Gdańsk: niedziela, 26 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Za mały stadion

strona 1/1

Stadion przy ul. Traugutta ostatnimi czasy jakby nieco się skurczył. Wraz z dobrymi wynikami Lechii, a także coraz wyższą pozycją Biało-Zielonych w tabeli 2. ligi, na trybunach gdańskiego obiektu podczas meczów zaczęło zasiadać coraz więcej kibiców. Aż tylu, że brakuje dla nich miejsc!

1

3 kwietnia 2008, 19:46 / czwartek
nie 250-300 miejsc dla kibiców zabrakło ale co najmniej 2500-3000
3 kwietnia 2008, 22:29 / czwartek
Całe szczęście,że miałem na mecz z Wisłą trochę więcej gotówki i mogłem kupić sobie karnet.Współczuję Kibicom,którzy nie mogli pozwolić sobie na ten wydatek.Chodziłem na mecze LECHII już w latach 80-tych i tam na mecze przychodziło nas po 25-28000.Często wygrywaliśmy w rankingu na najlepszą frekwencję w Polsce.To była rywalizacja przede wszystkim z Górnikiem Zabrze.Ale najczęściej wygrywała LECHIA!!
5 kwietnia 2008, 10:56 / sobota
super że tak się dzieje!
ale byłoby zdecydowanie więcej miejsca gdyby np na prostej ograniczyć wieszanie flag lub wieszać je chociażby od połowy płotu...
5 kwietnia 2008, 14:29 / sobota
O taaak, a najlepiej wywalić piłkarzy z boiska, a na bramce robić selekcję i tych którzy są najciężsi i najszersi po prostu nie wpuszczać. Grubasy won ze stadionów:p
5 kwietnia 2008, 23:06 / sobota
Najlepsza jest trybuna leśna jak sie na meczyk nie załapiesz ;D
7 kwietnia 2008, 15:34 / poniedziałek
Już teraz należy myśleć o powiększeniu stadionu T29; bo jeszcze w II lidze przy takiej grze piłkarzy napewno na każdym meczu będzie komplet, a i od kas będą odchodzić zawiedzeni kibice którzy nie będą mogli kupić biletu. Stadion należałoby przystosować tylko i wyłącznie do gry w piłkę nożną i za bramkami wzdłuż lini bramkowej jak najszybciej postawić na razie rozbierane trybuny, nawet na 15-20 rzędów. Pozdrawiam.
2 maja 2008, 21:21 / piątek
Przydaloby sie powiekszenie stadionu . Jak awanansujemy do OE zdaje mi sie ze bedzie wiecej ludzi chodzilo na mecze .
3 maja 2008, 12:23 / sobota
Będą robić murawę i muszą wyburzyć wjazd dla ciężkiego sprzętu .
Ja jestem za rozwaleniem tunelu na prostej i po zakończeniu prac na boisku, zabudować tunel a w jego miejscu umieścić krzesełka . A z czasem dobudować nowe schodki dla siedzisk.
3 maja 2008, 21:10 / sobota
LGFTSM- po chuj ?? Będą przychodzić bo Legia przyjedzie??

Klub powinien sprzedać karnety tym, co kupili w tym sezonie. Reszta powinna płacić min 100 zł za mecz.
3 maja 2008, 21:32 / sobota
Mam nadzieję, że posiadacze karentów zostaną jakoś uhonorowani zniżkami na przyszły sezon ;). Natomiast jak najbardziej trzeba zarabiać na frajerach, co przychodzą na jeden czy dwa mecze w sezonie!
6 maja 2008, 01:29 / wtorek
Zeto : beda przychodzic po to bo w OE jest lepszy poziom gry ! Wiadomo nawet w najslabszych ligach trzeba wspierac klub , ale co niektorzy nie mysla o tym ! Wylacznie ich sprawa !
6 maja 2008, 22:07 / wtorek
LGFTSM poziom będzie dalej taki sam, najwyższy ;-) bo będzie grała Lechia

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229