Gdańsk: piątek, 10 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Przejawy Wybrzeża na meczach Lechii! Stop temu!

strona 5/5

12 kwietnia 2012, 14:36 / czwartek
Jeżeli gwizdy były i robiły to osoby z GDAŃSKA to jast mi za Was wstyd.
Byłem dumny, że w Naszym mieście istnieje (istniała ?) solidarność kibicowska.
(Gdynia, Kraków, Wawa)-paranoja- brat na brata.
Albo nie jesteście z Gdańska i nie czujecie klimatu tego miasta, albo kompleks niższości Wam doskwiera. Lechia - Gks 15-8 :).
pozdro
12 kwietnia 2012, 14:47 / czwartek
accuter kibic Lechii nie musi wybierać na który mecz sie wybrać.Oczywiscie kibic a nie ogladacz czy sympatyk.Sam szanuję Wybrzeze,jego sportową historie i dokonania,chodziłem na ręczna i żużel wiele razy ale nigdy nie nazwał bym sie jego kibicem.Jesli ktoś ma watpliwosci co wybierać to.....niech sie sam siebie zapyta co dla niego jest wazniejsze.Z miłościa do klubu to jest jak z miłościa do matki-jej sie nie wybiera ona po prostu jest.
12 kwietnia 2012, 14:58 / czwartek
dab chyba nie gwizdy bo jakby kibice wybrzeża gwizdali na informacje o naszej porażce to by nie było problemu. Oni bili brawo jak spikier poinformował o wyniku Lechii.
12 kwietnia 2012, 15:42 / czwartek
pewnie 1/3 ludzi na stadionie to były kurwy bez honoru zza Sopotu
12 kwietnia 2012, 17:35 / czwartek
Niektórzy z Was są ograniczeni czy mają poziom inteligencji śledzi ?? Ile razy można tłumaczyć Wam że jeżeli ktoś się w niedziele cieszył z porażki Lechii to byli to śledzie którzy niestety też odwiedzają stadion przy Zawodników. Wbijcie sobie to w końcu do swoich łbów i przestańcie się napinać przez neta.
12 kwietnia 2012, 18:15 / czwartek
trax a chuj mnie obchodzi skad byli gwizdali jako kibice Wybrzeza !
12 kwietnia 2012, 18:26 / czwartek
Chuj nie kibice Wybrzeża. A kto miał z nimi zrobić porządek? Wiele osób chodzi i na Lechie i na Wybrzeże i nigdy ni ebyło z tym problemów. tak czytam ten wątek i wydaje mi się, że czasem jakby udzielały się tu persony zza Sopotu, albo jacyś przyjezdni nie znający realiów Gdańska. Każdy kto się tu urodził i wychował wie jak wygląda sytuacja. U mnie w Oliwie zawsze było tak, że były i osoby które jeździły na Lechię, na Wybrzeże, albo i na jedno i na drugie. Nigdy nie było kwasów i żal mi dupe ściska jak widzę ludzi, którzy pieją z podniety, jak moga pojeździć po gdańskim sporcie.

Wszystkie osoby, które znam wybrały Lechię, gdyby mecze nie były w ten sam dzień większość z nich byłaby np. nastepnego dnia na Wybrzeżu w tym i ja. Wówczas na pewno osobom klaskającym na porażkę Lechii uwaga zostałaby zwrócona. A tak to nawet nie wiesz jak było, bo na GKSie cię jeden z drugim nie było, no chyba, że byliście?

Więc srał pies wszystkich którzy tworza animozje na lini gdańskich klubów sportowych, czy to z jednej czy drugiej strony.
12 kwietnia 2012, 19:35 / czwartek
Arkadiusz 1945 % poparcia !
16 kwietnia 2012, 18:23 / poniedziałek
Teraz chyba zrobiła się większa moda na Wybrzeże ( może dlatego ,że awansowali , a Lechia ma słabe wyniki ) . Lechistów w Poznaniu 400 ,a Wybrzeża w Toruniu 600 . Zobaczymy jak będzie dalej , ale jak dalej w tym kierunku pójdzie to Wybrzeże będzie bardziej popularne
16 kwietnia 2012, 18:48 / poniedziałek
a ja mam gdzies Wybrzeze..nie intersuje mnie to zupelnie piknki jak nic.Po ost. meczu widzialem jak wracaja z Wybrzeza, polowa niosla siebie wzajemnie, nawaleni jak automaty z tymi piszczalkami z malysza, dla mnei jest jeden sport i jeden klub w ktory wierze, i nic sie nie zmieni nawet w 1 czy 2 lidze!
16 kwietnia 2012, 19:44 / poniedziałek
o ile chcesz się założyć, że na następny wyjazd Wybrzeża pojedzie garstka? Stadion pojechali zwiedzić
16 kwietnia 2012, 19:47 / poniedziałek
i weź też pod uwagę odległość.. zresztą, o czym my dyskutujemy? Niech każdy patrzy na siebie jak i gdzie jeździ
16 kwietnia 2012, 19:55 / poniedziałek
Rozpisaleś sie, ze jedziesz do Poznania bo termin pasuje....
16 kwietnia 2012, 20:12 / poniedziałek
A co, mam napisać, że jadę na wyjazd bo przeciwnik atrakcyjny? Albo, że stadion zwiedzać? Ja nie z tych. Jeżdżę gdzie tylko mogę i nie łap mnie za słówka.
16 kwietnia 2012, 21:31 / poniedziałek
To ja napiszę coś od siebie apropo wyjazdów Wybrzeża bo jak widać nie wszyscy bywają na żużlu. W przeciwieństwie do meczów piłkarskich na wyjazdy klubów żużlowych jeżdżą często całe rodziny. Co w znacznym stopniu powiększa grono "wyjazdowiczów". Po za tym Grudziąc, Toruń, Bydgoszcz a kiedyś jeszcze Piła ze względu na odległość są bardzo atrakcyjnymi miejscami do wyjazdów na rodzinne wycieczki. Więc potwierdzam na piłkę jeżdżą w większości fanatycy a na żużel w większości pikiniki ale czy to źle ?

Co do pijanych po meczu, no przepraszam ale gdzie u nas ich nie ma. A to co było przed ostatnim promocyjnym meczem za 10 zł spodowowało u nas mega spęd "patologii"
Widziałem nawet przed meczem jedengo z zieloną wuwuzelą ale chyba na stadionie już go nie było.
16 kwietnia 2012, 21:32 / poniedziałek
hehe Picknik:) GrzudziąDZ* chyba :P
16 kwietnia 2012, 21:39 / poniedziałek
oj tam

ps. właśnie pojawiła się wyskakująca reklama (oczywiście zasłaniająca pół strony) jakiegoś gówna której nie można było zamknąć (pierwsza taka tu) nie można coś z tym zrobić ?
16 kwietnia 2012, 21:52 / poniedziałek
Jeśli używasz Firefoxa, to wpisz w google AdBlock+ i zainstaluj. Też mnie kiedyś tu reklamy wkurwiały, odkąd to zainstalowałem nie widziałem od daaawna żadnej
17 kwietnia 2012, 11:45 / wtorek
Picnic spoko niemowie z ena Lechie nie chodza trafieni, ale jak widze kilka zatacza sie, jeden gubi szalik Wubrzeza, innemy spada flaga na kiju na ziemie za nim tego nie widzi i depcze ją to wiesz :/ troche nie halo juz..a na pilke odkad pamietam zawsze przed pilka cos sie pilo na lepszy spiew.Zdazaja sie ze przesadza ale jednak uwqazam ze jest napewno lepiej niz na zuzlu pod tym wzgledem.
17 kwietnia 2012, 20:35 / wtorek
dreczyciel dzieki
najczęściej używam IE więc zainstalowałem Simple Adblock
i życie stało się piękniejsze
18 kwietnia 2012, 04:10 / środa
Nie dość że wychwala żużel i miłośników słoneczników to jeszcze używa IE. Człowieku skąd tyś się urwał? :)
18 kwietnia 2012, 08:55 / środa
No tak się jeszcze okaże że 99,9 % użytkowników tego forum nie używa okienek bo to niepoprawne politycznie. Ja p... to chyba nie to forum aby poruszać ten temat.
18 kwietnia 2012, 09:20 / środa
Skoro poruszyliscie temat prZEgladarek to ja,mam pytanko.ma ktos moze kod do fify? :)
18 kwietnia 2012, 10:50 / środa
Zagadaj z Thomasem ;)
18 kwietnia 2012, 11:39 / środa
Thomas nie żyje
18 kwietnia 2012, 12:27 / środa
do fify nie mam, ale mam do sapera może się nada.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035