Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

GKS KATOWICE - LECHIA 10 maja godz. 17.00

strona 5/6

10 maja 2008, 19:16 / sobota
Czas pakowac manatki i zobaczyc końcówkę na żywca ... Tyle lat ... mam nadzieje że warto było czekać !! Awans jeszcze nie przesądzony ale trzeba wspomóc dopingiem naszych !! Pozdrowienia dla całej emigracji a w szczególności tej islandskiej
10 maja 2008, 19:21 / sobota
BLISKO CORAZ BLIŻEJ!!!

AEJAEJAO!!!
10 maja 2008, 19:34 / sobota
alejejejejeje juz niedługo ,juz niedługo Połowea trujmiasta sie narąbie ze szczęscia!!!!!!!!!!!!!
Ps to jest własnie nasza liga .zespołyz ostatnich miejsc żra trawe,a te ze srodka tabeli ,mają wszystko w dupie
10 maja 2008, 19:38 / sobota
kIEłBASE NA GRILA BęDZIE FETA
10 maja 2008, 19:48 / sobota
alejajelaejaje alejajeGrilujemy wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 maja 2008, 20:14 / sobota
ilu naszych? piszą że 50 głów?
10 maja 2008, 20:17 / sobota
To hujowe info masz darciu i jebnij sie łeb!!!

Aejaejao!!!
10 maja 2008, 20:18 / sobota
10 maja 2008, 20:46 / sobota
więcej bardzo potrzebnych bluzgów bo forum traci urok
10 maja 2008, 21:02 / sobota
BRAWO

Wielkie dzieki pilkarzom za wywalczenie kolejnych 3punktow, a na ciezkim terenie gks -u to nie bylo latwe

TYLKO LECHIA!!!

Brawo@Brawo
10 maja 2008, 22:28 / sobota
no to Panowie, wracamy na należne nam miejsce... :-)
10 maja 2008, 22:32 / sobota
my wierzymy tylko w BKS
10 maja 2008, 22:48 / sobota
20 Wisła, 60 Lechia z przygodami
10 maja 2008, 22:53 / sobota
rykosz1@ juz ja Cie przywitam w Gdansku :)

EKSTRAKLASA JUZ JEST NASZA!!!

TYLKO LECHIA GDANSK!!!
11 maja 2008, 01:41 / niedziela
an0 coś tam, skąd masz info o Wiśle? Lechii było więcej niż piszesz. Może lepiej przestań pisać, skoro nie wiesz.
11 maja 2008, 01:57 / niedziela
Jakimi przygodami niech ktoś napisze.
11 maja 2008, 02:28 / niedziela
ArekLG haha no mysle, szykuj flage i leżanke bo do ziemi schodzimy !! Mam nadzieje do niedzieli !!!!
11 maja 2008, 04:00 / niedziela
nxd żadnych przygód nie było. Lechii w Katowicach 90 osób
11 maja 2008, 07:58 / niedziela
przygód w stronę Katowic brak , jedynie toruńska milicja daje o sobie znać...ale po paru minutach odjeżdżamy w komplecie
11 maja 2008, 08:49 / niedziela
Na gorąco: bramka
odnośnik
Pozdrawiam
11 maja 2008, 09:00 / niedziela
dzieki za filmik

pzdr z DO
11 maja 2008, 09:34 / niedziela
Dzieki za filmik.

Wyraźnie widać jak Midzierski (nr 5) w dziecinny sposób urywa się obrońcy i głowa strzela. Odbija z linii bramkowej obrońca GKS-y i "Ryba" strzela. W końcu nasi ukłuli po rzucie rożnym!
Dawno nie strzeliliśmy po rożnym - a chyba jeszcze dawniej nie było dla nas karnego...
11 maja 2008, 09:57 / niedziela
a wogle mielismy jakis karny w tym sezonie?
11 maja 2008, 10:12 / niedziela
ma ktos foty z naszego sektora z KAtowic? pozdro
11 maja 2008, 10:58 / niedziela
Link nie działa, przynajmniej mi ;(
11 maja 2008, 11:05 / niedziela
spróbuj tutaj: odnośnik
11 maja 2008, 11:14 / niedziela
Zmieniłem plik żródłowy na lepszej jakości , nowa nazwa " gks8.avi " i jest na tym serwerze podanym powyżej , ale też już jest tam gdzie filmy czyli tu
odnośnik
11 maja 2008, 11:14 / niedziela
fotka ze strony gks-u odnośnik
11 maja 2008, 13:12 / niedziela
animag napisał: " . . . W końcu nasi ukłuli po rzucie rożnym!
Dawno nie strzeliliśmy po rożnym . . . "

dwa tygodnie temu ? ? ?
pzdr
11 maja 2008, 13:17 / niedziela
No raczej, Verde ma racje.
Najwyższy na boisku w Poznaniu Buzała, jeśli sie nie myle to po rogu z bani uderzył.

Animag popraw błędy w statystykach, chyba że już od tego liderowania w główkach się poprzewracało i 2 tygodnie to dawno;)

Pozdrawiam

Aejaejao!!!
11 maja 2008, 13:45 / niedziela
bramkarz twierdzil ze byl faulowany to niech obejrzy sobie film ,bo ja faulu nie widze !!!
11 maja 2008, 14:03 / niedziela
Wyjazd udany:-)
Liczba żenująca!!!, panowie walczymy o awans, jeden z lepszych wyjazdów tej rundy a na sektorze melduje się 85-90 osób (ktoś tam liczył). wstyd......
ale co tam, "kto nie był niech żałuje"

Podziękowania dla chłopaków ze Śląska!!
11 maja 2008, 14:13 / niedziela
niezle fany, Echo Miasta - moja ulubiona
11 maja 2008, 14:16 / niedziela
Panowie - widzę, że nawet w niedzielne poranki zachowujecie trzeźwośc umysłu. Faktico - z tym rożnym to całkiem niedawno. Test na Waszą rewolucyjna czujność wypadł pomyslnie :-)

PS. Tydzień temu wiele osób pytało mnie - jak nie wygrali z Pelikanem to z kim oni maja wygrywac na wyjazdach. Dziwne, ale wczoraj ani dzis nikt z tych osób nie odszczekiwał swoich "pretensji" sprzed tygodnia. Ot, taka natura kibiców.
11 maja 2008, 14:27 / niedziela
kurwy z ochrony wpierdalały nasze zarekwirowane kanapki...aż taka bieda w Katowicach jest?
11 maja 2008, 14:44 / niedziela
a to kanapki są zabronione, że zostały zarekwirowane?
11 maja 2008, 14:54 / niedziela
Szkoda że za wygadywanie niespełnionych proroctw, głupot nie ma żadnych banów na tym forum bo połowa użytkowników tego forum juz by była zbanowana :)

Chodzi mi o "jazde" po naszej drużynie po kilku słabszych, szczęsliwych meczach.

Ale jak ktoś już napisał. Taka natura (niektórych) kibiców :)
11 maja 2008, 15:35 / niedziela
Dokładnie 90 najwierniejszych Lechistów na sektorze gości w Katowicach.
11 maja 2008, 15:39 / niedziela
a my na murawie to co?????
:)
+3
11 maja 2008, 15:41 / niedziela
szkoda że drugie tyle Lechistów co w Katowicach (jak nie więcej) zasiadło na trybunach w Krakowie, gdzie Wisła grała o nic, a my na trudnym terenie o awans
11 maja 2008, 16:38 / niedziela
Nie rozumiem takich gości.Jak mozna jechać na mecz o pietruszke ,gdy tymczasem Lechia rozgrywa mecz decydujący o awansie.Mam nadzieje że do Krakowa pojechali tylko festyniarze i pikole
11 maja 2008, 17:30 / niedziela
? ? ? ? faktycznie ? trochę nie do wiary
cóż,
taka mentalność, ten typ tak ma,
skoro czuli ze ich miejsce jest w Krakowie a nie na meczu Lechii w Katowicach to ich wolna wola,
11 maja 2008, 18:26 / niedziela
Wjazd b.udany i super!!!Kto nie był niech żałuje.Tym bardziej ,że to był z ostatnich wyjazdów rejsowych jakich już w przyszłym sezonie raczej nie da sie zaliczyć.A szkoda bo atrakcji na takim wypadzie jest deczko więcej niż przy jeździe specjalem.
W skrócie opisze moje subiektywne spostrzeżenia z wyjazdu.
A więc ruszamy z Śledziowa, w Sopocie dosiadają się Karwiny, w Oliwie i w Wrzeszczu kolejne osoby, no a w Gdańsk Główny reszta ekipy.Ruszamy w liczbie 90-100 osób, w towarzystwie gdańskiej prewencji, która robi nam miłe widoeclipy naszych facjat wraz z dok. tożsamości.Cóż ich praca i obowiązki.Podróż umilamy sobie zajadając kanapki:)) ,które popijamy wiadomymi płynami aby nie było sucho w gardle.Niestety w Laskowicach Pomorskich żegnamy gdańska prewencję,do której nie było żadnych chyba zastrzeżeń i do ochrony pociągu wkracza prewencja z kujawsko-pomorskiego.
No i tu zaczynają sie nasze małe kłopoty, które sprawiły ,że bylismy w Katowicach spóźnieni.Domyślam sie ,że prewencja kujawsko-pomorska ma jakieś kompleksy lub inne problemy osobiste, ale w takim wypadku to powinna kontaktować się z lekarzem i nie pierwszego kontaktu lecz z psychologiem.I tak naprawdę, to tylko z wami panowie z prewencji kuj.-pom. były kłopoty na całej trasie.Sprowokowane incydenty i wymyslone sprawy w ich pod jaranych głowach, kosztowały 3 osoby mandatami w wysokości 100-500-PLN.Na szczęście w Kutnie rozstajemy się z nimi i ruszamy w dalszą podróż juz bez problemów.W Katowicach witają nas zwarte oddziały katow.prewencji,które spodziewały sie nas w znacznie większej ilości.Ruszamy w towarzystwie niebieskich,jadąc jeszcze jeden przystanek pociągiem w później z kapcia na stadion.Wpuszczanie to już chyba normalka,ale i też zdarzały się zgrzyty.Osoby od nas które nie miały biletu,dokonują ich zakupu.Wchodzimy na stadion tak gdzieś ok. 20 minuty meczu,na sektorze od nas jest już 6 osób,dowiadujemy sie od nich że Lechia od początku meczu atakuje.I faktycznie tak jest.Wreszcie bramka Rybskiego i szał na naszym sektorze.Do końca pierwszej połowy panujemy na boisku.W drugiej połowy trochę gorzej, ale kontrolujemy grę i co róż wyprowadzamy kontrataki ale bez powodzenia.Koniec meczu i 3 punkty nasze.Jednym słowem radocha!!!Zespół zagrał o wiele lepiej niż z Kmitą, a bardzo dobry mecz miał Pęki,Ryba,Midzierski no i Andruszczak, który dostał gromkie brawa od kibiców GKS.A co do powrotu to już nie będę pisał.Bo kto był ,to wie jak wracał i skąd:))).
Naprawdę, niech wszyscy żałują co nie byli, bo takie klimaty wyjazdowe nie szybko się mogą trafić.Pozdro dla wszystkich z którymi wracałem!!!
Tylko BKS Lechia!!!
11 maja 2008, 18:42 / niedziela
W Katowicach nas dokladnie 83 osoby , po meczu prawie wszyscy jedziemy do Krakowa swietowac , w nocy do Wrocka i sie rozdzielamy , czesc zostaje w Wroclawiu na mecz Slaska i pije do 21 marca , a my spokojnie wracamy ...

Wyjazd zajebista , feta w Krakowie miazga , a juz niedlugo u nas :D
11 maja 2008, 19:05 / niedziela
"czesc zostaje w Wroclawiu na mecz Slaska i pije do 21 marca "

10 miesiecy picia ? szacunek dla chlopakow :)
11 maja 2008, 19:05 / niedziela
Wyjazdy rejsówką miały ,mają i będą mieć swój klimat ! ! ! !
Dziękuje że nie było specjala że każdy wróciła jak chciał przez Wrocław lub przez Kraków.
Wyjazd baardzo klimatyczny :)

Ktooooo lidereeeem jeeest? Oczywiscie Gdańska Lechia Bks!!!
11 maja 2008, 19:32 / niedziela
Świeżo z powrotu:
Nas w Katowicach 80 z hakiem, bez flag ze sporadycznym dopingiem.
W Krakowie na meczu Wisły też "trochę" osób z Gdańska.
Trochę osób z ekipy która jechała do Katowic zostaje w Krakowie na fecie i na noc, wielkie dzięki dla Wisły za gościne! :-)
Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa!
11 maja 2008, 19:35 / niedziela
Wyjazd zajebisty Katowice a potem Krakow i feta :) Zajebiscte przyjecie nas w Krk
11 maja 2008, 20:04 / niedziela
Wyjazd bardzo udany, Katowice + Kraków zaliczone.

Ps. gdzie byli Ci którzy na mnie wrzucali na forum w temacie Lechia - Kmita ? Pytałem. To znaczy, że to pokemony.
11 maja 2008, 20:06 / niedziela
wykorzystali twoją nieobecnośc- nawrzucali Ci na forum :))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.486