Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

BILETY NA LECHIA-LEGIA

strona 1/3

7 kwietnia 2008, 11:03 / poniedziałek
Jezeli ktos sie wybiera i chce kupic drugi bilet np.na trybune potrzebny jest pesel
Jezeli posiadasz karnet na prosta nie mozesz kupic biletu pod zegar i odwrotnie
Bilety sa sprzedawane w kasach a nie w sklepie Jako,zanim staniesz w kolejce sprawdz czy stoisz do dobrego okienka zeby nie stac na darmo Sa trzy kasy na prosta pod zegar i na trybune .Czwarta kasa sprzedaje wejsciowki na motor Ludzi na chwile obecna bardzo duzo Mam nadzieje ze przydadza sie te informacje dla wybierajacych sie POZDRAWIAM LECHIA GDANSK
7 kwietnia 2008, 11:32 / poniedziałek
Dlaczego te informacje nie były podane wcześniej? Ja akurat nie miałem problemu z dostaniem biletów, ale niektórzy stali w kolejce i przy samej kasie dowiadywali sie że nie mogą kupić biletu bo mają karnet z innego sektora. Jest chyba jeszcze jakaś CZARNA LISTA i przy kupowaniu biletu na Prosta (nie wiem jak Zegar) trzeba podać imię i nazwisko kolegi dla, którego sie kupuje bilet, ale jaki to problem zmyślić imię i nazwisko?
7 kwietnia 2008, 11:42 / poniedziałek
W wolnej sprzedaży to już raczej nic nie będzie. Dystrybucja-dramat. Skoro Legii ma nie być to niech otworzą tamte sektory?
7 kwietnia 2008, 11:45 / poniedziałek
nie wiem skad masz info ze kibicow legii nie bedzie
beda na 100%, stad to podawanie danych osobistych
7 kwietnia 2008, 11:56 / poniedziałek
Dla pocieszenia przytoczę Wam taki fragment dot. Baltic Arena :)

"Łączna długość lady w punkcie obsługi kibica wyniesie około 200 metrów"
7 kwietnia 2008, 12:09 / poniedziałek
odnośnie tego:
"Jezeli posiadasz karnet na prosta nie mozesz kupic biletu pod zegar i odwrotnie"

ciężko komuś w klubie było wklepać taką informacje na lechia.pl ??

Polska organizacja........no comment
7 kwietnia 2008, 12:10 / poniedziałek
Lada 200 metrów, a za nią jedna osoba :) Tak poważnie mówiąc przydała by się komputeryzacja kas, ale na T29 nie ma co na to liczyć. Musimy czekać na Bursztynka do 2012.
7 kwietnia 2008, 12:57 / poniedziałek
odnośnie karnetów prosta/zegar i biletów to niektórym się udaje kupić np biletu na prostą z karnetem z zegara, sam byłem świadkiem takiego zakupu;)
godzina stania ale bilety mam :)
organizacja słaba ale pewno nie spodziewano się takiej ofensywy ;)
7 kwietnia 2008, 13:06 / poniedziałek
przestac pierdolić głupie patafiany.

Zacznijcie jeszcze jebać, że flag za dużo, grubas zasłania i jeszcze inne chuje muje!!!!
7 kwietnia 2008, 13:13 / poniedziałek
spokojnie, czy ktoś "jebie" bądź "pierdoli" ??
7 kwietnia 2008, 13:16 / poniedziałek
1:15 stania a kolejka na prosta sie powieksza
na zegar deko mniejsza kolejka

koles przede mna kupowal bilety na prosta z karnetem na kryta wiec chuj wie jak to jest
7 kwietnia 2008, 13:17 / poniedziałek
Rabinhooy, sam głupiś patafian. Jeśli dla Ciebie nieodłącznym elementem meczu jest odstanie w kolejce po bilet albo do bramki przy wyjściu z meczu, to Twoja sprawa. Innych to wkurza - i słusznie, bo zdecydowaną większość problemów organizacyjnych dałoby się rozwiązać, gdyby ktoś pomyślał dłużej niż 5 sekund. Bilety na Legię można było choćby sprzedawać od zeszłego tygodnia. Nie byli pewni, czy rewanż się odbędzie?

Mnie nie pytali o PESEL - tylko nazwisko. Podałem "Batman" i uwierzyli na słowo, bez przebierania się w strój ;-)
7 kwietnia 2008, 13:23 / poniedziałek
harvester- debilu myślisz że 3-4 dni temu byłoby mniej ludzi?? Ochłoń durniu.

Co może mają jaśnie panom do domu dostarczyć, bo kurwa jeden z drugim karnet kupił.

Tak, dla mnie nieodłącznym elementem meczu, jest odstać swoje po bilety. Cieszy mnie to zajebiściel, że biletów nie będzie na dwa dni przed meczem. Dla mnie to oznacza, że równamy do najlepszych.
7 kwietnia 2008, 13:32 / poniedziałek
Mam karnet na prosta i udało mi się kupić bilety na trybune(tylko 10 zł wiecej a stania na 20 min nie 1,5 godziny)Baba w kasie troche psioczyła ,ale sprzedała:)))Czarno widze tych co nie maja karnetów raczej o biletach moga zapomnieć
7 kwietnia 2008, 13:45 / poniedziałek
godzina stania i masz bilet =] bez peselu tylko karnet pokazujesz
7 kwietnia 2008, 13:58 / poniedziałek
A Karnet Mozna Jeszcze Kupić ;p ?
7 kwietnia 2008, 14:14 / poniedziałek
TLG__

Można.

Właśnie wróciłem, kolejka niesamowicie długa. Ale najważniejsze, po 1h stania w kolejce bilecik jest :)
7 kwietnia 2008, 14:19 / poniedziałek
Tomek_Olszynka Dzięki Pozdro !
7 kwietnia 2008, 14:27 / poniedziałek
Kolejka wielka jak cholera ale mam bilecik na Motór niestety nie bedzie mnie na Legii bom w pracy, zostanie tylko radyjko ale dobre i to.
7 kwietnia 2008, 14:31 / poniedziałek
No to policzmy, bo RabinHooy zamiast siedzieć w szkole stoi w kolejkach.
5.000 posiadaczy karnetów/ 2 dni sprzedaży = średnio 2500 osób dziennie = ok. 400 osób na godzinę do obsłużenia.
5.000 posiadaczy karnetów/ 5 dni sprzedaży = średnio 1000 osób dziennie = 125 osób na godzinę do obsłużenia.
Zrozumiał?

Dobrze wiedzieć, że tak lubisz stać w kolejkach – następnym razem wstaniesz raniutko i kupisz dla ludzi, którzy dziś wyrywali się z pracy, żeby postać razem z Tobą.

Idąc Twoim tokiem rozumowania, najlepsi są na Kubie i w Korei Północnej. Sam w wolnym czasie sobie do nich równaj.

Na przekleństwa nie odpowiadam (najwyżej cytuję cudze) boś kmiot.
7 kwietnia 2008, 14:33 / poniedziałek
robin hooy...
rownamy do najlepszych ...tym ze trzeba stac w kolejsce? ludzie pracuja czasu nie maja ...kiedys skumasz o co chodzi..
rownamy tym ze za maly stadion mamy... co za rownanie ...
jeszcze duzo brakjuje organizacyjnie zeby choc sie zblizyc...co dopiero dorownac ....

pozdr
7 kwietnia 2008, 15:17 / poniedziałek
witanko ma ktoś może jeden wolny bilet na mecz ,chętnie odkupię
7 kwietnia 2008, 15:29 / poniedziałek
A karnet w Jako kupię tak ? i za ile ?????
7 kwietnia 2008, 15:30 / poniedziałek
Dla posiadaczy karnetów!!!!!

Nie czekajcie do ostatniej chwili.
Kolejka po karnety też jest duża. Abyście nie zostali z ręką w nocniku.
7 kwietnia 2008, 15:42 / poniedziałek
wróciłem przed chwilą i wielkiej kolejki nie było...postałem może z 10min.
7 kwietnia 2008, 15:42 / poniedziałek
wlasnie wrocilem z T29 i nie mialem problemow z kupnem biletu na zegar mimo ze (mam karnet na prosta) ani tez nie musialem podawac danych osobowych:)...a kolejka prawie 0 stalem moze max 5 min
7 kwietnia 2008, 16:10 / poniedziałek
Czyli jednak chcecie, aby wam do domu dowożono bo pracujecie:))))))
Robi ma racje. Ja sprzedawlem bilety do Wawy i Robin też sprzedawał.
Zgadnijcie jaki efekt???????? 2 dni i po biletach
7 kwietnia 2008, 16:36 / poniedziałek
Byłem bo bilety dokładnie o godzinie 14, kolejka była ale na prostą, pod zegar byłem trzecią osobą, kupiłem dwa bilety jak każdy i o nazwisko kolegi sie nie spytala, nie ma sie co łódzić w środe biletów nie bedzie, i to mi sie podoba bo na meczu nie bedzie wielu przypadkowych osob którzy przyszli by tylko dlatego bo gra legia, beda sami wierni kibice (oprócz pink girls ) ktorzy poniosą dopingiem Lechie do zwyciestwa !!!
7 kwietnia 2008, 16:38 / poniedziałek
Tak jak mowisz Ciasteczko nie bedzie różowych Ladies.. ;) Mozna kupic normalnie bilet na zegar, gdy masz np. karnet na centralną. Sam tak zrobiłem, nie bylo problemu, nie potrzeba podawać danych osobowych.
7 kwietnia 2008, 16:56 / poniedziałek
Dopiero wrociłem do domu w kolejce stalem moze 5min,mam karnet na prosta kupiłem dwa bilety pod zegar i nie trzeba bylo miec zadnego dowodu !!!!! :) wiec nie stresujcie sie.
7 kwietnia 2008, 17:15 / poniedziałek
Siemka. Czy jak porzycze karnet (na kryta) od znajomego bo on nie moze byc na meczu i jezeli kupie bilet dla innego kumpla i siebie to nie bedzie problemu ?
7 kwietnia 2008, 17:34 / poniedziałek
No ja po bilet stałem 2 min. bez dowodu mozna kupić więc spoko. ;)
Tylko kolega miał problem bo babka przy kasie stwierdziła że już kupował bilet na ten karnet. więc poszliśmy do zarzadu i spokojnie kupiliśmy bilet dla niego.
7 kwietnia 2008, 17:37 / poniedziałek
Dzieki za info :)
7 kwietnia 2008, 18:38 / poniedziałek
Bylem ok. 11:00 po bilety, ponad godzina stania w jednej z trzech kolejek. Nie jestem prorokiem ale nie wierze, ze w srode zostana jeszcze jakies wejsciowki dla szarego luda bezkarnetowcow-zbowidowcow, niektorzy odchodzac z pod kas mieli po 8, 10 biletow w reku (a podobno mieli sprzedawac po 2 na czajnik, ilosc zakupionych moze zalezy od bajery i rodzaju pani ekspedientki). Do reszty Milosnikow Krolowej Gier Zespolowych spod znaku Lechii, nic tylko kupowac karnet w Jako (60 zl) i jutro w kolejke po bilety albo sektor lesny (jezeli nie bedzie przepelniony) w srode.
7 kwietnia 2008, 18:56 / poniedziałek
Jak ktos kupowal wiecej niz dwa bilety to napewno mial ze soba wiecej jak jeden karnet;)

Ja na dwa kranety wzialem 4 bilety
7 kwietnia 2008, 18:56 / poniedziałek
Słyszałem że na prosta juz nie ma biletów!
7 kwietnia 2008, 19:05 / poniedziałek
A ja, że Chinyama dziś stał w kolejce po bilety :).

PS. Nie strasz, bo jutro zamierzam się wybrać dopiero po bilety, ale to na zegar:).
7 kwietnia 2008, 19:28 / poniedziałek
Podobno juz tylko na sektor leśny zostały.W środę niech nikt nie liczy na kupno biletu.Bilet na Lechię....bezcenne!
7 kwietnia 2008, 20:36 / poniedziałek
hm, mam pytanie. nie zakupilem jeszcze karnetu, nie wiem czy w tym sezonie mi sie uda zakupic.. praca itp,
a mianowicie: czy jutro bilety moga kupowac tylko ci z karnetami?

pozdrawiam!
tylko LG!
7 kwietnia 2008, 20:37 / poniedziałek
czytac, kurwa, czytac! nie, tylko w srode./
7 kwietnia 2008, 20:39 / poniedziałek
hm, a ja zle odpisac ;] ale wybaczcie, mam kolo 38 C ;] tylko w srode bez karnetow
7 kwietnia 2008, 22:40 / poniedziałek
Wyjazdowiczom, którzy byli w Warszawie też przysługuje pierwszeństwo kupna biletu?
7 kwietnia 2008, 22:43 / poniedziałek
Sprzedam dwa karnety na tą runde na trybune "Prosta" cena jednego 70 złoty.kontakt GG: 8043957.
7 kwietnia 2008, 22:46 / poniedziałek
nie
7 kwietnia 2008, 22:46 / poniedziałek
A ja mam karnet na ZEGAR i bez problemu kupiłem bilet na PROSTĄ
7 kwietnia 2008, 23:01 / poniedziałek
@ harvester:
a może to ty pomyśl dłużej niż przez 5 sekund, co to za różnica, czy sprzedaż by trwała 2 czy 5 dni? I tak prawie wszyscy w obawie przed wykupieniem biletów rzuciliby się na kasy pierwszego i może jeszcze drugiego dnia, po czym bilety by się skończyły...
Na prawdę sądzisz, że liczba kupujących równomiernie rozłożyłaby się na wszystkie dni sprzedaży po 20% ?
hahaha
7 kwietnia 2008, 23:09 / poniedziałek
DEBILE, KRETYNI, IDIOCI, KTÓRZY TWIERDZĄ,ŻE NIE KUPISZ BILETU NA PROSTĄ POSIADAJĄC KARNET POD ZEGAR. PO CO BARANY SIEJECIE TAKIE BZDURY. MAM KARNET NA ZEGAR I KUPIŁEM 2 BILETY NA PROSTĄ I NIE SIEJCIE ZAMĘTU. nIE MA TAKIEGO CZEGOŚ CIOŁY.
7 kwietnia 2008, 23:13 / poniedziałek
luzuj suty :) hehe, co za napinka. nie drzyj japy na forum ;)
8 kwietnia 2008, 08:59 / wtorek
darioosheck - ze szczęścia coś Ci na głowę się rzuciło ?
8 kwietnia 2008, 11:15 / wtorek
co za debil, kretyn, idiota...
oby jak najmniej takich wynalazków...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024