Gdańsk: wtorek, 19 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:


FAN-CLUBY LECHII GDAŃSK

strona 7/8

23 lipca 2012, 11:17 / poniedziałek
Już stało się tradycją, że w lipcu do Sierakowie przyjeżdżają kibice z całego kraju by wspólnie pokopać piłkę. Mimo, że oficjalnie turniej miał się rozpocząć w sobotę 21 lipca , pierwsi kibice w Sierakowicach meldowali się już w piątek. Ogólnie tę malowniczą kaszubską miejscowość w miniony weekend odwiedziło ponad 300 sympatyków piłki nożnej. Organizatorem imprezy był Fan Club Lechii Gdańsk w Sierakowicach przy współpracy Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz Rady Fanklubów. W VI Turnieju Piłki Nożnej Kibiców zagrało szesnaście drużyn, które we wstępnej fazie turnieju zostały podzielone na cztery grupy. Do rozgrywek pucharowych awans uzyskały po dwa najlepsze zespołu z grupy. Tegoroczny Turniej zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Pszczółek, którzy w finale pokonali Lechistów z Sierakowic 3:0. W meczu o trzecie miejsce Starogard Gdański dopiero w rzutach karnych pokonał Pelplin 2:0. Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem imprezy został Miotku z Sierakowie, najlepszym bramkarzem Cybi ze Starogardu Gdańskiego. Miano króla strzelców turnieju wywalczył Ziółek również ze Starogardu Gdańskiego. Nagrodę specjalną, Puchar Fair Play otrzymał zespół kibiców Wisły Kraków.
Organizatorzy zawodów stanęli na wysokości zadana, zapewniając uczestnikom noclegi, ciepłe posiłki oraz napoje. Gastronomicznym hitem turnieju okazały się kaszubski chleb ze smalcem i ogóreczkiem małosolnym. Impreza przebiegała z spokojnej przyjacielskiej atmosferze. Na obiekcie trwała wspaniała zabawa do późnych godzin wieczornych. Po zmaganiach czysto sportowych organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na wspólną dyskoteką do Klubu Ferajna gdzie uczestnicy turnieju w towarzystwie urodziwych mieszkanek Sierakowic bawili się do białego rana. Najwytrwalsi z Sierakowic wyjeżdżali w niedzielne popołudnie. Można uznać kolejny turniej kibiców za bardzo udany, wszyscy wywieźli z Sierakowic na pewno miłe wspomnienia. Organizatorzy turnieju składają wielkie podziękowania sponsorom, bez których te zawody by się nie odbyły. Sponsorami turnieju byli: Jarosław Lica, Marcin Malkowaki oraz Powiat Kartuzy, Urząd Gminy Sierakowice, Ubojnia Drobiu "GOSZ", Przetwórstwo Mięsne "LIS", PHU RIBENA, Agencja Reklamowa "SZYBKI DRUK", JANUS, FUB CYGERT, Klub Sportowy Lechia Gdańsk, NIKOŚ-MAL, WBK Sierakowice. Patronat medialny portal: Lechia.net. Zapraszamy za rok.
23 lipca 2012, 11:32 / poniedziałek
To samo, co wkleił kolega Ratin, wraz z wynikami:
odnośnik
6 sierpnia 2012, 00:09 / poniedziałek
Udana przed sezonowa sobota w wykonaniu FC

W minioną sobotę (04.08.) odbyła się pierwsza edycja Plażowego Turnieju Fanklubów. Zorganizowaliśmy go wspólnie z Radą Fanklubów, przy nieocenionej pomocy Karczmy Regionalnej Koliba. To właśnie sopocka plaża przy Kolibie była miejscem integracji pomiędzy biało-zielonymi fanklubami, której towarzyszyły rozgrywki piłki plażowej. Do zmagań piłkarskich w nadmorskim kurorcie, stanęło ostatecznie 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy.

Po olbrzymiej nawałnicy, jaka przetoczyła się nad Trójmiastem w dzień poprzedzający turniej istniały spore obawy związane z aurą. Na szczęście dla zgromadzonych pogoda w dniu rozgrywek wyjątkowo dopisała, dlatego też przerwy między meczami były wykorzystywane na kąpiel w morzu lub opalanie się na plaży. W wolnej chwili każdy mógł też napić się orzeźwiających napojów, jak również zjeść kiełbaskę z grilla. Nie mogło również zabraknąć uwielbianych przez kibiców rac, które płonęły zarówno na plaży, jak i w Bałtyku. Podczas trwania meczu finałowego, zgromadzonym fanatykom Lechii objawiła się czerwona strzała, mknąca po morskich falach. Zaskoczenie było tym większe, gdy okazało się, iż na pokładzie motorówki znajduje się kilku kibiców, którzy postanowili poprowadzić doping prosto z morza, przy współudziale środków pirotechnicznych :) .

Turniej piłkarski wygrała ekipa ze Skarszew, która w finale pokonała Malborskich Lechistów, zaś w meczu o 3 miejsce Czersk okazał się lepszy od Pszczółek, które niedawno okazały się najlepsze w turnieju kibiców rozegranym w Sierakowicach.
Wraz z rozstrzygnięciami drużynowymi wybrano również zwycięzców w konkurencjach indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Krzysiek kibic Śląska Wrocław, występujący w drużynie Lechia i Śląsk. Najlepszym golkiperem został wybrany Jaca z Dzierzgonia. Dla zwycięzców czekały nagrody w postaci pucharów i szalików, a dla wszystkich uczestników zostały przygotowane okazjonalne smyczki.

Na koniec wielkie podziękowania dla zespołu ratowników za dużą pomoc podczas turnieju.

Do zobaczenia za rok!

foto:
GaleriaI:
https://picasaweb.google.com/MatiD.Foto/TurniejPla zowyFCLechiiGdanskSopot04082012r
GaleriaII: odnośnik
6 sierpnia 2012, 10:14 / poniedziałek
poprawny link do pierwszej galerii : https://picasaweb.google.com/MatiD.Foto/TurniejPla zowyFCLechiiGdanskSopot04082012r
6 sierpnia 2012, 10:16 / poniedziałek
sory ze post pod postem ale nie wiem dlaczego forum samo stawia pauze w linku
6 sierpnia 2012, 10:55 / poniedziałek
http a nie htpps
odnośnik

Pzdr
15 sierpnia 2012, 04:22 / środa
ALICJO I ROBERCIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA,ŻYCZY WAM CAŁY BIAŁO-ZIELONY STAROGARD GDAŃSKI
29 sierpnia 2012, 10:20 / środa
UNIA TCZEW REAKTYWACJA!

Od 3 lat Unia Tczew nie ma sekcji piłkarskiej, bowiem nastąpiło połączenie z rywalem zza miedzy i powstał nowy twór. Twór ten oczywiście jest bojkotowany i nikt ogarnięty tam nie chodzi. W tym roku Unia Tczew obchodzi jubileusz 90 lat, zatem my jako kibice postanowiliśmy to uczcić, zgłaszając na własną rękę zespół Unii do rozgrywek Pucharu Polski.

Udało się załatwić wszystkie sprawy formalne, począwszy od stadionu, zgłoszenia zawodników w okręgu (na boisku zagrali byli piłkarze Unii), strojów, czy na obsłudze medycznej kończąc. Jednocześnie ogarniane były sprawy typowo kibicowskie, jak przygotowanie oprawy, produkcja gadżetów, plakatowanie miasta itp.

Nas na stadionie ponad 100 osób, z czego kilkadziesiąt w młynie. Prezentujemy oprawę, na którą złożył się transparent z folii wielkości 10×2 metrów z napisem Unia Tczew i „90″ we wieńcu, co symbolizowało jubileusz klubu. Całość podświetlana stroboskopami, a efektu dodawały odpalone race oraz flagi na kijach. Na płocie zawisły 4 flagi Unii: wiking, Unia 1922 Tczew, Unia Tczew i reprezentacyjna (debiut na meczu Unii). Łącznie na trybunach blisko 300 osób. Po emocjonującej końcówce nasi zawodnicy wygrali 3:2 z Moreną Gdańsk, więc przygoda trwa nadal:)

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
__________________________________________________ _
W Szczecinie z Tczewa 26 głów.
24 października 2012, 23:18 / środa
Zastanawiam się czemu nikt nie ogarnął FC w Gdyni? Jeździ naprawdę sporo osób, to byłby chyba największy FC. Sam od kilku lat z ziomkiem bardzo regularnie...
25 października 2012, 10:04 / czwartek
To dlaczego nie ogarniesz?
27 października 2012, 21:06 / sobota
1. nie wiem czy osoby niepełnoletnie(17) mogą stworzyć Fc. 2. to nie takie proste (co nie znaczy, że niemożliwe) zrobić Fc w mieście gdzie stosunek do naszego klubu nie jest zbyt przyjazny.
27 października 2012, 21:12 / sobota
Widzisz i odpowiedziałeś sam sobie na pytanie brawo.
28 października 2012, 16:35 / niedziela
LG Gdynia

Jakoś w Kościerzynie dają sobie rade, a sam FC Kościerzyna funkcjonuje tam od kilku lat i to bardzo dobrze chociaż wszyscy wiedzą, że ten teren jest bardzo trudny ze względu na zgodę Kaszubi ze śledziami.
28 października 2012, 16:38 / niedziela
zgody to oni z nimi nie maja sa ich fc
29 października 2012, 19:15 / poniedziałek
odnośnik LGFCE W NEWARK
29 października 2012, 19:28 / poniedziałek
Fajnie że staje się tradycją :) Dodatkowy puls obecność Śląska i Bałtyku jedynego klubu i kibiców z Gdyni dla jakich mam szacunek.
21 grudnia 2012, 13:58 / piątek
Nagrodzono laureatów konkursu „Tczew i Lechia”

W piątek 21 grudnia w Urzędzie Miasta Tczew uroczyście ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pt. „Tczew i Lechia”, zorganizowanego przez kibiców Lechii Gdańsk z Tczewa (LGFT), przy współpracy z UM.

W sumie wpłynęło 28 oryginalnych i kolorowych prac. Technika ich wykonania była dowolna, od kredki, po farbki, wycinanki, figury 3D, czy kolaż. Komisja konkursowa, składająca się z 5 przedstawicieli LGFT, po długich i burzliwych naradach postanowiła wyróżnić 9 prac, z których wybrano ich zdaniem 3 najlepsze. I miejsce przypadło 9-letniej Zofii Wrzosek z SP 12, która wygrała karnet na Lechię na rundę wiosenną wraz z opiekunem, zaś dla swojej całej klasy voucher, podlegający wymianie na darmowe bilety. II miejsce zgarnęła Martyna Klóskowska z SP8, natomiast III przypadło Mateuszowi Dzięgielewskiemu z SP12. Nagrodę specjalną postanowił też przyznać Prezydent Mirosław Pobłocki, która trafiła do 10-letniej Marii Chyła.

Trójka z podium otrzymała również bilety do kina ufundowane przez Helios i kubki Unii Tczew, natomiast wszyscy wyróżnieni w specjalnie przygotowanych paczkach znaleźli vouchery na bilety na mecz Lechii Gdańsk, a także gadżety promocyjne Miasta Tczewa, LGFT i Unii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu i już teraz zapraszamy do udziału w innych przedsięwzięciach przez nas organizowanych. Osobne podziękowania dla wiceprezydenta Zenona Drewy i Prezydenta Mirosława Pobłockiego za owocną współpracę.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Zofia Wrzosek, 9 lat, SP12
II miejsce: Martyna Klóskowska, 12 lat, SP8
III miejsce: Mateusz Dzięgielewski, 9 lat, SP12
Wyróżnienie: Oliwia Boguszewska, Wiktoria Rutkowska, 11 lat, SP8
Wyróżnienie: Małgorzata Borys, Adrian Kujawski, Oskar Kujawski, Dawid Lamek, Mariola Potrykus, DD
Wyróżnienie: Maria Chyła, 10 lat, SOSW
Wyróżnienie: Julia Kmieć, 8 lat, SP5
Wyróżnienie: Kamil Kutyła, 10 lat, SP5
Wyróżnienie: Natalia Lidzińska, 9 lat, SP11
Nagroda Specjalna Prezydenta: Maria Chyła

Galeria zdjęć: odnośnik

Tekst już na naszej stronie: odnośnik
21 grudnia 2012, 14:55 / piątek
Fabio - brawo za akcję. Obejrzałem wszystkie prace i dwie szczególnie mi sie spodobały. Jak kliknąłem na autora to okazało sie ze to dzieła Marii Chyły, ma dziewczyna talent. Nie wiem czy ktos pamieta taki film rysunkowy o Jacku i Placku. Grafika rodem z tego filmu :)

TYLKO LECHIA!
21 grudnia 2012, 22:15 / piątek
U mnie to samo - dwa kliknięcia i... Marysia Chyły.
Fakt, ma dziewczynka talent. Oby go rozwijała w przyszłości.

Gratulacje dla uczestników oraz organizatorów.
21 grudnia 2012, 22:34 / piątek
no. 1

https://lh4.googleusercontent.com/-JLgffhd-DTw/UNO oTWlDMAI/AAAAAAAAF28/L6H68gGxg2o/w489-h355-n-k/20. %2BOliwia%2BBoguszewska%252C%2BWiktoria%2BRutkowsk a%2B11%2Blat%2BSP8.JPG
21 grudnia 2012, 22:36 / piątek
22 grudnia 2012, 14:52 / sobota
Ta praca mnie zabiła jak zobaczyłem :)
10 lutego 2013, 20:40 / niedziela
Dzisiaj odbył się VI Zimowy Turniej Fanklubów. Tym razem słowa uznania należą się chłopakom z Pruszcza Gdańskiego za świetne ogarnięcie imprezy. Turniej wyszedł klasa. Były to rekordowe rozgrywki, gdyż uczestniczyło aż 30 zespołów.

Zwycięzcą został Malbork, który po zaciętym finale wygrał z Kartuzami. Trzecie miejsce przypadło Starogardowi Gdańskiemu, który również w karnych pokonał Sopot. Relacja + fotki niebawem.

LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA!
11 lutego 2013, 08:26 / poniedziałek
21 lutego 2013, 10:46 / czwartek
Trochę o LGFT.
odnośnik
22 lutego 2013, 18:18 / piątek
Nie spodobał się za bardzo za Sopotem ten materiał.
2 marca 2013, 00:10 / sobota
Dzień Pamieci Żołnierzy Wyklętych - Edynburg 1 marca 2013

LGFCE -Dzis w stolicy Szkocji ,w Edynburgu ,na miarę swoich mozliwości uczcliśmy pamiec Żolnierzy Wykletych.
Wraz z zaprzyjażnionymi narodowcami udalismy sie na cmentarz, na którym są pochowani Polacy, walczacy podczas II wojny światowej w calej Wielkiej Brytanii i nie tylko.
Są tu pochowani żołnierze w roznych stopniach od generałów po szeregowych.
Posprzątalismy groby, przy kazdym grobie zapalilismy po dwa znicze - biały i czerwony, po czym złożylismy kwiaty, takze w kolorze bialym i czerwonym.
Lącznie posprzataliśmy i zapalilismy znicze przy 98 grobach.
Jutro bedziemy oczywiście obecni na uroczystościach w Londynie.

ARMIO WYKLETA,!!!! BIAŁO-ZIELONA EMIGRACJA O WAS PAMIETA

odnośnik
3 listopada 2013, 23:06 / niedziela
W Gdyni bez zmiany - arka to Menele :)
ubaw jak w cyrku

odnośnik

odnośnik
6 listopada 2013, 13:42 / środa
Bo fantazja , fantazja , fantazja jest od tego.........!
20 listopada 2013, 20:16 / środa
Trochę odbiegając od tematu :).

Każdy pewnie wie czym zajmuje się akcja "Szlachetna paczka". Także nie będę streszczał :). Dochodząc do meritum, pewna miła Pani jest zaangażowana w tę akcję w Starogardzie Gdańskim i okolicach. Jeśli ktoś miałby chęć pomóc proszę kierować się pod tego maila szlachetnastarogard@wp.pl

Z rzeczy potrzebnych to wiadomo : jedzenie, ciuchy, środki czystości, korki do grania w piłkę.

My Lechiści nie raz pomagaliśmy, i nie raz pomożemy.

Dzięki Bracia!
3 stycznia 2014, 13:17 / piątek
Wsparcie w głosowaniu nic nie kosztuje niech wygra kibol z LGFT :)

odnośnik

Przedstawiciel tczewskiego fanklubu Lechii Gdańsk. Bardzo pogodny mieszkaniec i otwarty na wiele inicjatyw. Od lat działa na rzecz dzieci. Współpracuje z tczewskim Domem Dziecka. Dzięki temu podopieczni tej placówki mają nie tylko możliwość spotykania się z piłkarzami Lechii, otrzymania od nich prezentów, ale także wyjeżdżają na mecze. Co roku wspólnie z kolegami z fanklubu organizuje wyjazd dzieci na PGE Arenę Gdańsk w ramach Mikołajek. Warto dodać, że z takich wycieczek skorzystali także uczniowie wielu tczewskich szkół. Od kilku lat uczestniczy także w akcji „Dziennika Bałtyckiego” - „Zaproś z nami Mikołaja”. Mimo, że sam ma chorego synka Arturka, chętnie dzieli się z innymi...
3 stycznia 2014, 13:30 / piątek
Podbijam bo mało czasu zostało ;)
3 stycznia 2014, 13:57 / piątek
poszlo 5 glosow, brakuje ok 400 do 1 miejsca
3 stycznia 2014, 14:43 / piątek
W ciągu 3 godzin ponad 300 się zebrało więc damy rade :) Lechia to siła która nas zjednoczyła !
3 stycznia 2014, 15:01 / piątek
Zakończenie głosowania 6-go o 12.00... obecnie ok. 300 pod kreską... co mogłem dzisiaj zrobić - zrobiłem, jutro powtórka.
3 stycznia 2014, 16:40 / piątek
Jeszcze parę głosów i LIDER. Klikać i Głosować - LECHIA musi panować!
3 stycznia 2014, 21:08 / piątek
podbijam, można płakac nad Nunesem i głosować

TYLKO LECHIA!
3 stycznia 2014, 21:47 / piątek
stan na teraz: 1300 glosów - 1sze miejsce!
więcej!
6 stycznia 2014, 16:44 / poniedziałek
Etap subregionalny wygrany! Bardzo dziękuje za wsparcie! Teraz 9 stycznia rozpocznie się etap wojewódzki. Od tego dnia, do 20 stycznia, laureaci z subregionów zmierzą się w finale.

Wyniki zostaną ogłoszone 22 stycznia do godz. 18 w internecie, a 23 stycznia w papierowym wydaniu Naszego Miasta. Myślę że nie będę zbyt upierdliwy prosząc o wsparcie mojego przyjaciela :) Głosujemy dalej!
6 stycznia 2014, 21:11 / poniedziałek
https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1 544433_656674881022113_1846336011_n.jpg

Święta należy świętować hucznie:
https://www.youtube.com/watch?v=rq4BdyMq5bU&fb_sou rce=message
6 stycznia 2014, 21:20 / poniedziałek
7 stycznia 2014, 12:27 / wtorek
Czy Wasz sklepik prowadzi sprzedaż wysyłkową?
W jakiej cenie jest czapka z literką C, pierwsza od prawej?
Chciałbym kupić dla syna, Czarka.
7 stycznia 2014, 12:47 / wtorek
Dobrze, że nie dałeś mu na imię Arka.diusz
10 stycznia 2014, 16:32 / piątek
Pomagamy dalej bratu po szalu drugi etap:
odnośnik
Głosujemy Lechia musi panować !
10 stycznia 2014, 16:40 / piątek
Obecnie 7 m-ce i dość duża strata... mamy nad czym pracować.
10 stycznia 2014, 18:11 / piątek
Ostatnio odrobiliśmy więcej więc moc jest z nami ;)
10 stycznia 2014, 21:39 / piątek
Dajemy z siebie wszystko,ale tylko 5 razy
Pozdrowionka Pajo
10 stycznia 2014, 22:25 / piątek
do 5 miejsca jest juz tylko sto pare głosów idziemy w górę. Jak wszyscy sie zepna i codziennie stukną to nikt nie ma szans :)

TYLKO LECHIA!
11 stycznia 2014, 00:45 / sobota
Trzeba się ostro zmobilizować, bo strata rośnie. 1100 głosów w plecy
11 stycznia 2014, 06:45 / sobota
15 głosów oddane !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.331