Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Przejawy Wybrzeża na meczach Lechii! Stop temu!

strona 1/5

20 kwietnia 2008, 18:44 / niedziela
Ludzie opamiętajcie się! Coraz więcej przejawów Wybrzeża na meczach Lechii jest! To jest przerażające! Wczoraj w drodze powrotnej z Łomży nic tylko Wybrzeże, Wybrzeże a Wybrzeże to a Wybrzeże tamto! Aż zygać się chce! Albo kurwa jeździsz na Lechię i oddajesz jej całe serce, albo na Wybrzeże! Nie ma kurwa pół środka!

I niech tylko jakiś sfrustrowany żużlowiec mi nie wypierdala z tekstami o przyjaźni itp.

A tego co zrobił szaliki Lechii z Wybrzeżem to tylko zajebać!

PS. Nie usuwać tematu. Jest on ważny!
20 kwietnia 2008, 19:03 / niedziela
Ależ ty masz najebane... Ustal tematy o których można mówić a o których nie. Kolejny debil
20 kwietnia 2008, 19:07 / niedziela
Tez mi sie to nie podoba. Do tego paradowanie w szalikach Wybrzeza na meczach Lechii...

Ja do tej druzyny nic nie mam, ale jak ide na mecz zuzlowy to nie zakladam Swoich barw[bialo zielonych]
20 kwietnia 2008, 19:39 / niedziela
bozesztymoj, skad sie tacy ludzie biora?
moze kosa z GKSem jeszcze?
mozna na mecze przychodzic w barwach Wisly czy Slaska? czy tylko Lechia?
20 kwietnia 2008, 19:45 / niedziela
Co ma piernik do wiatraka

Tylko ze Wisla i Slask to sa zgody nasze, z ktorymi jestesmy na dobre i zle. Nie porownoj wybrzeza do nich. Sam od czasu do czasu pojde na zuzel bo lubie po prostu sobie zobaczyc, ale nie ide w barwach Lechii na mecz... Tylko cola, batonik i ogladam sobie sport.

Tylko Lechia
20 kwietnia 2008, 19:52 / niedziela
bo wYBRZEŻE, wYBRZEŻE , bo wYBRZEŻE jest od tego, aby j,,,c je na całego
20 kwietnia 2008, 19:54 / niedziela
Wybrzeza chyba
pikniku batonikowy
20 kwietnia 2008, 19:58 / niedziela
A te batoniki piknikowe to gdzie można kupić ? Bo u mnie w spożywczaku takich niemają niestety.
20 kwietnia 2008, 20:00 / niedziela
hej, heja heja,
wYBRZEŻE to klub dla geja!!!!!

prZETO dobrze prawi. Zawsze i wszędzie milicja jebana będzie, w wYBRZEŻE to milicyjny klub!!!!
20 kwietnia 2008, 20:01 / niedziela
Doktorze Szampon i po co ta spina.
20 kwietnia 2008, 20:05 / niedziela
pewnie to szampon z zyda, dlatego taki spiety
20 kwietnia 2008, 20:10 / niedziela
ULG - a gdzie mozna chodzic z szalikiem Lechii, a gdzie trzeba go zdejmowac?
bo rozumiem, ze masz taka liste miejsc gdzie chodzisz w barwach a gdzie bez?
20 kwietnia 2008, 20:12 / niedziela
Polak83, sam jesteś potomkiem żyda. Bij ode mnie grzybiarzu!

Zacznij jeszcze w szalu arki albo bałtyku chodzić na Lechię, bo powiesz że jesteś kibice m piłki. Lewy ma rację, trzeba się określić.
20 kwietnia 2008, 20:14 / niedziela
Nie o to mi chodzilo jak tobie zimno jest w kwietniu lub w czerwcu to bierz szalik na mecz Wybrzeza. Ja nie widze takiej potrzeby zeby wskakiwac do ich mlyna w naszym szaliku. Ich klub.
20 kwietnia 2008, 20:18 / niedziela
ulg sam piszesz "ich". skoro ich, to co oni robią na naszych wyjazdach? niech sami sobie jeżdżą za swoimi motorowcami.
20 kwietnia 2008, 20:23 / niedziela
Dr Shpon - ja nie Lewy, nie mam nic z tym napinaczem wspólnego. Chyba nie w tym temacie chciałeś to napisać :)

Powiem tak widać komu to odpowiada a komu nie. Jak już napisałem w pierwszym moście Albo oddajesz Lechii całe serce, albo nie przychodź!

Albo Lechia albo Wybrzeże!
20 kwietnia 2008, 20:25 / niedziela
Dr shpon mi nie chodzi o to ze jezdza czy nie, co ma Lechia do Wybrzeza wiec po co szaliki wybrzeza na Lechii ? Nie lepiej wspomoc klub i kupic szalik Lechii i przysjc w nim ?To sa moje subietywne oceny.
20 kwietnia 2008, 20:36 / niedziela
A co ze Stoczniowcem? Osobiście widuje tam wiele osób w szaliku Lechii.
20 kwietnia 2008, 20:37 / niedziela
Lechia na wybrzeże może sobie chodzić, bo Trójmiasto jest nasze. A wybrzeże nie może pokazywać swoich barw na Lechii, bo Trójmiasto jest nasze.
20 kwietnia 2008, 20:37 / niedziela
dr Shpon, mam w dupie wybrzeze ale Wisłą podobnie jak Wybrzeze do początku lat 90 była klubem gwardyjskim czyli milicyjnym, z wikipedi "6 lutego 1949 w wyniku reorganizacji struktur polskiego futbolu klub został przypisany do pionu milicyjnego ("gwardyjskiego") i podlegał wówczas Urzędowi Bezpieczeństwa Publicznego, a nazwa klubu została zmieniona na Zrzeszenie Sportowe Gwardia Kraków. Po likwidacji UB - pod koniec 1954 - klub, podobnie jak wszystkie jednostki organizacyjne MO, znalazł się w strukturach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a w 1956 roku jego nazwa została zmieniona na obowiązującą do roku 1990 – GTS Wisła Kraków."
to ci nie przeszkadza?
20 kwietnia 2008, 20:43 / niedziela
To mi przeszkadza, ale Wisła to nasza zgoda, a ja jestem za młody, żeby decydować z kim mamy mieć zgodę. Zresztom mam za mało wyjazdów na Lechię i nie znam nikogo z Wisły. Dla mnie liczy się tylko Lechia.
20 kwietnia 2008, 20:48 / niedziela
To i tak jesteś kozak że tak jedziesz na forum każdego a co do Wybrzeża to podejdz do kogoś ze starszych mam na myśli Starą Gwardię i powiedz że Wybrzeże to kurwy itp zobaczymy czy wtedy będziesz taki wojak forumowy.Pozdr
20 kwietnia 2008, 20:50 / niedziela
zamknij pizde debilu jebany kurwa co za mongoł żal pl
20 kwietnia 2008, 20:52 / niedziela
Trojmiasto jest Dr Shpona
20 kwietnia 2008, 20:52 / niedziela
Czy stara gwardia, to wybrzeże? Bo wiem że kiedyś tak się ten klub nazywał. Nie znam nikogo, kto chodził na wybrzeże, kiedy nazywali się gwardia. Spytam jutro mojego wujka, może on będzie kogoś znał.

Zresztom nie napisałem że gwardia/wybrzeże to kurwy, tylko napisałem że wybrzeże to klub dla gejów. A gej chyba nie może być kurwą?
20 kwietnia 2008, 20:53 / niedziela
to do szampona
20 kwietnia 2008, 20:54 / niedziela
hahahahaha :) co za chłop.
20 kwietnia 2008, 20:54 / niedziela
osobiście wybrzeże mam głęboko w dupie, ale jak chcą chodzić to niech chodzą, ale w barwach niech się nie pokazują (a z trąbkami to już wogóle) - są kuśwa pewne granice, może i nie wychodujemy sobie drugiego Widzewa czy coś, ale lepiej być ostrożnym, pozatym "żużlofani" nie zawsze byli dla nas tacy życzliwi, i to nie tak dawno, ale to już inasza inszość

a pozatym wkurwia mnie żużel i wkurwia mnie to jebane trąbienie po nocach - chociaż ostatnimi czasy to w miarę ustało - ale o to już mniejsza
20 kwietnia 2008, 20:55 / niedziela
twój stary to twoja stara a twoja stara pierze w rzece
20 kwietnia 2008, 20:56 / niedziela
Bez obrazy, ale spytaj wujka, czy gej moze byc kurwa, moze bedzie wiedzial.
Ja pytalem chlopakow na lawce przed blokiem (maja w sumie 11 wyjazdow, z czego dwa bez biletu) i zaden z nich nie wiedzial.
20 kwietnia 2008, 20:57 / niedziela
Bk niesamowita idzie na tym forum bezkitu :]
20 kwietnia 2008, 21:01 / niedziela
Dr Shpon: mam jedną prośbę do Ciebie: weź się już do kurwy nędzy nie udzielaj w żadnym (słownie żadnym) temacie !!!

P.S. Sorry, ale nie potrafiłem się już powstrzymać czytając debilizmy tego .... (przemilczę)
20 kwietnia 2008, 21:03 / niedziela
Przepraszam panie Japończyku, ale w Polsce jest wolność słowa, i bende sobie pisał w każdym temacie w którym zechce. A pan nie może mi niczego zabronić. Zresztą internet jest anonimowy, i nawet pan nie wie kim jestem.
20 kwietnia 2008, 21:04 / niedziela
twoja stara to czinjama
20 kwietnia 2008, 21:04 / niedziela
Ostatnio na meczu byl koles w koszulce di Caprio, podobno juz drugi raz byl w takich barwach, trzeba to skonczyc! Moim zdaniem mozna czasami w bluzie Celine Dion wejsc, ale di Caprio? On sie kochal w tej z Archiwum X, a tam gral Duchovny!!!
20 kwietnia 2008, 21:09 / niedziela
Dr Shpon - Twoja kumatość przebija wszelakie granice i widzę , że pogląd na niektóre sprawy masz naprawdę ugruntowany-powiem Ci tylko jedno , że żal mi Ciebie ;-)

"Zresztom" w dupie byłeś , gówno widziałeś tak Ci powiem.

Każda nazwa kluba pisana być powinna z wielkiej litery , no ale widzę , że coponiektórzy takowej zasady nie znają.I nie róbcie jakiś forumowych kos z dupy wziętych.I już nie chodzi o to , że barwy Lechii są widoczne na Wybrzeżu czy na odwrót , ale o szacunek - bo Gdańsk jest takim specyficznym miastem , że jesteśmy wszyscy jedną wielką kibicowską rodziną ( no może oprócz Gedani ;) ).Nie musisz lubić Wybrzeża , czy Stoczniowca , żeby od razu wyzywać te kluby od gejów czy kurew ! Trochę ogarnięcia ! Chłopaki z Wybrzeża robią naprawdę kawał dobrej roboty , ( nasi ultrasi powinni się od nich uczyć ) mają szacunek do Lechii a widzę , że niektórzy niedługo dywany z szali GKSu będą robić ! Pamiętajcie , że na nich też widnieje herb Naszego Dumnego Tysiącletniego Miasta !
20 kwietnia 2008, 21:09 / niedziela
szampon kurwa kto cie zrobił o ja pierdole słyszałem ze twój stary to ewelina
20 kwietnia 2008, 21:11 / niedziela
Dr Shpon: czy internet jest naprawdę anonimowy ? Możesz się już niedługo przekonać o prawdziwości (lub nieprawdziwości) tego stwierdzenia :) Apel mój skierowany do Ciebie spowodowany nie jest tym, że wogóle piszesz, tylko tym CO i jak piszesz. A teraz wydrukuj sobie to poprzednie zdanie, połóż się grzecznie do łóżka (wszak jutro musisz wstać do szkoły) i czytają ten tekst, zastanów się nad sobą.
20 kwietnia 2008, 21:13 / niedziela
Dr szampon uważaj bo Japan ciebie naprawde rozkmini ! Proponuje dodać Dr szampona do Gwiazd na Forum.Pozdrawiam
20 kwietnia 2008, 21:14 / niedziela
Szpon ty marny prowokatorze !!! Jeszcze tego brakowało aby taki szczyl jak ty ustalał kto w jakim szaliku może po Gdansku chodzić !!! Trochę juz zycia przezylem i wiedz śmierdzielu ze nigdy w Gansku nie dochodziło i nigdy do tego nie dojdzie zeby gdańszanin żucał sie na gdańszczanina z powodu preferencji sportowych. Synku najpierw zasusz syfy a pózniej zabieraj głos na forum !!!
20 kwietnia 2008, 21:16 / niedziela
popieram przedmowcow, ale nie pozwolmy, zeby w Gdansku pojawial sie Di Caprio na koszulkach!
20 kwietnia 2008, 21:17 / niedziela
Szpon-piszesz,że jesteś anonimowy.Więc słuchaji jak łatwo wywnioskować parę rzeczy po Twoich postach:jechałeś w autobusie Stowarzyszenia,gdzie było niecałe 40 osób.Odejmując znanych kibiców,którzy się tam znajdowali pozostało kilku "młodych" jesteś 1 z 5 tych osób,a to już nie problem ustalić Twoją tożsamość.
Więc posłuchaj dobrej rady-stonuj chłopie
20 kwietnia 2008, 21:17 / niedziela
Czytam tak sobie od wczoraj i smiac mi sie chce,bo wiem,ze nowo zalogowani,to ''starzy''forumowicze.
Jeszcze tego Japan nie skumales?
Robia sobie beke i tyle :-)
Mialem tego nie pisac,ale naprawde robi sie syf !!!
20 kwietnia 2008, 21:18 / niedziela
wagon8 dobrze prawi, nie wiesz tego ale 3/4 forum jest rozkmninione, Getafe Terror Squad nie proznuje i działa cały czas w tym kierunku, z tych sławniejszych to tylko nam Shivas pozostał ale to sie zmieni jak bedzie jechał z nami autokarem do Wrocławia pozdro!
20 kwietnia 2008, 21:18 / niedziela
Szpon- to jebany dywersant z Gdyni !!! Wiedz chuju niemyty że w Gdansku tylko kosa z Gedanią ;)
20 kwietnia 2008, 21:20 / niedziela
Trochę ortografii Panowie nie pokazujmy szamponowi że jesteśmy do niego w jakiś sposób podobni bo jeszcze zabroni nam chodzić na Lechie i co wtedy ?
20 kwietnia 2008, 21:20 / niedziela
gruuubo;)

wg mnie to czy ktoś przyłazi w szalu wybrzeża,to jego prywatna rzecz. Jak dla mnie to zapraszam nawet w szalach przekrętarki czy boca juniors, na każdego bat się sam ukręci:)

co prawda mam beke z ludzi przychodzących na mecz w szalach wybrzeża,ale nie przeszkadza mi to na tyle,żeby coś z tym robić. Masz problem, podejć do gościa w szalu wybrzeża i mu to wytłumacz. Boisz sie? to nie pierdol farmazonów na forum.

Dr Shampon... gratuluję, dzięki tobie ten temat nabiera kolorytu, ale przestań pisać, zacznij śpiewać czy coś.
20 kwietnia 2008, 21:22 / niedziela
ja pierdole byle temat i zawsze kłótnia

ludzie wyładojcie swoją agresje na treningach jakis sztuk walki a nie na tych pierdolonych klawiaturach
20 kwietnia 2008, 21:23 / niedziela
Stawiam wniosek przesunięcia kolegi Sz(am)pona do sekcji gimnastycznej.
Po pierwsze. Nie będzie samotny. Będzie w kolektywie. Po drugie. Nabierze więcej optymizmu życiowego. Jeszcze więcej. Jeszcze więcej bo przecież już ma.
Jeszcze więcej optymizmu życiowego. Jasne. Po trzecie, co jest też ważne - przestanie pisać.
20 kwietnia 2008, 21:27 / niedziela
a bajdełej, to pierdoli mnie żużel i to całe wybrzeże, no ale chuj co robic, duzo ziomkow chodzi tu i tu, no ale bez przesady, jestes na Lechii to na Lechii z tymi szalami GKS to żenuła
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239