Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Warta Poznań - LECHIA / 27.04.2008 g.12.00

strona 5/6

28 kwietnia 2008, 11:10 / poniedziałek
Jak nam dadza kare to odrazu innym pokoleji jak leci ! Bo jedyni nie jestesmy...
28 kwietnia 2008, 12:17 / poniedziałek
Wyborcza to klamliwe scierwo. Kazdy kto byl na meczu wie ze buczenie bylo na rudego chuja !!! A ci co na meczu nie byli a podpieraja sie informacjami z tego szmatlawca to banda chuja, a nie kibice Lechii !!! W kazdym razie glosu nie mam dzis w ogole, melanz w drodze powrotnej kompletnie rozwalil moj narzad glosu ;)
28 kwietnia 2008, 12:40 / poniedziałek
no raczej!!! na Legii buczeli na Muche, a na Pogonii rzucali bananami w sędziego!! Jak byście wiedzieli jak używać mózgu to wiedzielibyście, że żyjemy w pojebanym kraju i PZPN może się przyjebać do wszystkiego. Ale nie kurwa wy jesteście zakompleksionymi burakami i musicie mieć zawsze racje...
28 kwietnia 2008, 12:43 / poniedziałek
123
28 kwietnia 2008, 12:40 / poniedziałek

"żyjemy w pojebanym kraju"

SAM JESTEŚ POJEBANY!!!!!!!!

Polska to nasz Ojczyzna. Należy się Jej szacunek. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś zwykłą kurwą.
Pojebane to są te wszystkie murzynowa. Myślisz, że dlaczego czarnuchy tak chętnie przyjeżdżają do nas?
28 kwietnia 2008, 12:47 / poniedziałek
te 123 bylem na meczu i nie buczalem, ale wiem kiedy buczenie bylo. Ty widac jestes kolejnym sprawiedliwym co gowno wie, bo na Traugutta bywa na co lepszych meczach, a wyjazdow nie zalicza bo jest pizda i frajer, a w to co napisze wyborcza wierzy bezwarunkowo. Zal ze takie naiwne kanalie maja czelnosc nazywac sie kibicami Lechii !
28 kwietnia 2008, 12:56 / poniedziałek
123.. Nie obrazaj nas dobrze !
28 kwietnia 2008, 13:02 / poniedziałek
... i tak czwarty wagon był najlepszy xD
28 kwietnia 2008, 13:05 / poniedziałek
odnośnik komentarze w sprawie zachowania kibiców
28 kwietnia 2008, 13:12 / poniedziałek
no moze i 4 dobry byl, ale pierwszy na pewno najglosniejszy i najbardziej rozspiewany...oczywiscie w strone powrotna.
28 kwietnia 2008, 13:18 / poniedziałek
Na powrót w moim było najgłośniej (tylko nie wiem który to był) :-)
Wyjazd choć krótki to bardzo męczący, do tego upał ten upal dawał się we znaki.
Czas na Katowice, które już dziś moim zdaniem trzeba już dziś zacząć nagłaśniać żeby pojechać tam w naprawdę dobrej liczbie. BÓJCIE SIĘ CHAMY!
28 kwietnia 2008, 13:29 / poniedziałek
Ja po drodze do Katowic widze jeszcze Łowicz !
mam wyjebane ile osob pojedzie na Katowice, liczy sie jakosc!
28 kwietnia 2008, 13:37 / poniedziałek
Pozdro 2 wagon gardla do dzis nie czuje no i ta fala w srodku.......
Wyjazd konkret no i do nastepnego
28 kwietnia 2008, 13:38 / poniedziałek
Wyjazd ok:) Pozdrowienia dla ekipy z Gryfa Słupsk od Tczewa:)
28 kwietnia 2008, 13:48 / poniedziałek
Axel wagon drugi wymiata:D

biba na całego;)

Jaki tu spokoj lalala...

hahaha DZIARSKO!!!!!!:D
28 kwietnia 2008, 14:19 / poniedziałek
Papadopoulos, co do Łowicza to w Łowiczu jest remont i na mecz nie wejdziemy z tego co słyszałem i organizowane chyba też nic nie jest.
Co do Katowic to z jednej strony zgodzę się z Tobą, ale z drugiej strony ładnie jest jeździć konkretnymi liczbami wszędzie.
28 kwietnia 2008, 14:31 / poniedziałek
A mi z tego co wiadomo to klatka jest już oddana do użytku, zobaczymy po czyjej strona jest racja:]
28 kwietnia 2008, 14:38 / poniedziałek
Wyjazd na pewno udany z pewnym niesmakiem. Mianowicie zachowanie co niektorych kibicow wola o pomste do nieba. Panowie jak mozna sie tak zeszmacic ?? Ludzie bezdomni lepiej sie prezentuja co do niektorych osob.
Cala reszta extra , no moze oprocz darmowego opalania .
Pozdrowienia dla ekipy z pierwszego wagonu w drodze powrotnej !!
LA LALALA LA !!...
28 kwietnia 2008, 14:39 / poniedziałek
Do Łowicza raczej nie pojedziemy. Niby klatka jest, ale na razie nie ma "odbioru". Więc mecz w Łowiczu, będzie jedynym meczem w tej rundzie bez nas.
28 kwietnia 2008, 14:59 / poniedziałek
Żal mi chłopaka,
miał w oczach łzy,
gdy uskyszał,
małpy małpy ryk!

To bedziemy spiewac ;)
28 kwietnia 2008, 15:06 / poniedziałek
4-ty wagon był najlepszy!

Co do meczu, to pierwsza połowa bez szału, mozolnie to szło pomimo paru sytuacji gdzie jedynie odrobine szczęscia nam brakowało by strzelić bramkę. W 2 połowie na początku ładnie zamknelismy Warte na ich połowie, a co za tym idzie pare sytuacji pod bramkowych, pozniej znow lekki przestój ale najwazniejsze 3pkt. Co do piłkarzy, Buzi na prawde gryzł trawe czego nie mozna powiedzieć o wszystkich. Cetnar po raz kolejny pokazuje ze juz jego czas dobiega końca, w całym meczu pokazał moze 2 celne podania i 1-2 wygrany pojedynek biegowy, a to zdecydowanie za mało. Dlugo wyczekiwana Cetnara za Rybe i odrazu zaczeło sie dziać, ten chłopak ma oczy do okoła głowy i pomysł na gre, pare fajnych podan z 1 piły i odrazu popłoch pod bramą. Bramka Buziego na 2:1 nanprawde rarytas, juz myslałem ze nie da rady ale zachował zimną krew i przypieczętował zwycięstwo.
Kibicowsko: momentami bardzo fajnie, ale momentami stypa, ciągle brak jest człowieka który sensownie poprowadzi doping, niby krzykaczka była niby ktoś tam coś starał sie momentami poprowadzić (bodajze Mazur) ale to jednak jest ciagle za mało =./ Atmosferka w dorze powrotnej zajebista, 4 wagon i HSV hit :p łapa mnie jeszcze boli ;) Co do niektorych kibiców ktorzy przesadzili w 1 strone to prawda, ale zawsze znajdzie sie jakiś pajac. Ogolnie wyjazd zajebisty i niech załują Ci ktorzy tak marudzili na forum a nie pojechali.

@Wybiórczej
To smiech, jezeli ludzie czytają to co tam jest napisane i na podstawie tego wyrabiają sobie własne zdanie. Stek kłamstw i pisania po to by tylko pisać i pogrążyć kibiców.

I 5-ty tez i 5-ty tez przyjacielem 4-tego jest!!
28 kwietnia 2008, 15:10 / poniedziałek
Zeto dzięki takim jak ty to pewnie już nigdzie nie pojedziemy przez najbliższych parę tygodni
28 kwietnia 2008, 15:13 / poniedziałek
Dzidzia a co zrobil Zeto i in.?
28 kwietnia 2008, 15:15 / poniedziałek
anty ZETO- dzięki takim jak ja, Lechia ma najlepszą rundę w historii, jeśli chodzi o liczby wyjazdowe. To tak na marginesie, szmato!
28 kwietnia 2008, 15:34 / poniedziałek
"Internet fans" wam i tak nic nie zaszkodzą zakazy wyjazdowe bo jedyne mecze wyjazdowe jakie widzieliście na żywo to mecze w tvp3.
to co sie stało,to sie nie odstanie poszła kłamliwa propaganda w eter ,wiec teraz zamiast pierdolić morały ze ktoś wył czy ze ktoś napisał bzdurę ,trzeba pomyśleć co zrobić żeby kara ominęła klub.Ja bym proponował wysłać delegacje z klubu oraz stow.LP do GW i porozmawiać z redaktorami ,którzy nie wierze ze nie złośliwie oczerniają Klub oraz kibiców.
28 kwietnia 2008, 15:40 / poniedziałek
anty ZETO a Ty co robisz dla klubu??

Niech zgadne hmm... NIC

Takze sie nie udzielaj bo gdyby nie Zeto i spolka nie byloby Nas w tak licznej ekipie...
28 kwietnia 2008, 15:46 / poniedziałek
odnośnik

czyli czekają nas mecze zza płotu...
28 kwietnia 2008, 15:54 / poniedziałek
a ty madian odpierdol się od Zeto dzięki kibicom takim jak on nasza Lechijka się odrodziła a na wyjazdy jeżdzimy jak przystało na prawdziwych Władców Północy! awybiórczą mam głęboko w dupie niby jest demokracja a zabraniają nam mieć własne poglądy!!!
28 kwietnia 2008, 15:56 / poniedziałek
bociek72 widze ze masz powazne problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Przeanalizuj moj post jeszcze najlepiej ze dwa razy a potem cos napisz a nie pierdolisz jakies farmazony!!
28 kwietnia 2008, 16:00 / poniedziałek
sory bo to przez te nerwy na tych poprawnych politycznie "anty" mi umkło!!!!
28 kwietnia 2008, 16:02 / poniedziałek
No własnie...

Przeprosiny przyjęte:D
28 kwietnia 2008, 16:09 / poniedziałek
jest jedna urocza zasada, do której coponiektórzy powinni się zastosować

nie byłem - nie piszę - nie pierdolę jak pismaki z GW
28 kwietnia 2008, 16:11 / poniedziałek
to tak odnośnie poprzednich stron itp.
28 kwietnia 2008, 16:18 / poniedziałek
i co z tego..? skoro zamkną nam stadion...(w najlepszym wypadku), bo ja się obawiam, że przez takich "najwiernieszych huhuhuhukibiców" mogą nam nawet zabrać punkty, co z tego że macie rację ?? co z tego że sobie pohukaliście na czarnego? jak teraz dzięki kilkunastu osobom ponad 10tys osób moze nie ujrzeć naszej Lechijki nie tylko na T29 ale tez na wyjazdach? co z tego ze wybiórcza kłamie? skoro Listek już się spienił...i może nam się huczenie odbić czkawką...
czasem warto pomyśleć i...nie szkodzić przedewszystkim sobie i naszej Lechii...
mam to w dupie że wybiórcza to manipulant jakich mało...ale przez głupie hukanie...to my dostaniemy po dupie...
28 kwietnia 2008, 16:56 / poniedziałek
Madian -drugi wagon najlepszy a wodzirej Janek stracił głos;Borsuk wstałeś już?
28 kwietnia 2008, 17:06 / poniedziałek
Z reguły nie wypowiadam się w tym temacie rasizmu na stadionie. Nie będę chwalił czy też potępiał naszego zachowania w Poznaniu. Zauważyłem tylko jedną rzecz w całym tym galimatiasie. Jeszcze do niedawna nikomu nie przeszkadzało huczenie na stadionie (po za paroma osobami na tym forum), jednak gdy tylko pojawiła się realna szansa awansu Naszej drużyny do OE media (czytaj GW) podnoszą lament i płacz. Moim zdaniem ewidentnie komuś z redakcji jest to nie na rękę. Warto się nad tym zastanowić biorąc pod uwagę fakt,że drużyny które na początku sezonu zapowiadały walkę o awans (Wisła, Polonia, Arka) w obecnej chwili nie mają zbyt dużych szans by tego dokonać.
28 kwietnia 2008, 17:08 / poniedziałek
Fjord czym sie rożni krzyczenie Łysy chuj ,albo jebać rudego od buczenia na nich ? jak w ogóle można uznać to zachowanie za rasistowskie skoro biały człowiek buczał na białego??

co ja zresztą będę tłumaczył osobie która nie była na meczu i czerpie wiedzę z tekstu autora którego również tam nie było.
28 kwietnia 2008, 17:08 / poniedziałek
28 kwietnia 2008, 17:11 / poniedziałek
fjord- i co z tego że listek się spienił??

Ta kurwa już dawno powinna być za kratkami. Ile razy nam obiecywał że odejdzie??

Jebać pzpn!!!!

Chyba że tego też nie wolno?
28 kwietnia 2008, 17:11 / poniedziałek
co za wstyd,mam juz dosc prostakow udajacych malpy na stadionie.powim krotko male zasciankowe pindole,pewnie im nie staje-albo maja zal do muzryna ze ma wiekszego.korwa jak mi wstyd,a jak odejma punkty to juz tragedia,zostac w 2 lidze przez burakow-ktorym w zyciu sie nie uklada
28 kwietnia 2008, 17:15 / poniedziałek
odnośnik

To sie kurwa narobiło...

JA PIERDOLE!!
28 kwietnia 2008, 17:18 / poniedziałek
Fjord czym sie rożni krzyczenie Łysy chuj ,albo jebać rudego od buczenia na nich ? jak w ogóle można uznać to zachowanie za rasistowskie skoro biały człowiek buczał na białego??

...
różnica jest podstawowa, za Łysy chuj i jebac rudego ...nie karze się kibiców i klubu...
za buczenie, huczenie... niestety juz tak...tym bardziej że niestety jesteśmy na cenzurowanym po "bananowej wpadce"...i takie pismaki z wybiórczej tylko czekają i zacierają ręce jak coś takiego jak buczenie się wydarzy...to taka subtelna różnica...
28 kwietnia 2008, 17:25 / poniedziałek
ale nie odpowiedziałeś mi czym sie rożni ?? to ze pzpn ma najebane w głowie to wiem od dawien dawna .Chodzi mi o prosta odpowiedz jaka widzisz różnice miedzy hukaniem a wyzywaniem (czyli tradycyjna metoda kibiców) ?i czy może być objawem rasizmu hukanie białego człowieka na białego?
28 kwietnia 2008, 17:28 / poniedziałek
Ja pierdole co za nagonka jebać media, jebać pzpn. Dziwi postawa klubu w tej sprawie. Wkurwia postawa tych którzy nie byli i wypisują bzdury skoro nie mają zielonego pojęcia o wydarzeniach w Poznaniu. Nie wiem od kiedy buczenie białego na białego można nazwać rasizmem.
28 kwietnia 2008, 17:28 / poniedziałek
NIewazne sranie w banie bla bal bal bla. Do wszystkich ktorzy marudza jak wam sie cos nie podoba to zroc uwage koledze po szalu ktory buczy na bialego csy czarnego obojetnie a nie tlyko na necie sie spinacie mysliscie ze to cos zmieni?
28 kwietnia 2008, 17:34 / poniedziałek
KlimekLG dla mnie to nie ma różnicy, tylko że ...zarówno Ty jak i ja...niewiele wskóramy, możemy się tylko spierać na argumenty ... niestety dla leśnych dziadków miśków z pzpn jest to różnica...a pismaki z wybiórczej zrobią wszystko żeby nam dojebać...bo pokazali to już nie raz... dlatego ..uwazam że buczeniem robimy więcej szkody sobie niż czarnym...i drużynom przeciwnym...
28 kwietnia 2008, 17:35 / poniedziałek
Ludzie buczeli na rudego... A nie na czarnego...
Ja nie krzyczałem bo sam rudy jestem więc troche dziwnie by to wyglądało ;) ale nie widze w tym nic dziwnego i rasistowskiego, chodziło o zdekoncentrowanie rudzielca :P
28 kwietnia 2008, 17:43 / poniedziałek
* W jedenastce z Podbeskidzia występuje ciemnoskóry gracz Mike Mouzie. Jeśli pojawią się okrzyki kojarzące się z nietolerancją, piłkarze Lechii nie wyjdą na kolejny mecz co będzie skutkować walkowerem dla drużyny przeciwnej.

to buczmy na wszystkich oprócz czarnego ;)
28 kwietnia 2008, 17:45 / poniedziałek
Hmmmm.. buczenie na wszystkich oprócz czarnego, bardzo fajny pomysł :)
28 kwietnia 2008, 17:56 / poniedziałek
"- W jedenastce z Podbeskidzia występuje ciemnoskóry gracz Mike Mouzie. Jeśli pojawią się okrzyki kojarzące się z nietolerancją, piłkarze Lechii nie wyjdą na kolejny mecz co będzie skutkować walkowerem dla drużyny przeciwnej."

Myślę, że to już jest wystarczający powód, żeby nie okazywać swoich poglądów na stadionie. Chcecie tą ekstraklasę czy może nadal będziecie obstawiać przy swoim na stadionie? Tylko po co to? Kibice świadomie nie powinni szkodzić własnemu klubowi. Wyrażajcie swoje poglądy gdzie indziej.
Fjord ma rację. Poza tym byłam w Poznaniu i widziałam jak sprawa się przedstawiała. Nie było tak, jak to Gówno Prawda pokazała, ale jednak było i oczywistym jest, że PZPN tego nie zostawi. A wiele osób lubi BARDZO naginać prawdę i nic z tym nie zrobimy... (byłam w szoku jak przeczytałam co zostało powypisywane w gazecie :/ wychodzi na to, że nie można nawet wydać z siebie żadnego odgłosu, bo zostanie on zinterpretowany tak, jak ktoś ma na to ochotę - widocznie te okrzyki wg szanownej GW nie były w kierunku rudego, tylko w kierunku czarnego, którego nawet jeszcze na boisku nie było... Ale na to już nic nie zrobimy :/) Jest na nas nagonka teraz i jeśli nadal będziemy pokazywać jakimi jesteśmy kozakami to nic dobrego z tego nie wyniknie...
28 kwietnia 2008, 18:16 / poniedziałek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457