacja nieoficjalna z mojego punktu widzenia.super mecz,oby dwie obrony zagraly kiepsko,dzieki czemu duzo akcji.druga bramka to majsterszyk Buzaly-polozyl kilku obroncow potem strzelil.momentami super doping,moim zdaniem Nas lacznie ponad 500
27 kwietnia 2008, 18:14 / niedziela
oficjalna liczbe podadza osoby do tego upowaznione.milicja trzymala Nas na stadionie bardzo dlugo,potem powoli autobusami zawiezli na pociag.teraz jestesmy gdzies w drodze:-) baardzo udany wyjazd,a bylby jeszcze lepszy,gdyby nie ci co zawsze
27 kwietnia 2008, 20:04 / niedziela
odnośnik relacja z poznania
27 kwietnia 2008, 20:20 / niedziela
Władca Pilota! Prawdziwy władca pilota!
27 kwietnia 2008, 20:35 / niedziela
kurde,szukalem pilota,ale zadnego nie znalazlem!dlatego pisze z normalnego nicka;-)
27 kwietnia 2008, 20:45 / niedziela
z pilotem to jak ze śrubokrętem :))
27 kwietnia 2008, 21:45 / niedziela
CO ZA DEBILE KRZYCZĄ CAŁY CZAS NA MECZACH NA CZARNOSKÓRYCH ZAWODNIKÓW I MAJĄ CZELNOŚĆ NAZYWAĆ SIE KIBICAMI LECHII.

PISZE LIST OTWARTY DO ZARZĄDU:
1.PROSZĘ W ZWIĄZKU Z WYBRYKAMI PSEUDOKIBICÓW NA STADIONIE LECHA W MECZU WARTA-LECHIA ZAKAZAC I NIEORGANIZOWAC WYJAZDÓW PRZEZ NAJBLIŻSZE DWA SPOTKANIA JAKO KARA ZA WYBRYKI.
2.WPROWADZIC NA GDAŃSKIM STADIONIE MONITORING I KONTROLE W CZASIE MECZU TAK BY DEBILE BYLI USUWANI ZE STADIONU ZARAZ PO ICH WYŁAPANIU I ABY NIGDY WIĘCEJ NIE MOGLI WEJŚĆ NA NASZ STADION.

DO WAS PSEUDOKIBICE:WSTYDZE SIE ZA WAS ZA TO ZACHOWANIE KTÓRE SWIADCZY O WASZYM WYCHOWANIU WYNIESIONYM Z DOMU.JESTEŚCIE
PRYMITYWY I TYLE.JAK SPOTKAM TAKIEGO NA MECZU TO NIECH SIE NIE ZDZIWI JAK DOSTANIE POŻĄDNEGO LACZA W DUPĘ I OSOBIŚCIE WYPROWADZĘ TAKIEGO I POPRAWIE ZA BRAMĄ.
27 kwietnia 2008, 21:45 / niedziela
Sid.pl zapachniało mi śledziem. Nas na Bułgarskiej było jakieś 750 typa. Liczyłem - 25 rzędów średni po 30 osób w rzędzie. Doping był lepszy od gry. Zwycięstwo dzięki Buzale. Gra nadal pozostawia wiele do życzenia. Fakt, były 2 poprzeczki i słupek, główka Cetnara przy 0:1 którą cudem wybronił Garguła/ chyba tak sie nazywał /. No i ta sytuacja Anduszczaka jak z 2 m przestrzelił. Oni mieli 2 sytuacje i 1 bramke po fatalnym błędzie MU. Ale szczęście sprzyja lepszym. Rybski graj jak profesor. Doping przy pustych trybunach był zajebisty. Chyba było nas słychać w promieniu kilku km. BÓJCIE SIE CHAMY DO I LIGI WRACAMY!! TYLKO LECHIA BKS!!!!!!
27 kwietnia 2008, 22:08 / niedziela
Zamknij jadaczke telmet.Możesz sobie popłakać tylko na internecie bo w realu jestes
ciota nie prawdziwy kibic Lechii.Laczkiem to sobie możesz pier..... w czoło ćwoku
27 kwietnia 2008, 22:15 / niedziela
Telmet zawiadom do prokuratury i napisz petycje do parlamentu europejskiego
27 kwietnia 2008, 22:26 / niedziela
27 kwietnia 2008, 22:28 / niedziela
buahahahahaha!

a TELMET napierdala, znaczy się będzie napierdalał, tylko najpierw musi się podszkolić w listach otwartych :)))))

b/k
27 kwietnia 2008, 22:49 / niedziela
Genialne kielbaski w Poznaniu serwuja, widac ze sa gotowi na euro juz dzisiaj :)

Wasze matki piora w Warcie! :)
27 kwietnia 2008, 22:55 / niedziela
i napoje bez nakrętek
27 kwietnia 2008, 23:01 / niedziela
Nas odrobine więcej niż 600. A buczenie było pod adresem RUDEGO z numerem 21. Zaczęlo się kilkanaście minut przed wejściem czarnego. Ale obrońcy uciśnionych wierzą żydorczej
27 kwietnia 2008, 23:12 / niedziela
A co to kurwa za tlumaczenia sa ?!
Za kazdym razem widze wpisy tlumaczace zachowanie sie kiboli w danych meczach i momentach.
To znaczy,ze co?
Ze jak buczelismy na rudego,to dostalismy ocene 3+ ?

Co do meczu,to mecz wygral sam Buzala i taka jest prawda !
Szkoda wymieniac tych,ktorzy grali jeszcze w miare.............
27 kwietnia 2008, 23:32 / niedziela
Fajny wyjazd nawet zdziwilem sie ze tak duzo osob przyszlo na Warte bo myslalem ze z 500 osob bedzie na tym duzym stadionie i to tak smiesnie by wygladalo:).Co do gry naszych to nawet Midzierski mi sie podobal oprocz Buziego i Miklosa oczywiscie rozegral przyzwoite zawody wiadac ze jak na nieog sie postawi to nie zawiedzie.Warta w 1 polowie dosyc dobrze grala ciezko nasyzm bylo sie ogolnie przebic pod 16 ale w 2 poplowie tojuz bialo zieloni bezapelacyjnie dominowali na boisku chociaz kilka kontr groznych poszlo.Co do pozaboiskowych to na moje oko nas z 700/750 czasami jak ryknelismy LECHIA GDANSK tooo az ciary przechodzily ;)

Do zobaczyska w Katowicach ! ;)
27 kwietnia 2008, 23:55 / niedziela
No wyjazd udany ;] Tez mi sie tak zdaje że było około 700 Pozdro dla wszystkich z 7 wagonu tam sie działo ;]
28 kwietnia 2008, 00:13 / poniedziałek
Jak tu spokój nananna
28 kwietnia 2008, 07:00 / poniedziałek
Niech kurwy wiom!!!
28 kwietnia 2008, 08:00 / poniedziałek
U-U-U-U-U-rudy chuj;kiełbasa z wody;shrek co chciał wyjść na solo;prężące się pyry na balkonie;nie macie prawa nas tu trzymać i gwiazdeczka.Dobrze było.Pozdro dla załogi z Czarnych Słupsk.
28 kwietnia 2008, 08:10 / poniedziałek
nie byłem na tym wyjeździe ale powiem krótko . gratuluje tym którzy kurwa znowu buczeli na czarnucha. ja pierdole . nie mozecie kurwa przystopowac z tym ? tu chodzo juz o Nasz klub ktoremu groza tera rozne sankcje chociazby ze zostalo pare meczy a nam moga stadion zamknąć albo kurwa punkty poodejmować . ja pierdole czy Wy o tym myślicie ? naprawde ` szczere ` gratulacje dla Was . ciekawe co bd jak My w druzynie bd mieli czarnucha i czy wtedy kurwa tez bd buczeć !?
28 kwietnia 2008, 08:12 / poniedziałek
Nie byłeś w Poznaniu więc zamilcz.Buczeliśmy na rudego ale ty oczywiście wiesz lepiej.U-U-U-U-U !!!!
28 kwietnia 2008, 08:31 / poniedziałek
Docki złamany kutasie, skoro nie stać ciebie na to żeby pojechać za Lechią do Poznania, to do kurwy nędzy nie komentuj tego, czego nie widziałeś, ani nie słyszałeś. Chuj ci do dupy parówo jedna. Pedofilu na usługach wybiórczej!!!!
28 kwietnia 2008, 08:34 / poniedziałek
Docki jest taka zasada nie byłeś nie widziałeś nie komentuj.Nie przejmuj sie też kolego w Lechii nie będzie grał nigdy żaden muzin
28 kwietnia 2008, 08:50 / poniedziałek
Oj widzę, że nie których to wizja zamknięcia stadionu przeraża niczym Krwawa Helga w piątkowy wieczór. Lechia niczego i nikogo się nie boi a już na pewno nie WD i GW. Trybuna leśna miała swój urok ale co Wy o tym możecie wiedzieć? Ciekaw jestem czy jakby Lechijka przegrała w Poznaniu przyszlibyście na stadion... Wolę Lechię niepoprawną politycznie z wysoko podniesionym czołem z trybunami w lesie niż w Lidze Mistrzów ale klęczącą na kolanach. P.S Pozdro dla tych co byli w sobotę na derbach.
28 kwietnia 2008, 08:50 / poniedziałek
rudy huj!!!!!! a żydowskie ścierwo jebać!!!!
28 kwietnia 2008, 08:54 / poniedziałek
Doki dzięki za gratulacje, starałem się jak mogłem:)) Posłuchaj rady starszych kolegów i nie komentuj czego nie widziałeś bo się ośmieszasz.
28 kwietnia 2008, 09:00 / poniedziałek
Porównując Poznań i Warszawę (w kontekście przyszłorocznych wyjazdów)- klatka o niebo lepsza w Poznaniu milicja lepiej zorganizowana w Warszawie.
28 kwietnia 2008, 09:06 / poniedziałek
Lidera mamy za chuja go nie oddamy!!!!

Przed:

Wyruszamy planowo, z miejscówkami problemów nie było, podróż w tamtą stronę - standard, ludzie raczej zmęczeni, coś tam próbują wypić, niestety niektórzy przesadzili o czym później. w Poznaniu czeka na nas prawie 10 autobusików, które zawożą nas (prawie) na stadion, wejście na mecz to skandal, ochrona z dupy, pierwsza liga i Euro ? kpina! w tym czasie jeden ziomek już zaliczył krzaki, ładnie schlany, na chuj Ci to było ?po problemach, z wejściem szczególnie ze skurwielem w okularach przeciwsłonecznych, jebany tancerz od siedmiu boleści, udaję się w stronę trybuny gości w celu przyjęcia płynów( żar niesamowity, sucho w pysku) i zjedzenia kiełbasy( myślę sobie 1 liga, przyjeżdżają ekipy z całej Polski, pewnie niezła gastronomia będzie) i co ? i kurwa jajco! Wody, kurwa czegokolwiek no nic a nic, kiełbasa to jakiś kabaret,nie mieli porządnego grill'a, wszyscy wpierdalali surową, za 7 złotych, jak przyszło picie, to kurwa też przesadzili z cenami, jebana Pyrlandia.
Mecz:

Warta w pierwszej połowie, postawiła ciężki warunki, wygrywali sporo pojedynków z naszymi 1 na 1, byli szybsi zwinnejsi, jebany kaczor ładnie strzelił(wrzucił ? ), Magdziarz przeciął no i Kapsik bez szans raczej, no ale powinniśmy do przerwy wygrywać 2:1, najpierw piękna główka Cetnara??? gdzie Szmatuła popisał się niesamowitą paradą, no i sytuacją, gdzie piłka zatańczyła na linii bramkowej odbijając się od poprzeczki, no ale spoko zaczęła się2 połówka, no i obraz diametralnie się zmienił,
Buzała był wszędzie, ten chłopak traci w każdym meczu tyle zdrowia, że należy mu się spora premia na koniec sezonu, MoM
Kapsa - przy bramce raczej nie miał wiele do powiedzienia, jedna ładna interwencja, bez zarzutów
Piątek - nie do przejścia, miał trochę roboty bo Hirsz grał skandalicznie w obronie, nie pamiętam czy to czasem nie on nie upilnował Magdziarza
Kosznik - nieźle, ale w drugiej połowie zaczął za duż kiwać
Manek +Midzierski - ok
Rogalski - Bożesz Ty mój, widzisz i nie grzmisz, to nie jest na pewno zawodnik do 1szego składu, coś tam niby próbował, ale piłka mu przeszkadza, panowanie nad nią to dramat, myślę, że temu Panu podziękujemy
Miklosik - uważany za 2 najlepszego zawodnika meczu.... to ja chyba widziałem inny mecz, asysta na ok, ładna bomba z dystansu ok, ale pierdolił praktycznie każdy róg i wolnego 4 udane na 20 ? 25? skandal
Trałka - bez historii

Cetnar - nie, już nie

Andrut - bez formy
Ryba - tego Pana pragnę w środę widzieć w 1szym składzie!

Po meczu:
Jak jakieś debile czekamy prawie 1.5 godziny na stadionie, gorąco, duszno masakra, jacyś małolaci się napinają, po czym zostąja obici przez kumację Lecha, ale Jest nas mało chodźcie do nas to uśmiałem się niesamowicie :-)
Powrót jak to powrót, melanż, zadowolone twarze, i powrót na 23 do domu, jak na tak bliski wyjazd, to dosyć długo, ale co tam nie należę do tych narzekających na szczęście, teraz czekamy na środę, a potem jedziemy do Łowicza po trzy punkty!
Lechia Gdańsk!
28 kwietnia 2008, 09:07 / poniedziałek
odnośnik

Ale lipa... ;/
28 kwietnia 2008, 09:11 / poniedziałek
Madian
Ale lipa... ;/

A no lipa ;/ Czepiaja sie Szmaty nie maja czego... !
28 kwietnia 2008, 09:13 / poniedziałek
Madian- zauważ że tylko wybiórcza zauważyła skandal. A już największym kretynizmem tego szmatławca, jest niejaki stec (siano wystaje mu nawet z głowy, tyle ma tego napchane), który w życiu nie widział meczu Lechii, a komentuje jak niektóre chuje na tym forum.

gówno prawda!!!!
28 kwietnia 2008, 09:15 / poniedziałek
Oprocz tego ja jestem cala popalona przez slonce ;/ skora mi schodzi ! To recepty o dermatologa reazlizuje Poznań rozumiem ???

Kretynizm...
28 kwietnia 2008, 09:18 / poniedziałek
"wybiórcza"- trafne określenie.
Może jakaś akcja protestacyjna przeciw gazecie?
28 kwietnia 2008, 09:20 / poniedziałek
Wogole co to ma byc... Napisali a nie wiedziali jak bylo...

i jeszcze kara? za co kurwa sie pytam?
28 kwietnia 2008, 09:25 / poniedziałek
Odnosze wrazenie ze ta cała wybiórcza Nas nie lubi... :D

Dlaczego? Hmmm ciekawe ;)

WYJAZD MEGA!!!

Jaki tu spokoj lalala....
28 kwietnia 2008, 10:09 / poniedziałek
A ja inne mam pytanie. Gdzie sie mozna zapisac na ten wyjazd do Poznania? :P

Pozdrawiam
28 kwietnia 2008, 10:10 / poniedziałek
a jak krzyczelismy U-U-U-U-U to juz nie napisza?:) huj im w dupe

wyjazd fajniutki ale te zimne kielbaski z wody (nie z grila:)) i brak wody zenada:|

ale opalenizna fajna jest :P pozdro
28 kwietnia 2008, 10:20 / poniedziałek
a mnie nie chwyciło muszę iść na solarium chyba , żeby nie było, taki blady, wyjdzie jeszcze, że nie było mnie w Poznaniu ;)
28 kwietnia 2008, 10:20 / poniedziałek
Papadopoulos jeśli chodzi o sklepik meczowy to trzeba pamiętać, że to Warta była organizatorem meczu a nie Lech, a ochrona z dnia wczorajszego też na co dzień nie obstawia meczy Lecha. Stadion był poprostu wynajęty i na tym sie kończyła rola Amici Poznań. Tak samo byłoby gdyby Polonia Gdańsk sypnęła kaską za użyczenie jednorazowe stadionu przy Traugutta i goście mieliby pretensje do naszych działaczy, ze im ciepłej herbaty nie serwowano, gdy zimno było.
Za rok na Bułgarskiej sklepik będzie zapewne lepiej przygotowany ;)

A My Swoje... !!!
28 kwietnia 2008, 10:30 / poniedziałek
Wiem o tym Pytonie, ta pani z panem :-) byli pierwszy raz tam, co nie zmienia faktu, że stoisko było skandalem, ciężko jest pogadać z kimś z Amici i poprosić o wskazówki ?? Co do ochrony to nie jestem pewien, czy to nie była ta na Lechu... wątpię, żeby brali jakas agencje z dupy, oczywiście mogę się mylić, ale ochrona z Poznania jest jebnięta, bywam na imprezach większych w Poznaniu( w tym na stadionie Lecha) i są to przyjeby.
28 kwietnia 2008, 10:30 / poniedziałek
No ale z Woda do picia to polecieli niezle w ....
28 kwietnia 2008, 10:35 / poniedziałek
...chuja! nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu :)
28 kwietnia 2008, 10:40 / poniedziałek
Dokladnie ! Napoje gazowane bez nakretek bo bysmy sobie chyba krzywde porobili tymi butelkami... hehehhe
28 kwietnia 2008, 10:42 / poniedziałek
Jebana krucjata wybiórczej, w dupie byli gówno widzieli

Na rudego więcej buczenia było niż na jakiegokolwiek muzina w tym sezonie :)
28 kwietnia 2008, 11:01 / poniedziałek
Jeżeli GW pisze o kibicach nas "Kibole Lechii jak małpy" to my o nich możemy " "Pismaki GW jak kłamcy".
Myślę, że żaden kibic nie powinien kupować tej gazety im wyraźnie chodzi o to, żeby zniszczyć ruch kibicowski w takim kształcie w jakim występuje on obecnie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011