Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Prawda a'la wybiórcza

strona 9/21

2 marca 2009, 22:01 / poniedziałek
Marcin wyluzuj trzeba bylo oddac :)
2 marca 2009, 22:06 / poniedziałek
kiedys probowalem...... i mialem sciecie z ochrona :D :P
3 marca 2009, 01:21 / wtorek
nokautowanie fotoreporterow to dosc glupi pomysl...
3 marca 2009, 01:49 / wtorek
w nocy Adamek znokautowal murzyna:)Na meczu tez ktos znokautowal murzyna
3 marca 2009, 10:27 / wtorek
...ja też dostałem śnieżką na meczu ...z Piastem , ale tak bardzo nie płakałem - tylko troszkę , i w gazetach o tym nie pisali . A poważnie : takie rzeczy nie powinny się zdarzać chociażby tylko dlatego że szmatławce tylko czekają na takie "afery" i je rozdmuchują .
3 marca 2009, 10:52 / wtorek
kurcze mowicie ze nie powinny sie zdarzac takie rzeczy bo szmatlawce beda pisac. pogielo was?? przeciez fotoreporterzy robia te zdjecia dla kibicow. sa gazety ogolnopolskie jak wlasnie PS i sa tez portale typowo o Lechii jak Lechia.gda.pl
wiec moze wypadaloby pomyslec ze MY to dla WAS robimy - kibicow!!!
3 marca 2009, 10:55 / wtorek
Ciekawe czy fotoreporterka była biała. Jeśli nie, to mamy przejebane.
3 marca 2009, 12:27 / wtorek
irek69
"(...) A poważnie : takie rzeczy nie powinny się zdarzać chociażby tylko dlatego że szmatławce tylko czekają na takie "afery" i je rozdmuchują ."

no nie moge...tylko dlatego? to ze fotoreporterka dostala brylka lodu to juz trudno...grunt zeby o tym nie pisali prawda?
3 marca 2009, 12:44 / wtorek
Icemar 100% poparcia z mojej strony,a obok staly taurusy lepiej w nich bylo trzeba napierdalac
3 marca 2009, 13:22 / wtorek
....Icemar (i inni) zauwazcie ze napisałem ..."chociażby" , wiem że jest wiele powodów dla których taka (- i podobne) sytuacja nie powinna mieć miejsca ( kultura osobista , normy moralne i etyczne , opinia pozostałych kibiców , konsekwencje dla klubu , zwykłe dobre wychowanie , poszanowanie drugiego człowieka i jego pracy ....itp) ale wątek jest o szmatławcu i nie chciałem rozmydlać tematu .... i absolutnie nie chciałem nikogo urazić.
3 marca 2009, 15:45 / wtorek
"Gratulacje" dla tych wielkich "chuliganów", którzy rzucając lodem w bezbronną odwróconą tyłem kobietę pokazali jak wielkimi są kibicami Lechii... żenada. Była to niestety grupka gównierzy, którzy z kibicami Lechii mają niewiele wspólnego poza tym, że za takich się podają. Ale najsmutniejsze jest to, że próbując reagowac i ich zjechać spotkałem się jednoczesnie z jak najbradziej entuzjastyczną (odnośnie rzucania) reakcją wielu "kibiców" naookoło.
Jak chcecie się wykazać to idżcie się bić za Lechię z równymi wam, atakowanie bezbronnej kobiety na prawdę urąga honorowi prawdziwego Lechisty...

PS. I nie pier****cie, że to była kulka śniegu, bo byłem przy tym i dobrze widziałem, że śnieg był solidnie zmrożony.
3 marca 2009, 19:38 / wtorek
Tu lepsi kreatorzy afer są niż w Jude Zeitung.
3 marca 2009, 20:15 / wtorek
NIX to opisz to wszystko w liscie do wybiórczej...
3 marca 2009, 20:18 / wtorek
Nooooo, ale, już wcześniej, była mowa, na forum, że będzie bitwa na snieżki.

Trzeba czytać forum !!!! Nie tylko GW, fakt, czy inne śmieci.
3 marca 2009, 21:08 / wtorek
Przestańcie pierdolić jeden z drugim tylko zadajcie sobie pytanie co to znaczy być Lechistą...?! Toczycie bekę z ataku śledzi na wagon, bo wagon nie odda itd. A co, Pani fotoreporter odda, hmm,....? Kurwa ! A już w ogóle nie rozumiem co ma wspólnego bitwa na śnieżki z przypierdoleniem kobiecie bryłką lodu w łeb ! Bitwa na śnieżki (która miło uprzyjemniała czas) miała miejsce na Piaście a to, to było zwykłe skurwysyństwo jakiegoś pryszczatego gnoja ! Zastanów się jeden z drugim zanim zrobi kolejny "bohaterski" czyn.
I kurwa jeszcze jedno, faktycznie tu są lepsi kreatorzy afer niż Gówno Prawda.
3 marca 2009, 22:30 / wtorek
Szkoda, że jej ktoś buteki na głowie nie roztrzaskał, ku uciesze patologii.
4 marca 2009, 18:31 / środa
6 marca 2009, 12:37 / piątek
Poczekajmy, niedługo zaczną zwalniać:)
9 marca 2009, 14:44 / poniedziałek
odnośnik
jak to dobrze,że mym nie mamy takich prezesów jak Legia:), nie zły kutas z tego Ostrowskiego jest,chory mózg,jestem ciekaw ile tych nowych kibiców przyjdzie do niego po remoncie Łazienkowskiej????
Jebać Waltera, starego cwela!!!!!
Tylko BKS Lechia!!!!!
10 marca 2009, 17:35 / wtorek
10 marca 2009, 21:14 / wtorek
To już jest przegięcie na tej Legii!
20 marca 2009, 09:52 / piątek
20 marca 2009, 11:49 / piątek
Aż żal dupę ściska.

W Afryce też boi się z szałasu wyjść, bo go może lew wpierdolić. A drinka to może się napić, ale z mleka kozy.
23 marca 2009, 11:25 / poniedziałek
Czemu wybiórcza nie broni obrażanego wczoraj przez nas Radzewicza???
16 kwietnia 2009, 09:41 / czwartek
odnośnik

Obok Pękiego i Bąka chyba mój ulubiony gracz Lechii.
20 maja 2009, 18:05 / środa
Znowu dali czadu:
odnośnik
odnośnik

Jak wiadomo to news dnia, najwazniejsza informacja sportowa 20 maja. Ważniejszych spraw nie ma.
20 maja 2009, 18:30 / środa
W g.wnie wybiórczym powinno być specjalne okienko antylechijne, zawsze dla paru darmozjadów pismaków znajdzie się wolny etat
20 maja 2009, 18:39 / środa
Ja tego nie mogę pojąć, dlaczego codziennie nie czytam w głównym sportowym newsie na gazeta.pl co tam słychać we wrocławskiej prokuraturze i jak przebiega śledztwo, skoro dokumentacja jest taka ciekawa i obszerna, to czemu tylko raz na jakiś czas gdzieś tam pomiędzy 30-oma innymi informacjami mówią, że kogoś przesłuchali, albo wypuścili za kaucją, albo coś tam innego. A TU TAKI NEWS!
20 maja 2009, 21:43 / środa
Wątek "ZAPISY NA SZALIKI SIEDLCE"

Czarny68
19 maja 2009, 17:41 / wtorek
a dlaczego czarne,jest napisane z malej ? :(
Aha,nie mialo byc glupich pytan !
Na drugi raz od razu beda BANY i tyle !

Jeden wpis: 1 x Czarny68,1 x czarne, oraz BANY, choć nie banany i na drugi dzień już afera.
28 maja 2009, 19:06 / czwartek
odnośnik

Lechia Gdańsk spada z kolei za nadmiar drużyn z Trójmiasta w Ekstraklasie. Poza tym niepotrzebny Ekstraklasie jest jej niespokojny odłam "kibiców" oraz sposób gry: nie po to, żeby wygrać, ale byle nie przegrać.

Buahahahahaha
28 maja 2009, 19:33 / czwartek
a ja zgłoszam to :
ZLIKWIDOWAĆ gÓWNO wYBIÓRCZE! za co ? ZA WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 czerwca 2009, 16:28 / poniedziałek
Kurwa redaktorzyna albo z wioski rybackiej albo czerwony wielbiciel wybiorczej
odnośnik
1 czerwca 2009, 16:59 / poniedziałek
...
Postanowiłem poczytać trochę więcej, więc wszedłem na forum kibiców (lechia.gda.pl). I znalazłem taki oto wpis: "Jebać murzyna, Lechia Gdańsk biała drużyna!" Oczywiście ten cytat nie został przez moderatora usunięty. Bo po co? Jak piszą inni biali kibice Lechii, jest przecież "wolność słowa i każdy może pisać, co chce"
...
...
imię i nazwisko do wiadomości redakcji
...

Do nas sie smiec przypierdala ze jest wolnosc slowa i piszemy co chcemy a ta szmata bazgra sobie co jej slina na jezyk przyniesie. Kurwa sledziowa nie smie nic napisac o tym jaka chlubą jest bezdomny klub z wioski rybackiej! Smieciarka musi walczyc w barazu to na razie smaruja cwele na nas. Ciekawe jak sie brudasy utrzymaja co ten kurwiszon napisze jakie piekne mecze beda bezdomni rozgrywac.
1 czerwca 2009, 17:00 / poniedziałek
Axel tez chciałem to wrzucić.Na jaki huj oni dają taki artykuł można to samo zrobić o arca.i temat "Niech kurwyt spadną kogo to obchodzi" jebać portal trojmiasto.pl
1 czerwca 2009, 17:00 / poniedziałek
ŁADNIE MA ŁEB ZJEBANY TEN REDAKTOREK... KTO TO K***A JEST????
1 czerwca 2009, 17:28 / poniedziałek
spokojnie panowie :) teraz byle gowno moze wziasc dlugopis do reki i cos naskrobac :) kazdy prowokacyjny tekst dobrze sie sprzedaje wiec nie bede zdziwiony jezeli ten "artykol" splodzil jakis "dziennikarz" :)

cisnienie frajerom skacze jak widza nas na 12 miejscu :)
1 czerwca 2009, 18:35 / poniedziałek
Tego się nie spodziewałem.Wchodzę na trójmiasto bo zaciekawił mnie tytuł artykułu.
W pierwszej chwili nasunęła mi się myśl że chodzi tu o brak zainteresowania ze strony miasta, sponsorów itd.
Wczytując się przecieram oczy ze zdumienia... kto zezwolił na publikację tak kłamliwego, prostackiego i bezsensownego artykułu?!?
Jak rozmawiam ze starymi Lechistami to... szkoda gadać, wolą tego nie komentować bo i co tu komentować...?
1 czerwca 2009, 18:42 / poniedziałek
przeciez tam sa same klamstwa , jakie 60zl za bilet? widać ze to jakaś kurwa z Gdyni pisze. Skandal
1 czerwca 2009, 18:45 / poniedziałek
ladnie, ze dali takie cos na glownej stronie, nawet nie w sporcie... kogos to boli. no coz, katalonskie psy nawet tutaj dotarly ;) they don't like us? we don't care. oprocz tego pana, co sie boi podpisac imieniem i nazwiskiem, jest wiele osob, ktorym zalezy na Lechii i to sie liczy. proponuje zrzutke, niech sie kolega "imie i nazwisko do wiadomosci redakcji" pojedzie wykapac w fontannie w barcelonie, taki z niego kibic, ze nigdy tam nie byl ;] moze jak napisze jeszcze pare paszkwili to bedzie go stac na bilet z tanich linii... nie ma sie co grzac, kogo obchodza takie txty
1 czerwca 2009, 18:48 / poniedziałek
dlaczego kurwiszon się nie podpisał?
1 czerwca 2009, 18:49 / poniedziałek
Wkurwia strasznie ale taka szmata jak ten dziennikarzyna nikomu z nas by tego prosto w oczy nie powiedzial.
1 czerwca 2009, 18:55 / poniedziałek
jeśli ma ktoś na tyle rozbudowaną wenę twórczą to bardzo proszę o uświadomienie kurwiszonowi co takiego złego wyrządził :))
1 czerwca 2009, 18:55 / poniedziałek
taki to dziennikarz jak kibic barcelony :) slepy pisze o kolorach, gluchy o muzyce
1 czerwca 2009, 19:00 / poniedziałek
Marna prowokacyjka zakompleksiałego lamusa, któremu pozostaje tylko fetowanie Eto na livescore.
1 czerwca 2009, 19:01 / poniedziałek
To krotka pilka niech spierdala do Barcelony kto go tu trzyma? Nawet jaj nie ma by sie podpisac.
1 czerwca 2009, 19:21 / poniedziałek
to nie jest żaden dziennikarz

"artykuł naszego czytelnika"
1 czerwca 2009, 19:22 / poniedziałek
obiektywnie nieobiektywny pismak z wioski nad sopotem...
1 czerwca 2009, 21:59 / poniedziałek
krótko - jak widać, fanatyk czarnego bolca - szkoda że nie naciął się gdzieś na KAMERUŃSKĄ DZIDĘ PRZEZNACZENIA (znaną jako Sajmon Moleke Nije)

"Która i umie grać, i ma w składzie czarnoskórych, i na dodatek szlachetnie i z pożytkiem dla pokrzywdzonych reklamuje UNICEF, czyli Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci. Gdybym tylko mógł, wykąpałbym się w jakiejś fontannie w Barcelonie."

nie no, kurwa, w sumie co tu komentować
niestety, zamiast "kąpania się w barcelońskiej fontannie" (widać, że słabo z dostępem do wody - może liczy na status pokrzywdzonego?) zapewne z umięśnionymi dłońmi etó na ramionach pozostaje tylko leczenie kompleksów przy okazji "prania w rzece"...
1 czerwca 2009, 22:38 / poniedziałek
co to za skur*syn napisał ??!! To przeciez w większości stek bzdur. Żal mi takich ludzi i mnie to osobiście wkurwia bo przez takich idiotów utrzymuje sie stary nieprawdziwy stereotyp, że na każdym meczu wszyscy sie leją i biją pałami.
1 czerwca 2009, 23:09 / poniedziałek
Nie no kurwa chodze struty pol dnia przez ten artykul. Co za frajer. Ze my niby rasistami jestesmy? No paranoja. Moze kilka osob jest. Znakomita wiekszosc po prostu nie nawidzi kolorowych :).
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 21
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.571