Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdansk - pytanie dotyczace biletow

strona 1/1

2 kwietnia 2008, 15:43 / środa
Mam pytanie dotyczace biletow na mecz Lechia-Legia, mianowicie mozecie mi powiedziec o ktorej powinienem byc pod Jako zeby mnie z kwitkiem nie odprawili ?

7:00 bedzie odpowiednia ? Bo dochodza mnie sluchy ze kolejka jak za komuny bedzie! ;o

Drugie pytanie dotyczy tego ile biletow moge wziasc ? Czy 9 kwietnia bede mogl wziasc 3 bilety, jesli tak to czy bede potrzebowal Dowodow osob ktorym te bilety zamierzam wziasc.

Z gory dzieki za info!
2 kwietnia 2008, 15:48 / środa
Przede wszystkim biletów w środę może nie być W OGÓLE, jeśli każdy posiadacz karnetu wykupiłby przysługujące mu dwa bilety.
2 kwietnia 2008, 15:54 / środa
5 tys karnetow zostalo sprzedanych ? :o!
2 kwietnia 2008, 18:00 / środa
Człowieku. Idź do domu albo do skzoły. Widzę, że idziesz na Lechie tylko dlatego, że Legia przyjeżdża. Takich nam nie potrzeba. Mam nadzieje, że nie dostaniesz już biletu.
4 kwietnia 2008, 11:56 / piątek
Czy w sobote kupie bez problemu bilet na Motor jesli odpowiednio wczesnie stane pod kasa. Wczesniej nie dam rady kupic na przedsprzedazy.
4 kwietnia 2008, 12:13 / piątek
To może i ja zadam głupie pytanie: Mam karnet, to o której mam stanąć w kolejce, żeby sezonowcowi sprzed nosa śmignąć bilet...?
Kurwa, czy Was już wszystkich popierdoliło zupełnie? Co to kurwa jest, onet, wp czy forum Lechii Gdańsk?
4 kwietnia 2008, 15:30 / piątek
Przestańcie pierdolic, że jak ktoś nie ma karnetu to jest sezonowcem. Ja np. od kilkunastu lat zbieram bilety i celowo nie kupiłem karnetu, bo chcę mieć bilet z każdego meczu na pamiątkę. Z resztą w ten sposób zostawiłem więcej kasy Lechii niż gdybym kupiłem karnet i dobrze.
5 kwietnia 2008, 11:02 / sobota
Czy np jedna osoba z kilkoma karnetami może kupić więcej biletów, tzn do każdego karnetu 2 bilety?
Pytam bo godziny przedsprzedaży biletów są raczej dla młodzieży szkolnej, nie pracujących bądź pracujących blisko T29.
5 kwietnia 2008, 11:30 / sobota
myślę, że może, trzeba tylko pamiętać o ksero dowodów osobistych
5 kwietnia 2008, 13:12 / sobota
A ja nigdzie nie widze informacji, że sprzedaż tylko za okazaniem dokumentów. Może to ktoś jakoś sprostować? Musze mieć dokument osoby dla której kupuje bilet? Zdaje mi się, że nie, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;)
5 kwietnia 2008, 13:45 / sobota
Dowód trzeba pewnie pokazać, jeśli się ma więcej niż 1 karnet.
5 kwietnia 2008, 16:26 / sobota
Klub przecież posiada dane posiadaczy karnetów. Pokazujesz karnet kupujesz dwa bilety i jest juz odnotowane ze wiecej kupic nie mozesz.
5 kwietnia 2008, 17:18 / sobota
a ktoś może odsprzeda mi jedną wejściówkę na mecz ?o 2 nawet nie pytam :):) moja dziewczyna chce ze mną pojechać
:)
5 kwietnia 2008, 17:27 / sobota
dziewczyna na biuletyn
5 kwietnia 2008, 19:44 / sobota
Jak będzie z biletami dla Legii? Będą dostępne w kasach przed meczem? I ile Legia dostanie?
5 kwietnia 2008, 21:33 / sobota
Orientujecie się może czy w poniedziałek będą sprzedawane karnety? Proszę o PEWNE info.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022