Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Hubert Wołąkiewicz

strona 1/1

17 kwietnia 2008, 09:48 / czwartek
Wielu z nas (jak najbardziej słusznie) komplementuje za grę Buzałę czy Rybskiego, jednak w mojej ocenie najlepszym transferem Lechii w ostatnim czasie był właśnie zakup Wołąkiewicza. Dziwne, że Smuda go do Lecha (czyt. Amiki) nie wziął, ale to nie nasze zmartwienie :).

Myślę, że gdybyśmy grali w OE - to już byłby w kręgu zainteresowań selekcjonera.
17 kwietnia 2008, 10:24 / czwartek
Ale żeś odkrył.....
Nikt tego tematu nie podnosi, bo to jest oczywista sprawa że Hubercik jes the Best !!

Sprawa się toczy w temacie kto jest "vice"? Wszelkie dyskusje na temat formy zawodników, kto jest dobry a kto mniej zawsze w domyśle, że oczywiście zaraz za Hubertem.

Hubert wielkie dzięki !!!
17 kwietnia 2008, 10:33 / czwartek
Najlepszy środkowy obrońca jakiego w Lechii widziałem, a chodzę od czasów Boba Kaczmarka, jak dla mnie wart jest więcej niż nie jeden obrońca pierwszoligowy. Myślę, że w niedługim czasie będzie ocierał się o kadrę i to nie mówię dla jaj. Lechia będzie w I lidze to i Hubert zostanie dostrzeżony.
Zdecydowanie najlepszy zawodnik Lechii na jesieni i jeden z najlepszych na wiosnę (póki co ciężko prognozować jak będzie w następnych 9 meczach). Wielkim skandalem jest dla mnie to, że w plebiscytach bodajże DB wogóle nie ma go na liście do głosowania a jest np potykający się o swoje nogi Sobieraj ze Szparki, no ale spowodowane jest to kompletną ignoracją i nie wiedzą dziennikarzy, którzy na mecze i tak nie chodzą (w większości) to nie mają skąd wiedzieć jak kto gra. Hubert dzięki i zostań w Lechii do końca kariery.
17 kwietnia 2008, 11:39 / czwartek
Hubert bardzo perspektywiczny zawodnik, bardzo dobry obronca. Jednakze nie mozna umniejszac umiejetnosci Rybie czy Buziemu(choc przyznam ze na poczatku Buzi to byl moj "ulubieniec")...:). Niech przede wszystkim wlasnie te 3 nazwiska pozostana w Lechii jak najdluzej.
Pozdrawiam
17 kwietnia 2008, 12:34 / czwartek
Hubert w tym momencie z powodzeniem, mogl by grac w I lidze, praktycznie w kazdym klubie[moze z wylaczeniem 3 pierwszych druzyn]

Hubert mimo mlodego wieku, gra jak stary wyga

Jeden z najpewniejszych punktow druzyny

Czemu nie mowi sie tyle o Hubercie? Bo mowi sie o tych co strzelaja bramki
17 kwietnia 2008, 12:39 / czwartek
I bardzo dobrze niech się o nim mówi jak najmniej, bo go nam jeszcze pod******** do chelsea i co będzie. :) Temat też do kasacji, może właśnie jakiś "scout" go czyta. :))
17 kwietnia 2008, 12:59 / czwartek
A jak go kupia za fynfnascie milionow funtow ? Mysl ekonomicznie. temat nie do kasacji :P
A Hubert jest najlepszym transferem Lechii od ever.
17 kwietnia 2008, 18:16 / czwartek
"Czemu nie mowi sie tyle o Hubercie? Bo mowi sie o tych co strzelaja bramki"

...Po każdym meczu piszę "Hubert Profesor" ale jakoś większość patrzy tylko na grę w ofensywie :)) nie umniejszając "Buziemu" czy "Rybie" ale to Hubert w mojej ocenie jest najlepszym piłkarzem naszej drużyny... świetny odbiór, ustawienie...proponuję aby poświęcić więcej uwagi na meczu Hubertowi :)) pozdro dla rozkminiaczy tematu...
17 kwietnia 2008, 18:53 / czwartek
obronca jakiegow Lechi dawno nie było transfer trafiony w 10
17 kwietnia 2008, 19:01 / czwartek
Hubert to największy sukces Borka, w Lechii. Bez niego obrona byłaby dziurawa jak sito. Dzięki Bogu, mamy z nim podpisany dość długi kontrakt.
17 kwietnia 2008, 21:53 / czwartek
a ja wlasnie nie podniecalem sie bramami strzelanymi przez buziego i rogala tylko jak nieliczni jak widze wpatrywalem sie w PERFEKCYJNE odbiory pilki,spokuj,opanowanie....poprostu"profesorstwo" Huberta.....
jak dla mnie NIEZASTAPIONY zawodnik!!!....
i wiem ze to brzmi teraz dosc groteskowo ale ON naprawde powinien walczyc o kadre....gdyby jeszcze ktos laskawie zagladal ze sztabu kadry na 2 ligowe boiska..:-(....wiem ze kilka razy na meczu byl BOBO...ale...sam nie wiem po co...chyba przy okazji odwiedzin rodziny w 3miescie:-(....
powtarzam jeszcze raz i bede to gadal do znudzenia....HUBERT DO KADRY!!!!!!!!
17 kwietnia 2008, 22:05 / czwartek
Dobrze ze ktos poruszył ten temat faktycznie jest troche niedoceniany:)a trzyma cały blok defensywny
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020