Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Zagrajmy w Pucharze UEFA

strona 1/1

1

3 kwietnia 2008, 17:39 / czwartek
Apeluję do piłkarzy Lechii zdobądźcie Puchar Polski !!!!!!!

Ja będę was dopingował 9 kwietnia na Traugutta!!!!!!

DO BOJU LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!

A LATEM CZEKA NA NAS EUROPA !!!!!!!!!!
3 kwietnia 2008, 17:42 / czwartek
Kórwa zejdź na ziemie człowieku z kim ty chcesz Europe zawojować z cetnarem,manuszewskim czy rogalskim inna bajka to stadion murawa itd.DAJ SPOKÓJ
3 kwietnia 2008, 18:10 / czwartek
lincoln wypad stąd jak ci sie cetnar i manu nie podobają to spierdalaj za sopot tam to masz dopiero gwiazdy formatu reprezentacji Polski z pensjami jak 10 twoich!
3 kwietnia 2008, 18:34 / czwartek
do lincolna:Gdyby nie tych 3panow ktorych wymieniles,to niewiem czy bysmy byli tak wysoko.(Oczywiscie gdyby nie cala reszta).Wiec wes sie ogarnij.

Co do Pucharu Polski,wystarczy ze tylko bedziemy w Finale z Wisla to wchodzimy do UEFA. Czy przegramy,czy wygramy ;)

TYLKO LECHIA GDANSK!!!
3 kwietnia 2008, 18:50 / czwartek
buheheh, panowie, spokojnie

jak już poprzednik wspomniał, aby zagrać w PUEFA wystarczy dojść do finału z Wisłą, ale do tego jeszcze długa droga, także..spokojnie

po drugie, najpierw trzebaby do tego pucharu /tzn. jeśli mówimy choćby o tej fazie (przed)grupowej/ awansować w eliminacjach - a jak dotąd udało się to raz Aice i raz Wiśle - nie żeby nam się miało nie udać ;) ale jednak

pozatym, sam z chęcią bym taki scenariusz widział

tylko gdzie my będziemy w tym PUEFA grać?
3 kwietnia 2008, 19:11 / czwartek
Na Gedani ;)

Teraz trzeba narazie zajac sie meczem w Opolu oraz u nas na T29 z Legia.
Acha i trzeba trzymac kciuki za Wiselke ;).Najlepiej zeby w polfinalach byly takie druzyny:

Zaglebie Lubin-Wisla Krakow
Lechia Gdansk-Ruch Chorzow
3 kwietnia 2008, 20:30 / czwartek
ty linkoln. Widze, że niezły z ciebie imbecyl co chodzi na Lechie od meczu z Górnikiem. Jesteś zwykłym pojebem i wypad na Olimpijską, tam takich z otwartymi nogami przyjmują.
3 kwietnia 2008, 20:37 / czwartek
Nie z otwartymi, a rozwartymi nogami. Reszta to prawda. Linkoln to pedał
3 kwietnia 2008, 20:46 / czwartek
Racja racka, ale cetnar ostatnie dwa meczyki zagrał słabo, Ja bym dał szanse Hirszowi tak czuje ze on jest niedoceniany, jego koledzy z reprezentacji graja w pierwzzych skaladch swoich klubow w oe a on do 11 w drugiej sie nie łapie, choc w drużynie narodowej gra ten chlopak pierwsze skrzypce.
3 kwietnia 2008, 21:03 / czwartek
Do Zablokowany:Jakbym ci wykórwił to byś szybciej na olimpijska zaleciał
3 kwietnia 2008, 21:51 / czwartek
A może Ty z ameryki jestes?! Czekoladka ;D
3 kwietnia 2008, 21:54 / czwartek
Panowie wygrajmy lige bedzie dobrze PUCHAR POLSKI tez wygrajmy ale to bardzo ciezkie zadanie choc nie nierealne. Zejdzmy na ziemie nie gramy w Pucharze zeby grac w PUEFA bo na to nie jestesmy przygotowanii. W rundzie wstepnej przyjac mamy 0-8 z KRV BANSKIE ROLE z moldawii ?? I liga Lechia Gdansk

HIRSZ niedoceniany bo nie ma gdzie sie ograc i tyle w temacie - jedyne sensowne rozwiazanie to wypozyczenie go do klubu typu Pelikan.
3 kwietnia 2008, 22:26 / czwartek
ULG:
"Zejdzmy na ziemie nie gramy w Pucharze zeby grac w PUEFA bo na to nie jestesmy przygotowanii. W rundzie wstepnej przyjac mamy 0-8 z KRV BANSKIE ROLE z moldawii ??"

Dzięki Bogu nie było takich malkontentów w 1983! A co jak trafimy na Barcelone? W 1983 też jako drugoligowcy, którzy mieli awansować nie byliśmy przygotowani na mecz z Juventusem, a jednak wjebaliśmy im 2 bramy i prowadziliśmy w meczu. Nie chciałbyś przeżyc powtórki takiego meczu jak z Juve? Ja osobiście oddałbym za to wszystko!
3 kwietnia 2008, 22:28 / czwartek
czytam te wasze wpisy i stwierdzam ze nie warto sie udzielac ny tym forum, zawsze jakis dupek musi kurwa swoje dojebac!!! To jest wolne Forum kibicow Lechii, wiec uszanujcie wpisy braci!!!!
3 kwietnia 2008, 22:45 / czwartek
Wariat pewnie ze chcialbym ale pierwszy raz rzezyc poniewaz jestem jeszcze dosc mlody. Co do tego to bardziej sie bym skupial na lidze niz walczyc o to zeby grac w Pucharze UEFA bo roznica w meczu z Legia juz byla widoczna i to spora roznica. Chlopakom podziekowac moge z calego serca za ambicje ale poza 3-4 zawdonikami to nie ten poziom zeby calym zespolem nawiazac walke jak najlepszy z najlepszym. Cieszy mnie to ze zagralismy jak na 2 ligowca naprawde niezle i bedzie jeszcze lepiej, bo hubert to porofesor zadnej tremy nic. Jego gra mnie cieszyla z niego beda ludzie, podobnie jak kilku innych. Jednak jesli chodzi o cala gre to widac jeszcze jak wiele jest do popracowania - LEZY PRZYSPIESZANIE AKCJI, LEZY ZMIANA STRON - LEZY PRZEGLAD POLA ZAWODNIKOW.

Wygrajmy lige walczmy w pucharze polski :)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.200