Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

SPECJAL DO POZNANIA

strona 3/6

23 kwietnia 2008, 23:46 / środa
Aggresive uciekaj na epulsa !
23 kwietnia 2008, 23:51 / środa
07.04.1984 r. . Mecz Olimpia Poznań (nic nieznaczący w Polsce klub z Golęcina - dzielnicy Poznania) -Lechia Gdańsk (1:1) !!! Hmm, rok 1984 !! Rok w którym nie było komórek, nie było internetu ,rok w którym ZOMO przypierdalało się do nas o byle co (tak młodzieży kochana: prowokacja to nie jest wymysł białych kasków), rok w którym telefon stacjonarny był w co dziesiąty mieszkaniu (szacunki optymistyczne) - ale był to również rok, w którym - jak obecnie - Lechia walczyła o awans. Popytajcie się bardziej "kumatych" niż ja, w jakiej liczbie (mimo wszystkich tych "nieudogodnień") zjawiliśmy się w stolicy Pyrlandii - liczby nie podaję, aby nie wprowadzać niektórych w kompleksy.
To tyle mojego w kwestii frekwencji wyjazdowej.
Pozdrawiam
23 kwietnia 2008, 23:52 / środa
Nie jestem chyba normalny, bo nigdy nie zrozumiem ze lepiej bylo pojechac do Łomzy autem bez żadnych emocji, jak specjalem do Poznania. Byłem kilka razy z Lechią w Poznaniu i wiem że tam na nas czekają zawsze z "utesknieniem". Jezeli takie sa wybory "nowych" to chyba świat się kończy...
Ja i moi koledzy jedziemy do poznania i radze kupowac bilety niezdecyowanym, bo moga się nie załapac.
23 kwietnia 2008, 23:53 / środa
Do postu powyżej: "specjali" i "grupówek" również nie było :)
24 kwietnia 2008, 00:29 / czwartek
do postu powyżej. Malysza i popcornu też....

Czas karnetów wyjazdowych jest coraz bliższy realizacji, dzięki Małyszom i piknikom. Narzekac będą tylko Ci, co wybierają wyjazdy, a Ci którzy jeżdżą wszędzie przyjmą tą wiadomośc z ulgą i satysfakcją.
24 kwietnia 2008, 08:34 / czwartek
Żal mnie ogarnia jak widze co sie dzieje, nie mozemy marnego 1 000 zebrac? Wstyd, hańba, tylu zawsze krzykaczy, a jak przychodzi co do czego to nędza, ale może to i lepiej? Te same gęby, zawsze wiadomo, ze nikt nie narucha przypału( wyjatkiem jednostki), bezproblemowo, ale widze, ze jak sie nie bedzie mozna urżnąć to wyjazd nie ma sensu ? Pały
24 kwietnia 2008, 09:24 / czwartek
Damy rade ja tez dopiero dzisiaj bilet kupuje bo niewiedzialem czy wogole pojade pewnie duzo osob tak samo ;) nie ma sie co martwic brawa dla Lwow za dobra robote ;] WSZYSCY DO PYRLANDI !
24 kwietnia 2008, 10:12 / czwartek
Barni!!!! Nie zrozumiałeś czegoś. My nie mamy pieniędzy, aby wykładac za puste wagony. A właśnie w tej chwili ludzie pojechali płacic za pociąg. Może się okazac, że sprzedajemy miejsca, które brakują do zapełnienia ostatniego wagonu. A na chwile obecną jest ich około 20. Jeżeli masz gotówką 5000 zł i jesteś w stanie zaryzykowac wyłożenie w ślepo tej kasy to dzwoń szybko na numetr stowarzyszenia. Do Opola na 4 wagony prawie ponad 1 jechał całkowicie pusty i zysk z Wawy poszedł na ten pociąg. My naprawde w tej chwili nie mamy pieniędzy
24 kwietnia 2008, 10:23 / czwartek
A ile bedzie wagonów ??
24 kwietnia 2008, 10:35 / czwartek
W czym Ci ta wiedza pomoże? Znowu się zaczyna kupowanie w ostatniej chwili, szkoda, ze nie chcecie być z Lechią jak już jesteśmy tego upragnionego awansu, szkoda serca i wysiłku Lwów, na koniec sezonu powinnni dysponować niezłą górką, żeby na pierwszy wyjazd sezonu wybrać się mega ekipą i zapłacić za specjal odpowiednio wcześniej, ale z wami sie nie da chyba, ale to wy będziecie załowac chwil spedzonych na internecie podczas meczu nie MY!
Pozdro!
24 kwietnia 2008, 10:40 / czwartek
Do Pasażu i się zapisywać na wyjazd pajace bo potem będziecie lamentować tak jak po Opolu "czemu mnie tam nie było jak Lechia tak pięknie grała".
24 kwietnia 2008, 10:43 / czwartek
Japan...no i nie bylo internetu (tylko internaty) i strony Lechia.gda.pl, gdzie mozna sie o wszystko wypytac dyzurujacych. Pozatym narod teraz wylenialy sie zrobil...nawet opakowania po czipsach z duzego pokoju do pojemnika stojacego w kuchni nie chce im sie wyrzucic.

Naczynia zmywaja w maszynie...

Takze, jest tylko jedno wyjscie : trza polikwidowac telefony, komorki, internety, wprowadzic Stan Wojenny i osiagniemy znowu te 5 kola w Poznaniu.
24 kwietnia 2008, 10:49 / czwartek
Zacza Ty mnie z każdym swoim pytaniem co raz bardziej wk...denerwujesz
Pierw piszesz czy możesz oddac bilet bo nie możesz jechac!!! Za chwile pytasz w jakich godzinach można kupowac bilety, a teraz chwile po moim wpisie pytasz ile wagonów jedzie. Zapłata za pociąg to nie kupno chleba. Pociąg co prawda jest wytrasowany, tylko teraz trzeba przez Małyszy siedziec pare godzin i czekac... Dlaczego???? Ano dlatego, że było zamówionych 12 wagonów na 1000 osób. A teraz trzeba od nowa wszystkoi liczyc.

Papalopudos dzięki za dobre słowa. Widac, że Ci co jeżdżą widzą trud pracy jaką robimy.

A dzień karnetów jest coraz bliższy i może zdarzy się , że w OE nawet jak będzie miał chęci i kase jeden z drugim to i tak nie pojedzie
24 kwietnia 2008, 11:15 / czwartek
witam.LP O ktorej mozna dzis odebrac bilet?
24 kwietnia 2008, 11:18 / czwartek
odnośnik
przeczytaj piąty post od dołu, potem pierwszy post od dołu i będziesz miał odpowiedź
24 kwietnia 2008, 11:26 / czwartek
mam pytanie do LP. czy chiniama i dalailama mogą liczyć na bilety?

a my swoje jebać żydów skurwysynów

no i co tam jeszcze na guberni słychać?
24 kwietnia 2008, 11:56 / czwartek
Słyszałem że ma być 111 wagonów i 3 samoloty czarterowe. W chuj ludzi jedzie też samochodami
24 kwietnia 2008, 13:38 / czwartek
Ja na szczescie zakupilem 4bilety w poniedzialek i teraz nie zadaje glupich pytan gdzie i kiedy mozna zakupic bilet, niech zaluja ci ktorych tam zabraknie-Niedowiarki zostaja.lipa ze wszystkie planowane wagony sie nie zapelnia ale i tak bedzie zajebiscie .Gratuluje lwom organizacji i cierpliwosci bo naprawde mozna sie wkurwic
24 kwietnia 2008, 13:43 / czwartek
Japan, tak dla scislosci, bo moze jestes nie zorientowany, Golęcin to niejest zadna dzielnica Poznania. W Poznaniu jest 5 dzielnic. Stare Miasto, Nowe Miasta, Grunwald, Wilda,Jezyce. Reszata to pod dzielnice itp.
24 kwietnia 2008, 14:08 / czwartek
ktoś tam chyba źle zrozumiał ,żadne wagony puste nie będą jechały ,będzie tyle ile jest zapłaconych biletów .Oprócz tego trzeba było zapłacić kare za zmianę w umowie za co walącym w chuja, spóźnialskim i kibicom sukcesu bardzo dziękujemy. Odrazu podkreślamy ze tym razem nie będzie sprzedaży biletów przed pociągiem ponieważ Warta narzuciła termin rozliczenia sie z biletów na Piątek .
24 kwietnia 2008, 14:28 / czwartek
"KlimekLG
24 kwietnia 2008, 14:08 / czwartek

(...)Odrazu podkreślamy ze tym razem nie będzie sprzedaży biletów przed pociągiem ponieważ Warta narzuciła termin rozliczenia sie z biletów na Piątek."

No i prawidlowo. Kto ma zamiar jechac ten juz ma bilet w kieszeni i nie martwi sie o pociag. Szkoda tylko tej k*rewskiej kary za zmiane umowy:/ Z zadna Legia juz nie bedziemy grac w tym sezonie i koszta sie predko nie zwroca, o ile w ogole sie zwroca.

Chcialbym wierzyc w to, ze ta sytuacja czegos nauczy "niezdecydowanych", ale... wieksze szanse daje powtorce z rozrywki.
24 kwietnia 2008, 14:34 / czwartek
jelon 111 nie pytalem o ktorej mozna kupic bilet bo to juz zrobilem wczesniej ale o ktorej moge go odebrac! mimo wszystko dzieki za odpowiedz. pozdrawiam
24 kwietnia 2008, 14:40 / czwartek
odnośnik, który otworzyłeś jest tematem:
"ODBIÓR BILETÓW DO POZNANIA!!!"
Pzdr.
24 kwietnia 2008, 14:43 / czwartek
Witam
Mam pytanie do Stowarzyszenia, mianowicie chodzi o to jak wygląda sprawa z biletami dla Śląska Wrocław. Czy trzeba kupować bilet na specjal czy tylko sam bilet na mecz. Właśnie zadzwonił do mnie kolega z Wrocka i zapowiedział się że przyjedzie w sobotę i chce z nami jechać do Poznania specjalem.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
24 kwietnia 2008, 14:48 / czwartek
od takich pytań jest tel. stowarzyszenia ,tam fachowa porada 24/7 :)
24 kwietnia 2008, 15:36 / czwartek
W sumie ciesze sie ze pojedzie nas okolo 500- 600 osob nie bedzie "przypadkowych " ludzi tylko ze Lwy czyli My wszyscy bedziemy stratni trzeba bedzie sie odkuc na innym wyjezdzie . Pozdro
24 kwietnia 2008, 16:20 / czwartek
Z jednej strony, mniej ludzi to zawsze gwarancja bardziej zwartej i konkretniejszej
ekipy, a z drugeij az zal dupe sciska jak wychodzi czarno na bialym ze do Warszawy polowa pojechala nie dla Lechii, a dla Legii...
24 kwietnia 2008, 16:37 / czwartek
witam.czy w drodze do Poznania mozna miec alkochol??? pozdrawiam
24 kwietnia 2008, 16:39 / czwartek
Nie można !
24 kwietnia 2008, 16:46 / czwartek
hool69 - Chyba tak jak na wszystkich wyjazdach, można, ale raczej w małej ilości. Pamiętaj, że na Bułgarskiej są alko-testery, więc w drodze do Poznania raczej brac taka ilosc, która sprawi, ze nie bedziecie najebani.
24 kwietnia 2008, 16:46 / czwartek
nxd-a byl jakis oficjalny wpis od LWÓW???
dzieki
24 kwietnia 2008, 16:48 / czwartek
Żółwias23- dzieki, pozdrawiam
24 kwietnia 2008, 16:49 / czwartek
jebiecie na Malyszy a nie wpadliscie na pomysl , ze Poznan to chyba najbardziej nam wrogi teren i moze pikniki boja sie tam jechac :) co by w miche nie wylapac przypadkiem :D

do zobaczenia w Poznaniu :twisted:d
24 kwietnia 2008, 17:19 / czwartek
Odsprzedam bilet do Poznania za 60 zl, ponieważ wypadło mi coś w niedzielę i nie mogę jechac. Bilet można przepisac na inna osobę dzis do godz 21 w roko.
kontakt gg: 5264568 Napisz a się dogadamy...
24 kwietnia 2008, 17:25 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 kwietnia 2008, 18:20 / czwartek
Właśnie rozpoczął się dyżur w ROKO. Zostało zaledwie kilka biletów do zapełnienia ostatniego wagonu. Pociąg już opłacony, więc nawet jak zjawi się 500 chętnych nie ma ożliwości aby to zmienic. Informuje również, że jutro nie będzie możliwości zakupu biletu!!!!!! Sprzedaż trwa już tylko dziś do wyczerpania miejsc!!!!!!
24 kwietnia 2008, 20:55 / czwartek
w poznaniu maja jakes jazdy z alkomatami czy na luzie sie wchodzi? bo kurwa wypije dwa piwa i mnie huje nie wpuszcza tak jak czesc ludzi na wyjezdzie do cwelki
24 kwietnia 2008, 21:00 / czwartek
Każdy pije na własne ryzyko

odnośnik
24 kwietnia 2008, 22:03 / czwartek
Prawde mowiac,to z ta liczba w 1984 roku,to nigdy nikt nie rozkminil,ilu nas bylo :-)
Mowili,ze nas bylo 3,4,a nawet 6 tysiecy !
Wielu nie dotarlo na stadion,niestety :(
Jechalem wtedy w drugim z kolei pociagu,a siedzialem w miejscu na gasnice !
Musialem wyjebac gasnice (oczywiscie nie dzialajaca :) ) do kibla,zeby sobie usiasc w tej szczelinie.
Czy ktos wtedy z nas marudzil?!
Kazdy z nas byl szczesliwy,ze jedzie za nasza Lechia !
Duzo razy jezdzilem w kiblu,dziesiatki razy siedzialem na korytarzu na podlodze,dziesiatki razy na ''frytkach'' i nikt mi tego nie odbierze !
Jak czytam te nie ktore wypociny,to mnie mdli !
Szkoda straconej kasy,z drugiej strony ciesze sie,ze nie bedzie ''przypadkowych'' kibicow.
Prawda jest taka,ze ten,kto kocha Lechie,ten kuma o co chodzi,a co do mody na Lechie,no coz,dopiero zacznie sie w lecie,to beda szopki.........
24 kwietnia 2008, 22:07 / czwartek
CZarny68 a ty co robisz na forum? Nie powinieneś już lecieć do Gdańska samolotem?
24 kwietnia 2008, 22:18 / czwartek
Spoko,jutro przylatuje :-)
24 kwietnia 2008, 22:22 / czwartek
Sprzedaż zakończona!!!! Jedzie nas 500 osób. Wielkie dzięki dla Lechistów nie wybierających wyjazdów, którzy jadą na mecz z Wartą. Zrobiliśmy bardzo atrakcyjną cene, tak więc ciekawy jestem co mają do powiedzenia ci co nie jadą. Ja swoje wiem, ale zaraz się dowiem, że ktoś sobie nie rzyczy wyzywania od Małyszy i sezonowców. Dzięki wam sezonowcy, cena pociągu do Katowic już niestety tak atrakcyjna nie będzie. Pozdrawiam i informuje, że godzina odjazdu pociągu będzie podana jutro. Aha i pozdrowienia dla prawie 80 osób, które jeszcze nie odebrały biletu na mecz. Ja osobiście za wami biegac nie będę
24 kwietnia 2008, 22:26 / czwartek
500? Bylo 1000 biletow! Ale 500 to nie jest zla liczba. Pozdro dla wszystkich co jada do Poznania :)
24 kwietnia 2008, 22:36 / czwartek
Sprawa jest prosta żal mi ludzi którzy odwrócili się od Lechii po porażce w Łomży ... podejrzewam że to jest główny powód tego że nie jadą. 500 osób na tak bliski wyjazd jakim jest Poznań moim zdaniem ... TO PORAŻKA
24 kwietnia 2008, 22:37 / czwartek
LP: bo szkola, praca, chora babcia, pies, kot itd :)

bliski wyjazd, do super cena i mecz w niedziele - czemu taka liczba? bo nie gramy z Legia i nie mozna jechac na nia? zal

pozdrawiam
24 kwietnia 2008, 22:44 / czwartek
to wiadome!!! Nawet już wiadome, że nie ważne w jakim mieście gramy tylko z kim. Mimo, że do Katowic dostaniemy około 1200 biletów, jestem za tym, aby jechały tam tylko osoby będące w poznaniu
24 kwietnia 2008, 22:53 / czwartek
Ja może i bym pojechał, ale czy będzie w pociągu papier toaletowy??
24 kwietnia 2008, 22:55 / czwartek
bzdura,
a niby dlaczego ? ?
tych co jezdżą zawsze i wszedzie jest kole 30 (?)
może niech oni tylko jeżdżą ? ? ?
jeśli ludzie uważają że wolą jechac do Katowic niż do Poznania to . . .dlaczego niby im tego prawa masz odmawiać ? ? ?

niektórzy przeżywają jak mrówka okres,

jedzie tylu ile chce jechać, a tu jakieś prawie lamenty, głosy zawodu czy pretensja do tych co nie jadą,
a właściwie to niby, bo co ? ?
to nie mecz z Amiką gdzie przyjdzie pełny stadion miejscowych,
przypomnam, kibice śp. Lecha naszą obecność na meczu swych rezerw kilka lat temu zlali ciepłym moczem pojawiając się na własnym stadionie w niewielu więcej niż nas
po co komu i do czego potrzebny jest ten tysiąc - wtedy poczuliby się bardziej . . mhm wieksi ? lepsi ? dowartościowani?
po to by pokazać . . . ale co własciwie ? ? ? ? że zrobiliśmy akcję chociaz codzienność jest inna ? ? ?

ludzie nie jadą bo nie mogą, nie chcą, się zagapili, pies im mordę lizał, ich strata,
a tu na okazję ich braku jeden z drugim będzie zawodził że nie będzie za fajnie bo nie będzie tysiączka
CI TAKŻE NA DRUGI RAZ NIECH ZOSTANĄ W DOMU - nie będa zawiedzeni liczbą, nie beda pisac o żalach, porazkach i tego typu kretyństwach
porażka to jest wylewanie swych zali na necie BEZ NAJMNIEJSZEGO ku temu powodu

jest dobrze tak jak jest,
jak na "atrakcyjność" meczu 500 to jest dobra liczba

me słowa z innego tu tematu z początku marca na temat tego wyjazdu: " . . . chuj nie wyjazd, pociąg, autobus z eskortą przetrzymanie na stadionie, eskorta autobus, pociąg, zero spontanu, niespodzianek, . . . . znacznie ciekawszy (wyjąwszy grę naszych kopaczy) już był mecz na Warcie ;-) niż na Lechu sprzed kilku lat . . "
odnośnik
24 kwietnia 2008, 23:02 / czwartek
L P- wczesniej napisaleś "Właśnie rozpoczął się dyżur w ROKO. Zostało zaledwie kilka biletów do zapełnienia ostatniego wagonu." teraz piszesz ze jedzie tylko 500 osob. to był jakis chwyt marketingowy? pozdrawiam
24 kwietnia 2008, 23:08 / czwartek
Nie kolego nie był. 7 wagonów to 544 miejsca. Nasze fan kluby zapowiedeziały sie w zupełnie innych liczbach niż w tych, w których zapłaciły kase. Nieistotne ilu ich jedzie. Teraz już wiesz skąd wzięło się tych miejsc kilkanaście a nie kilka!!!! Jedziemy dokładnie w 506 osób. Czepiasz się liczy 38????
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.221