Gdańsk: poniedziałek, 18 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Postawa kibiców Lechii w Warszawie

strona 2/2

4 kwietnia 2008, 12:19 / piątek
Trzeba przyznać, że z jednym Warszawiak ma rację. Przyśpiewka "mamy premiera, wy k.... macie waltera" była nie na miejscu. Klubowi z taką antykomunistyczną historią jak Lechia, to po prostu nie przystoi. A pozatym wyjazd jak najbardziej na plus, lużny, fajna atmosfera, genialne riposty z obu stron i dwa hasła "nie tanczymy z dziewczynami" i "wasza stara to chinyama..." chyba przejdą do historii. Nie pamiętam tak wesołego meczu, śmiechu co nie miara...
4 kwietnia 2008, 12:54 / piątek
Ten warszawiak,mysle ze on ma 13,14 lat.

LECHIA GDANSK!!!
4 kwietnia 2008, 13:20 / piątek
"...niech nie rozmieniają na drobne marki Lechia na którą pracowały pokolenia,..."

I to jest kurwa KONKRET !!! Reszta jest tylko nic niewartym pierdoleniem.
4 kwietnia 2008, 13:58 / piątek
a płaczek verde jak zwykle lamentuje.
nie podobało się, trza było wejśc na płot i zaintonować: gdańsk-warszawa wspólna sprawa - buhahahahaaaa
to że ci kołku Wisła nie do końca pasuje to tylko twój problem i twoje układy z Legionistami mamy głęboko w duuuuuuupie lolku.
Ave Lechia
4 kwietnia 2008, 15:35 / piątek
Paradoksalnie zgadzam się z 1916.
4 kwietnia 2008, 22:36 / piątek
...roger roger roger dziki,
wypierdalaj do afryki.....

Nigdy chyba nie będziemy takimi na wyjazdach kibicami jacy są niemal w całej Polsce czyli tylko doping dla Naszego ukochanego klubu i zwykłe bluzgi na przeciwnika. Beka ponad wszysko!!!
4 kwietnia 2008, 22:57 / piątek
w ogóle to śmieszne są te kłotnie teraz,było zle i tyle. Lechie szanowałem i szanował bede a kocham tylko Legie... syfiasto było na stadionie szkoda ch...j atmosfery i smrodu zrobionego przez skisłe. Bastion Prawicy! Pozdro Lechia!!!
4 kwietnia 2008, 23:04 / piątek
twoja STARA skisła PEDALE nie tańczący z dziewczynami

WISŁA & LECHIA
4 kwietnia 2008, 23:24 / piątek
Usuniety ogarnij sie i nie obrazaj, bo nie wszystkim musi sie wszystko podobac.
W Warszawie na trybunach byl styl lat 80,jesli w Gdansku ma byc podobnie to montuj ekipe do zakopania 350 kg kamieni za dawnym mlynem.
Rozjebac im pare lbow i swietowac przez miesiac.
No chyba przyznasz, ze i to moze sie juz nie wszystkim podobac?

Zebys mi nie pojechal, to od razu uprzedzam ,ze kontaktow z legionistami nie mam,a do wislakow nie jestem negatywnie nastawiony.... na meczu nie bylem, ale da sie slyszec z relacji tam obecnych i calego repertuaru, ze nie Wislacy pojechali do Warszawy z Lechia, natomaist Lechia z Wislakami jaknajbardziej:))

Nie zebym plakal, bo wiadomo ze zawsze lubilismy szokowac,ale repertuar nie zawsze pasowal do tego spotkania i wcale nie mam namysli jakis wyszukanych przekomazan,bluzgow itd....jebac to,chodzi o cala malo przemyslana reszte.

Ps.
Jest jeszcze w Gdansku jakas flaga WKSu,czy moze od wlamu w magazynie nie mamy nic na stanie?
Zawsze mi sie wydawalo jako o tyle o ile rozgarnietemu w klimatch, ze mamy z nimi zgode, ale za chuja nie moge dopatrzec sie ich flagi, ani na wyjezdzie, ani w Gdansku.
Moze ktos bardziej kumaty cos skrobnac?
4 kwietnia 2008, 23:28 / piątek
Czytam sobie wypowiedzi co niektórych osób i nie wiem czy płakać,czy śmiać się.Dla chłopaczków nasto i kilkudziesicęcioletnich,którzy siedząc w domu chcą ustalać co mamy robić.
1.Z kim mamy zgodę,a z kim nie, decydują osoby,które jeżdzą na mecze Lechijki i nie tylko, i nadstawiają swoje własne karki za dobre imię Naszego klubu
2.Kiedy jesteś na wyjeździe zawsze możesz pogadać z prowadzącymi,abyzaintonowali np."Legio-ja zgodę z Tobą chcę!".Może to zarzucą,może nie.
Możesz również sam zaintonować swoja piosenkę,może ludzie podchwycą
Możesz również z kolegami zza klawiatury siłą wprowadzać pewne zmiany.czujesz się na tyle silny-spróbuj,może Ci się uda

Jeśli nie jeździsz na wyjazdy,nie odzywaj się,bo nie masz prawa głosu.Jeśli Ci się nie podoba,idź oglądadć śmieciarkę,kaszubię albo inncy gadów.ewnetualnie hokej,siatkówka,tenis.
Żeby było jaśniej jestem osobą jężdżąco od 11 lat i osobiście też nie wszystkie wrzuty mi się podobały.Jednak stałem cicho,więc nie mam prawa teraz pisać,że coś było nie tak.Nic nie zrobiłem na miejscu,więc trzymam morę w kiblu
4 kwietnia 2008, 23:31 / piątek
Pilsner od razu widać, że T29 odwiedzasz niezbyt często. Na Lechii dość często wisi flaga WKS-u. Jutro pewnie też zawiśnie.
5 kwietnia 2008, 00:30 / sobota
na meczu nie bylem ale z relacji chlopakow wnioskuje ze najwieksza porazka byla przyspiewka "twoja stara pierze w rzece" Kurwa wrzut z rok temu moze bylby dobry ale teraz gdzie dzieci z zapizdowki krzycza do siebie na przerwach jest strasznie przejedzony. Ale reszta zajebista;-] jak sie komus nie podoba to proponuje sie zapisac do stowarzyszenia nigdy wiecej i chodzic z popaprancami na manify. Od odrobiny splycenia jeszcze nikt nie umarl ;-)

Kurwa legionisci macie jakies kompleksy czy co?? Kto chce sluchac waszych zali??
Jak juz ktos napisal Wielki Post sie juz skonczyl. Jakby jakas szmata z was mieszkala w Krakowie to byscie sie chuja bali wystaic przed drzwi!! Wy macie problem z walterem, my mamy inne, bardziej bezposrednie problemy.
GWIAZDA BIAŁA WAS JEBAŁA!!!!!!!!!!!!!!
pozdro Lechia.!
5 kwietnia 2008, 00:44 / sobota
Drugi filmek z Wawy , z mniejszą cenzurą odnośnik
5 kwietnia 2008, 00:54 / sobota
sid.pl-troche to rozwlekasz,naciagasz.....niby czemu mialybym intonowac cos o Legii?
Na chuj te smutne kawalki o nadstawianu karku?
Kto kiedys nie nadstawial?
Sekcja gimnastyczna gdzie indziej zalatwia sprawy,natomiast ja przezylem to co przezylem i widzialem to co widzialem,cos tam chyba bylo na sprawie skoro dwa razy wracalem z gipsem z wyjazdu.

Smigasz 11 lat i mi bedziesz uwagi zwracal?
Wez przestan, bo nawet te pare chlopa co znam z tego forum cie wysmieje.

Co do intonowania to najlepiej mi wychodzilo "na kolana,na kolana" niestety zadko Lechia wygrywala na wyjezdzie.

Kurwa, czy pisanie ze 10-20% tekstow z wyjazdu komus sie nie podoba jest jakims przegieciem?
A moze takie wypowiedzi trzeba konsultowac z ekipa?
Wiadomym jest, ze pozdrawia sie zgody, wyzywa przeciwnika,jesli sie ma ochote....ale niektore przypominaly szczypanie i gryzienie (mam na mysli obie strony)
Mam takie zdanie i mnie jebie ,ze komus nie pasuje.
Jezdzisz na wyjazdy i siedzisz jak z morda w kiblu.... wiesz, nie wszyscy tacy byli,sa i beda.
Wybacz...Twoja filozofia zyciowo-wyjazdowa jakos mnie nie powala na kolana.

Jak masz zamiar wysylac mnie do Gdyni czy Koscierzyny,to lepiej wbij sie na temat "Uczmy sie dopingowac" i z niego nie wylaz.

Odpowiadam koledze K/Z-owszem zadko, srednio trzy/cztery, wyjazdy/domowe w sezonie.
Tak niestety w zyciu bywa.
5 kwietnia 2008, 01:02 / sobota
Zaczeło mi sie ostatnio podobac w Gdańsku że Robert prowadząc młyn na jakiekolwiek bluzgi reaguje słowami "jest tylko Lechia" i temat od razu jest zamkniety i wiadomo że liczy sie tylko nasza ekipa i wywalone w przyjezdnych.Szkoda ze taka sama zasada nie obowiazuje na wyjazdach
5 kwietnia 2008, 01:43 / sobota
Lincoln nie pierdol bzdur bo widze ze na wyjezdzie nie byles
5 kwietnia 2008, 08:54 / sobota
zuraw28 ile masz lat dzieciaku nie umiesz nawet normalnie gadac tylko wrzuty na rodzine od razu,pamietaj ze kurwa jest nie wyzywany a wyzywajacy. to tyle.aha opetany Legia sie nie zali a prawda jest poprostu taka ze Lechie szanujemy a was nie i nigdy nie bedziemy.pozdro kozacy z nozami:)
5 kwietnia 2008, 09:02 / sobota
Pilsner-akurat nie piłem do Ciebie
Poza tym nie byłeś na meczu,więc nie wiesz kto głównie intonował wrzuty.
A otrzymaniu mordy w kiblu chodziło mi tylko o komentowanie repertuaru na Legii.
Koniec dyskusji
5 kwietnia 2008, 10:29 / sobota
Nie ma co ukrywać, że Nasz dopng nie był najlepszy. Zbyt wiele bluzgów na Legie, jak dla mnie zupełnie niepotrzebnie. Chociaż sporo osób darzy ich szacunkiem, to obecność Wisły zrobiła swoje. Mam nadzieje, że w rewanżu będzie inaczej.
5 kwietnia 2008, 15:13 / sobota
co ty bredzisz lysy74 zobaczysz ten szacunek do legii w rewanzu :) a co do WisLy to ich obecnosc nie miala tu nic do rzeczy.Myslisz ze gdyby nie byo WisLy a legia by ich buzgala to bysmy sie inaczej zachowali heh?? SLASK WISELKA LECHIA GDANSK
5 kwietnia 2008, 15:26 / sobota
Reasumujac, mecz na Lazienkowskiej dowiodl, ze kibicom Legii zdecydowanie blizej do klimatow panujacych obecnie na Chelsea, a Nam - Prawdziwym Wladcom Polnocy, zdecydowanie blizej do klimatow panujacych na Millwall ;) Ja po tym meczu swojego stosunku do Legii nie zmienilem i tak jak przed meczem darze ten klub i Jego kibicow szacunkiem, aczkolwiek troche zal ze az tak mocno zbulwersowala Ich Nasza postawa, ktora w koncu nie wiele odbiegala od tego jak kibicujemy na codzien. Poza tym zarowno z Naszej strony (noz wam w dupe), jak i strony Legii (z dziewczynami nie tanczymy) moglo sie obyc bez tychze wlasnie wrzutek. W srode rewanz i mam nadzieje ze Legia zrechabilituje slaba postawe ze swojego stadionu. Mimo wszystko GWWS ! ;)
5 kwietnia 2008, 16:06 / sobota
ulthima thule napisał: " . . . W srode rewanz i mam nadzieje ze Legia zrechabilituje slaba postawe ze swojego stadionu. . . "

właśnie o to mi chodziło, robieniu wiochy i kompleksiarstwu mówimy stanowcze nie, na to od nas przyzwolenia nie dostaną
6 kwietnia 2008, 09:07 / niedziela
Przynajmniej raz na zawsze skończyło sie głupie gadanie o układach i co gorsze o możliwej zgodzie z Legią! Lechia nie bedzie wchodzić w dupe krawaciarzom, a dawne układy niech pozostana indywidualną sprawą co niektórych kibiców.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.334