Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Śląsk Wrocław-Lechia Gdańsk, 21.05.2008, godz.17.00

strona 4/7

19 maja 2008, 18:32 / poniedziałek
Będą jeszcze do nabycia w Gdańsku bilety na mecz ze Śląskiem ??
19 maja 2008, 19:32 / poniedziałek
Jutro od 10 do 18 w pasażu królewskim
19 maja 2008, 20:11 / poniedziałek
Transmisja meczu bedzie na itvp.pl ale na tvp sport chyba tez ... odnośnik na tej stronce znajdzie sie rozpiska meczów wystarczy kliknac i przekieruje na strone itvp. Pozdrawiam zapraszamy do Wrocławia :) Lechia i Ślask :)
19 maja 2008, 20:35 / poniedziałek
Pytanie moze nie na miejscu ale :D Wracamy po meczu?? musze byc w czwartek na Bozym Ciele dlatego pytam
19 maja 2008, 20:44 / poniedziałek
Aeeeaaaaooo! :)

Śląsk - Lechia zapowiada się bardzo ciekawie, nawet jeśli Kubicki da pograć rezerwowym, to będzie to max 3-4 zawodników, reszta trzonu drużyny na pewno zagra. Na pewno też nie odpuszczą, mecz przyjaźni to będzie na trybunach ale nie na boisku, pytanie tylko, czy Lechia będzie zdolna zostawić na boisku zęby, nasza gra wcale nie była w tym sezonie taka piękna, ale walką nie ustępowaliśmy nikomu a zdecydowaną większość przewyższaliśmy. To stąd wzięło się posiadanie piłki, więcej akcji ofensywnych i zwycięstwa w końcówkach spotkań.

Kilka razy Lechia pokazała charakter, myślę, że we Wrocławiu nie odpuści, osobiście typuję remis.

PS. Czy ktoś kto oglądał Lechię w niedzielę może powiedzieć, czy transmisja na iTVP była na żywo?? Bo TVP Sport ma pokazywać mecz z Wrocławia w środę.
19 maja 2008, 20:59 / poniedziałek
na itvp.pl szlo na zywo.
19 maja 2008, 21:00 / poniedziałek
A tak w ogóle to po ile chodzą bilety na WKS ???
19 maja 2008, 21:12 / poniedziałek
Do Tybeta i jego kolegow Ja wsiadam w gdyni i zabespieczam caly przedzial wiecie o kogo chodzi jak smakowalo piwo na peronie w Katowicach prosze o szybki odpis
19 maja 2008, 21:19 / poniedziałek
Dla tych którzy kupują bilety na pociąg, a nie mają ulgowych. Jest taka oferta PKP Ty i raz dwa trzy. Są to 4 osobowe pakiety na które 3 z 4 osób jadą na uldze 37 %.
Zamiast 51zł będzie 37.
19 maja 2008, 21:23 / poniedziałek
"Trener Lechii nie zamierza w dwóch ostatnich meczach sprawdzać piłkarzy, którzy wcześniej rzadziej pojawiali się na boisku. - Ze Śląskiem i ze Stalą zagramy w optymalnym składzie, bo chcemy godnie zakończyć sezon. Wystawianie zmienników nie ma zresztą większego sensu w kontekście ich przydatności do gry w I lidze. Pracuję z drużyną już kilka miesięcy, wiem na co stać poszczególnych piłkarzy - przekonuje Kubicki."

Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto

odnośnik
19 maja 2008, 21:24 / poniedziałek
o zajebista sprawa z tymi biletami :)))
19 maja 2008, 21:34 / poniedziałek
Dobra to już z biletami na PKP jest pewne 5.25 ;]... ale chodzi mi jeszcze ile sam bilet na mecz... bo zdeka nie zorganizowany jestem bo dopiero dzisiaj dostałem przepustke od starych(niestety nie pełnoletni)... I jutro ciekawi mnie czy będą jeszcze koło 14-15 bilety w pasażu i za ile... no i czy będzie potrzebny PESEL ???. Dzięki za odp ;]
19 maja 2008, 21:55 / poniedziałek
Bilet 5 zl :P

Mnie o pesel nie prosili wobec tego ciebie chyba tez nie beda :)
19 maja 2008, 22:17 / poniedziałek
Pesel, hahaha :D
Widzimy się o 5 rano :)
WSZYSCY DO WROCKA!!
19 maja 2008, 22:20 / poniedziałek
Nikt nie odp mi na moje pytanie :(
19 maja 2008, 22:28 / poniedziałek
Nikt nie będzie cię trzymał za rękę, więc jak chcesz to wracaj sobie w środę, a jak nie to możesz zostać na tydzień czy ile tam chcesz.

Co za pytania...:/
19 maja 2008, 22:36 / poniedziałek
SIema też jade o 5tej a ktoś wie jak dość do Świebodzki do Exstasy bo tam ponoć jest fajnie na meczach zgód:)
19 maja 2008, 23:04 / poniedziałek
Mam jedno wolne miejsce w aucie do Wrocławia !!! osobe chętną najlepiej z prawem jazdy proszę o kontakt gg 856806
19 maja 2008, 23:18 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 maja 2008, 23:31 / poniedziałek
Generale, skontaktuj sie z tym co najglosniej mowi na meczach.
On moze Ci pomoc, przynajmniej w jedna strone, do Wrocka
19 maja 2008, 23:34 / poniedziałek
Jutro sam sie odezwę - myslałem że w związku z chorobą w rodzinie Christoph odpuścił temat
19 maja 2008, 23:54 / poniedziałek
Marcin wpisałem się już w Twoim wątku bo nie wiedziałem czy w tym zobaczysz mój wpis. Problem był z powrotem ale chyba już rozwiązany :) Muszę być z powrotem bo Marta ma tzw. biały tydzień i będzie sypać kwiatki. jak się zobaczymy to usłyszycie jaki mam fajny dzwonek, Marta śpiewa: Lechia biało zielony kwiat, Lechia Śląska najlepszy brat, Lechia tylko Lechia hej PeKaeSs !!! (no kurna tak śpiewa)
gashead-to Ty Przyjacielu z Bristolu?
20 maja 2008, 11:25 / wtorek
Zaproszenie na mecz od Braci ze Śląska :)

odnośnik
20 maja 2008, 17:50 / wtorek
Życie jest przewrotne.
Kiedyś Śląsk został oszukany przez szmaciarke a teraz te kurwy z gdyni raczą wypisywać na forach że trzymają za nas kciuki:)
A ja szczerze się będe cieszył jak 3 pkt. zostaną we wrocławiu!!!
20 maja 2008, 18:43 / wtorek
Racja, ja nawet wolę żeby Śląsk wygrał. Przy okazji zrobimy psikusa śledziom ;]
20 maja 2008, 19:33 / wtorek
fakt, część gdynian trzyma za was kciuki.
to dość naturalne, bo robimy to w swoim interesie, a nie waszym.

a jeśli jesteś za tym, żeby przegrać, to wystawiasz sobie świadectwo. Inna sprawa, że po części kibiców z Gdańska niczego innego się nie spodziewałem. Druga część to tzw. "normalni, ale cisi".

Mam nadzieję, że wasi piłkarze inaczej rozumieją słowo honor*(trudne słowo), niż ci którzy są za "podłożeniem się" .

*Honor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne i czasami skłonnością do przesadnej reakcji na naruszenie tych zasad.(...) (źródło: Wikipedia)
20 maja 2008, 19:37 / wtorek
Przepraszam bardzo, "kibic" z wioski na północ od Gdańska, piszemy na forum Lechii o honorze?? Czy mi się tylko na oczy chwilowo rzuciło?? Koniec świata jest bliski.... ;-)
20 maja 2008, 19:38 / wtorek
HA HA HA kto jak kto ale Śledzie o honorze.....
20 maja 2008, 19:40 / wtorek
Śledz pisze o honorze...swiat staje na glowie...
20 maja 2008, 19:42 / wtorek
zal ze śledzi ŻAL
20 maja 2008, 19:50 / wtorek
Każdy kibic Lechii jest równocześnie kibicem Śląska (ś.p. Duffo) Naszym honorem jest wierność. Chłopcze ty chyba z chujem się na łby pozamieniałeś jak myślisz że tak łatwo Lechistów pod włos weźmiesz, czasami od wyniku sportowego ważniejsza jest wierność i lojalność. Lechiści pod stołem wynikiem nie handlują tylko mówią wprost lepiej przegrać żeby Ślask awansował niż wygrać. Niuanse z ewentualnym awansem szpArki to tylko dodatkowy smaczek... ale ty byś pewnie za cukierki czy browara, w zależności co tam lubisz brata zostawił....
20 maja 2008, 19:51 / wtorek
Jest jakis fikus do urwania na rynku we Wrocku ?
20 maja 2008, 19:53 / wtorek
dobrze napisane !! LECHIŚCI ZAWSZE WIERNI SWOIM !! WIARA !!
a nie braci sie nie zostawia !! Śledzie to za kase by sprzedali stadion i by grali na asfalcie pewnie !
20 maja 2008, 20:02 / wtorek
Nie ma o czym dyskutowac. 3 punkty musze zostac we Wroclawiu. Jesli nasi pilkarze tego nie zrozumieja to trzeba w 85 minucie wbiec na boisko w naszych barwach i Slask dostanie walkowera. Ot .... i oszolom wymyslil :P A na powaznie 3 PUNKTY dla SLASKA panowie gracze !!!!!!
20 maja 2008, 20:11 / wtorek
i zostaną !! Śląsk i Lechia razem do ekstraklasy!!! sledzie II zostaje...
20 maja 2008, 20:13 / wtorek
Jestem na miejscu , są wciąż bilety, Lechia i Śląsk w sercu . NIECH WYGRA LEPSZY = WE WROCKU TO =ŚLĄSK=
Tu już jest wspaniale (jak zawsze) ,choć trochę kropi , haha !!!
20 maja 2008, 20:16 / wtorek
w sobote na długiej bedzie impreza :)
20 maja 2008, 20:18 / wtorek
no udało się:)

Oszolom - po twoim wpisie - jakakolwiek wasza akcja w breslau obliczona na walkowera skończy się powtórką meczu, a nie walkowerem, ew. obustronnym walkowerem (chociaż przyznaję - obustronny z przyczyn prawnych jest wątpliwy, ale możliwy).

myślałem, że będę musiał dłużej się "poprodukować". A tu samo wyszło.

zrzuty ekranowe zrobione:)

dobranoc:)!
20 maja 2008, 20:28 / wtorek
I będziesz marszczył freda nad tymi swoimi "zrzutami ekranowymi"?? Dla ciebie lepiej by było, jak bys zrobił zrzut, ale siebie, najlepiej z wysokości odpowiedniej. Masz racje, idź już lepiej spać, bo bredzisz śledziku, bredzisz.
20 maja 2008, 20:29 / wtorek
Wpis bardzo ambitny Archie .... ale to dobranoc? Tak wczesnie spac chodzisz? Choooolera pewnie geografie masz jutro pierwsza, a zapomniales namalowac mapy Malego Kacka :)
20 maja 2008, 20:45 / wtorek
Byla chwila zartow,a teraz na powaznie. Moi drodzy sasiedzi zza miedzy. Dlaczego nie zacze wam awansu. Zaslugujecie kibicowsko ale ... spuszczenie was o jedna klase nizej za to, ze kupowaliscie mecze aby awansowac jedna klase wyzej to smiech na sali. Przeciez to zwykla konsekwencja waszego dzialania a gdzie kara? Gdzie kurwa jego mac pytam kara? Czy jesli ukradne w sklepie butelke wodki moja kara bedzie polegala na tym, ze ja oddam? Nie pojebalo sie wam w waszych zolto-niebieskich glowkach. Powinniscie zapierdalac przynajmniej od trzeciej ligi. To bylaby kara. Dlatego mocno i z calego serca po raz pierwszy w zyciu zycze Lechii jutro przegranej we Wroclawiu. Mysle i mam gleboka nadzieje , ze pilkarze zrozumieja slowo WIERNOSC I HONOR i zachowaja sie adekwatnie do sytuacji. Nie musza sie klasc na murawie ale niech oszczedzaja poprostu sily na extraklase ... do ktorej wy Arkowcy mam nadzieje, ze kiedys tam powrocicie ale napewno nie w tym sezonie. Koniec przekazu.

Z bialo-zielonymi pozdrowieniami
Antek Oszolom
20 maja 2008, 20:46 / wtorek
a może archie to Grzegorz K. i musiał szybko zanieść dowody do GW, żeby jeszcze poszło w jutrzejszym wydaniu.
20 maja 2008, 20:48 / wtorek
Śląsk przygotował na jutro dedykowaną kasę z biletami dla kibiców z Gdańska. Jak poinformował nas pracownik WKS, będzie to pierwsza kasa po prawej stronie.

Aby nabyć wejściówkę w cenie 5 zł należy okazać dowód tożsamości.
20 maja 2008, 20:54 / wtorek
Lwy Polnocy a moze byc karta rowerowa? Bo dowod zgubilem ;P
20 maja 2008, 20:56 / wtorek
nie wiem czy tak mogłem !!! ??
ale pierwszy raz w zyciu postawiłem kase nie na nasza druzyne !!

My mamy OE !!! i jutro trzymam kciuki za Braci z Wrocławia !!!!
ale w sobote to z 4-0 ze stalowka bedzie !! :)

Pozdrawiam Wrocław !!!!!
20 maja 2008, 21:04 / wtorek
czytaj ze zrozumieniem dowód tożsamości, a nie koniecznie dowód osobisty:] Więc może być prawo jazdy, paszport, legitymacja szkolna lub studencka itd:)
20 maja 2008, 21:04 / wtorek
Nie jest dobrze wrzeszczanin nie jest. Nigdy nie powinno sie stawiac na inna druzyne i zyczyc przeciwnikom zwyciestwa . Nie jest dobrze. Wysoka izba zastanowi sie jak Cie ukarac ale mysle , ze skrzynka browara w sobote zostanie przyjeta jako adekwatna kara:P Pozdrawiam:)
20 maja 2008, 21:05 / wtorek
oszołom sam napisałeś "Byla chwila zartow,a teraz na powaznie" - to się ogarnij.
Może być karta na szkolną stołówkę.

Zarząd WKS kompletnie nie kuma bazy. Szkoda chłopaków ze Stowarzyszenia Śląska, że muszą pacanom wyłuszczać abecadło relacji na linii Gdańsk-Wrocław.
Nie jest to partner do rozmowy i współpracy.
No ale co zrobić, nie ma wyjścia. Jak to kiedyś ktoś mądry opisał w encyklopedii - koń jaki jest każdy widzi.

Szacunek dla Was bracia w tym trudnym i przełomowym momencie.
Do zobaczenia na Oporowskiej.
20 maja 2008, 21:09 / wtorek
Spoko Wronowicki .... wlalem troche browarkow by sie jutro w pociagu miec po czym leczyc to i se zartuje:)
20 maja 2008, 21:18 / wtorek
TLG pozdrawiam Cię, niestety jedzie tylko młoda gwardia ;-) wiadomo ocb
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.440