Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Postawa kibiców Lechii w Warszawie

strona 1/2

2 kwietnia 2008, 20:06 / środa
Nie wiem komu były potrzebne bluzgi i buczenie szczególnie w dniu rocznicy śmierci Papieża.Nie można było sie skupić na pozutywnym dopingowaniu naszej ekipy???Mam nadzieje ze inaczej bedzie w Gdańsku i ze nie bedzie znowu kilku meczy bez publiki.Rozumiem ze ktos jest rasista , ale czy nie moze powstrzymac sie od wyrazania tego na trybunach,przeciez jest to tylko ze szkoda dla klubu i kibiców.Podrowienia dla normalych!!
2 kwietnia 2008, 21:21 / środa
kurwa mać...

trzeba było być a nie płakać na forum...
2 kwietnia 2008, 21:22 / środa
Twoja mama to chinyama,a twoj tata dalajlama!z pozdrowieniami z pociagu
2 kwietnia 2008, 21:56 / środa
lincoln lepsza napinka od pucowania chyba nie:)
2 kwietnia 2008, 22:11 / środa
odnośnik są tu zdjęcia z meczu
3 kwietnia 2008, 02:34 / czwartek
Pierdole to.Pedaly pedaly pedaly
Teraz temat rozwiany i oby nie bylo nowych o ukladach czy zgodach z ległą
3 kwietnia 2008, 03:29 / czwartek
lincoln!! co?? NA WYJAZD KURWO!!!!
3 kwietnia 2008, 03:33 / czwartek
byłes? widziales?:D to nie pierdol:)
3 kwietnia 2008, 03:39 / czwartek
ale niektorzy sie woza teraz ze na wyjazd na legie pojechali, fajnie chlopaki, 6 z wf-u dostaniecie, troche rozumu pod kopula a nie zjawisko ziarna i slomy dzieciaki, przestancie juz bluzgac na siebie na wzajem bo to na prawde jest smutne, wynik jest jaki jest i mysle ze nie nalezy sie go wstydzic, w koncu to vc-lider ekstraklasy i takie spotkanie z legia jekie dzisiejszego wieczoru mialo miejsce pokazalo ile nam jeszcze brakuje lub nie do OE, mysle ze PP jest mniej wazny niz awans do OE na czym powinna sie druzyna skupic a takie spotkania jak w PP powinny tylko i wylacznie obnazac nasze slabosci przed wejsciem do OE i czego nam na prawde brakuje, wielkie dzieki dla druzyny za zaangazowanie

pozdrawiam z Is.

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
3 kwietnia 2008, 11:12 / czwartek
Nie tańczymy z dziewczynami !
3 kwietnia 2008, 11:22 / czwartek
pedały, pedały ..... :):):)
3 kwietnia 2008, 15:30 / czwartek
Szczerze powiem ze mialem nadzieje ze obedzie sie bez grubszych wrzutow, ale jesli dobrze kojaze to Legia pierwsza wrzucila na Lechie, po tym jak my pozdrawialismy Wiselke. Po tym akcie sam nie szczedzilem gardla na bluzgi. Poza tym Legia prowokowala, zwlaszcza na poczatku pikniki z krytej na poczatku, a potem niesmiertelny grubas z zylety, ktory co by nie mowic mial zdrowie do darcia mordy ;) Szkoda tylko ze jego repertuar byl nad wyraz ubogi i ograniczal sie do sentencji "jebac kurwy", na co wiekszosc z nas odpowiadala smiechem i klaskaniem, bo co by nie mowic racje mial, kurwy trzeba jebac ;) Ogolnie Legia slabiutka kibicowsko i odnosze wrazenie ze jak ryknelismy LECHIA, to ich zatykalo, bo ich doping w tym dniu marniutki...tlumacza sie protestem, srodkiem tygodnia i takie tam, ale osobiscie uwazam ze taka ekipa jak Oni, na mecz z taka ekipa jak Lechia mogli sie zmobilizowac i przynajmniej sprobowac nam dorownac, a tak "gralismy u Siebie, Lechijko gralismy u siebie" ;)
3 kwietnia 2008, 15:51 / czwartek
tlumacza sie protestem, srodkiem tygodnia i takie tam, ale osobiscie uwazam ze taka ekipa jak Oni, na mecz z taka ekipa jak Lechia mogli sie zmobilizowac i przynajmniej sprobowac nam dorownac, a tak "gralismy u Siebie, Lechijko gralismy u siebie" ;)

Dla nas też, był to środek tygodnia ;-) Poza tym, na środowych meczach przy T29 jest o niebo lepsza atmosfera, niż na Łazienkowskiej.
3 kwietnia 2008, 15:59 / czwartek
jak to sie mowi...wymowki i dziure w tylku to ma kazdy.....

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
3 kwietnia 2008, 16:04 / czwartek
nie zapominajmy, że to protest w słusznej sprawie. gdyby nie to, na mecz po latach z nami, przyszedłby pewnie cały stadion. dopingu i opraw Legii odmówić nie można. oby iti i jej podobni dali sobie spokój, to takie mecze będą wizytówką polskiej piłki.
3 kwietnia 2008, 21:11 / czwartek
dziwna ta legia. Z jednej strony 2 razy się przypucowali z drugiej to właśnie oni zaczęli bluzgi.
3 kwietnia 2008, 21:45 / czwartek
A ja sie pytam o co w tym wszystkim chodzi ??? Bluzgi przypominające kabaret jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Ale już hasła typu, "Łamistrajki", "Coście tak cicho", "Co was tak mało", "Gramy u siebie" o "nożu" nie wspominając jest dla mnie totalnym debilizmem !!! Klimaty "krakowskie" są przecież "największą chylonią" w tym kraju. Chuj z tego, ze Legia zaczęla cała akcje na bluzgi ! Wszyscy wiedzą jaka jest ich sytuacja z ITI, a my mając na uwadze pana Solorza strzelamy sobie jeszcze samobuja!!!
Eh...przez te lata, nie bycia na salonach niektórym juz sie zdrowo we lbach pojebało !!!
3 kwietnia 2008, 22:03 / czwartek
Z pierwszą częścią twojego posta się zgadzam, ale co masz na myśli pisząc: "Wszyscy wiedzą jaka jest ich sytuacja z ITI, A MY MAJĄC NA UWADZE PANA SOLORZA STRZELAMY SOBIE JESZCZE SAMOBUJA!!!" ???
3 kwietnia 2008, 22:44 / czwartek
ja czuje lekki niesmak , jakoscia i iloscia wrzutek , zdecydowanie za malo dopingu i wsparcia naszym na boisku , bluzgi wieksze jak na derbach , a i tak sadze ze Legia nie jest i nie bedzie nasza kosa nr 1 , bo nikt nie przebije dymajacego sie trojkata scierwa z wioski rybackiej , Amika Poznan i jude Krakow .
Powiem tak , nie liczylem na zadne pucowanie i zgody i uklady , ale nie myslalem ze tak sobie nawrzucamy .
Jedna rzecz mnie niepokoi , jak u nas w rewanzu bedzie podobna reakcja na Rogera i niedajboze znajda sie jeszcze banany , to ostatnie kolejki u nas i swietowanie naszego awansu na ktory czekamy wszyscy z utesknieniem czeka nas na trybunie lesnej , co by bylo masakra i porazka , mam nadzieje ze wszyscy zdaja sobie z tego sprawe i sie opamietaja , to bedzie recydywa i przypuszczam ze lesne dziadki z pzpn nam dopierdola pokazowe z nawiacha
3 kwietnia 2008, 23:09 / czwartek
"Powiem tak , nie liczylem na zadne pucowanie i zgody i uklady , ale nie myslalem ze tak sobie nawrzucamy ."
też nie przypuszczałem że będzie tyle wrzut. Nie bronię Legii ale to My - Lechia zaczeła bluzgi od bodajże " Wygramy, wygramy, wygramy K**** pokonamy" no co Legia puściła wiadomą ripostę no i tak to się zaczeło...
3 kwietnia 2008, 23:25 / czwartek
mieli czelnosc wyzwac Wisle, nie wiem na co oni liczyli
niech sie sami ogarna a potem niech zaczna od innych
3 kwietnia 2008, 23:33 / czwartek
Zaczęli jhechac na Wisłe po tym jak my zaczęliśmy krzyczec o Wiśle!!!! Wreszcie tym co popierdolilo się w deklach i myślełi że stosunki z Wawa są ok zostali wyprostowani.

100000% poparcia dla Bez ksyw
3 kwietnia 2008, 23:37 / czwartek
Bez potrzeby padło <<Kurwy pokonamy>>trzeba było jednak rzucić legie pokonamy, obecność Wisły zrobiła swoje:)
3 kwietnia 2008, 23:50 / czwartek
mam to w dupie co mysli laga? SLASK WISELKA LECHIA GDANSK i tylko tyle!!!!!!!!!!!!!!!!
4 kwietnia 2008, 00:05 / piątek
To tak jagby Ci ktos powiedzial ze Twoj brat to chuj!!!!!!!!!!
to co bys mu odpowiedzial?????????????
Ja mysle ,ze bula w ryja i po meczu!!!!!
4 kwietnia 2008, 00:10 / piątek
zgadzam sie z toba co do brata ? Lecz to byla rocznica smierci PAPIEZA!!!!!!!!!!!!
4 kwietnia 2008, 00:13 / piątek
ale bez sentymentow!!!!!!!! Legia to stara kurwa ...........L........ jebana jest.........
4 kwietnia 2008, 00:29 / piątek
nieśmiało kusząc się o zreasumowanie wpisów z tu i w pokrewnych tematach

10000000000000000000000000000000 % poparcia dla LP za 100000% poparcia dla bez ksyw
Legia od początku prowokowała, kto był trzeźwy i przytomny ten wie i nie ma co tu pierdolić, a jak ktoś pierdoli co innego to pedał zajebany i pikol
widać w Wawie mają kompleks Lechii,
niby krajowa czołówka a tak mało na meczu z Nami, widać się kończą (jeśli już się nie skończyli ? ? ? ) doping na wejściu prawie same bluzgi na Wisłe i na nas
to już mogli lepiej pozostać przy swoim niby-proteście, a tak ich postawa . . . no wiocha pełna, buractwo na maxa, chuligany zza płota, ja także nie wiem na co liczyli
sami są sobie winni, ich prowokacje na żenującym poziomie,

pozamiatane, teraz wiedzą gdzie ich miejsce i co ważniejsze z kim mają do czynienia, i jakie mamy zgody, i jakich mieć nie chcemy WRESZCIE (o to to, zwracam uwagę na to słówko) bo się chyba w dupom poprzewracało niektórym i juz zaczęli podchody o zgodę z Nami - zostali wyprostwoani, na sztywno, SLU, niech się ogarną bo śmiech z nich,

po środzie się pewnie obsrają i do Nas nie przyjadą (wiadomo, kończą sie i kupa w majtach)
w razie gdyby jednak ---- proponuję nie czekać na ich wrzuty czy patologiczne prowokacje tylko od razu . . . . jazda z nimi,
będzie klasa beka na najwyższym poziomie,
a Ci którzy nie będą się do nich ciskać zza płota (albo będą się ciskać za mało lub nie na pełnej kurwie) niech lepiej zostaną w domu, bo to pedały jebane i pikole którzy aż brandzlują się na samą myśl o zgodzie z ( L ), samemu mi się wydawało iż niektóre wynalazki myśleli że po tym meczu zostanie przybita zgoda z (L)
im też trzeba pokazać, nie będzie małysz małyszował a pikol pikolował, niech się ogarną i doszlusują do poziomu z Wawy, niech nie rozmieniają na drobne marki Lechia na którą pracowały pokolenia,
i to zostało pokazane WRESZCIE

nasza ilość super, doping super, zajebista beka, dawno nie było tyle wesołości, pokazaliśmy klasę,
wyjazd na wielki plus, tylko trochę za dużo trzeźwych pozawijanych na alkomacie

ps. zajeszkoda że mecze miądzy nami zdarzają się tak żadko, można by im tak jak w sobote dopierdalać co miesiąc :) to by dopiero było, co nie ? ? ? obyśmy awansowali jak najszybciej a oni się jeszcze nie skończyli, bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy, już dzisiaj by mozna pracować nad wiadomym repertuarem, "nóż im w dupę" był przezajebiście bekowy ale nie spoczywajmy na laurach, stać nas na jeszcze więcej

aejaoooooo
bójcie sie chamy do 1 ligi wracamy - wczorajszym meczem . . w zasadzie jak już byśmy tam byli, przynajmniej kibicowsko
4 kwietnia 2008, 00:37 / piątek
verde popieram cie . A MY SWOJE LECHIA GDANSK
4 kwietnia 2008, 00:55 / piątek
odnośnik
Mały wyciek z naszej oprawy. Kto nie skacze ten za Lechią hej......
Przy zasysaniu jak transfer mały poniżej 30kB/s to odłożyc na póżniej bo padnie serwer i znów dostane zjebke.
4 kwietnia 2008, 01:22 / piątek
To już kolejny sarkastyczny post, ciekawe ile ich będzie po rewanżu ;)
4 kwietnia 2008, 01:43 / piątek
DZiekuje Ci Leszku za caloksztalt!!!! umilales mi zycie przez dlugi czas,twoje nagrania byly dla mnie jak zbawienie!! Mysle ,ze nie jeden emigrant jest Ci bardzo wdzieczny.
Ja juz za dwa tygodnie bede w Gdansku to chcialbym Ci kiedys postawic pare kolejek w Maxie!!!!!!!!!!!!!Jeszcze raz dziekuje za caloksztalt!!!!!!!!!!!
4 kwietnia 2008, 01:47 / piątek
Panowie i Panie. Przeglądam od czasu do czasu Wasze forum choc z Lechia nie jestem zwiazany. Ogladalem w TV mecze Lechia - Polonia i Legia-Lechia. Po meczu z "mniejszym" warszawskim klubem zagotowaly sie glowy na forum. Jakie to buractwo, chamstwo z tej warszawki etc. Dlatego czekalem na mecz w pucharze Polski i pokazanie klasy przez ekipe wyjazdowa Waszego klubu. To co bylo slychac na trybunach moze i bylo klimatyczne w latach 80-tych, ale chyba juz wyroslismy z okrzykow typu "Ch. wam w d." Zawiodlem sie, ale zycze awansu, bo Lechii OE sie nalezy po prostu. Warto trzymac fason. pozdr
4 kwietnia 2008, 03:38 / piątek
Dla tych dziabągów, co nie byli i tu szczekają.

Obejrzyjcie sobie filmik odnośnik

legła się wkurwiała, bo śpiewaliśmy o Wisełce. Nie tak dawno polonia w. próbowała pozdrowić bezdomne psy ze śledziowa i zareagowaliśmy tak samo jak legła.

W moim odczuciu był to festiwal zajebistych ripost. Oni piali z tego co im odpowiadaliśmy, co dobrze słychać na filimiku po tym jak oni "z dziewczynami nie tańczą". Szkoda, że nie ma na filmie tego jak ich stara to czinjama, a ich stary Dalajlama.
4 kwietnia 2008, 07:43 / piątek
verde gowno zjesz co wiesz to wasi super bracia zaczeli po nas jechac my im odpowiedzielismy a wy na nas wiec twoje bajki sa smieszne a na rewazu bedziemy bo mamy od waszej starszyzny zalatwione bilety dzieciaku szkoda ze nie prowadziles dopingu tylko za was robil to wislak hahaha grupa prowadzona za nos przez wisle hahaahaha
4 kwietnia 2008, 08:19 / piątek
"z dziewczynami nie tańczymi" - tylko jakaś część czy wszyscy?
normalnie poległem :) co trzeba mieć w bani albo czego nie mieć, żeby w ten sposób ryja drzeć?
4 kwietnia 2008, 09:52 / piątek
legionista i reszta odwalcie się od Wisły. Dopingowanie Wisły pachniało prowokacją, ale tylko pachniało. Wcale nie trzeba było w odpowiedzi napierdalac z armaty i wrzucac Wiśle. Kiedy My krzyczeliśmy Wisła, legia mogła odpowiedziec "pogoń" lub "zagłębie" a nie od razu wrzucac na Wisełkę.
Dalej więc twierdzę, że bluzgi zaczęła legia.
4 kwietnia 2008, 10:12 / piątek
Nie my zaczelismy tylko wasza nieliczna grupa wislakow zaczela jechac LEGII widzalem to dobrze jak i wielu ludzi w tym momencie lechia sie przylaczyla i zaczela krzyczec wisla krakow dopiero od nas polecialo w wasza strone wiec sie zastanow ale z lechia jest zle ze nie ma kto u was prowadzic dopingu wisle to sa nozownicy i sram na nich jak oni pewno na mnie ale nigdy nie bedziemy latac ze sprzetem do lechi mam szacunek co robila wczesniej ale teraz widze ze juz nie macie wlasnego glosu wisla trzyma krotko lancuch mimo wszystko pozdro dla kumpli z gdanska
4 kwietnia 2008, 10:26 / piątek
legionista 3333 sram na twój szacunek,jesteś burakiem i tyle... co to za szacunek jak piszesz Lechia z małej litery....Burak zwykły jesteś i h.. ci w dupe....

CWKS KU.WA!!!!!!!
4 kwietnia 2008, 10:28 / piątek
Na lancuchu to cie stara trzyma.Wez koles wyp......j z tego forum bo wiocha jedzie.Troche ci sie kalendarz liturgiczny pomylil.Gorzkie zale mamy w trakcie Wielkiego Postu.Tego jeszcze nie bylo zeby jakis warszawiak mowil mi co mam krzyczec na stadionie.Wam sie w dupach poprzewracalo w tej stolycy...
4 kwietnia 2008, 10:40 / piątek
ty legionista- onanista, po chuj przyszedłeś na Łazienkowską?? Przecież macie starajk!!!!

Jesteś kutas i łamistrajk.
4 kwietnia 2008, 11:08 / piątek
jestescie zalosni dzieci cala polska sie z was sie smieje chonorowi bez sprzetu a o sprzecie spiewaja hahaha a bluzgajcie na mnie wy wierni kibice wislak doping wam prowadzi tacy slabi jestescie hahaha
4 kwietnia 2008, 11:14 / piątek
Nie bede juz z toba wchodzil w dyskusje warszawiaku z Grojca,bo nie ma o czym,ale jedno ci napisze...HONOR...piszemy w ten wlasnie sposob,ale co moze o tym wiedziec ciemniak ze stolycy.Bez odbioru
4 kwietnia 2008, 11:26 / piątek
2 dni po wyjeździe a tu dalej polemika. Sprawa jest jasna została obrażona nasza zgoda i poszła wymiana uprzejmości, komu to nie pasuje niech wypierdala do warszawy kibicowac legii. Zamiast pierdolic dalej o meczu z legią lepiej zapiszcie się na wyjazd do Opola.

W moim sercu tylko Lechia.
4 kwietnia 2008, 11:29 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 kwietnia 2008, 11:40 / piątek
Biedny ten legionista, podstawowka na druga zmiane to sobie odreagowuje na necie.
4 kwietnia 2008, 11:47 / piątek
Verde: przede wszystkim, skoncz podstawowke i naucz sie wrescie pisac i nie podniecaj sie tak dzieciak bo Lechia jak na taka liczbe pokazala sie slabo, to byl twoj pierwszy wyjazd czy co? tez sądze ze stac was na wiecej niż "nóż wam w dupe". slu i do przodu. takich kretynow powinniscie tępić. tak cie to cieszy ze Legia sie konczy? Tak cie cieszy ze pokazaliscie sie nieźle na tle Legii ktora ma tyle problemów? jestes mega zalosnym kmiotem, nie ma to jak solidarnosc kibicowska, wroga można nienawidzic mozna jednak go szanowac, po tym poznaje sie charakterne ekipy.
Zapewne jak policja leje wroga ekipe to tez sie cieszysz nie? Wg. ciebie Lechia pokazala sie kiicowsko na 1 lige? chlopie chyba pijany byłeś, oprocz wspomnianej liczby i flag, bylo bardzo slabo. Przynajmniej ja liczylem na duzo więcej, ale sie przeliczylem.

LG45: co ty wiesz o tym "strajku" czlowieku, tak sie cieszysz ze nas niszczy wlasny zarzad? poczekaj a bedziesz mial tak samo i zobaczysz jak to jest fajnie walczyc z przeciwnikiem i z wlasnym zarzadem, byc na kazdym kroku kontrolowanym i oczeniarnym. Placzecie ze trzezwych psy powinnely? u nas to codziennosc, idac trzezwy na mecz nie masz żadnej pewnosci czy wejdziesz.

Co do samego meczu, wrzuty na Lechie zaczely sie po piesnie "Kurwy pokonamy" chociaz to maly pikuś kto zaczal i dlaczego i po co. problem jest taki ze Legia wierzyła, że Lechia nas wesprze w naszej walce z towarzyszem Walterem, a widze ze wy sie cieszycie z tego, ze mamy takiego pojebanego prezesa ktory cenzuruje, rozprowadza falszywa propagande i po prostu nas niszczy nieuczwiwymi metodami. No jest zwyklym pierdolonym czerwonym skurwysynem. Kto jak kto ale Lechia z taka historia nie powinna srac w majtki ze szczescia ze macie premiera a my musimy zyc w stanie wojennym.
4 kwietnia 2008, 11:55 / piątek
sarkazm,ironia by nie powiedzieć szydera....
tak trzeba czytać post verde :)
4 kwietnia 2008, 11:56 / piątek
1916 - wpieprzasz sie tu i piszesz swoje żale... ale może najpierw czytaj czytaj czytaj.. nie zauważyłes ironii w postach verde?? Bez komentarza idioto. A na polemike z tym drugim pokemonem to szkoda marnowac klawiature. Zamknijcie już ten temat, każdy swoje napisał, więc raczej nic nowego istotnego juz tu nie zostanie wymyślone.
4 kwietnia 2008, 12:06 / piątek
moj bląd, czytanie ze zrozumieniem to rzeczywiscie trudna sztuka, tak sie napocilem niepotrzebnie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.921