Gdańsk: czwartek, 9 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Przejawy Wybrzeża na meczach Lechii! Stop temu!

strona 2/5

20 kwietnia 2008, 21:48 / niedziela
Papadopoulos: a ja Ciebie rozkminilem, wiec sie boj ;DDDDD

Dr Szpon szacunek za prowokacje
20 kwietnia 2008, 21:55 / niedziela
Mnie ? Jak ja jestem do nierozkminienia !
20 kwietnia 2008, 22:12 / niedziela
To może zrobimy zrzute dla Dr szampona w szalu Lechii na darmowy przejazd w obie strony autokarem na Mecz do Wrocławia (Śląsk Wrocław-Lechia Gdańsk) napisałem na jaki mecz dlatego żeby Dr szampon sie nie awanturował że chcemy go przypadkiem wywalić z Gdańska itp.Pozdrawiam
20 kwietnia 2008, 23:58 / niedziela
Interesuje mnie wpis sid.pl

Czy Ty aby nie jesteś jednym z tych, którzy dostali opierdol za Wybrzeże w autokarze....
bo jak nas wyliczyłes, że bylo nas tam 5 osób anty Wybrzeże to dlaczego potulnie milczałes???? Dlaczego potulnie została zdjęta opaska z ręki Wybrzeża????

Co do starych....Zapraszam do rozmowy, niech ktoś do mnie podejdzie i powie, że Lotos czy tam Wybrzeże już sam nie wiem to kurwy.... Przybije mu piątke...

Na żużel niech ludziska chodzą, mają prawo, ale można byc kibicem tylko jednego klubu. To,że Lotos toleruje barwy Lechii na swoim stadionie, jest dla mnie miłe, alr to nie oznacza, że ja będę tolerował ich barwy na T29. Niech chodzą, ale nie się powstrzymują od okazywania tego na Lechii. Pozdrawiam

AntyWybrzeże albo Lotos
21 kwietnia 2008, 00:52 / poniedziałek
Co do wypowiedzi " L P " Zgodzę się. A sam jestem Anty Wybrzeże ze względu na kilka incydentów zaistniałych poprzez głupotę imbecyli w wieku 15-17 lat co cwaniaków udają w grupie 16 osób gdzie nas było ze 3-4 :) pozdrawiam :)
"

ANTY wYBRZEŻE !!!
21 kwietnia 2008, 01:20 / poniedziałek
A można wiedzieć za co ich tak nie lubicie?
21 kwietnia 2008, 06:55 / poniedziałek
LP-mylisz się zdecydowanie,byłem jednym z najgłośniej krzyczączych,a na ręce nie miałem nic oprócz zegarka z herbem Naszego kochanego klubu
21 kwietnia 2008, 07:00 / poniedziałek
a w wyliczance 1z5 chodziło mi akurat o to,że w tej grupie jest Dr Shpon,a nie że tyle osób jest w autobusie antyWybrzeże
21 kwietnia 2008, 08:50 / poniedziałek
Dr Shpon
"Zresztą Internet jest anonimowy." - a byś się kurna zdziwił :)

LP - ratuj resztki szacunku, jaki ludzie do Ciebie jeszcze mają.

Co do tematu, to niech Gdańszczanie chodzą sobie gdzie chcą,
ale wyjazdy na Lechię w szaliku Wybrzeża, to taka mała wiocha.
To takie wejście na mszę,do kościoła katolickiego, żyda w jarmułce .
21 kwietnia 2008, 09:41 / poniedziałek
LP, weź ty się człowieku zajmij lepiej kwestią dopingu na wyjazdach bo zdaje sie to jest problemem, a nie szukaniem problemów tam gdzie ich nie ma ! Jebć prowokatorow !
21 kwietnia 2008, 09:44 / poniedziałek
Zgdadzam sie z Trampi.

Jak sie chodzi na mecze Lechii powinno sie nosić szalik Lechii albo barwy którejś ze zgód a jak ktoś nie ma to niech nie zabiera żadnego.
21 kwietnia 2008, 09:49 / poniedziałek
no to jeżeli ma barwy wybrzeża to szkoda mu te 20-30 zł na szal w barwach naszych zgód czy też Lechii ?! Pomyślcie chwile kilka piwek mniej i masz człowieku szal...
21 kwietnia 2008, 10:24 / poniedziałek
Trampi mój ryj i to co robie na Lechii jest na tyle znany, że napewno przez temat Wybrzeża go nie strace....
Sid to dobrze, że byłeś w tej grupce.....
Marys ja w tej chwili robię tyle w Stowarzyszeniu, że jak Ci się doping nie podoba to sam nim się zajmij, bo widze, że jesteś kolejną osobą, której coś się nie podoba, a wyżala się na necie...Ja w przeciwieństwie do Twojej osoby, zawsze mówie przy ludziach co mi leży na wątrobie, nawet jak w mniejszości jestem (Wybrzeże). Mimo wszystko pozdrawiam
21 kwietnia 2008, 10:29 / poniedziałek
Hola hola.....
Dla najmniej zorientowanych w tym temacie odsyłam do ksiązki Romana Zielinskiego "Pamietnik kibica"....... cytuje..."a w Gdańsku nie ma z nikim wojny,kibic Wybrzeza i Stoczniowca to .....taki inny Lechista".

Zawsze było tak ze na Wybrzezu barwy Lechii zawsze były i nadal są (wczoraj w Grudziądzu także) ale na LECHII to tylko biel i zieleń.Nie ma sensu za to nikogo mordowac wystarczy info,chwila rozmowy i ów gostek napewno skuma i zachowa sie jak trzeba.

A co z paroma chłopami z ekipy którzy zaczynali od kibicowania na zuzlu a teraz(od dawna) są liczącym sie słowem i szacunkiem na Lechii?Nie piszcie głupot a co do niektórych to nim napiszesz- pomysl.

Dla mnie kibica Lechii z 14 letnim stażem sam sport-ZUZEL jest zajebisty (BYŁEM W GRUDZIADZU-W ŁOMŻY TEZ WIEC NIE CZEPIAJCIE SIE).CO DO KIBICóW WYBRZEZA MAM SWOJE ZDANIE -ZACHOWAM JE DLA SIEBIE.
To ze sport jakis tam sie podoba nie oznacza ze mam kochac juz i Małysza i Kubice....... niektórzy mysla inaczej i są pożniej nazywani Małyszami i sie burzą.
No to tyle.Pozdrawiam.
21 kwietnia 2008, 11:50 / poniedziałek
Nie chce mi sie czytać tych pierdól ale mam trzy refleksje:

1) ogólnie nie jestem za tym zeby mieszac dyscypliny. Jesli ktos idzie na Lechie to nie w szaliku wybrzerza trefla czy czego kolwiek innego.

2) kontynuując myśl nie powinniśmy chodzić na inne dyscypliny z barwami Lechii .
Przypomne ze poł hali Olivii rozpierdolili panowie w szalikach Lechii.

3) Trzeci ostatni i chyba najwazniejszy - Autor tematu wiadzac zachowanie ktore go drażni niech zwroci uwage osobom ktrych to bezpośrednio dotyczy (np podczas powrotu z Łomży) a nie podnosić ten temat po raz kolejny obsrywając forum.

Pozdrawaim
21 kwietnia 2008, 12:53 / poniedziałek
Kurak ty chyba naprawdę jesteś pojebany i tata ciebie za bardzo kocha....
jakie pół hali rozjebanej ,co ty pierdolisz gamoniu??Lechia jest wszędzie i żaden ciec w kropki(czytaj ty) z trąbką tego nie zmieni i nie zabroni nam chodzić po naszym mieście gdzie chcemy!Gdańsk jest Lechii i żaden pierdzi stołek i Fan Murzynow tego nie zmieni.

wielki chuj ci w dupe pierdoło.
21 kwietnia 2008, 13:24 / poniedziałek
Wyglada na to ze szykuje sie oficjalna kosa na lini Lechia-Wybrzeze.CZYLI WOJNA???:(
21 kwietnia 2008, 13:28 / poniedziałek
oficjalna kosa internetowa, kibice nie beda mogli wchodzic na fora klubu przeciwnika ani czytac jakichkolwiek wiadomosci na temat znienawidzonego wroga. kazdy zlamanie tych zasad skutkuje 12 godzinnym opalaniem sie przy sloneczku z gg
21 kwietnia 2008, 13:30 / poniedziałek
... lub waleniem"Gruchy"przez 8 godzin przy avatarach Skype
21 kwietnia 2008, 13:48 / poniedziałek
niezle masz marzenia, chlopcze. musze cie rozczarowac
21 kwietnia 2008, 13:57 / poniedziałek
Kobieto nawet mnie nie "oczarowałaś" ,niestety nie jestem z twoich gejowskich kręgów wzajemnego zapinania.
wracając do tematu mi osobiście nie przeszkadza żaden fan gdańskiego sportu dopóki nie będzie wchodził nam w drogę i będzie szanował naszą jedyną .
21 kwietnia 2008, 13:59 / poniedziałek
Czyli w wypowiedzi niektórych osób wynika ze jak np jest sie kibicem Lechii ( ona zawsze u mnie na 1wszym miejscu!) to nie można być sympatykiem żuzla czy hokeja i cieszyc sie np z sukcesow np Stoczniowca? Wiadmo ze nie bede paradować z szalikiem Wybrzeza czy 100czni na Lechii ale czy zlego jest cos w tym ze jest sie sympatykiem i ze czlowiek cieszy sie też z sukcesow gdanskich druzyn w innych dyscyplinach sportu...???
21 kwietnia 2008, 14:02 / poniedziałek
Adam_Małysz : rzeczywistosci nie zaklamiesz, cichodajko.
21 kwietnia 2008, 14:08 / poniedziałek
Kompleks Wybrzeża ?Oto jest pytanie !
21 kwietnia 2008, 14:13 / poniedziałek
Adam z małym rozumiem ze założyłes sobi enowego nicka zeby nie błażnić juz wczesnij stworzonego takiego typu wypowiedziami.
Postaram sie przetłumaczyć dla co bardziej inteligentniejszych Twojej racji bo nie którzy mogli w Twoich prymitywnych słowach włapac meritum Twojego stanowiska w tej sprawie

Otóz Adam z małym chciał obwieścić na forum że nie przeszkadzają mu barwy ani doping drużyn z jednej dyscypliny na meczach innej dyscypliny .
A na kadre też jedziesz z biało- zielonym szalem ?? No nie wiem czy sie z tymi wyjazdami nie zagalopowałem.

Pozdrawiam
21 kwietnia 2008, 14:26 / poniedziałek
Kuro ,prosze o to jest fragment ktory kazdemu srednio ogarnietemu kibicowi Lechii powino zajsc za skore :
"...kontynuując myśl nie powinniśmy chodzić na inne dyscypliny z barwami Lechii .
Przypomnę ze pół hali Olivii rozpierdolili panowie w szalikach Lechii..."

wiec ssij murzyńskiego bena przybłędo z północy,przynajmniej zajmiesz sie dyscyplina w której nie będzie tobie przeszkadzać obecność kibiców Gdańskiej Lechii ,gdyż z pedałami i murzynami każdy kibic z Gdańska gardzi.
21 kwietnia 2008, 14:26 / poniedziałek
grucha: zauwazylem ze strasznie konfliktowy jestes, co z Toba chopie ?
21 kwietnia 2008, 14:40 / poniedziałek
On jest pewnie taki agresywny bo sie niezalapl na miejsce z tyłu autokaru do Wrocławia ....ale z przodu ma tez byc wesolo bo ma dojsc do konwrontacji gruchy z malyszem..
21 kwietnia 2008, 14:43 / poniedziałek
Na meczu Gks-u w bydgoszczy,w ogródku piwnym były śpiewy Lechia Gdańsk i co...nikt nie miał o to pretensji jakoś...Nie twierdzę że szale żużlowe na Traugutta to coś normalnego,ale ogarnijcie się ludzie.Kurwy itp sa tu nie na miejscu.Pozdr dla kumatych!!!
21 kwietnia 2008, 14:43 / poniedziałek
Adas z małym spytaj swojej starszej 8 letniej siostry w jaki sposób czytać ze zrozumieniem... Chyba ze juz nią sie twoj tata bawi. Zły dotyk boli...

Pozdr
21 kwietnia 2008, 14:46 / poniedziałek
A poza tym Adaś z małym wogole wiesz o ktorym meczu mówie ??
21 kwietnia 2008, 14:50 / poniedziałek
Wykopmy Wybrzeże ze stadionów! (piłkarskich) ... netowa kosa zniknie sama :]
21 kwietnia 2008, 15:09 / poniedziałek
Stokrot mi jest niezwykle miło, że fani Lotosu krzyczą sobie Lechia Gdańsk, z tym, że na Lechii nikt nie krzyknie Lotos czy tam GKS i wszystko w temacie. To, że oni na to pozwalają nie znaczy, że my im pozwolimy na te rzeczy. Każdy Lechista niech sobie chodzi na hokej,żużel itp, tylko niech się obnosi miłością do tego jedynego klubu - Lechii Gdańsk
21 kwietnia 2008, 15:14 / poniedziałek
Troche obok głównego wątku, zna ktoś relacje na linii Wybrzeże-ekipa gimnastyczna Gedanii?? ;-)
21 kwietnia 2008, 15:29 / poniedziałek
"fani Lotosu"

Ci z Gdyni? :D
21 kwietnia 2008, 16:38 / poniedziałek
LP, ja również nie jestem zwolennikiem mieszania (mylenia) dyscyplin (barw), jednakże bardziej tu rozchodzi mi się o szacunek do innych kibiców i było nie było Gdańszczan...
21 kwietnia 2008, 17:10 / poniedziałek
L P, przy całym szacunku dla Twojej osoby uważam po prostu, że lekko się zagalopowałeś !!! Co do samej formy, że na samej Lechii nie powinno sie nosić niezwiazanych z tematem barw, pełna zgoda lecz treść w jakiej to wyraziłes budzi po prostu mój sprzeciw !!! Tak jak napisał LECHISTA CHWM cytując Romka Zielińskiego
"..."a w Gdańsku nie ma z nikim wojny,kibic Wybrzeza i Stoczniowca to .....taki inny Lechista". Przeciez to jest fantastyczna rzecz naszej całej gdańskiej braci, a jak ktoś ma ochote sprobować mocniejszych wrażen wystarczy wsiąść w SKM-ke i pojechać do pewnej miesciny z Sopotem !!!
Ja już trochę lat przezyłem wiec ten temat traktuje bardziej w kategorii rozrywki, lecz to forum czyta kupa młodzieży, której robi sie wode z mózgu. Chciałbym uniknąc sytuacji w której młodzieniec tytułujacy sie kibicem Lechii po spożyciu trzech "Karmi" kroi innego młodzienca w barwach jakiegoś innego gdanskiego klubu tylko dlatego, że ktoś na forum napisał ze tak bedzie fajnie !
Pozdrawiam
21 kwietnia 2008, 18:57 / poniedziałek
L_P, ale przecież żużel to sport dla komunistów :-)
21 kwietnia 2008, 19:15 / poniedziałek
ajjj, dramat.

L_P, sory, ale troche mnie bawisz. Nie będe Cię oceniał, bo Ciebie nie znam i chyba jakoś nawet zbytnio nie ciągnie mnie w tym kierunku. Napisze tylko to co przeczytałem i przemyślałem. Jesteś śmieszny, lansujesz się, że jesteś ze "Stowarzyszenia Lechiści", zna Ciebie prawie każdy, nawet Krystyna z Gazowni, a na "lokalnego rywala"(według Ciebie) piszesz Lotos? albo Wybrzeze z małej litery. Twoja prze....kumatość wyszła na światło dzienne. Ciekawe czy na Lechii kibicowałeś OSP albo innym tworom, bo ja NIGDY ! Od zawsze na zawsze będe kibicem GKS Wybrzeze i BKS Lechia a nie żadnym kibicem Lotosu, GKŻ, OSP.
Dziwi mnie fakt, że mimo tego iż jesteś w "Stowarzyszeniu" nie wiesz o pomocy kibiców tych dwóch jakże Wielkich klubów. Podsumowując - z igły robisz widły.

Pozdrowienia dla prawdziwych Lechistów
Dla reszty pieśń... KIBICE NET ......

Do zobaczenia na kibicowskim szlaku w Poznaniu !

GKS & BKS !
21 kwietnia 2008, 19:18 / poniedziałek
Chodźcie sobie na ten żużel czy na hokej (ja od dawna chodzę), ale na meczach Lechii bądźmy w swoich barwach... Jakby wszyscy nagle przyszli w biało - niebieskich barwach Stoczniowca na T29 to zrobiłoby się bardzo dziwnie. Kupcie sobie dwa szaliczki, jeden na Lechię, jeden na żużel i jeszcze jeden na hokej czy na co tam sobie chcecie... Ale będąc na T29 w sercach musi być tylko Lechia (o zgodach nie wspomnę, bo to też wiadome ;)). Fajnie, że interesujecie się wieloma sportami i potraficie znaleźć czas, żeby zajrzeć i tu i tu, ale zdecydowanie nie podoba mi się taka sytuacja. Sama na Stoczni chodzę w biało - niebieskich barwach, ale nigdy bym nie założyła tego szalika na mecz Lechii, bo jest zarezerwowany on jedynie na mecze w Hali Olivia. I podobna sytuacja ma się do żużlu. Nie trzeba się tak obnosić.
Może niedługo zaczniemy chodzić w szalach klubów zagranicznych na Lechię...?
Biało - zielone to barwy niezwyciężone.
21 kwietnia 2008, 19:25 / poniedziałek
pamiętać trzeba, że są akcje gdy po meczu Lechii jeździ Wybrzeze, i na odwórt, więc naprawde spora część kibiców ma oba szaliki ! gdzie tutaj problem?
Panowie, jesteśmy z tego samego miasta, mamy takie same wyznania itp.

PS. Czyli jak pojade do poznania w koszulce Wybrzeża, szaliku Lechii to będe obcy? Najlepiej koszulke skroić w takiej sytuacji !
21 kwietnia 2008, 19:30 / poniedziałek
I właśnie tak Mali robi bardzo duża ilość znajomych twarzy, odwiedzających gdańskie obiekty sportowe i nie tylko. Kto chodzi ten wie.
No, ale widocznie trzeba trochę tu od kurew powyzywać, by forum dalej zachowało specyficzny charakter.
21 kwietnia 2008, 19:33 / poniedziałek
Co robi? Chodzi z szalami klubów zagranicznych? (Wybacz, ale nie zrozumiałam do czego dokładnie się pierwsze zdanie odnosi ;))
21 kwietnia 2008, 19:49 / poniedziałek
Śmieszny temat :)
Od lat jest współpraca tam gdzie trzeba i tyle.
21 kwietnia 2008, 20:51 / poniedziałek
a Wybrzeżowcom jak im tęskno do swoich barw to niech w pasiaku Gryfa/Wisły przyjdą i sprawa właściwie załatwiona ;)))
21 kwietnia 2008, 21:39 / poniedziałek
L P- jacy "MY" jacy "ONI",przecież znaczna cześć kibiców Lechii chodzi na Wybrzeże,Stoczniowiec i odwrotnie(słuszny cytat książki Romana Zielińskiego)mieszacie dyscypliny sportu i siejecie niepotrzebny ferment bez widocznego powodu! no chyba zeby móc się znowu po napinać trochę na necie.Zgadzam się że szalik Wybrzeża zakłada sie na żużel a szalik Lechii na Lechie,a to że lubi sobie ktoś popatrzeć na żużel czy hokej?Nie widzę problemu.a wpisy dzieci typu "Dr Shpon" którzy jeszcze nie potrafią poprawnie napisać "ZRESZTOM" czy "BENDE" szkoda komentować.Podsumowując temat do kasacji :)
21 kwietnia 2008, 21:46 / poniedziałek
Sluchajcie na Lechie przychodzi sie w szalikach Lechi lub jej Zgody a na Wybrzeze w szalikach Wybrzeza i kazdy Klub ma swoje barwy ale Gdansk jest TYLKO jeden wiec trzmajcie SZACUNEK! (bez Gedani oczywiscie) Pozdro LECHIA!
21 kwietnia 2008, 22:27 / poniedziałek
A w pasiaku Celtiku można przychodzić?Jakiś czub zakłada durny temat a reszta się podnieca.Spytajcie się Tych co robili pierwsze oprawy kto im pomagał.Ci co chodzili tez na Wybrzeże.Ale gdy Lechia jest na fali to narobiło sie kibiców ważniaków co uważają sie za najwierniejszych i najbardziej oddanych. A ja mam do nich pytanie gdzie byliście pare lat temu?
21 kwietnia 2008, 22:53 / poniedziałek
A co jesli mecz Wybrzeza i Lechii nastepuje w odstepie powiedzmy godziny?
Moze jakies depozyty trzeba zorganizowac?:))
Nie fisujcie ,kiedys bywalo ze na 12:00 jechalo sie na Ogniwo,nastepnie na 15:00 gnalo sie na Lechie ,a potem na Wybrzeze o 18:00.

Bywalo ze kluby sie dogadywaly aby nie kolidowac czasowo (Lechia,Wybrzeze) bo obydwa tracily publike...natomiast rugbisci grali z rana, bo tez chieli to ogladac:)))

Zreszta nie oszukujmy sie, przez sporo lat na Lechii przyjezdni bywali raz/dwa na runde... sporo lobuzow jechala szukac zaczepki na zuzlu,Bydgoszcz,Torun,Leszno itp.
Owszem barw Lechii na Wybrzezu zawsze bylo wiecej z tej przeczyny ,ze wiecej jest jej posiadaczy co nie znaczy ze trzeba robic problemu z odwrotnej sytuacji jesli nie przyjmuje ona formy jakiejs plagi.
Kurde co za bzdurny problem !!!

Tak jak ktos wspomnial nie ma "My"-"Oni" bo jest to poprzeplatane znajomosciami,sasiedstwem, a nawet koligacjami rodzinnymi.
Reasumujac.... dajac w ryja potencjalnie kibicowi Wybrzeza, mozesz sie spodziewac ze dostaniesz od Lechisty lub od kogos z "miasta"...i odwrotnie:))

Tylko jakis Down nieznajcy klimatu miasta moze robic z tego problem.
21 kwietnia 2008, 23:09 / poniedziałek
Właśnie miałem napisać coś podobnego do tego co napisał Maku, kurde no czytam i nie wierze, szalik Wybrzeza przeszkadza (chociaz sam uważam że na Lechi to wiocha chodzić w szaliku Wybrzeża), a koszulki Celtiku, bluzy Juventusu czy innego Manchester-u, albo Bayern-u to już NIE!???.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.302