Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

SZAL "WRZESZCZ"

strona 1/2

21 kwietnia 2008, 13:17 / poniedziałek
Wszystkich chętnych do zakupienia tego szalika zapraszam do mnie 2359803 numer gadu. Cena jak każdego innego szala to 25 złotych

odnośnik
21 kwietnia 2008, 13:19 / poniedziałek
Bardzo ładny szaliczek :)
21 kwietnia 2008, 13:29 / poniedziałek
To może wpiszesz się na listę?
21 kwietnia 2008, 16:30 / poniedziałek
a masz pozwolenie od stowarzyszenia na produkcję szala i umieszczenie herbu Lechii????
21 kwietnia 2008, 16:32 / poniedziałek
A ty masz pozwolenie od Admina forum by sie na nim wypowiadać ?
21 kwietnia 2008, 16:33 / poniedziałek
a masz pozwolenie na używanie takiego beznadziejnego nicka?
21 kwietnia 2008, 17:26 / poniedziałek
Przez ponad 60 lat nikt nie zadbał o ochronę tego co jest najcenniejsze dla tysięcy fanów Lechii, co jest cenne dla Gdańska (wpisane do Katalogu Marek Gdańskich). Przedstawiciele OSP Lechia Gdańsk dokonali tego pod koniec ubiegłego roku.

Herb, czyli słynna biało-zielona chorągiew oraz nazwa "Lechia Gdańsk" - niepowtarzalny, jedyny i bezcenny symbol klubu na wieki związał się z drużyną z ulicy z Traugutta
odnośnik
22 kwietnia 2008, 13:38 / wtorek
Szal już zrobiony jest??

Bo gdyby nie, to hasło na szalu w przypadku Wrzeszcza bardziej odpowiednie to: " (...) te kamiennice, te ulice".
22 kwietnia 2008, 16:24 / wtorek
kit - A jak ktoś mieszka w Dolnym? :)
22 kwietnia 2008, 20:04 / wtorek
chyba jednak powinno być "kamienice". zdecydowanie więcej niż bloków :)
oprócz tego szalik elegancki,
pozdrawiam
tylko Lechia Gdańsk!
22 kwietnia 2008, 20:45 / wtorek
to ja chyba powinienem miec taki szal :) !!!
jak beda to chetnie kupie !!
23 kwietnia 2008, 19:15 / środa
Szaliki będą w momencie kiedy wszyscy wpłaca pieniądze, wtedy wysyłam pieniądze i sprawa załatwiona.

Odpowiedź czy mam pozwolenie, oczywiście, że mam pozwolenie
23 kwietnia 2008, 20:25 / środa
pokaż!
23 kwietnia 2008, 21:38 / środa
a na co idzie zysk ze sprzedazy?
23 kwietnia 2008, 21:53 / środa
SonekLG, a czy ty przypadkiem to nie jesteś ten, co organizuje w Gdańsku fanclub cwelki? Bo mi się coś o uszu obiło, że masz ciągoty do Wa-wy.

Pewnie zysk z szali przeznaczysz na wyjazd do Wa-wy.
23 kwietnia 2008, 21:56 / środa
Nie tylko Tobie LG45 się to obiło!

Sonek lepiej wypowiedz się na ten temat!

Czy lubisz golić pizdy przed meczem? Hę?
23 kwietnia 2008, 22:14 / środa
No a mi sie obiło o uszy że LG45 i Jude String chodzą na Arke , a tak poważnie to nie jest temat na to że ktoś zakłada jakieś FC czy coś :)...
23 kwietnia 2008, 22:23 / środa
nxd, to jest temat o szalach Wrzeszcza. Zrobił go sobie ktoś, kto oficjalnie mówi że zakłada w Gdańsku fanclub cweli.
Uważasz, że to w porządku, żeby taka wesz handlowała naszymi barwami?

Niech sobie zrobi szaliki z cwelką, złamas jeden.
23 kwietnia 2008, 22:25 / środa
Jak to faktycznie prawda to już patologią zajeżdza.
23 kwietnia 2008, 23:27 / środa
Nie tylko wam sie tak obiło o uszy ale to jednak sam mogę potwierdzić że mi sie też to obiło :) a pewnie zbiera na wyjazd do Warszawy ;) No w końcu pociągi do Warszawy też kosztują :)pozdrawiam :)
23 kwietnia 2008, 23:35 / środa
sonek, ładnie to tak? Mało wałków zrobiłeś w greengosach? Legia tobie już przeszła, czy naprawdę zbierasz na wyjazd do Wa-wy? Chuj w dupe takim skoczkom jak ty. Mam nadzieję, że żaden kibic Lechii nie kupi szala od takiej szmaty jak ty.
23 kwietnia 2008, 23:43 / środa
Kontratak co takiego zrobił ten sonek że takie zjeby dostaje ? Możesz wyjaśnić bo dużo ludzi przez wasze wpisy nie kupi szalika itp. Pozdrawiam
24 kwietnia 2008, 07:03 / czwartek
Spytaj Legionistę Sonka. Jak ma jaja, sam tobie opowie. Teraz też szale zrobił sam, nie pytając nikogo o zgodę.
24 kwietnia 2008, 07:36 / czwartek
Ładnie to tak ? ohohoho
24 kwietnia 2008, 09:53 / czwartek
a ja myslalem ze poza OSP tylko Stowarzyszenie ma prawo wydawac lechijne gadzety - wtedy wiadomo na co idzie zysk z ich sprzedazy...
24 kwietnia 2008, 09:58 / czwartek
Zysk idzie pewnie na flagę legii z napisem FC Gdańsk..
A jak się szalik podoba ludziom to niech zrobi identyczny Stowarzyszenie i chuj w sonka:)

ps. Legia kurwa
24 kwietnia 2008, 13:07 / czwartek
kontratak jesteś jakieś jebnięty? Kto Ci takich bajeczek naopowiadał, że jestem z Legii? Weź idź sobie do greengosów i zapytaj o Zywca albo Kodziena powiedzą Ci za kim jestem, bo nie chce mi się gadać z takimi farmazoniarzami jak Ty.

Zysk ze sprzedaży szali idzie na oprawy dla Greengosów!
Ładnie niektórzy macie nawalone w główkach, Legia? hehehehe dobre sobie!
24 kwietnia 2008, 13:55 / czwartek
z tego co wiem to Greengosow juz formalnie nie ma :)
24 kwietnia 2008, 19:32 / czwartek
szal ok !!!! pomysł tez !!!!
ja tam sie nie znam na dziwnych układach i układzikach
ale lepiej jak kasa by szła na klub !!!
niech klub lub stowarzyszenie !! porobi takie szale róznych dzielnic !!!!
i sprzedaje na stadionie czy w sklepiku klubowym a sprzedaz bedzie na pewno !!!

NA ZEWSZE Z LECHIĄ GDAŃSK !!!!!
24 kwietnia 2008, 20:07 / czwartek
SonekLG- grupy Greengos właśnie przez takich przewalaczy jak ty już nie ma, więc nie odsyłaj nikogo z forum do osób, które dalej działają dla dobra Lechii.

Po drugie, wyraźnie masz napisane zarówno na stronie Lechii, jak i na forum, że tylko Lechia i Stowarzyszenie Lwy Północy ma prawo do logo. Skoro chcesz przekazać zysk na Stowarzyszenie (grupa Greengos- a raczej już nowa grupa Ultras Lechia, jest integralną częścią Lwów Północy), nikt w Stowarzyszeniu o tym nie wie?
25 kwietnia 2008, 19:15 / piątek
Rozmawiałem ze znajomym - Żywiec, który był w greengosach każdy o tym wie, powiedział mi, że sotwarzyszenie nie ma nic przeciwko zrobieniu szali dzielnicy Wrzeszcza, dlatego dalej w to brnąłem. Oczywiste, że pieniędzy nie zostawie we własnej kieszeni, jak pisałem pójdzie dla klubu, na oprawy lub tak zwane specjale na wyjazdy, lub inne cele. Tyle z mojej strony.

Wątek Legii jest dla mnie niczym, bo nigdy nie byłem nie jestem i nie będę jakimś fanem Legii, może to wiele osób potwierdzić i domniemania czy jestem czy nie są dla mnie zakończone. Swoje wyjazdy na Lechie Wisłę czy Śląsk mam i dalej dbam o to aby jak najwięcej jeszcze zaliczyć więc o co chodzi.

Jeżeli komuś nie pasuje to nie wydam tych szali jeżeli oczywiście naprawdę nie ma pozwolenie od Lwów Północy i już, nie ma problemu, nie jestem jakimś nie wiadomo kim, żeby stawiać się, ale nikt nie będzie mnie obrażał od frajerów itd. bo nie jestem przeżutem czy kim tam kolwiek.

Jestem dumny z bycia Lechistą i tyle.
25 kwietnia 2008, 20:12 / piątek
SonekLG- o tym, że robisz to dla Stowarzyszenia dowiedziałem się z forum, co moim zdaniem świadczy o tym, że sobie podcierasz gębę Lwami Północy.

Po drugie, było wyraźnie napisane, że info o wszystkich akcjach, których zysk przeznaczony jest na Stowarzyszenie (specjale, oprawy, zgody itp), na forum wpisuje nick Lwy Północy.
25 kwietnia 2008, 20:28 / piątek
Nie podcieram sobie nikim gębę, człowieku nie miałem nawet takiego zamiaru, a o takich info, że wypisują to tylko Lwy Północy czy, że jest do tego specjalne forum nie wiedziałem, bo niedawno się dopiero zalogowałem na www.lechia.gda.pl więc nie wiem o co chodzi.

Temat zakończony chyba jest, nie robię żadnych szali, żeby nie mieć problemów, bo nie chcę żadnego zysku z barw, i nigdy nie chciałem.
25 kwietnia 2008, 20:31 / piątek
to powiedz kolego z kim z nas rozmawiałes na temat tego szalika?
25 kwietnia 2008, 21:10 / piątek
bzdura!!!jak ktos chce to moze sobie nawet zrobic szal Lechia CHicago.i nic nikomu do tego.
25 kwietnia 2008, 21:20 / piątek
Logo i herb Lechii zostaly zastrzezone... wiec Twoj post jest bzdura
25 kwietnia 2008, 21:23 / piątek
szparag01- jak chce, to może sobie zrobić arka kurwy nawet. Tylko niech nie pisze na forum, że zysk przekazuje na oprawy, bo to jest kit. Niech napisze, że chce sobie zarobić i nikt nie będzie miał do niego pretensji.
25 kwietnia 2008, 22:35 / piątek
Napisałem już, że z nikim oprócz Żywca nie rozmawiałem, dostałem od Niego info, że rzekomo z Wami rozmawiał, nie wiem dokładnie z kim, tyle poprostu wiedziałem, dlatego chciałem wydać szale.

Jeżeli jest jakaś szansa na to, oczywiście za Waszym pozwoleniem to byłym wdzięczny, a zysk idzie do Was i nie interesuje mnie na co to przeznaczycie, nie chce już pisać nic o jakiś bzdurach czy chciałęm zarobić czy nie, bo nie chciałem, pozdrawiam.

ŚWL
25 kwietnia 2008, 22:43 / piątek
Dobrze kolego pogadamy z Żywcem jak było. Ale nie chciałbym byc w Twojej skórze jeżeli łżesz
25 kwietnia 2008, 23:32 / piątek
powialo chlodem ;-)
26 kwietnia 2008, 09:37 / sobota
Ja chętnie zakupię taki szalik!!!
26 kwietnia 2008, 11:58 / sobota
Pomysł bardzo dobry sam mogę zapłacić za 4 .Dogadajcie się tylko w sprawie zysku dla L.P. i Wrzeszcz w końcu będzie miał swoje szale!!!
26 kwietnia 2008, 16:15 / sobota
Nie ma problemu, jak coś mam nawet rozmowę z Zywcem jakby ktoś chciał. Proste
26 kwietnia 2008, 16:50 / sobota
Soneczku a dla strych przyjaciół po ile ten szalik? :*
26 kwietnia 2008, 17:19 / sobota
Człowieku nie wiem o co Ci chodzi ... a tego buziaka sobie wsadź
26 kwietnia 2008, 20:48 / sobota
do Zeto.w tej kwesti calkowita zgoda.
27 kwietnia 2008, 00:37 / niedziela
Tomix znasz mnie dobrze, może Ty wytłumaczysz wszystkim tutaj wypowiadającym się o co chodzi, bo Ja tego osobiście nie rozumiem, to jest dla mnie jakaś dziwna paranoja.

Czekam na odpis ze stowarzyszenia w związku z rozmową z Żywcem.
27 kwietnia 2008, 03:43 / niedziela
Ja też rozmawiałem z Żywcem w ręku, z siostrą mojej żony. Sonek nie kłamie, tylko pomylił fora, bo chciał zrobić szalik legii z napisem Wrzeszcz.
27 kwietnia 2008, 20:18 / niedziela
Sonek to jak z tym FC legii? teraz sie wyrzekasz? a kto chodził po stadione i sie pytal czy chce sie byc w tym fc?
28 kwietnia 2008, 13:07 / poniedziałek
Nawet mi się nie chce nic pisać na ten temat, mówcie sobie co chcecie o tej legii nie wiem może niedługo chełmianka będzie co, hehe.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022