Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kibice (wstyd)

strona 1/2

9 kwietnia 2008, 14:47 / środa
dla mnie to jest wstyd zeby wykupic 100 biletow a potem sprzedawac je pod kasami za 50 zl
9 kwietnia 2008, 15:13 / środa
wstyd że tak tanio, ja bym po 100zł puszczał !!
9 kwietnia 2008, 15:20 / środa
mimo, że to powszechna praktyka, Lechii dotyczy po raz pierwszy od wielu lat.
Dlatego JEBAĆ KONIKÓW!! i wszystkich innych co Lechię traktują przedmiotowo.
9 kwietnia 2008, 15:45 / środa
wstyd to powinno byc klubowi że nie dotrzymał obietnicy odnośnie rozprowadzania biletów
9 kwietnia 2008, 15:48 / środa
a jak miał je niby rozprowadzić? Na drodze losowania?
9 kwietnia 2008, 16:15 / środa
takie zycie, ja niestety byc nie moge ale zalatwilem dwa dla kumpli, oczywiscie po cenie kupna. jebac konikow ;]
9 kwietnia 2008, 16:37 / środa
trzeba z tym zrobic porzadek.Bo inaczej to stanie sie przykra praktyka u nas
9 kwietnia 2008, 16:41 / środa
nie moze byc tak ze jakis frajer bedzie se zbijal kase na naszej Lechii
9 kwietnia 2008, 17:14 / środa
frajer? chyba nie trzeba być specjalnie bystrym,żeby się domyśleć,że zaden frajer by nie mógł gonić biletów pod stadionem.
9 kwietnia 2008, 20:20 / środa
Trzeba było tym co tak sprzedawali bilety to powiedzieć w twarz ze wam sie nie podoba a nie na forum płakac...aha i jescze jedno wypadalo by spytać na co idzie ta kaska którą zarobią na biletach...bo nie koniecznie do kieszeni sprzedającego
9 kwietnia 2008, 20:27 / środa
nikt nigdzie o takiej akcji nie napisal wiec o co biega?
9 kwietnia 2008, 20:28 / środa
pewnie na oprawę bu hahahhahahahaa
9 kwietnia 2008, 20:33 / środa
nie odwracajcie kota ogonem.
jeżeli to była jakaś planowa kacja nie mam nic przeciwko aby w ten sposób postępować z niedzielnymi kibicami.
Ale wkurwia mnie gdy z różnych przyczyn na bilety nie łapią się Ci co są z Lechią po 20 lat i byli też np. w Miłoradzu na pierwszym meczu w A klasie.
Tyle.
9 kwietnia 2008, 20:36 / środa
20 lat Olimpia-lechia?
9 kwietnia 2008, 20:55 / środa
kurwa sraka ptaka na huj sie sracie kupowac kurwa karnety i spokój

na huj frajerze zakładasz nowy temat

trzeba było stać w poniedziałek pod kasami i sie nie sraj,poskarz sie mamie i tacie

KONIEC !
9 kwietnia 2008, 20:58 / środa
Taka jest prawda - smutne
9 kwietnia 2008, 20:59 / środa
kolorowe.sny : a ty co taki scisnieniowany? lol
9 kwietnia 2008, 21:04 / środa
wstyd .....dlas tych co kupowali ...to świadczy o tym kim są . Kibic ma karnet .Szacunek dla tych co stali za płotem za zegarem .
9 kwietnia 2008, 21:10 / środa
grucha denrwują mnie te wpisy mam już dość czytania tematów zakładanych przez 15 latków

ja kupiłem bilet w poniedziałek i nie narzekam

mecz bardzo ciekawy Dziękuje piłkarzom :)

LECHIA GDAŃSK !!!!
9 kwietnia 2008, 21:14 / środa
Smutek i Żal
9 kwietnia 2008, 21:19 / środa
ot, i cała merytoryczna dyskusja ;)
urok tego forum.
dla Twojej informacji mam karnet.

a zdania nie zmienię i jeżeli ktoś traktuje Lechię przedmiotowo i dla osobistych korzyści, to jebać go.
w naszym wspólnym interesie.
9 kwietnia 2008, 21:22 / środa
ale po huj pisać "kibice" wstyd ???? może to chłopak z rynku jakiegoś był :) u Nas walczą z rasizmem na stadionie oglądacie mecz ligi mistrzów man-u as roma ?? U U U U U U U U
9 kwietnia 2008, 21:23 / środa
Osobiscie nie wyobrazam sobie "konikowania".Predzej bym go oddal za darmo koledze po szalu niz zarabial na nim.
9 kwietnia 2008, 21:31 / środa
wstyd i 'kibice' to był dzisiaj w 86 minucie, kurwa
9 kwietnia 2008, 21:37 / środa
kto pamięta olimpia-lechia -krojono -powtórka??
9 kwietnia 2008, 21:40 / środa
gratuluje postawy małpy i jej kolegów dziś na prostej którzy napierdalali kolesia który zwrócił im uwagę...
TYLKO SZMATA (w tym wypadku małpa - serio typ wyglądał jak małpa)
BIJE BRATA!
PO co chodzicie na mecze skoro LG was nie interesi?

no tak, był odważny a małpa poczuła się zagrożona:)
cdn...
9 kwietnia 2008, 21:43 / środa
Buli, o co dokładnie poszło? :/
9 kwietnia 2008, 21:55 / środa
do buli
szkoda że ty się nie ujawniłeś :)
9 kwietnia 2008, 22:03 / środa
do ernest(...): ujawniłem się właśnie...a może niestety...
poszło o to że zwróciłem uwagę małpie aby przestała małpować...
jaki ma to sens? po raz kolejny kurwa z pzpn może wpisać że małpa robiła małpę
myślę że lepiej aby
1. pzpn popełnił zbiorowe samobójstwo
2. żeby kibice LG dorównali poziomem do zawodników...
3. żeby Polska zmieniła barwy narodowe na biało-zielone;)
9 kwietnia 2008, 22:09 / środa
Nie chcesz to nie małpuj - nikt Ci nie każe,ale odwal się od tych co to lubią.
Mnie wkurza ćpanie na Lechii,a jakoś nie chodzę do jaraczy i nie marudzę im żeby przestali...
9 kwietnia 2008, 22:09 / środa
U dużej części koników a u większości na samym początku, zysk ze sprzedaży poszedł na goszczenie u nas zgód.. W końcu jak przyjedzie Śląsk czy niedługo miejmy nadzieje w I lidze Wisła, to nikt nie wykupi z własnej kieszeni kilkudziesięciu zgrzewek piwa, nie zasponsoruje kiełbasek itp.
Jeżeli byłaby pucha i mówione zbieramy na goszczenie zgód to taki CHUJ by był ! po 5-10zł max by wrzucali ludzie! Pozatym, dlaczego ludzie nie kupują karnetów... ? Bo tylko jak gramy z Legią albo naprawde ważny mecz o awans to się większości przypomina, że w Gdańsku jest Lechia. Natomiast jak mecz jest o pietruszke lub nie walczy się o nic to przychodzi 6000 kibiców! TACY kibice!

Jeśli uraziłem kogoś to sory, rozumiem, że wielu z Was pracuje, wyjeżdża, jest na emigracji i coniektórzy jeździli na Lechie od małolata przez kilkanaście lat zaliczając różne egzotyczne wyjazdy, ale to co napisałem ma się do większości!
9 kwietnia 2008, 22:25 / środa
Buli, odnośnik
9 kwietnia 2008, 22:25 / środa
TYLKO SZMATA BIJE BRATA!!! Zeby jeszcze solo ale napierdalalo trzech 3 - 1 jednego. Kurwa, jebac patologie!
9 kwietnia 2008, 22:47 / środa
wader86- sam jesteś wstyd.

Wstyd, to być niemotą i nie kupić sobie karnetu. Wstyd, to wziąść wolne w środę i zapierdalać do Wa-wy, a olać Opole.

Napisałeś to, bo zmarzłeś na meczu, czy po prostu tak masz ??

Eurogift- gdzie klub nie wywiązał się ze swoich obietnic, odnośnie biletów?? Miałeś problem z zakupem?? Bo mi zdaje się, że tak nie było.
9 kwietnia 2008, 22:51 / środa
Nie kupic sobie karnetu a pozniej płakac na forum ŻAL .
9 kwietnia 2008, 22:51 / środa
a ja kupilem bilet o godz 17:10 od pewnego jegomościa za 20 zł pomimo, że chciał sprzedac za 15. ale wolalem juz bez reszty;] chociaz mialem juz w srode ale zostawilem w tramwaju
takze wszystko da sie zalatwic
9 kwietnia 2008, 22:52 / środa
a ja przeskakiwalem przez plot..........
9 kwietnia 2008, 23:25 / środa
Do Buli. A ja odwrotnie.Szacun ogromny dla kibiców Lechii , którzy wyniesli debila co próbował rzucać bananami z prostej przed rozpoczęciem meczu. Szczególnie dla gościa, co był w brązowej skórze!!
I powiem Ci więcej..Jak ktoś pohukiwał na opalonych graczy Legii,to sam mówiłem że by ich nie stresować i jakoś to pomagało.Ludzie sobie takie rzeczy odpuszczali.To tyle w temacie.
Tylko BKS Lechia!!!
9 kwietnia 2008, 23:30 / środa
a ja mam w dupie pare osob ktore w 1polowie walczyly o nie krzyczenie na lage a pozniej dym lanie miedzy soba i pierdole ze ktos wchodzi w dupe??????????? zobaczymy na motorze jak to bedzie?
9 kwietnia 2008, 23:39 / środa
Zeto dlaczego brak karnetu dla ciebie to WSTYD ? Bo dla mnie to wstyd nie jest ... kazdy ma powody i nie kazdy ma pieniadze... nie mwoie ze ja akurat nie mam bo mnie na karnet akurat stac bez problemu ale nie kupilem bo np zbieram bilety ?
9 kwietnia 2008, 23:42 / środa
Wstyd??!!

Co niektórzy to powinni zmienic klub jak im się nie podoba...
NADDATEK ceny czyli tak zwany zysk na biletach sprzedawanych przez nie "koników",a chłopaków którzy na Lechii udzielają sie od dawna został przeznaczony na goszczenie zgód.Chociażby dzisiaj byłu po kilkudziesięciu NASZYCH BRACI z Wisły i Śląska,którym trzeba zapewnic jedzenie,nocleg i itd.To nie jest tania sprawa godnie ugościc przykładowo 120 osób,szczególnie,że chlopaki z Krk i Wrocka potrafia tak nas ugościc,że to sie w pale nie mieści!!!

W zeszłym tygodniu Wiślacy w ponad setke przyjechali do nas na mecz Arka-Wisła,i też skadś trzeba było kase wytrzasnąc.

Wiec przestancie płakac,tylko sie zastanówcie 2 razy zanim coś napiszecie...
9 kwietnia 2008, 23:45 / środa
a jak dla mnie to koniki mogły kasowac po 100zł od biletu jak szło to na zgody!!!:)
9 kwietnia 2008, 23:55 / środa
Ja mysle ze wszyscy braci bialo zieloni sa za takimi akcjami :) ja rownierz mocno popieram, ktos podgotowal troche temat, torszke nie potrzebnie, ale tez mial wiele racji. Bo zarabiac na Lechii bym sie nie odwazyl...Takih konikow mozna by jakos oznkowac i wtedy wszystko bylo by jasne Pozdrawiam
10 kwietnia 2008, 02:41 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 kwietnia 2008, 02:50 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 kwietnia 2008, 03:30 / czwartek
I będą teraz płakać na forum, że musieli wybulić więcej za bilet. Trzeba było, po pierwsze kupić sobie karnet jak każdy normalny nie niedzielny kibic, po drugie jak nie masz żadnego kumpla z karnetem co by Ci kupił to wogóle porażka, po trzecie w poniedziałek i wtorek było bardzo dużo ludzi pod kasami którym nie były potrzebne 2 bilety i oferowali zakup na swój karnecik wystarczyło zagadać. A jaśniepan wpada sobie w godzine meczu i ma pretensje, że biletu nie dostał? Trzeba było sobie załatwić wcześniej, zresztą też na forum było pełno ofert, a nie płakać wcale się nie dziwie ludziom, że puszcali po tyle, żeby się im zwróciła cena wejścia skoro wcześniej się nikt nie kwapił. Zresztą z tego co widziałem ludzie byli wdzięczni, że wogóle dostali wejściówkę.
10 kwietnia 2008, 07:41 / czwartek
ja mysle, ze trzeba znalezc sponsora na goszczenie zgod, bo jak to jest, zeby z wlasnej kieszeni kupic zgrzewke piwa!
10 kwietnia 2008, 08:41 / czwartek
temat do zamknięcia!!! niech dzieci się tu nie wypowiadają , co nie mają o niczym pojęcia, zamiast odrabiać lekcje w domu to szlajają się po Traugutta a później roznoszą dziwne plotki...
10 kwietnia 2008, 08:49 / czwartek
do chris3707:
"A ja odwrotnie. Szacun ogromny dla kibiców Lechii , którzy wyniesli debila co próbował rzucać bananami z prostej przed rozpoczęciem meczu. Szczególnie dla gościa, co był w brązowej skórze!!
I powiem Ci więcej..Jak ktoś pohukiwał na opalonych graczy Legii,to sam mówiłem że by ich nie stresować i jakoś to pomagało.Ludzie sobie takie rzeczy odpuszczali.To tyle w temacie."

chyba się nie zrozumieliśmy.
właśnie wpierdol był za zwrócenie uwagi komuś...rozumiesz?
swoja drogą z tego co piszesz to też się cieszę że "bananowca" wynieśli...
przywróciło mi to wiarę w kibiców LG:)

co do cen biletów to jak już wyżej ktoś pisał ->karnecik lub kolega z karnetem;) jeżeli rzeczywiście kasa z nadwyżki będzie spożytkowana na ugoszczenie zgód to jak najbardziej trafny pomysł.
pozdrawiam!
10 kwietnia 2008, 09:45 / czwartek
żeby było śmieszniej kupiłem bilet bez karnetu już w poniedziałek.Mało tego byłem świadkiem jak kolo kupowal przy mnie 10 biletów-tez bez karnetu,bez podania danych.
Więc skończcie pieprzyc farmazony o ustaleniach ,karnetach itp,bo to wszystko jedna wielka ściema i chwyt marketingowy,żeby mieli 100%frekwencji.
Nikt nie wie ile biletow rozeszło się w formie tzw."Zaproszeń"
To samo w środę,niby nie ma na prosta,a dokupiłem kumplowi bez problemu i to juz po 12.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.487