Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Podbeskidzie 30.04 godz. 18

strona 2/2

1 maja 2008, 11:40 / czwartek
Głowa nie ogladaj sie na innych ,podejdz na meczu i ich wykop.Wiem,wiem bedzie to trudne bo trzeba przyjśc na mecz ,a nie tylko napierdalać w klawiature:))
1 maja 2008, 11:47 / czwartek
Mi to się podoba to że wy kibice Lechii praktycznie co mecz rozpierdalacie sobie klub . Fajnie . Hihi .
U nas w Gdyni na Arce to było by niemożliwe .
1 maja 2008, 11:55 / czwartek
Kornik u was na Arce to jest niemożliwe ,bo chyba na korty nie uczęszczacie?
1 maja 2008, 12:02 / czwartek
... a wyjazdy to już w ogóle macie grube ... te liczby ... itd. ale ty nawet tego nie wiesz bo jedyne miejsce gdzie byłeś to w Wejcherowie na odpuście.
1 maja 2008, 12:04 / czwartek
Zeto
1 maja 2008, 08:49 / czwartek

Buzała gra jak natchniony

Zeto czekam na obiecany tatuaz z Pawłem :)
1 maja 2008, 12:06 / czwartek
kornik 28 (celowo z małej) - niemożliwe...?? a co powiesz jak przeprowadzaliście zrzutę do puchy na łapówy dla sędziów, jak kupowaliście co drugie spotkanie... Wpadliście i nagle wielki lament - "Nie damy zniszczyć naszej arki" - ale wy sami się do tego przyczyniliście.. Oglądaliście/kibicowaliście na meczach, które były jak wyreżyserowane przedstawienia teatralne - jak dla mnie to jest oczywiste przyczynienie się!

Inna kwestia swoją marną postawą kibicowską w ostatnim czasie również, jak najbardziej przyczyniacie się do jak to określiłeś "ropierdalania klubu" i zaniżacie poziom w naszym regionie :)

PS. Nie odpisuj!
1 maja 2008, 12:13 / czwartek
Kornik_28 - zrozum chłopie, że gdańszczanie są specyficzni, nie wszystko robią racjonalnie, ale gdyby nie my to nadal ŻYŁBYŚ W PRL-U.

To gdańszczanie odbudowali ten klub i z nim się identyfikują.
Mamy teraz tego efekt - za miesiąc OE - bez wielkich pieniędzy, "czarnych" interesów.
Nikt nie może nam nic zarzucić. A to , że parenaście osób porobi uuuu, no cóż, folklor.

Czy gdynian stać na taką specyfikę?

Też mogliście po aferze korupcyjnej rozpieprzyć to bagno i zacząć - tak jak my - od nowa, od A-klasy. Zapewniam, że takim posunięciem zdobylibyście szacunek - co najmniej części - kibiców Lechii. Mój napewno.

Życzę awansu, chciałbym przeżyć DERBY w OE.
1 maja 2008, 12:40 / czwartek
odnośnik

Sportoweopinie.pl też są zajebiste!!!

0 piłkarzy Lechii nawet na ławce rezerwowych. Pojawił się Koczon, który rozegrał średni mecz, a Buzały nawet nie ma na ławce... Bez komentarza
1 maja 2008, 15:00 / czwartek
tez sie troche zdziwilem ale coz, moze za daleko mieli do gdanska... a moze to nie byl mecz dwoch druzyn z gory tabeli, a moze nie wygralismy 4:2 :] fuck'em and their law
1 maja 2008, 15:11 / czwartek
Korniku szkodniku - no muszę przyznać Ci rację - u nas jest wiele rzeczy, które u was są niemożliwe - odbudowanie klubu od zera, zdobywanie punktów w sposób uczciwy, nie sprzedalismy sie sponsorowi za pare srebrników (vide korty tenisowe w miejscu stadionu), nie paradujemy w koszulkach z grabarzem własnego klubu (Jacek M.), nie wpierdalamy się pod osłoną nocy po flagi do magazynu... jeszcze długo mógłbym Ci tu wymieniać, ale nie zrozumiesz pewnych rzeczy. Więc żyj dalej we własnym świecie, i ciesz się ze "jest w waszej Gdynii jak jest" - ja dziękuje Bogu, że u nas jest inaczej.
WIOSNA NASZA!!!
1 maja 2008, 15:24 / czwartek
Kornik_28 bo u was facet nikt nie wie co to tradycja. Nie ma też dyscypliny na stadionie. Przykład? Każdy może na koniec meczu ściągnąć sobie waszą flagę i pójść do domu (hahaha). Ogólnie brak jakiegokolwiek ogarnięcia, wszystko robicie bez pomyślunku. Tyle
1 maja 2008, 15:33 / czwartek
kurnik.kornik, czy chuj wie co, a stację Oliwa mecie?
1 maja 2008, 17:19 / czwartek
cały post mi wyjebało podczas pisania, dlatego jescze raz sktótowo

Chris09 - mówiąc kolokwialnie - sam wypierdalaj i to w podskokach, to raz

sKór(w)nik_28 (faszysta!!!!) - tak wam tam dobrze? to wypierdalaj leczyć swoje kompleksy na swoje forum tępy chuju, do Poznania też przez Koszalin jechałeś??? to dwa

koleś piszący rejację lajf dal Podbeskidzia musał być widzocznie na psychotropach, to trzy

a pozatym, to straszne że na tentransparent "MAJ '88" (!!!) nie zareagował ani obserwator ani red. Pałucha z red. Kubickim z G(ej)W(u), jedynej obiektywnej i mówiącej prawdę gazety polskojęzycznej - przecież z tego płotna wręcz kipiało ultranacjonalistycznym katofaszyzmem - 88 jest aż nadzbyt oczywiste by to tłumaczyć, a maj ów odnosił się oczywiście do rozbiórki w maju 1939 Wielkiej Synagogi w Gdańsku! cyt. za wikipedią:

"Na początku 1939 roku synagoga została sprzedana Senatowi Miasta Gdańska. 15 kwietnia 1939 roku w synagodze odbyło się ostatnie nabożeństwo szabatowe. Wkrótce została otoczona płotem, na którym powieszono napis: "Przybądź kochany maju i uwolnij nas od Żydów" (!!!!!! - przyp. mój)."

więcej tłumaczyć nie trzeba, tożto skandal, no i jeszcze ta białoczerwoność tego napisu (w końcu "Patriotyzm jest jak rasizm"), i to na czarnym tle...poprostu widmo gorejącego antysemityzmu, pochodów z pochodniami (RACE!!!) i wybijania szyb w żydowskich sklepach /od biedy w kebabach/ jest coraz bliżej... (to cztery)

ajwaj!
1 maja 2008, 17:23 / czwartek
Ma ktoś zdjęcia z tego meczu? z góry dzięki :-)
1 maja 2008, 18:55 / czwartek
Wedlug mnie wiecej HSV ba 2 strony bo to jakos w miare wychodzi i wkurwia mnie to że chętnych kurwa do spiewania jest mniej niz na jakims kurwa wodzisławiu !

PS.Dołączam sie do prośby o zdjęcia
1 maja 2008, 19:08 / czwartek
Smarczanie! Chuliganie... Jesteście rozkminieni! ha! I Waw potniemy i skroimy! Złooo :D
Smarka Gdynia nigdy nie zginie! :D mamy zgodę z Podbeskidziem od wczoraj! I z ich murzynem! :)

JEDNA MARKA JEDEN CUD - SMARKA GDYNIA TO NASZ KLUB! :D

witam! :]
1 maja 2008, 19:10 / czwartek
Potniemy Was i skroimy wszystkie folie! Zgoda z 7mioma osobami z Podbeskidzia już jest, czekajcie na kolejny ruch.

"JEDNA MARKA JEDEN CUD - SMARKA GDYNIA TO NASZ KLUB! :D"

wiesz, od tego Marka to ja proponuję 3 chuje w bok, on ma swoich chuliganów... nigdy nie wiadomo co może się stać...
1 maja 2008, 20:24 / czwartek
Pomyliłaś się z Podbeskidzia było 8 osób, ponad to jesteśmy w trakcie rozmów z Gedanią. Khatos dont kraj :-)
1 maja 2008, 20:40 / czwartek
Smarkowcu! Rozkminili nas!
Z Podbeskidzia było 7 osób! 8 była z okolic.
Khatos jeszcze nie wie że kraj bo spalił płuca.
1 maja 2008, 20:50 / czwartek
I tak dalej lechio nasza
1 maja 2008, 21:10 / czwartek
Lesz a Ty głupi jesteś:)))
1 maja 2008, 21:51 / czwartek
L P - on zaponiał dodac do nicku "cz" :))
1 maja 2008, 23:59 / czwartek
pozatym nazwy pisze sie z duzej litery!!! Lechia a nie "lechia"
2 maja 2008, 12:49 / piątek
Koniec z rasizmem na Lechii?
Gazeta Wyborcza | 2008.05.02 07:13

Kibice Lechii na nieformalnym spotkaniu ustalili, że wszystkie objawy rasizmu natychmiast znikną ze stadionu w Gdańsku, a także podczas meczów wyjazdowych Lechii – pisze Gazeta Wyborcza.

Uznali, że każdy, kto złamie postanowienie narazi się na reakcję pozostałych kibiców. O tym jak owa reakcja wygląda przekonał się osobnik, który w trakcie środowego meczu II ligi z Podbeskidziem rzucił w kierunku boiska puszką z piwem. Natychmiast został on wyprowadzony ze stadionu, doświadczając przy okazji siły "mocniejszych" argumentów.

REKLAMA Czytaj dalej

Przez cały środowy mecz niedaleko grupy najbardziej zagorzałych fanów Lechii obserwowała spotkanie osoba o ciemnym kolorze skóry. Nikt nie przejawiał wobec niej żadnych agresywnych zamiarów.

Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Lechii (która jest coraz bliżej awansu do ekstraklasy).

Wcześniej klub zapowiedział również, że jeśli w trakcie środowego meczu z Podbeskidziem (w kadrze którego znajdował się Mike Mouzie) pojawią się okrzyki kojarzące się z nietolerancją, piłkarze Lechii nie wyjdą na kolejny mecz ligowy z Pelikanem, co będzie skutkować walkowerem dla drużyny przeciwnej i zapewne utratą szans na awans do ekstraklasy.

- Przestajemy prosić i apelować, czas na zdecydowane działanie - podsumował prezes Lechii Maciej Turnowiecki.

Gazeta Wyborcza
2 maja 2008, 13:06 / piątek
Kuczo, mógłbyś podać link do tego artykułu?
2 maja 2008, 13:30 / piątek
odnośnik
Teraz pozostaje pytanie, co chcieli tym osiągnąć? Może mamy ich polubić? Jebać GW!
2 maja 2008, 15:36 / piątek
Z tym czarniawym to prawda stał na koronie prawie nad miejscem gdzie poleciała ta puszka na murawe.Gość wyglądał na paksa ok 40lat czyżby celowa podpucha GW:))
2 maja 2008, 17:59 / piątek
Może to był Stec ? :]
2 maja 2008, 18:40 / piątek
lodziarka wystapila do pzpn o oddanie punktow a jak nie to chociaz zainwestowanych w awans i gre w 1 lidze pieniedzy,kornik to pewnie beda wam oddawac kase
2 maja 2008, 19:19 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2008, 19:22 / piątek
niuniek twoja stara to twój stary!!!! twoja stara pierze w WARCIE ZJEBIE!!
2 maja 2008, 19:38 / piątek
Co Wy wszyscy z tą rzęką? ileż kurwa można powtarzać te same gówno:)
Przyznać się, który to zasłyszał pod disco w starym dzierzgoniu i puścił dalej w obieg.
2 maja 2008, 20:43 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2008, 22:27 / piątek
piękny film z meczu na stronie podbeskidzia...
Tylko Lechia.
3 maja 2008, 09:13 / sobota
na tym filmie widać wszystko jak na dłoni, kudłaty prostuje łysego, a później czterech czy pięciu łysych goni kudłatego, jeden z nich nawet siał ferment, że to właśnie kudłaty rzucił, poza tym ten wspomniany przez gazetę wyborczą murzynek stoi w grupie z łysymi kretynami, widać go na tym filmie, śmiem nawet wysunąć tezę, że był z nimi, poza tym murzyn nie ukrywał zadowolenia z faktu odwetu na kudłtym, that's all

pozdro, Lechia Gdańsk!
3 maja 2008, 11:42 / sobota
madar daj link do tego filmu jak mozesz
3 maja 2008, 11:46 / sobota
wejdz na strone ts podbeskidzie.pl
3 maja 2008, 11:47 / sobota
odnośnik skrot meczu ze strony Podbeskidzia
3 maja 2008, 19:46 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 19:50 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 19:56 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 20:26 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 20:28 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 20:41 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 20:47 / sobota
daj sobie na luz bucu z tymi linkami
3 maja 2008, 20:56 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 21:11 / sobota
ok hyhy
3 maja 2008, 23:00 / sobota
Ja myślę!!!Bo zostaniesz jak ja usunięty hehe
3 maja 2008, 23:06 / sobota
ok hyhy PS. jestes ptakem?heh
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.410