Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

AUTOKAR DO ŁOMŻY

strona 1/2

9 kwietnia 2008, 22:37 / środa
Witam!!! Proszę wpisywac sie , czy wolicie jechac do ten mecz autokarami czy samochodami!!!!!! Chcemy wiedziec orientacyjnie jakie jest zapotrzebowanie na autokar i czy warto go organozowac. Pozdrawiam
9 kwietnia 2008, 22:41 / środa
Dla niezmotoryzowanych dwa autokary a reszta autami.
I wszyscy happy:)
9 kwietnia 2008, 22:44 / środa
Ups źle doczytałem...
jeżeli rozważacie jeden autokar to chyba sie znajdą chętny.
Chociaż jak pytam każdy autkiem ostatnio jechał chyba jeden mini autokar a reszta autami i bilety migusiem zeszły...
Ps-teraz jest taki boom ze jakby nie bylo chętni będą wydaje mi sie:)
9 kwietnia 2008, 22:48 / środa
Zdecydowanie lepiej samochodami wieksza mobilność i swoboda:)
9 kwietnia 2008, 22:51 / środa
Ja nie pytam czym lepiej!!!!! Tylko chce sie zorientowac czy jeden czy dwa autokary. Będziemy rozprowadzac na ten mecz bilety też dla samochodziarzy. Koszt autokaru orienacyjny 9POWTRZAM ORIENTACYJNY) to 70 złotych. pozdrawiam
9 kwietnia 2008, 22:53 / środa
Zapomniałem o jednym. Łomża dała nam tylko 240 biletów.
9 kwietnia 2008, 23:52 / środa
samochodami.
9 kwietnia 2008, 23:54 / środa
Głosujemy jak jedziemy hyhy. tego jeszcze nie było. Ja jestem za transportem lotniczym
10 kwietnia 2008, 00:29 / czwartek
Synowie zadeklarowali się "powieźć" mnie lektyką. Wyruszamy zaraz po meczu z Motorem, aby zdążyć. Bilety odbierzemy pod bramą.
Ktoś chętny na lightową wycieczkę?
10 kwietnia 2008, 02:27 / czwartek
NIE WARTO : )))))))))))))))))))))))))))

życie cza sobie ułatwiać nie utrudniać,
samochodami pojedzie i pinćset
10 kwietnia 2008, 09:29 / czwartek
jeśli o mnie chodzi to mam zamiar jechać ze wszystkimi ale swoim autkiem. LP rozumiem że pisząc o dystrybucji biletów dla samochodowych pisałeś odnośnie tych na mecz, nie będzie trzeba wykupić "pozwolenia" na jechanie swoim transportem?? ;))
10 kwietnia 2008, 09:33 / czwartek
samochodem!
10 kwietnia 2008, 09:34 / czwartek
Tak samo jak Płock było optymalnie, ale autokar nie tylko dla Stow, ale jeden dla niezrzeszonych tez :-)
10 kwietnia 2008, 10:57 / czwartek
Ci co nie maja samochodu autokarem a reszta autkami :D
10 kwietnia 2008, 11:45 / czwartek
Autokar
10 kwietnia 2008, 11:56 / czwartek
Fury
10 kwietnia 2008, 13:12 / czwartek
pozdro dla LP ;)

lechia gdańsk aiiooo
10 kwietnia 2008, 14:05 / czwartek
Pocionkiem jeźmy !
10 kwietnia 2008, 17:05 / czwartek
autokara można zamówić na pewno chętni się znajdą, a reszta fury.
10 kwietnia 2008, 17:53 / czwartek
L.P. wiem ze to nie tyczy tematu, ale zapytam: wiadomo co z Poznaniem? 2.5 tygodnia do meczu zostalo. Dobrze bylo by sie pokazac duza liczba w prylandi :)

Ja jestem za samochodem
10 kwietnia 2008, 19:05 / czwartek
KAMILlg OCZYWIŚCIE, ŻE MOŻNA Z TYM, ŻE TRZEBA ZA NIEGO ZAPŁACIC. fIRME WALI CZY JEDZIE OSÓB 45 CZY 10, STAWKA BĘDZIE TAKA SAMA. PRZY TAKIM ZAINTERESOWANIU ZREZYGNUJEMY Z AUTOKARU I WSZYSCY RAZEM POJEDZIEMY FURAMI. 200 BILETÓW DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA A 40 DO WOLNEJ SPRZEDAŻY.

DO POZNANIA MAMY 2000 BILETÓW. W PONIEDZIAŁEK ZBIERA SIĘ ZARZĄD STOWARZYSZENIA I DAMY ODPOWIEDNI KOMUNIKAT
11 kwietnia 2008, 00:01 / piątek
autobus Fajna sprawa :)
11 kwietnia 2008, 09:41 / piątek
czemu az 200? moze odrazu jeszcze po kolesiowsku porozdawajcie te 40. jestem pewien ze okolo 150 tych członkow stowarzyszenia nie bylo na wszystkich wyjazdach w tej rundzie a co z tymi co byli i teraz biletu nie dostana bo zabraknie? chore.
11 kwietnia 2008, 10:02 / piątek
Z jednej strony Stowarzyszenie przed rundą dało sygnał, że członek zawsze będzie miał pierwszeństwo w kupnie biletu, no ale właśnie czy bardziej sprawiedliwym rozwiązaniem nie byłoby ustalenie listy wyjazdowej poprzez, zebranie w kupe listy ze wszystkich wyjazdów i jadą Ci, których nazwiska na w/w listach pojawiają się najczęsciej ?
11 kwietnia 2008, 10:04 / piątek
członek Lwów miało być, bez głupich tekstów proszę
11 kwietnia 2008, 10:12 / piątek
Moim skromnym zdaniem, pierwszeństwo powinni mieć "Opolanie", bez względu czy należą do stowarzyszenia czy nie. Reszta do rozdysponowania przez LP. Napewno nikt przypadkowy się nie załapie.
11 kwietnia 2008, 10:13 / piątek
Czyli gość co się zapisał tydzień temu do Stowarzyszenia i zaliczył np jeden wyjazd ma bilet z automatu ,a stary wyjazdowiec obejdzie sie smakiem?Dla mnie to przegięcie
11 kwietnia 2008, 14:38 / piątek
W 100 % popieram, pierszeństwo zakupu powinny mieć osoby które były w Opolu
11 kwietnia 2008, 16:07 / piątek
Oraz w Jastrzębiu i Gliwicach;-)
11 kwietnia 2008, 17:26 / piątek
a juz napewno ci co byli w pierwszy piatek kwietnia u spowiedzi...
11 kwietnia 2008, 19:30 / piątek
Moim zdaniem napewno ci co byli w Turynie w '83. :)
11 kwietnia 2008, 20:41 / piątek
Panowie spokojnie!!!! Takie były reguły od początku naszej działalności. Mamy swoje zebrania, na których delikatnie mówiąc jebiemy tych co nie je żdżą. Z tym, że wsrod nie jeżdżących są osoby, które ciężko pracują na to, aby mógł zostac zorganizowany specjal itd itp. Są osoby, które wykładają na takie rzeczy własną kasę (którta fakt faktem jest im zwracana, ale ją jednak wykładają). Takim osobom się nie odmawia.
Zauważyłem, że nikt nie podnosił głosu jak do Wawy Stowarzyszenie brało 200 biletów (bo wiadomo starczyło dla wszystkich), do Jastrzębia też nikt nie burzył bo nie wykorzystaliśmy całej puli, do Opola też nikt nie burzył z tego samego powodu.
A tu nagle wyjazd bliski, biletów mało to już jest szmer. Trzeba było przy każdym wyjeździe unosic się i marudzic. Jak zapewne zauważyliście drodzy koledzy, nigdy jako Stowarzyszenie nie wykorzeystaliśmy pełnej puli i zaręczam, że i dziś tak nie będzie. A jeżeli macie inne zdanie zapraszamy w poniedziałek do ROKO na zebranie o godzinie 18. Każdy was wysłucha. Tylko ciekawe ilu was nowych, chętnych do pomocy będzie (zapewne 0), a do pierdolenia i marudzenia znajdzie się z 20. Trzeba BYŁO WSTĄPIC DO STOWARZYSZENIA I MIEC KONFORT, ŻE BILET NAPEWNO DOSTANIESZ. Bo ja ani nikt inny nie zapierdala czasem od rana do nocy po to, aby nie pojechac na mecz bo ktoś burzy , że był w Opolu. Przywileje były na wyjazdach deficytowych (Opole, Jastrzębie). Do Poznania mamy 2000 biletów i jakbyśmy ogłosili, że bierzemy 1500 biletów, też by się nikt nie obraził.
A swoją drogą, członków tzw. figurantów, którzy są w Stowarzyszeniu tylko dla biletów i zniżek w wyjazdach oraz tańszych ciuchów będziemy powoli żegnac ze Stowarzyszenia. Pozdrawiam

Ps. Członków Stowarzyszenia w opolu oraz Jastrzębiu było około 80%, więc w czym problem???
11 kwietnia 2008, 23:39 / piątek
Wiec po co zaczynac temat skoro jest on skierowany glownie do czlonkow stowarzyszenia??
12 kwietnia 2008, 08:59 / sobota
LP.

Panowie spokojnie!!!! Takie były reguły od początku naszej działalności. Mamy swoje zebrania, na których delikatnie mówiąc jebiemy tych co nie jeżdżą.

A swoją drogą, członków tzw. figurantów, którzy są w Stowarzyszeniu tylko dla biletów i zniżek w wyjazdach oraz tańszych ciuchów będziemy powoli żegnac ze Stowarzyszenia.

Tylko nick Lwy Północy, podaje oficjalne (zgodne z decyzją Zarządu) informacje dotyczące Stowarzyszenia. Pan pod nickiem LP, jest członkiem Stowarzyszenia, ale wszystkie jego wypowiedzi odzwierciedlają tylko jego prywatne zdanie.
13 kwietnia 2008, 20:04 / niedziela
podbijam bo temat zniknął z 1 strony, a co by nie mówić jest dość ważny ;)
do zobaczenia w Łomży!!
13 kwietnia 2008, 21:27 / niedziela
Autokar fajna sprawa - nawet jak duzo osob jedzie samochodami napewno znalazlo by sie duza liczba osob zainteresowanych takim oto srodkiem podrozy.
13 kwietnia 2008, 21:53 / niedziela
jadac do Lomzy bede mial przystanek (przymusowy) w Mlawie moge zabrac samochodem w dwie strony 2-3 osoby, jak cos to dajcie znac na forum

kiedy oficjalne od Lwow Polnocy info dot. wyjazdu???
13 kwietnia 2008, 21:56 / niedziela
eurogift odezwij sie na gg 7594265
13 kwietnia 2008, 21:59 / niedziela
odezwe sie jutro
dzisiaj siedze nie na moim kompie i powoli sie zawijam
13 kwietnia 2008, 22:02 / niedziela
Eurogift jak zapewne wiesz zebrania sa w poniedzialek wieczorem
13 kwietnia 2008, 22:15 / niedziela
no wlasnie sobie przypomnialem :)
14 kwietnia 2008, 21:23 / poniedziałek
jakies wiesci co do biletow na Łomże ????????????
14 kwietnia 2008, 21:37 / poniedziałek
jak zostaną przysłane to będą w sprzedaży.
14 kwietnia 2008, 21:37 / poniedziałek
eurogift - Odezwij sie do mnie na gg 4710736 1;] Pozdro ; )
14 kwietnia 2008, 21:40 / poniedziałek
Jak będą bilety w naszym posiadaniu damy info. Dziś na spotkaniu było od groma ludzi i sie zapisywali
14 kwietnia 2008, 22:32 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 kwietnia 2008, 09:15 / środa
Zostało kilkanaście ostatnich miejsc w autokarach do Łomży. Koszt przejazdu od osoby - 70 zł + bilet na mecz. Zainteresowani mogą się zgłaszać i płacić w czwartek w Hotelu ROKO przy Traugutta w godzinach 18-20. Sprzedaż prowadzona będzie do wyczerpania miejsc.
16 kwietnia 2008, 10:24 / środa
czyli wyjazd jednak autokarowy ? biletu samego w Lomzy nie mozna kupic, jesli ktos wybierze sie samochodem ? nie mozna przeznaczyc jakies puli samych biletow dla tych co chca samochodem jechac ?
16 kwietnia 2008, 10:31 / środa
m85 na takich jak Ty nie ma już siły.Lac i patrzec czy równo puchnie z każdej strony.
Czy ktoś tu napisał,że nie pojedzie żaden autokar?????? Jak wskażesz mi to miejsce, to masz bilet gratis. Ludzie,którzy nie mieli czym jechac zgłosili się i zrobiliśmy dla nich środek transportu. Tym którym zależało na bilecie przyszli w poniedziałek na zebranie o którym była informacja i się zapisali. Kolejna rzecz. Dla mnie jesteś zwykłym Małyszem, skoro wogóle śmiesz zadac pytanie czy bilet można kupic na miejscu. Kim Ty kurwa jesteś, że tego nie wiesz??? Wiesz co to lista imienna i kiedy się ją wysyła????? Ale mam dla Ciebie info. Można kupic napewno na sektory Łomży. Pozdrawiam wszystkich, Ciebie Małyszu nie
16 kwietnia 2008, 10:36 / środa
Znając pozytywne nastawienie do nas kibiców z Łomży możemy byc prawie pewni, że na miejscu będziemy mogli kupic bilety na mecz. Jeżeli nawet nie na sektor gości to bez obaw można usiąść z gospodarzami.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021