Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

KOMENTAT0R N-SPORT

strona 1/1

3 kwietnia 2008, 10:19 / czwartek
Nasza kochana LECHIA byla ciut slabsza od LEGI i bylo tom widac w/w telewizji podczas transmisji ale to CO WYPRAWIAL KOMENTATOR TO SIE W GLOWIE NIE MIESCI, NIEMOGLEM TEGO SLUCHAC JAK MOZNA TAK STRONNICZO KOMENTOWAC MECZ, Z TEGO SIE CIE ORIENTUJE TO POWINNIEN TRZYMAC ROWNO DWIE STRONY... NAPRAWDE ZENADA, CZLOWIEK TEN JUZ WIECEJ NIE POWINNIEN BYC WPUSZCZONY DO TELEWIZJI JEZELI JEST KIBIECEM LEGI WARSZAWA.....
3 kwietnia 2008, 10:33 / czwartek
A czego sie mozna bylo spodziewac. Ten sam wlasciciel. Szkoda tylko ze nie mozna bylo wylaczyc komentsow i zostawic same odglosy ze stadionu. . Mialem wrazenie (oprocz stronniczosci) ze komentuje jakis sedzi czy tez obserwator siedziow. Polowa komentarza byla o tym czy sedzia dobrze odgwizdal czy nie dobrze. Slaba ta nSport oj slaba
3 kwietnia 2008, 11:00 / czwartek
Kubickiego notorycznie mylił z Wdowczykiem, no i kurwa lechici, żenada
3 kwietnia 2008, 11:16 / czwartek
Pierdolnięci i tyle!Maja muchy w nosie pseudo Warszawiacy na emigracji z Siemiatycz albo innych wschodnich krain!
3 kwietnia 2008, 13:29 / czwartek
Miałem przedłuzac umowe z ta telewizja i niestety przez tych wczorajszych komentatorow mam juz w to wbite... Nie jestem zainteresowany wysluchiwac stronniczosci komantatorow !!
3 kwietnia 2008, 16:15 / czwartek
dajcie jakies linki, chetnie poslucham tych prefesjonalistow...
3 kwietnia 2008, 18:35 / czwartek
przecież większość warszawiaków to różni ludzie którzy pojechali do "stolycy" kariere robić.
4 kwietnia 2008, 08:28 / piątek
cytuję komentatorów: "...prowadzimy 1:0..."
uśmiałem się :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.452