Gdańsk: poniedziałek, 20 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

FAN-CLUBY LECHII GDAŃSK

strona 6/8

15 lipca 2011, 21:00 / piątek
17 lipca 2011, 09:57 / niedziela
I Turniej Lechia Gdańsk Młode Lwy już za Nami!
Ostatecznie w turnieju wystąpiło ponad 100 zawodników wieku od 7 do 14 lat,którzy oprócz zaciętej rywalizacji świetnie się bawili .
W grupie 2000 i młodsi zwyciężyła z kompletem punktów drużyna Wierzycy Pelplin II,wyprzedzając Wisłę Walichnowy I.
O miejscu 3 decydowały rzuty karne.Po pasjonujących konkursie jedenastek sędziowanych przez piłkarzy Ekstraklasy Marco Bajica i Sebastiana Małkowskiego GKS Bobowo pokonało Wierzycę Pelplin I.
W grupie 1997-1999 również z kompletem zwycięstw wygrała Wierzyca Pelplin przed Puma Pelplin.O 3 miejscu ponownie decydowały rzuty karne,gdzie dopiero w 8 serii Magic Pelplin pokonało Jupiki Pelplin.
Podczas zawodów odwiedziło Nas 4 zawodników Lechii Gdańsk.Ivans Lukjanovs,Marcin Pietrowski,Marco Bajic i Sebastian Małkowski.Rozmawiali z kibicami,sędziowali poszczególne mecze oraz wręczyli wszystkim uczestnikom zawodów gadżety ufundowane przez Klub Lechia Gdańsk oraz Stowarzyszenie Lwów Północy.
Po 3 najlepsze drużyny z każdego roczniku zostały nagrodzone medalami oraz gadżetami Lechii Gdańsk.
Szczególne podziekowania od organizatorów Turnieju dla Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin,klubów Centrum i Wierzyca Pelplin,Pizerri Marek Worzała,firmie Norsquad oraz wszystkim pojedyńczym daroczyńcom z Fanklubu Lechii Gdańsk z Pelplina

Do zobaczenia za rok!

Link do galerii z turnieju

https://picasaweb.google.com/111947495098299998117 /ITurniejLechiaGdanskMOdeLwy#5630226535982656674
17 lipca 2011, 10:01 / niedziela
poprawny link
odnośnik
17 lipca 2011, 10:06 / niedziela
Gratulacje dla organizatorów. Ze zdjęc widać, że wyszło SUPER!!!
17 lipca 2011, 10:28 / niedziela
https://www.facebook.com/pages/Gda%C5%84ski-Lew/21 1145508931358
18 lipca 2011, 23:39 / poniedziałek
Koordynatorzy oficjalnych fanklubów Lechii Gdańsk proszeni są o kontakt z jednym z członków Rady Fanklubów (tj. Jackiem z Dzierzgonia, Łukaszem z Pelplina, bądź Robertem ze Starogardu Gdańskiego).
25 lipca 2011, 09:52 / poniedziałek
Sory Panowie, że w nieodpowiednim temacie ale nie wiedziałem gdzie to dać.
Swoją drogą ciekawa sprawa...

odnośnik

4-razy strzałką w prawo przy kwadraciku z lewej strony, koleś z szalikiem Lechii.
25 lipca 2011, 10:04 / poniedziałek
chyba mam jeszcze za dużego kaca bo nie widzę który ?
25 lipca 2011, 10:14 / poniedziałek
25 lipca 2011, 10:28 / poniedziałek
hehe nawet ma gębę całą
26 lipca 2011, 16:49 / wtorek
Są może tutaj jacyś kibice co jeżdżą bądź mają zamiar wybierać się na mecze do Gdańska z okolic Świnoujścia, Szczecina, Stargardu Szcz.?
26 lipca 2011, 17:40 / wtorek
Gadalem raz czy dwa z tym gosciem ze zdjecia. Jest ze Starogardu chyba i pojawial sie na Lechijce.
28 lipca 2011, 10:12 / czwartek
Ranking wyjazdowy w sezonie 2010/2011
odnośnik
8 sierpnia 2011, 19:12 / poniedziałek
Chojniczanka rozpoczęła sezon od dwóch dalekich wyjazdów: Rybnik i Głogów

odnośnik

odnośnik
25 sierpnia 2011, 21:51 / czwartek
Karta kibica w Pruszczu Gdańskim !
W piątek 26 sierpnia w Pruszczu Gdańskim w Sklepie Kibica przy ul. Wojska Polskiego 16 wszyscy chętni kibice Biało – Zielonych będą mogli złożyć wniosek o wyrobienie Karty Kibica Lechii Gdańsk.
Dla nie znających adresu - sklep KIBICA LECHII w budynku Starostwa.
odnośnik
27 sierpnia 2011, 05:03 / sobota
Kościerzyna.Info podaje :
Podczas tegorocznych wakacji Koś­cierscy Lechiści aktywnie włączyli się w pomoc domom dziecka. Kibice Lechii z Kościerzyny zorganizowali całodniowe atrakcje dla podopiecz­nych z Gdańska.
Dzieci mogły między innymi zwiedzic parowozownię w Kościerzynie, skan­sen we Wdzydzach czy podziwiac okolicę z wieży widokowej. Na koniec dla wszystkich uczestników przewidziany był posiłek. Słowa uznania dla FC Kościerzyna, który nie pierwszy raz w tym roku włączył się w akcję pomocy dzieciom z domów dziecka.
Oby tak dalej.
W poniedziałek przed meczem Lechia- ŁKS Łódź zorganizowana była zbiórki przyborów szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci oraz dzieci z rodzin zastępczych między innymi dzieci z rodziny zastępczej z Wiela. Kibice z Kościerzyny zebrali najwięcej przyborów bo dla ponad dwudziestki dzieciaków mamy cały ekwipunek.

Serdeczne podziękowania dla tak wspaniałych kibiców w imieniu swoim i dzieci.

Jan Ptach
8 września 2011, 22:06 / czwartek
Chojniczanki w Bytowie 390 osób

odnośnik
8 września 2011, 23:53 / czwartek
Konkurs na grafa dla fc:

odnośnik
12 września 2011, 01:15 / poniedziałek
Członkowie fanklubu FC Kościerzyna „Kościerscy Lechiści” zorganizowali akcję oddawania krwi w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Cenna inicjatywa miała miejsce w sobotę, a włączyło się w nią wielu fanów Lechii Gdańsk.

- Zorganizowaliśmy akcję oddawania krwi w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie, aby pokazać ludziom i rządowi, że nie jesteśmy tylko i wyłącznie chuliganami. Lechiści są czuli na krzywdę i problemy innych. W tej akcji powinno wziąć udział ok. czterdziestu członków naszego stowarzyszenia. Części z nich na pewno nie uda się oddać krwi, ze względu na stan zdrowia. - mówi jeden z kibiców.
Celem akcji było zebranie, jak największej ilości krwi, która następnie trafi do osób potrzebujących tego niezbędnego płynu.

- Zdecydowałem się wziąć udział w tej akcji, ponieważ robię to dla mojego ukochanego klubu, którym jest Lechia Gdańsk. Wydaje mi się, że jest to dobra akcja. Moja krew powędruje do kogoś, kto jej bardzo potrzebuje. - mówi kościerski lechista.

Fanklub FC Kościerzyna „Kościerscy Lechiści” planuje zorganizować w przyszłości podobne akcje. Najbliższa ma odbyć się jeszcze w tym roku.
AVE LECHIA
3 października 2011, 18:01 / poniedziałek
"W dniu 05.10.2011r. na terenie obiektu GOSiR przy ul. Wybickiego 10 w Skarszewach, klub sportowy Wietcisa, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skarszewach oraz miejscowy fanklub kibiców Lechii, organizuje festyn sportowy pod hasłem:
„Mieszkańcy regionu dla klubu WIETCISA”
Patronat organizacyjny tego wydarzenia objął Burmistrz Skarszew Pan Dariusz Skalski, a realizację wizyjną zapewnia telewizja kablowa Teletronik.
Celem organizowanego festynu jest promocja piłki nożnej pośród naszych najmłodszych dzieci i młodzieży szkolnej, a głównym punktem programu towarzyski mecz pomiędzy miejscową czwartoligową drużyną Wietcisy i pierwszym zespołem ekstraklasowej Lechii Gdańsk. Przed meczem wszyscy chętni, a przede wszystkim dzieci, będą miały możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć z oryginalną maskotką drużyny Lechii, zwiedzania autokaru klubowego i zbierania autografów piłkarzy. Przewidziane są również pamiątkowe gadżety, a w przerwie meczu konkurs rzutów karnych dla kibiców z nagrodami. Organizatorzy zapewniają także dostęp do punków gastronomicznych i stoisk z pamiątkami klubowymi drużyny Lechii, a ponadto gwarantują ochronę obiektu i opiekę medyczną. W przerwie meczu, spiker prowadzący zawody pan Marcin Gałek ogłosi niespodziankę, którą dla naszych najmłodszych przewidział zarząd klubu drużyny gości.
 14.00 - przewidywana godzina rozpoczęcia festynu;
 15.30 - planowany przyjazd drużyny Lechii Gdańsk;
 15.45 - konferencja prasowa w Urzędzie Miasta;
 16.30 - rozpoczęcie towarzyskiego meczu piłki nożnej;

Jednocześnie pragnę poinformować, że podczas festynu sportowego na terenie całego obiektu będzie obowiązywał całkowity zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu. Głównym celem festynu (o czym pisałem już wcześniej) jest promocja piłki nożnej i możliwość spotkania się dzieci oraz ich rodziców z drużyną, której na co dzień kibicują i z którą nasze miasto bardzo się utożsamia. Proszę więc zrozumieć organizatorów wydarzenia dlaczego nie ma w nim miejsca na alkohol, ta używka nie ma nic wspólnego ze sportem i dobrym wychowaniem naszych najmłodszych.
Na koniec chciałbym serdecznie zaprosić do udziału w festynie i jednocześnie prosić o kulturalny doping podczas meczu. Ponadto zachęcam wszystkich do zakupu cegiełek na rzecz klubu sportowego Wietcisa w wysokości 5 i 10 zł (będzie dodatkowa informacja o sposobie dystrybucji), z których całkowity dochód będzie przeznaczony na działalność statutową naszego klubu, będącego przecież ważną wizytówką miasta Skarszewy."
Zapraszamy Wszystkich serdecznie
Skarszewiacy Lechia Gdańsk
24 października 2011, 18:49 / poniedziałek
odnośnik

Pozdrowienia z Kartuz
27 października 2011, 13:44 / czwartek
zajebista sprawa dla dzieciaków, oby więcej takich akcji, pozdrowienia z Tczewa.
27 października 2011, 14:03 / czwartek
mały nie dał się oszukać i słyszał przekleństwa:)
Najbardziej mnie rozbawiło jak taki mały kajtek krzyczał : Precz z komuną! Kobieta która stała obok zwróciła mu chyba uwagę a on na to:
no co dziadek mówił, że dobrze:)
23 listopada 2011, 19:53 / środa
Nasze pierwsze koszulki:
odnośnik

Robione w Lechiście. Polecamy!
11 stycznia 2012, 20:38 / środa
odnośnik - trzeba pomóc, żeby się rozwinęli.
15 stycznia 2012, 20:54 / niedziela
Mam takie pytanie co do rankingu wyjadowego...czy w tych specificznych miejscowosciach takich jak np. Sosnowiec, Kielce, Głogów itp. mamy FC? czy to są osoby co mają takie dane w dowodach i ranking jest oparty na takiej zasadzie?

ps. jak zalicze wyjazd w rundzie wiosennej a jestem z okolic Świnoujścia to będzie podana moja miejscowość w rankignu?

Dzięki za odpowiedź! Tylko GDAŃSKA LECHIA BKS!
15 stycznia 2012, 22:29 / niedziela
Jeśli podasz swoją miejscowość, to będzie ona uwzględniona. Przy zapisach każdy podaje z jakiej dzielnicy/miejscowości jest.

Co do wymienionych miast, to nie masz tam FC, ale jak widać, są pojedyncze osoby.
16 stycznia 2012, 15:50 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 stycznia 2012, 21:38 / poniedziałek
Rozumiem też to brałem pod uwage dziękówa DFLG.
17 stycznia 2012, 14:06 / wtorek
odnośnik
Nowy graf FC Kartuzy.
17 stycznia 2012, 16:46 / wtorek
Sopot też maluje:

odnośnik
28 stycznia 2012, 20:59 / sobota
W dniu dzisiejszym rozegrano V Turniej Fanklubów Lechii Gdańsk. Tym razem organizacji podjęły się FC z Miłobądza i Pszczółek, przy współudziale "Lwów Północy" oraz Rady Fanklubów.

W finale zawodów rozgrywanych w Dąbrówce Tczewskiej, Kościerzyna wygrała ze Skarszewami. W meczu o trzecie miejsce Malbork pokonał Pisz.

Więcej wkrótce na stronie "Lwów Północy"
29 stycznia 2012, 00:11 / niedziela
witam wyprowadzilem sie z ukochanego miasta Gdanska na bawarie,mam pytanie czy jest jakis fan club w niemczech?
29 stycznia 2012, 17:06 / niedziela
Relacja + zdjęcia.

odnośnik
29 stycznia 2012, 17:43 / niedziela
Jako jeden z organizatorów, chcieliśmy podziękować każdej drużynie uczestniczącej w turnieju za przybycie, i za wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że w miarę możliwości sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom.

Kolejny raz możemy śmiało użyć hasła, które było głównym hasłem turnieju - LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA!
29 stycznia 2012, 18:17 / niedziela
wermut - o Bawarii nie słyszałem ale chyba w Hamburgu jest dużo zorganizowanych Lechistów. Jednak oficjalnego FC chyba nie ma.

TYLKO LECHIA!
29 stycznia 2012, 22:37 / niedziela
turniej fajny .i musze przyznac ze byo kilka mocnych ekip .. dobrze gral malbork i skarszewy ,ale to co grala kościerzyna to cos fajnego dla oka. widac ze chlopaki musieli troche potrenowac bo wyszedl im turniej . mocny sklad. oby wiecej takich turniei w takiej atmosferze ... do zobaczenia na Bialo - Zielonym Szlaku
20 lutego 2012, 13:55 / poniedziałek
Nasze nowe szaliki:

odnośnik
20 lutego 2012, 14:11 / poniedziałek
Bardzo ładny szal. Motyw jakiego brakowało. Brawo dla Chłopaków z Miłobądza.

Precz z komuną !
27 marca 2012, 13:06 / wtorek
Swieży graf, który jeszcze do niedawna cieszył oko w Tczewie:

odnośnik
14 lipca 2012, 16:50 / sobota
Już po raz szósty rozegrany zostanie w Sierakowicach Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kibiców.
Organizatorem imprezy jest Fan Club Lechii Gdańsk w Sierakowicach przy współpracy Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" oraz Rady Fanklubów.
Zawody odbędą się 21 lipca 2012r na boisku Gminnego Klubu Sportowego „Sierakowice”.
W turnieju zagrają zespoły złożone z kibiców z Gdańska, Krakowa, Kartuz, Słupska, Tczewa, Pelplina, Bytowa, Nowego, Pszczółek, Dzierzgonia, Starogardu Gdańskiego, Kościerzyny, Łęgowa oraz Sierakowic.
Impreza rozpocznie się o godz.11.30. Zespoły w pierwszej fazie rozgrywek zostaną podzielone na cztery grupy. Najlepsze osiem zespołów rozgrywek grupowych awansuje do fazy pucharowej.
Patronat medialny nad imprezą objął portal www.Lechia.net
22 lipca 2012, 08:06 / niedziela
Kto wygrał turniej ?
22 lipca 2012, 08:26 / niedziela
Turniej wygrały Pszczółki ale nie zwycięstwo lecz zabawa najważniejsza.
Przekazali Puchar Medal oraz Koszulkę na leczenie młodego kibica z LGFT :)
22 lipca 2012, 08:33 / niedziela
1 miejsce Pszczółki,2 Sierakowice,3 Starogard Gdański.
Wielkie podziękowania dla organizatorów i wszystkich którzy przyczynili się do rewelacyjnie zorganizowanego turnieju.
22 lipca 2012, 10:45 / niedziela
Brawa dla organizatorów, jak co roku klasa.
Lechia to siła, która nas zjednoczyła!
22 lipca 2012, 11:05 / niedziela
Bardzo dobra organizacja zresztą jak co roku :) Fajny gest pszczółek.
22 lipca 2012, 12:40 / niedziela
ja dopiero wstałem... mam nadzieję, że każdy wyjechał od nas zadowolony. "dogrywka" w Ferajnie mega udana... ;-)
22 lipca 2012, 14:58 / niedziela
W Cieszynie(śląskie) jest nieoficjalny FC naszej Lechii. Jest paru łysych którzy odwiedzali regularnie Traugutta29(jest także paru Lechistów z krwi i kości którzy wychowali się na gdańskich osiedlach). Jest także niezły FC WISŁY oraz paru gości co śmigają na ŚLĄSK W.. Także rośnie nam w silę południe kraju.. :)))
W sumie dość specyficzny teren, bez jakiejś dominującej siły :generalnie ludzie z Cieszyna nie identyfikują się ze Górnym Śląskiem-podkreślają swoją odrębność Śląska Cieszyńskiego..(bliżej im do górali)..
22 lipca 2012, 17:43 / niedziela
Wielkie PODZIĘKOWANIA dla Fan Clubu PSZCZÓŁKI za przekazanie zdobytego wczoraj trofeum na aukcje charytatywne z przeznaczeniem na rehabilitacje mojego synka Arturka!!! Super sprawa!!! Podziękowania podwójne, gdyż otrzymaliśmy również finansową pomoc uzyskaną z zysku przy sprzedaży okolicznościowego gadżetu. Dzięki za wsparcie leczenia Arturka, który przebywa obecnie na turnusie rehabilitacyjnym w Zabajce_2. Oczywiście gratulacje za I miejsce w turnieju ;) Lechia to siła, która nas zjednoczyła.
22 lipca 2012, 23:06 / niedziela
Zdjecia z Sierakowic: odnośnik

Podziękowania dla organizatorów! Organizacja perfekcyjna!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.247