Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kto sie nadaje na 1szą ligę?

strona 1/1

19 kwietnia 2008, 23:46 / sobota
Wydaje mi sie, że niewielu zawodników jest na poziomie pierwszej ligi. Jakie macie zdanie?
19 kwietnia 2008, 23:51 / sobota
Przestań zakładać idiotyczne tematy-to własnie mysle
20 kwietnia 2008, 00:08 / niedziela
Odpowiem Ci prosto. Nie masz nic do powiedzenia - nic nie mów... Ta rada oszczedzi Ci mnóstwo czasu
20 kwietnia 2008, 00:10 / niedziela
ja nazwałbym rzeczy po imieniu - wprost -> wypierdalaj z tego forum, tam skądżeś tu się znalazłł
20 kwietnia 2008, 00:16 / niedziela
Wyjedź sobie chłopie w góry będziesz miał szersze horyzonty albo lepiej u siebie - na północ od Sopotu zadawaj takie pytania.
20 kwietnia 2008, 00:23 / niedziela
Widzę, że zdania nie macie. Zacznę wiec pierwszy:
Rybski
Bąk

oni na pewno się nadają.
20 kwietnia 2008, 00:30 / niedziela
Po co zakładasz nowy temat jak sam sobie odpowiadasz na pytanie?W domu tez gadasz do siebie?
20 kwietnia 2008, 00:33 / niedziela
zastanawiam sie czy poza tymi świetnymi zawodnikami są inni na ich poziomie lub lepsi. Jeśli masz zdanie na ten temat, po prostu to napisz.
20 kwietnia 2008, 00:35 / niedziela
MA NUSZEWSKI nie nadaje sie na 1 lige .Jest za stary popelnia bledy pod swoja bramka
20 kwietnia 2008, 00:42 / niedziela
do: Hlynur bjorn

zdecydowanie NIE: Zidane, Beckham, Maldini- za starzy !!!
Ronaldo- zbyt kontuzjogenny
Rasiak- brak formy !!
20 kwietnia 2008, 00:52 / niedziela
do tomek:
aha - dzięki za jakże błyskotliwy wpis.
20 kwietnia 2008, 01:03 / niedziela
To może przewrotnie do tematu - kto sie nie nadaje...pierwsza kandydatura - moim zdaniem autor tematu. Rejestracja na forum dzisiaj, odrazu zakładasz ośle temat (pomijam już nawet idiotyczność tego tematu) i jeszcze pouczasz innych... należy Ci się nasze tradycyjne, staropolskie, forumowe przywitanie - wypier****. I tyle w temacie ;-)
20 kwietnia 2008, 01:07 / niedziela
Do Hlynur bjorn:

odnośnik
20 kwietnia 2008, 01:12 / niedziela
Nie znasz mnie to - nie oceniaj. To po pierwsze.
Po drugie, nie napisałem nic za co mógłbym się wstydzić.
Czy bluzgi są konieczne? Chyba że tu większość to 14 latkowie? Wtedy bym zrozumiał parę kwestii.
20 kwietnia 2008, 08:54 / niedziela
Hlynur bjorn nie bierz do siebie. Kiedyś starałem się otworzyć na forum jakąś konkretną dyskusję, to kończyło się na tym samym. Najlepsze wątki dla małolatów to fakt czy Kapsa miał szalik, czy nie; czy pomezania wygra w chojnicach i czy kurski to pedał czy nie. Pozdro dla normalnych w tym dla Ciebie.
20 kwietnia 2008, 08:57 / niedziela
A wracając do tematu to wg mnie na każdą pozycje potrzeba nowych graczy, zostawiłbym: Bąka, Kapsę, Pęczaka, Wołąkiewicza, Hirsha, Rybskiego, Buzałę to moje zdanie. Ale bez konkretnego sponsora nie będzie kasy to i nie będzie wzmocnień.
20 kwietnia 2008, 11:41 / niedziela
kuzyn: jak nie znasz nazwisk naszych piłkarzy to ich nie pisz a już tym bardziej ich nie wypowiadaj.

Zostawibym: Kapsę, Bąka, Sobańskiego, Kubińskiego i dokupiłbym jeszcze Pawełka, Juszczyka, Kahna, Lehmana, Januszewsiego i na koniec Dudka. Pierwsza liga będzie nasza!!!
20 kwietnia 2008, 11:44 / niedziela
Hlynur bjorn ja ciebie znam. Jestem twoim psychiatrą. Natychmiast odejdź od komputera. Zapomniałeś, że tylko personel może dotykać klawiatury? Jeszcze raz i założymy kaftanik.
20 kwietnia 2008, 12:23 / niedziela
Nic dodać nic ująć: PSYCHOFANS
20 kwietnia 2008, 13:11 / niedziela
Jakże wysoki poziom tego forum...Mogę się z Wami zgodzić,że temat jest co najmniej bzdurny,ale odrobina kultury dla człowieka może być zachowana.Ze składu do 1 ligi nadaje się większość zawodników,ale na średnim poziomie.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA!!!!!!
20 kwietnia 2008, 13:38 / niedziela
na średnim poziomie to jest woda w Raduni ale jak popada to kto wie...
20 kwietnia 2008, 14:51 / niedziela
Moim zdaniem na pierwszą ligę na tą chwilę nadają się następujący piłkarze:
-Bąk
-Kapsa
-Pęczak
-Wołąkiewicz(według mnie być może nawet będzie ocierał sie o kadrę)
-Midzierski(bardzo dobry mecz z Legią)
-Trałka
-Rogalski
-Wiśniewski
-Rybski
-Buzała

Poza tym warto by zatrzymać tych bardziej perspektywistycznych tj.:
-Kasperkiewicz
-Hirsz
-Tofil
-Rosiński
-Krysiński

Myślę że z tym składem i Kubickim jako trenerem stać nas spokojnie na wywalczenie miejsca w środku tabeli Orange Ekstraklasy.
20 kwietnia 2008, 15:32 / niedziela
Do Hlynura i kuzyna - jaka dyskusja?? w jakim temacie?? Bzdurny temat... po primo - narazie jeszcze nie awansowaliśmy a wy już się sracie kto sie nadaje a kto nie. Po drugie, jak już tak ogromnie chcecie nawijać w temacie transferów to taki wątek już istnieje, wystarczy troszkę poszukać. Ale jasne, najlpiej sie zalogować, odrazu założyć temat (mega bzdurny) i jeszcze walić focha, że ktoś uwage zwrócił... gdyby to forum było bardziej restrykcyjnie moderowane to już bys dostał bana... i nawet nie miałbyś okazji napisac swoich żali. Więc skoro nie rozumiesz "jebów" pod swoim adresem, to już Twój i tylko Twój gościu problem.

WIOSNA NASZA!!
20 kwietnia 2008, 17:02 / niedziela
Temat debilny jak jego załozyciel !!! Sorry kolego, z reguły staram sie nikogo nie obrażać ale złodziejstwa, kurestwa i zwykłej tępoty po prostu nie znosze !!! Po pierwsze jeszcze nie awansowalismy i droga do awansu jeszcze długa i kręta. Nie wiem czy zdajesz sobnie z tego sprawę ale piłkarze też czytają to forum. Póki co jesteśmy liderem II ligi i każdy piłkarz z obecnego składu jest najlepszy, najważniejszy i potrzebny druzynie!!! Jesli ty w srodku rundy "odpalasz" jakichś zawodników to niezły z ciebie....eh nie bede konczył bo bede musiał bluzgać.
20 kwietnia 2008, 18:06 / niedziela
Ci zawodnicy nadają się do składu papy, a nie do ekstraklasy. Rogalski i Buzała- to koszmar tego sezonu. Dwa super badziewia. Cetnar- koń który mówi. Manuszewski mija się z piłką i nie ma siły biegać. Kapsa zgubił w Opolu szalik, i w Łomży go nie powiesił. Trałka ma dobrego menagera, jego gra już do dobrych nie należy. Speichler, ładnie strzelił w Opolu, ale jest miernotą, technicznie gorszy od Rasiaka.
20 kwietnia 2008, 19:49 / niedziela
Ale się nakręcacie panowie. Kłaść się spać, jutro na 8 do szkoły.
20 kwietnia 2008, 20:12 / niedziela
Dr shpon rozumiem ze dobry technicznie zawodnik t taki kurwa co sztuczki same robi. Kurwa przestancie pierdolic juz o technice, sama technika sie gra ? 99 % co umieja takie sztuczki to nie dorasta takiemu drewnianemu aczkolwiek w miare skutecznemu na druga lige cetnarowi.... Tralka slabo gra ? to nie wiem jaki Tralka Zbigniew chyba ten co w Wenezueli gra w z klasie. Buzala koszmar ?? Bez komentarza... Zgodze sie jedynie do Manka, wiek coraz wyzszy, sprawnosc fizyczna coraz slabsza, a co do Rogala to grac bo gra nie ma po prostu konkurenta bo Kalka slabszy. Piatek tez lepiej gra na srodku.
20 kwietnia 2008, 21:02 / niedziela
BOJCIE SIE CHAMY DO PIERWSZEJ LIDZE WRACAMY !!!!!!!!!1
Bialo zielona armada juz sie zbliza.Namieszamy tam nadchodzi nasz czas.ZBLIZAJA SIE WIELKIE,HISTORYCZNE CHWILE LECHII !!!!!!!!!!!!
20 kwietnia 2008, 22:32 / niedziela
Dr Shpon: wypierdalaj
20 kwietnia 2008, 22:52 / niedziela
Wykasować ten idiotyczny temat! W tej chwili mamy skłąd walczący o ekstraklasę i każdy piłkarz jest ważny i potrzebny! Pamiętajcie, że oni tez tu zaglądają.

P.S. Wg Ciebie nasi piłkarze nadają się "do skladu papy", a ja uważam, że ty się nadajesz najwyżej do ciągniecia pał ciotom z gdynii, a nie do oceniania piłkarzy Lechii.
20 kwietnia 2008, 22:54 / niedziela
PS. było oczywiście do "Dr Ćpun"
20 kwietnia 2008, 23:13 / niedziela
Najpierw awansujmy,potem zatrzymajmy tych co będą po awansie w drużynie [o tym zadecyduje trener,zarząd i sai zawodnicy] Potem myslmy o wzmocnieniach.I tu się zaczyna problem.Bo jest za dużo czynników niezalezych od nas[jaki bedziemy miec budzet,co wogule bedzie z extraklasą w sezonie?.Pozatym panowie prawda jest ponura i paskudna.Nasza exktraklasa ,jest tak słaba że nie ma kogo brac!!!!! A na resztę nas niebędzie stac
20 kwietnia 2008, 23:27 / niedziela
OK. Do admina: proszę wykasowac ten wątek

rzeczywiscie droga Lechii do "zawodowstwa" jest długa i kreta. Patrząc na wpisujących się tu pozalsieBoże "ultrasów" wydaje sie jeszcze dłuższa

ps. jak dorośniecie dajcie znać
23 kwietnia 2008, 15:39 / środa
Lechia zaczęła grać w piłkę dopiero pod koniec meczu, kiedy na boisku pojawił się Andrzej Rybski. Popularny „Ryba” wraz ze swoim wejściem wprowadził trochę świeżości w szeregi Biało-Zielonych, a przede wszystkim pomysłu na rozgrywanie piłki. Akcje Biało-Zielonych nabrały rozmachu i w końcu siały realne zagrożenie. Zadziwiające jest, że właściwie jedyny kreatywny zawodnik w składzie gdańszczan więcej czasu niż na boisku spędza na ławce rezerwowych.
23 kwietnia 2008, 16:38 / środa
Kij z grajkami, ich można w okienku transferowym kupić.

Najważniejsze, że mamy:

- Stowarzyszenie - kilka-kilkanaście osób wypruwających z sobie flaki, aby dogodzić reszcie biało-zielonej braci
- Greengos - kilka-kilkanaście osób wypruwających z sobie flaki, aby przygotować spektakl THE GREAT GIG IN THE SKY dla reszty biało-zielonej braci
- Młyn - 1 młynarz, 2 bębniarzy, 20-30 śpiewaków znających cały repertuar, zdzierających sobie gardła, aby poprowadzić doping dla piłkarzy i reszty biało-zielonej braci
- Hools - informacje utajnione - Gwardia biało-zielonej braci
- FanCluby - ilość osób trudna do ustalenia - dla nich wielki szacunek
- Kibiców-wyjazdowiczów - 200-300 osób (w tym Stowarzyszenie, Greengos, Młyn, Hools i FC)
- 10000 ludzi odwiedzających T29 przy okazji jakiegoś meczu Lechijki (reszta biało-zielonej braci)

Nikt nam nie podskoczy w OE.

LECHIA TO JEST POTĘGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... ???
23 kwietnia 2008, 17:37 / środa
Nie kumam,co maja oznaczac te znaki zapytania? :-)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.476