Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Podbeskidzie 30.04 godz. 18

strona 1/2

27 kwietnia 2008, 15:46 / niedziela
Kolejny ważny mecz, Podbeskidzie jest obecnie w wysokiej formie i włączyło się do walki o awans.
27 kwietnia 2008, 15:51 / niedziela
popieram
27 kwietnia 2008, 16:08 / niedziela
TYLKO LECHIA !!!
27 kwietnia 2008, 18:02 / niedziela
Jaki wynik obstawiacie ? Ja obstawiam 2:1.
27 kwietnia 2008, 19:55 / niedziela
Co do tego meczu. Od dwóch spotkań Lechi widać nie idzie rewelacyjnie (choć teraz wygrali) Czy Lechii przypadkiem nie dopadł jakiś kryzys?? Bo szczerze mówiąc liczę na to i mam nadzięję że to spotkanie przybliży nas do OE.
Wygra TSP 2:1
27 kwietnia 2008, 22:11 / niedziela
Lechia wygra i nie ma bata
27 kwietnia 2008, 22:34 / niedziela
uwaga, ponoć na bramkach stać będą odpowiednio:
od strony cerwi - TELMET
od strony alei gwiazd - Tomek z Olszynki

mają wypieradlać na zbity pysk /i poprawiać z laczka!/ wszystkich podejrzanie rasistowsko wyglądających
także wszyscy wstrętni skini i im podobni muszą sobie włosy do środy wyhodować, bo inaczej bedzie lacz-zabijacz za wybryki :)))
27 kwietnia 2008, 22:40 / niedziela
Rudy chuj! uuuu
27 kwietnia 2008, 23:29 / niedziela
całkiem serio proponuję podczas rozgrzewki i przy kilku sytuacjach związanych z Buzałą zaśpiewać na znaną melodię guantanamera:
"Paweł Buzała - to Lechii duma i chwała!"
uważam, że należy Pawła szczególnie uhonorować za dzisiejszy mecz!
27 kwietnia 2008, 23:58 / niedziela
ja Lechia wygra wszystkie mecze w zasięgu reki i zremisuje z Katowicami i Ślaskiem to będziemy sie cieszyć z awansu !;-)
28 kwietnia 2008, 00:00 / poniedziałek
nie ma co kalkulowac trzeba grac i wygrywac wszystko jak leci
28 kwietnia 2008, 09:30 / poniedziałek
WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY ! PODBESKIDZIE POKONAMY !
28 kwietnia 2008, 13:14 / poniedziałek
czy ro pewne info z tym telmetem i tym zOlszynki ????
28 kwietnia 2008, 14:51 / poniedziałek
Obstawiam 1:0 dla Lechijki. Moze to skromny wynik jak bedziemy wygrywac wszystko nawet w takich skromnych wymiarach to awans mamy w kieszeni:). Podbeskidzie-zgodze sie silny zespol. Gdyby im nie odebrali tych 6ciu pkt to by mieli 48 i tez by sie liczyli w walce o awans(chociaz jeszcze nic nie jest powiedziane...). Mysle ze My awansujemy i bedzie feta:).

UUUUUUU!!! hehehehe zarcik:D pozdrawiam
28 kwietnia 2008, 18:31 / poniedziałek
Panowie tylko zachowywać się podczas meczu z Góralami i gówno mnie obchodzi że część z was nie lubi czarnych. Ale stracić awans przez zachowanie kibiców którzy wydają godowe okrzyki goryla jest trochę głupio.
28 kwietnia 2008, 19:07 / poniedziałek
Jeśli biało-zieloni nie stracą na początku meczu jakies głupiej bramki powinno być dobrze. Ja obstawiam oczywiscie 3pkt i 1:0, no chyba ze pojawią sie odgłosy.... i bedzie -3pkt, kary i po awansie.

Pozdro dla tych co mają Lechię w sercu, a nie gówno w głowie
28 kwietnia 2008, 20:00 / poniedziałek
I znowu przez kilku baranów Lechia dostanie kare.NIE chce krakać ale ta suka Listkiewicz moze chcąc odwrucić uwage od burdelu w PZPN i rozdmuchać sprawe rasizmu na stadionach i Lechijka moze wyłapać niezłego kopa.
30 kwietnia 2008, 15:02 / środa
???????????????????????????????????
30 kwietnia 2008, 21:33 / środa
Forum działa, Lechia wygrywa, jest pięknie :)

Brawo BUZI :)
30 kwietnia 2008, 21:43 / środa
BRAWO LECHIA !

Buzała w pierwszej połowie jakiś nie buzowaty, w drugiej wspaniały mecz. Szkoda błędu Wołąkiewicza, ale i tak był obok Buzały najlepszym piłkarzem w Lechii :)

I tak na marginesie co się stało z skurwysynem, który rzucił butelką w jednego z piłkarzy ? Z tego co widziałem z krytej to ładnie oberwał
30 kwietnia 2008, 21:45 / środa
On generalnie już nie żyje ;D Ładna bułeczka poleciała. Schody są jego ;D
30 kwietnia 2008, 21:51 / środa
Widziałem sytuacje troche to przesada była, rozumiem wyprowadzić ze stadionu, ale tam sie chyba ze 20 osób rzuciło jakby tylko czekali na taką okazje, żeby kogoś zbutować w kilkudzięsięciu jednego.
30 kwietnia 2008, 21:53 / środa
Trafił w ręce ochroniaży o własnych siłach czy ktoś mu pomógł ? O ile w ogóle trafił?
30 kwietnia 2008, 21:57 / środa
Wariat,ty mowisz,ze przesada ?
Po twoim nicku,nie spodziewalbym sie tego :-)
30 kwietnia 2008, 22:04 / środa
hmm po tym meczu widac dlaczego Kubicki nie wystawia Ryby w pierwszym skladzie. Fakt strzelil bramke, ale caly mecz albo niewidoczny albo bezsensownie tracil pilki. Kosznik - bez komentarza, lepiej szukajmy lewego obroncy, Cetnar - kon jak kon zrobil swoje, nie zachwycal ale to co mial zrobic to zrobil, Miklosik - gdyby nie to ze wykonywal stale fragmenty gry to bym go nawet nie zauwazyl, tralka - 1 niecelny strzal, duzo strat i niedokladnosci, Buzi - kazdy widzial, na gazie cala runde, Rogal - to samo co kosznik lepiej szukajmy lewego pomocnika, Wolakiewicz - odbior ok, krycie ok, ale te podania... ManU - kilka bledow w pierwszej polowie ale tez kilka razy uratowal dupe, Kapsa - ok, Peki - ok
30 kwietnia 2008, 22:05 / środa
Nie do tematu,Dlaczego forum nie dzialalo?
30 kwietnia 2008, 22:06 / środa
ładny wynik, ładnie Rybski, Buzała "w normie", tylko te stracone bramki takie niespecjalne :/

ps. bez pozdrowień dla cyganów
30 kwietnia 2008, 22:07 / środa
''Studzilismy glowy.''........:-)
30 kwietnia 2008, 22:08 / środa
bardzo dobrze, ze dostal wpierdol.... hmmm moze wiecej nie rzuci. sami siebie pojebancy sie wytluczal,
30 kwietnia 2008, 22:34 / środa
Najgorzej zdecydowanie Rogal, Kosznik i Rybski. Wg mnie był to najlepszy mecz na t29 w tym sezonie. Widać, że Podbeskidzie jest mocne. Można kupić od nich tego z 11 ( jak ktoś wie to może powiedzieć jak ma na imie ) piłkarsko nie specjalnie, ale szybki jak chuj, a drugi zawodnik to Sacha
30 kwietnia 2008, 22:36 / środa
k0n1k87
Nie wiem czy kolego zauwazyles ale dzis mielismy w koncu srodek pola . Mowisz ze Ryba jest bez formy ale chlopie zrozum jedno , dzis to on rozgrywal pileczke i dzieki nim nie bylo takiej padaki jak np w pierwszej polowie z Warta czyli loby z pominieciem 2 lini. Radze sie przypatrzec i zobaczyc ze 2 linia w koncu grala a nie jeczec ile to on niby stracil. Ryba i Trałka w srodku i mamy bajecznych rozgrywajacych a nie Miklosa ktory wyrzuca jak najdalej pile aby jej dluzej nie trzymac czy tez Piatka.
Pozdrawiam
30 kwietnia 2008, 22:39 / środa
Rybski dobrze grał chłop widzi co sie dzieje na boisku i zajebiste piłki gra a nie metoda byle do przodu!!!
30 kwietnia 2008, 22:51 / środa
Brawo brawo!!!!!!! brawoooo!!!!!!!!!!!!!!!! EDzisiaj juz uwierzyłem ,że jeteśmy wniebie!!!!! .Nic już nas nie zatrzyma!!!!! ,ani banany ,ani małpy ,ani gówno wyborcze,ani dziadki z pzpeenu!!!!!! Poraz piewszy od lat chyba 20 mamy nareszcie drużynę ,na miarę pierwszej ligi!!!!!!!!!!
30 kwietnia 2008, 22:52 / środa
Dobra społecznicy juz sie tak nie udzielajcie.Gość co rzucał puszka dostał słusznie strzała
ale pózniej wpierdol dostał ten co go chciał na laczkach wynosic:)Taki jakiś długowłosy może to Castrop lub Telmet? :))
30 kwietnia 2008, 23:02 / środa
kuczo to my chyba bylismy na innym meczu. sory ale ryba gral na prawej pomocy, to co on mial rozgrywac, jako tako zagral pierwsza polowe ale druga strasznie kaleczyl. tralka dzis zagral najslabszy ze swoich meczy w tej rundziem, ale wazne ze przegrali.
30 kwietnia 2008, 23:05 / środa
Kuźwa a ja do tej pory myślałem, że wygrali... Kuźwa, cały mecz w piz...
30 kwietnia 2008, 23:15 / środa
Ja też byłem na 100% pewien że wygraliśmy a tu taka lipa.Przychodze z meczu do domu zadowolony a tu takie info smutne. :(
30 kwietnia 2008, 23:23 / środa
ze względu, że dziennikarze GW (gówno wiedzą ) są za podbeskidziem PZPN postanowił odwrócić wynik na strone podbeskidzia i uznać wszystkie gole za samobuje ;/
30 kwietnia 2008, 23:41 / środa
Piknie grali :D
30 kwietnia 2008, 23:43 / środa
Super sektorówka okolicznościowa, tak samo transparent na płot wykonany starannie i elegancko! Brawo.
1 maja 2008, 00:03 / czwartek
Ale lewa obrone to mamy omg. Rafal ogarnij sie :)
1 maja 2008, 01:20 / czwartek
Jak na moje to bez Ryby i Buziego jest totalna padaka na boisku, oni wprowadzają cały uspokojenie i pomysł na gre. I nawet jak Ryba straci pare piłek to zauważ ze jest on i na obronie a zaraz jest juz na połowie przeciwnika i rozgrywa piłe, ten chłopak naprawde gryzie trawe i za to go podziwiam. Buzi wyrasta nam na super snajpera i bardzo fajnie, juz myslalem ze w OE trzeba bedzie szukać kogos innego ale Buzi daje rade i zajebiscie. Cetnar strzelił bramke ale co z tego... ja to ciągle powtarzam ze nie jego czas juz, Rogal 1 połowa ... lepiej przemilczeć bo nie grał nic dosłownie nic... piłka sie od niego odbijała jak od sciany. W drugiej połowie troche sie uratował asystą i paroma ładnymi piłkami w pole.

Ma ktoś moze skrót z panoramy nagrany z brameczkami ? To samo tyczy sie meczu z Wartą bo chce zobaczyc jeszcze raz to co Buzi robi z piłą ;)
1 maja 2008, 01:40 / czwartek
Buzi super star, mam nadzieję, że nikt go nam nie podkupi po awansie...

Na meczu jak zwykle świetna atmosfera, kibice dzisiaj zdali egzamin na szóstkę. Po ostatnich niemiłych dla naszego klubu wydarzeniach medialnych trochę było oczywiście chuchania na zimne, ale to dobrze, że utrzymaliśmy dzisiaj emocje na wodzy. Myśle, że po dzisiejszym (wczorajszym już) meczu "gw" może nam naskoczyć, chociaż o świetnej atmosferze na stadionie pewnie nic nie napisze ten szacowny dziennik, bo i po co....

A o tym idicie, co czymś rzucał na murawę, przeczytałem właśnie w relacji live na stronie Podbeskidzia, że "Kibice Lechii rzucają banany na murawę"... Kurna, teraz wszyscy będą wszędzie banany widzieć.... ehhhh

Co do meczu, każdy z nas widział, więc napiszę tylko, że jakoś dziwnie byłem w pierwszej połowie pewien, że Lechia w drugiej połowie wyjdzie odmieniona i zagra wybornie. To już taka mała tradycja na T29 i standard się tworzy... :)

Podsumowując, jest pięknie koledzy, już nikt nie zabierze nam ekstraklasy, a my też jesteśmy SILNI JAK NIGDY!!! I trzymamy się razem!
WIELKIE BIAŁO-ZIELONE POZDROWIENIA!!
1 maja 2008, 08:34 / czwartek
sprawa z rzutem wyglądała tak: rzucający był "na bani" i to ostro, gość który "interweniował" może troszkę przesadził, ale ja mu się nie dziwię biorąc pod uwagę co "wisi" nad Lechią (8 maja), potem sprawa potoczyła się bardzo zaskakująco, otóż okazało się, że rzucający miał na plecach sporą grupkę łysych kretynów, którzy wyprowadzili z sektora osobę interweniującą i jak to się ładnie tutaj mówi sprzedali mu laczka(-ki), osoby które nie widziały całego zajścia "z rzutem" były przekonane, że to właśnie długowłosy, a nie łysy jest tym winnym i dodatkowo gość wyłapał od ludzi "nie w temacie", łyse kretyny miały ubaw, normalnie ręce opadają...

w takiej sytuacji monitoring mocno wskazany, wykopmy kretynów ze stadionu!

pozdrawiam, Lechia Gdańsk!
1 maja 2008, 08:49 / czwartek
odnośnik

"Dobre ważenie pozostawili także kibice Lechii, którzy przez cały mecz głośno dopingowali swoją drużynę, a flagą "Maj`88 Chwała Bohaterom" uczcili pamięć strajków w stoczni sprzed 20 lat."

Ta wiosna jest jednak bardzo dziwna ;-). Buzała gra jak natchniony, a pałucha błyszczy w wybiórczej ;-)

Normalnie armagedon, jak mawia pewien klasyk Ferdynand K. ;-)
1 maja 2008, 09:35 / czwartek
Jak się wyjaśniło zajście w szatni gości w przerwie?Trener Brosz albo ma klasę nic nie mówiąc o tym po meczu albo był to tylko odór pozostawionych tam laczków...
1 maja 2008, 10:19 / czwartek
Tarin-( Cetnar strzelił bramke ale co z tego...) jak to Qrwa co z tego a buzi strzelił dwie i co z tego?
1 maja 2008, 10:40 / czwartek
Dzieki Madar za opis! Popieram twoj pomysl!
Kurwa Lyse paly, wypierdalac z LechiI!!!
Nie jestecie i nigdy nie byliscie za Lechia! A to nowy dowod!
Szkoda tego dlugowlosego!
1 maja 2008, 10:56 / czwartek
taaaa.... można go było ogolić i kudły na perukę przerobić.
1 maja 2008, 11:21 / czwartek
madar
1 maja 2008, 08:34 / czwartek
sprawa z rzutem wyglądała tak: rzucający był "na bani" i to ostro, gość który "interweniował" może troszkę przesadził, ale ja mu się nie dziwię biorąc pod uwagę co "wisi" nad Lechią (8 maja), potem sprawa potoczyła się bardzo zaskakująco, otóż okazało się, że rzucający miał na plecach sporą grupkę łysych kretynów, którzy wyprowadzili z sektora osobę interweniującą i jak to się ładnie tutaj mówi sprzedali mu laczka(-ki), osoby które nie widziały całego zajścia "z rzutem" były przekonane, że to właśnie długowłosy, a nie łysy jest tym winnym i dodatkowo gość wyłapał od ludzi "nie w temacie", łyse kretyny miały ubaw, normalnie ręce opadają...

w takiej sytuacji monitoring mocno wskazany, wykopmy kretynów ze stadionu!

Kurwa i jak u nas ma byc normalnie, grupka idiotow rzuca bananami, grupka idiotow śpiewa pieśni wychwalające morderce naszego Narodu, grupka idiotow buczy jak malpy, w koncu jeden idiota z tej grupki zajebel butelka w pilkarza za co zostal slusznie ukarany, to Ci idioci robia lincz na gosciu ktory prawidlowo zareagowal??!! Czy do chuja naprawde 1% patologi mieniacej sie kibicami naszej Lechii musi sie panoszyc na naszym stadionie i robic nam kibel, czy nie ma na nich sposobu??!! Dla mnie to nie sa kibice i mam nadzieje ze wkoncu wykopie sie ich ze stadionu, bo to co oni odpierdalaja jest dla nas wszystkich mieniacych sie kibicami bialo-zielonych wstydem.

Bialo-zielone pozdrowienia.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.230