Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Mały, wielki "Buzi"

strona 1/1

Paweł Buzała 14 maja 2004 roku rozegrał swój pierwszy mecz w I lidze. Młody zawodnik w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał dwanaście spotkań i strzelił jedną bramkę. Po 27 miesiącach od debiutu w ekstraklasie "Buzi" przeniósł się do II-ligowej Lechii. W barwach gdańskiej drużyny zadebiutował 5 sierpnia 2006 roku. Od tego czasu zawodnik przebył drogę z "piekła" do "nieba".

22 kwietnia 2008, 10:03 / wtorek
Buzi tak trzymaj, a w przysżłym sezonie będziesz wałił bramy dla Lechii w ekstraklasie... :)
23 kwietnia 2008, 11:45 / środa
Buzi nie prawda... ciebie nikt by nie zakopał ... grasz dla Lechii i chwała Ci za to jak Ci nie idzie ja i tak jestem z Tobą... Inni są zachwyceni Rybą czy Łukaszem Trałką.. a ja Tobą bo grasz w Lechii od dawna i już zrobiłeś wiele dla tego klubu!!
24 kwietnia 2008, 21:47 / czwartek
I pomyslec, ze ten sam Buzi, ktory jeszcze niedawno zwany byl przez niektorych (i to bynajmniej nie przeze mnie) "pomyłką" teraz swieci triumfy. I dobrze, takich zdeterminowanych na sukces jak on teraz kiedy pniemy sie w gore potrzeba nam najbardziej. To byłam ja i moje skromne zdanie;)
5 stycznia 2011, 21:43 / środa
BUZI zostan!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.400