Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Prawda a'la wybiórcza

strona 10/21

2 czerwca 2009, 10:57 / wtorek
Po przeczytaniu tego artykolu,dochodze do wniosku,ze mam koniecznie lubic (...) tolerowac murzynow,bo...tak !
Tak wypada i koniec !
To jest dopiero pierdolony rasizm,ktory co raz bardziej jest trendi.

Rudy to chuj ! Eeee tam czlowiek-musi byc tutejszy....
Czarny to chuj ! Jak mozna obrazac takiego,przeciez jest takim samym czlowiekiem jak my.....

Cymbal sie przypierdala do moderatora,a przeciez ja jestem tego dobrym dowodem,ze nawet ja moge pisac na tym forum i tylko trzy moje wpisy przez cztery lata byly wykasowane.
To nie duzo,jak na czarnego.......:)
4 czerwca 2009, 22:03 / czwartek
tu sie powinien przyczepić modelator jeden. majewski i ziółkowski to rasiści a ten portal tesz odnośnik
5 czerwca 2009, 23:43 / piątek
dla zainteresowanych tabela XX-lecia polskich klubów

odnośnik
6 czerwca 2009, 15:27 / sobota
co do "artykułu" na portalu trójmiasto...fakt, po prawdzie nie ma co komentować;
nie jestem żadnym ortodoksem, nawiedzonym, kibolem czy kim tam jeszcze, ale ten ktoś nie zrozumie tego...jak było pewne ,że Lechia już się utrzymala nawet łza mi się zakreciła w oku :) tak, mnie to emocjonuje, mnie to obchodzi, tak, wzniosłem toast...jakiejś krzywdy ktoś doznał?
co do Murzynów...niestety prawdpodobnie są większymi rasistami, jak biali...
co do mistrzostw w RPA...to jest problem,bo tam jest naprawdę patologia;wiadomo, dużo bierze siez biedy;
ponoć nawet Leo tam teraz obrobili...
6 czerwca 2009, 16:10 / sobota
odnośnik

iti ...
13 czerwca 2009, 11:52 / sobota
13 czerwca 2009, 12:26 / sobota
Szkoda, że z taką uporczywością nie zajmują się pijanymi kierowcami, którzy stanowią realne zagrożenie w przeciwieństwie do kibiców.
13 czerwca 2009, 13:49 / sobota
Jebane policyjno prokuratorskie scierwo... do tego jeszcze sledz... Noz kurwa wiekszej kupy gowna w ludzkim ciele trudno szukac.
13 czerwca 2009, 14:10 / sobota
To znależli "haczyk".
Jeżeli to przejdzie w sądzie, należy spodziewać się, że będzie wykorzystywany w przypadku wszystkich "burd" stadionowych.
Raczej nie powinien mieć zastosowania poza stadionem, aczkolwiek...
13 czerwca 2009, 14:24 / sobota
Jestem ciekaw,kto bedzie patronatem medialnym ? :)
16 czerwca 2009, 23:39 / wtorek
odnośnik
Bardzo fajny i rzeczowy artykuł na temat kibiców w Polsce i mediach, które piszą bo tak nakazuje linia partii.
16 czerwca 2009, 23:52 / wtorek
rzeczywisice porzadny i rzeczowy artykul, z tymze i tak trafi on tylko do przekonanych... nalezaloby porozsylac to do redakcji gazet "papierowych" i liczyc na cud ze ktorac sie skusi
17 czerwca 2009, 12:12 / środa
Jeżeli chodzi o artykuł to, jeżeli się nie mylę, zakaz pirotechniki na stadionach jest wynikiem nie prawa PZPN, a wymogiem UEFA. Ale mogę się mylić. :)
18 czerwca 2009, 15:14 / czwartek
jest artykuł w wybiórczej "Lechia Gdańsk nowym mocarstwem w Ekstraklasie". Warto przeczytać i rozliczać z tych słów włodarzy klubu sezon w sezon.
18 czerwca 2009, 15:30 / czwartek
Zakaz pirotechniki to wymysł Unii Europejskiej. Przykładowo w Turcji używają piro ale jak wstąpią do UE to także będzie to musiało być zakazane na tamtejszych stadionach.
18 czerwca 2009, 21:18 / czwartek
drod , wklej jak mozesz . przecież nie kupie gw - jakbym wygladał - haha
18 czerwca 2009, 22:20 / czwartek
co prawda nie jesztem drod ale prosze
odnośnik
19 czerwca 2009, 10:34 / piątek
odnośnik
Bardzo proszę przeczytac i obejrzeć ten film zamieszczony w owym artykule!!!
ależ ci czarni to są dyskryminowani.jestem ciekaw w którym to kraju Europy tak się dzieje???
19 czerwca 2009, 11:20 / piątek
Dlatego trzeba to kurestwo tępic póki jest ich w Polsce mało bo jak pozwolimy sobie to będziemy mieli drugą Anglię albo Francję !!!

Jak napisał kiedyś RZ Jeszcze Polska nie zgineła póki nie ma tu arabów i murzynów!
19 czerwca 2009, 11:56 / piątek
AMEN.

jebane malpy.
25 czerwca 2009, 18:47 / czwartek
Tu taka cisza, a Wyborcza dalej swoje :)

odnośnik
odnośnik
odnośnik

24 godziny i trzy całkiem spore artykuły, w tym ostatnim oczywiście musieli przywalić fotką z Lechii...
25 czerwca 2009, 20:50 / czwartek
oczywiście TVN24 już podchwyciło temat i własnie podnioslo placz i lament na prokurature ze to jest oburzajace zachowanie ze strony prokuratury bo jak krzyczac zydowi ze ma sie udac do pieca ten ktos ma nie byc za to ukarany, no skandal i granda poprostu...

ehh...
26 czerwca 2009, 08:31 / piątek
A co, nie mają racji ?
26 czerwca 2009, 10:46 / piątek
Prokuratura całe szczęście pokazała, że lamenty wybiórczej to tylko pic na herezje żydowską...jednym słowem wyborcza teraz będzie przez dłuższy czas opitalac prokuraturę i odpierdoli się od "tematu"..
26 czerwca 2009, 11:06 / piątek
Prokuratura tą decyzją się skompromitowała. Śledztwo zostanie zresztą powtórzone.
26 czerwca 2009, 11:26 / piątek
TY chłopie ale przecież cracovia sama siebie nazywa klubem żydowskim więc o co chodzi? zresztą stara prawda głosi że nie ten jest antysemitą który nie lubi zydów, tylko ten kogo nie lubią żydzi.
26 czerwca 2009, 15:09 / piątek
po 1. - mam ja taki apel - nie wklejajcie linków z wybiórczej (czy innych portali agory, jak sport.pl), bo to tylko pompuje im kase, generując traffic na stronie, którego możnaby uniknąć - poprostu przekjejajcie artykuły do posta...
po 2. - zostawcie kulege wyżej, to typ takiego tzw. "CRAB PEOPLE", wiadomo - czcij WSI24 swoje i []GAZETĘ swoją etc...
po 3. - w sumie zgodnie z tytułem wątku, znalazłem oto jeden ciekawy artykulik:
Narodowcy bronią honoru Polaków

Obóz Wielkiej Polski będzie dziś protestować przed Żydowskim Instytutem Historycznym w Warszawie przeciwko "fałszowaniu historii".
OWP protestuje przeciw tezom dr Aliny Całej, historyczki z ŻIH, badaczki dziejów antysemityzmu, która w majowym wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" powiedziała m.in., że przedwojenny antysemityzm, którym nasiąkła moralność narodu polskiego, sprzyjał Holocaustowi. O prowadzenie nagonki na Żydów Alina Cała oskarżyła Kościół katolicki, w tym ojca Maksymiliana Kolbego. Tezę powtórzyła w programie telewizyjnym Tomasza Lisa. Dwa dni temu dyrektorka ŻIH Eleonora Bergman odebrała faks z urzędu miasta informujący o zgłoszonej przez OWP 50-osobowej demonstracji przed gmachem Instytutu.
- Od czasu publikacji kilka razy dziennie przychodzą do mnie maile pt. "Ty żydowskie ścierwo", ale teraz dopiero tak naprawdę się przestraszyłam - mówi Cała.
W środę wieczorem wysłała list do znajomych i przyjaciół, w którym prosi, aby dziś o godz. 14 stawili się przed ŻIH i zaprotestowali przeciwko demonstracji faszystowskiej organizacji i próbie ingerencji w wolność badań naukowych. Wczoraj wieczorem list trafił do wielu skrzynek mailowych i krążył po najmodniejszym portalu społecznościowym Facebook, którego użytkownicy skrzykiwali się na dzisiejszy protest.
- To nie będzie kontrdemonstracja, bo było za mało czasu, żeby ją zarejestrować, tylko "milczące zbiegowisko" - tłumaczy Cała. - Żadnych okrzyków i emblematów partyjnych.
OWP to stowarzyszenie zarejestrowane w 2003 r. Jak czytamy na jego stronie internetowej, świadomie przejęło nazwę po ruchu politycznym z 1926 r., którego członkowie pod wodzą Romana Dmowskiego walczyli o wyłączenie Żydów z życia ekonomicznego i publicznego.
Alina Cała współpracowała z Komitetem Obrony Robotników. Publicznie sprzeciwia się zakazowi aborcji i nadmiernym wpływom Kościoła katolickiego. W 2006 r. roku kandydowała w Warszawie w wyborach samorządowych z listy partii Zieloni 2004.
***
ile w tym prawdy obiektywnej, a ile "PRAWDY A'LA WYBIÓRCZEJ" - oceńcie sami

szalom
26 czerwca 2009, 21:16 / piątek
Wszystko to kolego jest prawda obiektywna. A dzieło o. Kolbe kontynuuje dzisiaj o. Rydzyk. Widzę po Twoim misyjnym zapale że należysz do tzw. Rodziny Radia M.
26 czerwca 2009, 21:23 / piątek
A ty Boczniak nie masz korzeni w Palestynie?
26 czerwca 2009, 21:40 / piątek
jeszcze jeden z rodziny.
26 czerwca 2009, 21:52 / piątek
spowiedź Zegara

Ja z włąsnej nieświadomej dziecięcej woli kupiłem to 2 razy
na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że młody byłem i głupi, nie wiedziałem co kupuję- bo szukałem pracy
Nigdy więcej
26 czerwca 2009, 22:05 / piątek
uwaga. boczniak to pedofil. nigdy wiecej nie chce go czytać na tym forum ani w jego gazecie.
26 czerwca 2009, 22:05 / piątek
trzeci - ciekawe ile procent kibiców Lechii zadeklaruje się jako członkowie tej rodziny - na razie 3 do 12 tys.
26 czerwca 2009, 22:08 / piątek
w międzyczasie jeszcze doskoczył czwarty -Ave Rydzyk
26 czerwca 2009, 22:09 / piątek
Ty za to nalezysz i tak do najliczniejszej, bo koszernej, wiec idz do GW sie ze Stecem po jajach lizac
26 czerwca 2009, 22:10 / piątek
boczniak ty zboczeńcu. to u ciebie rodzinne
26 czerwca 2009, 22:20 / piątek
Boczniak a co to jest prawda obiektywna?Ja znam dwie prawdy - prawdę i gównoprawdę.Po za tym fora Ci sie pojebały.
26 czerwca 2009, 22:32 / piątek
piąty.
Zapisywać się dalej do antysemickiej nazistowskiej narodowo giertchowo - rydzykowej organizacji. Nie wstyd Wam którzy nazywacie się kibicami Lechii gloryfikować najbardziej zbrodniczy reżim (obok stalinowskiego). Uważam że słusznie walczy - nawet na stadionie Lechii - jak wy to nazywacie "Wybiórcza" z antysemityzmem, rasizmem i nazizmem ( wszystkie te formy można spotkać w koncernie medialnym ojca R.) - który ma kilku zwolenników na tym forum - jednak sądzę że nie więcej jak 10 - ciu , 15 - tu ?
Czy to się komuś podoba czy nie, rasizm i antysemityzm na stadionach musi się skończyć. Na nowym stadionie już tego nie będzie - albo silny nowocześnie zarządzany klub i mecze na wysokim poziomie ( w Europie) albo kicha - Zimbabwe.
I zwróćcie uwagę - paradoksalnie wyklinana "Wybiórcza" nam sprzyja. Pokazuje czego nie powinno być na meczu. I na następnym już nie ma.
26 czerwca 2009, 22:38 / piątek
Boczniak ? Co? W................
26 czerwca 2009, 22:38 / piątek
nam,to tzn komu ?
26 czerwca 2009, 22:41 / piątek
Boczniak wypierdalaj cwelasie, ciebie też nie będzie na baltic arenie, tak jak nie ma cie na t29. I kurwa nie przyklejaj nas do radia maryja bo nie jesteś od nas i huja wiesz. Wypierdalaj i nie pokazuj się na Lechii lewaku.
26 czerwca 2009, 22:44 / piątek
ty pierdolcu, jaki antysemityzm
jacyś żydzi biegają po boisku ?
antysemityzm bez żydów hehe
a tu o tej zdziczałej wywłoce alinie całej
i jej manipulacji Ziemkiewicz
odnośnik
no i piosenka która kiedys dałem ale usuneli
jest jednak znowu
odnośnik
26 czerwca 2009, 22:51 / piątek
Boczniak tu sie z Toba zgodzę ze wybiórcza Wam sprzyja:-)bo nam kibicom Lechii na pewno nie.
26 czerwca 2009, 22:52 / piątek
ZBoczniak uprawia tania prowokację w stylu senyszyn. Nie ma z Lechią nic wspólnego - to raczej odrzut z "parady równości". Polemizowanie z nim nie ma sensu.
26 czerwca 2009, 23:03 / piątek
Polemizowanie z Tobą kolego nie ma sensu. Jak wyżej napisałem - albo Europa, albo Zimbabwe. Jest was może 10 - ciu. Nie powstrzymacie rozwoju Lechii w nowoczesny europejski klub. Wpisy typu "nie jesteś z T 29 są nie tyle śmieszne co żałosne. Nie macie argumentów. ""GW" wykonuje olbrzymią, znakomitą, wspierającą "Lechię" robotę. No ale wy tego waszymi małymi rozumkami nie jesteście w stanie pojąć.
Na tym kończę -życzę przybytku małego rozumku wszystkim potrzebującym.
26 czerwca 2009, 23:05 / piątek
Ty masz naprawde 50 lat ???!!!
26 czerwca 2009, 23:06 / piątek
Ojjj, naczytało się biedaczysko gówna wybiórczego i stało się ono jego wyrocznią. Tylko wypada współczuć człowiekowi łykającemu wszystko co prasa napisze. Tacy też się rodzą - niestety.
26 czerwca 2009, 23:09 / piątek
Boczniaku a co masz przeciwko Zimbabwe?Ja wybieram Zimbabwe a nie jewropę.
Zimbabwe mu sie nie podoba rasiście jednemu!
26 czerwca 2009, 23:17 / piątek
"GW" wykonuje olbrzymią, znakomitą, wspierającą "Lechię" robotę.

Tak jak sam skrót "GW" mówi: Gówno Wykonuje

I nic poza tym!! A tak dla Twojej wiadomości, Lechia to nie tylko klub ale i kibice!! A właściwie PRZEDE WSZYSTKIM Kibice!!! Tobie się może wydawać ze to co GW zatupie nogami to się wykonuje na następnym meczu, ale tak po prostu nie jest, albo i jest ale tylko w Twoim mniemaniu i Ty nie będziesz zwyczajów na Lechii zmieniać, bo jest to awykonalne, co zresztą czerwone cwele próbowały już ponad 20 lat temu i się im nie udało!! Niezależnie gdzie Lechia będzie grac, czy na T29 czy na BA, gdzie może być jedynie ta zmiana ze liczba zapijaczonych osób się ograniczy ostro i choćbyś się obrzezał ponownie to Lechia będzie ciągle tą samą Lechią, a nie banda koszernych w mycce pod krawatem!!
26 czerwca 2009, 23:57 / piątek
Po raz kolejny.

Wyj.... to forum w wielkie piz...

Nie będzie orgazmu dla koleżanek typu Boczniak.

Ukochana Lechijka obędzie się bez tego medium.

Lechia jest jak Kosciól, jest wieczna !

Amen
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 21
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027