Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Pelikan - LECHIA / 4 maja 2008 nd , g. 11:15

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

4 maja 2008, 21:46 / niedziela
Japan nie katuj. Wystarczy że powrót był zjebany na maxa, przez tą ich dzisiejszą grę.

A przyznać trzeba, że nasi kopacze mieli na nas pecha na trasie ;-) Nawet przed obiadem dostali kilka "uwag" odnośnie ich formy ;-)
4 maja 2008, 22:07 / niedziela
Zeto - Nie znasz przysłowia, że leżącego się nie kopie ?
4 maja 2008, 22:09 / niedziela
trampi- po pierwsze nie leżeli, a siedzieli, po drugie ich nie kopaliśmy.

chociaż na przekopanie dwóch z nich, była dziś wielka ochota ;-)
4 maja 2008, 22:09 / niedziela
To kiedy go kopać ? Jak go "posadzą", to chyba też nie za bardzo wypada :)
4 maja 2008, 22:20 / niedziela
Dobra beka była, jak jeden z Łowiczan krzyknął, jebać Kaszubów pier..lonych. Jak go zjebałem po kaszubsku, to nie wiedział o co chodzi i co jest grane.
4 maja 2008, 22:42 / niedziela
Normalnie zazdroszcze wam ze mozecie jezdzic na takie mecze jak wroce do kraju to bede wam towarzyszyl napewno ,lecz takich meczow zabraknie bo Lechia bedzie grala w pierwszej lidze i bedzie zawsze pociag specjalny i siedzenie na stadionie po meczu pare godzin te powroty z meczow wyjazdowych choc duzo ich nie bylo milo je wspominam moj ostatni mecz to chorzow i jaga nastepny po ponad roku Wroclaw juz sie nie moge doczekac pozdrowienia dla wytrwalych wyjazdowiczow pozdro z Londynu CALE ZYCIE LECHIA GDANSK
4 maja 2008, 23:28 / niedziela
do vere i "komendante czy jak tam się zwiesz".
krytyka owszem ale konstruktywna,zly mecz?trudno!
ale jak czytam te wywody to jakbym sluchal starych bab,przestancie wiecznie narzekac,nikt nie jest zadowolony z wyniku i gry ale skonczcie z tym biadoleniem bo to niczemu nie sluzy.
jak kurwa dewoty.
nie martwcie sie na zapas,najpierw awansujmy a wtedy wzmocnienia sa nieuniknone!
pozdro!!!
4 maja 2008, 23:28 / niedziela
Dziura jak chuj! Festyn jak na meczu w Czersku. Ochrona z Legii. Kilka osób w barwach żydzewa. Gra Lechii to tragedia w dwóch aktach. Radość po golu wyrównującym przeogromna. Rogal to drewniak.
5 maja 2008, 01:20 / poniedziałek
w zyciu trzeba byc optymista nawet jesli karty zle sie ukladaja a duza czesc uzytkownikow tego forum sieje juz lament popada w histerie , panowie Lechia awansuje na 100 procent 3/4 z was nie widzi pozytywnych stron zapomnieli juz o dobrych mecz np z Legla w pp mecz z Motorynka no i mecz z podbeskidziem , no na wyjazdach jest juz Gorzej :) ale nie ma co plakac Bedzie dobrze i trzeba w to wierzyc Trzeba wierzyc w to co sie Kocha mimo ze grajkowie nie zachwycaja Takie moje zdanie :) pozdro dla normalnych nie chisterykow :D
5 maja 2008, 07:46 / poniedziałek
100% poparcia Ludwiczek.
7 punktów w 3 meczach i już histeria! Ludzie ogarnijcie się! Trzeba wierzyć, a najlepiej jeszcze gardło zedrzeć w czasie meczu a nie płakać jak stare baby.

Ja z najblizszych 3 meczów obstawiam kolejne 7 punktów. Mi wystarczy.
EKSTRAKLASA ZA 19 DNI NASZA!!!
5 maja 2008, 09:29 / poniedziałek
Do awansu potrzebne nam jest jakieś 9-10 punktów, bez wpadek przeciwników i jakieś 7-9 jeśli będą wtapiali. Niestety, ale teraz będziemy mieli nóż na gardle. Z Kmitą powinno byc zwycięstwo i koniecznie jeden z meczów ciężkich (Kt-ce, Znicz) MUSIMY wygrac. Ja wierzę, ale nerw jest:). W tej końcówce to Znicz mnie do załamania nerwowego doprowadza.
5 maja 2008, 09:45 / poniedziałek
Moim zdaniem 10 punktów to awans na 100%. 9 punktów - juz niekoniecznie, ale też mozliwy. Juz to pisałem w innym wątku, ale powtórzę - źle sie stało, że Polonia praktycznie odpadła z walki o awans, bo to mecze przy Konwiktorskiej są kluczowe dla układu czołówki.
5 maja 2008, 10:29 / poniedziałek
animag - Sam wiesz, że w II lidze to nawet 10-1 czy remis lidera z outsaiderem nie dziwi, więc nie jest powiedziane, że taki Znicz nie straci punktów w Opolu, Arka np. u siebie z Jastrzębiem, a Piast z TurTurkiem:). Wiadomo, Polonia walcząca o awans gryzła by murawę, a ma parę meczy z czołówką. Bądźmy dobrej myśli, ja czuję, że już w najbliższą Środę któryś z kontrkandydatów straci jakieś ptk. ;)
5 maja 2008, 10:39 / poniedziałek
Rzeczywiście biorąc pod uwagę czysto matematyczne wyliczenia i to co wydarzyło się w sportowej rywalizacji Polonia praktycznie straciła szansę. Jest jednak pewne, ale czyli…. PZPN. Jeżeli zdegradowane jednak zostanie Zagłębie Lubin, to już trzeci ma zapewniony awans. Poza tym czwarty Piast może nie otrzymać licencji, a trzeci Śląsk ma już pierwszą ligę po połączeniu z Groclinem (co stanie się z ich licencją, to nadal znak zapytania). Teoretycznie nawet Znicz może nie dostać licencji (dopiero będą starać się o oświetlenie, podgrzewaną murawę i powiększenie trybun). Dlatego wydaje mi się, że Polonia będzie do końca walczyć o zdystansowanie Arki, co może być decydujące w walce o ekstraklasę. Krótko mówiąc, według mnie Polonia nie odpuści!
5 maja 2008, 11:52 / poniedziałek
kiełbasa
4 maja 2008, 13:11 / niedziela
reveal przestań pierdolic.2:1 wedł€g sportowych faktów!!!!

Kiełabaso, za to że nie jeździsz, ale tak łatwo łykasz wszystko co napiszą w internecie(poprzednio afera w Poznaniu), otrzymujesz ode mnie tytuł LODZIARZA ROKU!!!!!
Nikt tak nie robi gały szmaciarzom- dziennikarzom jak ty. Mało tego, wszystko co z połykiem godnym Teresy Orlovski.
5 maja 2008, 12:04 / poniedziałek
To mnie zawsze dziwi macie info o wyniku od poważnej osoby na forum np.Verde
to wolicie ufać szmatławcowi internetowemu.Dobrze mówie panie Wariat itp.?
5 maja 2008, 12:36 / poniedziałek
Wedlug mnie polonia tez nie odpusci moim skromnym zdaniem trzeba wygrac dwa kolejne mecze u siebie wliczona porazka w katowicach i remis we Wroclawiu ktory daje Nam i Slaskowi awans obliczyc to mozna z rachunku prawdopodobienstwa znicz wtopi napewno do meczu z nami mecz w opolu a potem mecz u siebie nawet jak wygra to kolejnego na wyjezdzie nie wydra bo gra z nami (JACEK rozumie CO TO znaczy awans DLA KiBICOW LECHII:) no i potem gdy MY jedziemy do Wroclawia oni remisuja kolejny mecz co daje nam awans piast odpada z rywalizacji w ten sam dzien kiedy my remisujemy we Wroclawiu gdyz mecze oprocz turka nie okaza sie tak latwe dla piasta wystarczy ze zremisuja dwa z trzech meczy jadac do plocka i remisujac z jastrzebiem lub lomza ktora walczy o utrzymanie co do Slaska sprawa tez jest jasna Slask nie potrafi wygrywac w warszawie tak jak my zreszta na co wskazuja mecze z ostatnich lat wiec remis z nami plus porazka w warszawie daje nam miejsce przed Slaskiem gdyz mamy lepszy stosunek meczy bezposrednich smieciarka juz wtedy nas nie interesuje gdyz drugie miejsce daje nam pewny awans choc te kurwy tez nie majalatwych meczy .Przypominam ze wszystkie te zaleznosci sa bez meczu ze stalowa wola ktory zreszta gramy u siebie lecz miejmy nadziejje ze on juz bedzie meczem o to azeby miec najwiecej strzelonych bramek w lidze jak na mstrza championship przystalo a wiec do boju LECHIO.
CALE ZYCIE LECHIA GDANSK
5 maja 2008, 12:56 / poniedziałek
Najlepszym wyjsciem wygrac wszystko nie patrzac na innych. Wierze ze w przyszlym sezonie w Gdańsku zawita OE
5 maja 2008, 13:06 / poniedziałek
Zeto komus kurwa musze ufac w tym paranoicznym kraju!!!!!!.A ciężko mi jest jeżdzic na mecze mojej ukochanej druzyny,majac zakaz lekarski[chore serce] ,wiec niech te nasze piłkazyki mnie nie denerwuja ,bo mnie beda mieli na sumieniu!!!!!!
5 maja 2008, 13:28 / poniedziałek
odnośnik

Co by nie mowic ale 2 brameczki naszego "Asa" .
Szkoda ze u nas kontrakty sie przedluza za zaangazowanie a nie za umiejetnosci.

Lechia Vs Kmita 3:0
5 maja 2008, 13:53 / poniedziałek
Przestancie lamentowac lepiej zaaktywizujcie soboe druga czakre wpuscicie porcje złotego swiatła przez trzecie oko przedniosrodkowym kanałem :) tak będzie najlepiej :)
5 maja 2008, 14:19 / poniedziałek
Kiełabaso, za to że nie jeździsz, ale tak łatwo łykasz wszystko co napiszą w internecie(poprzednio afera w Poznaniu), otrzymujesz ode mnie tytuł LODZIARZA ROKU!!!!!
Nikt tak nie robi gały szmaciarzom- dziennikarzom jak ty. Mało tego, wszystko co z połykiem godnym Teresy Orlovski.

Zeto, mam prośbę... nie porównuj ''gówna do miodu'' (patrz: kiełbasa- Teresa Orlovski) - wszakże nie od dziś wiadomo, że nasza Zachodnia Rodaczka była i pewnie nadal jest w tym mistrzem świata, więc kiełbasa musiałby troszkę poćwiczyć....lata praktyki, oj lata... :D
5 maja 2008, 14:20 / poniedziałek
nie ma co liczyć ile potrzeba nam punktów do awansu, po prostu trzeba wygrać wszystkie mecze i zdobyć 15 punktów. Pamietajcie, że w czwartek zbieraja sie dziadki w wydziale dyscypliny i na pewno chuje będą chcieli nam zabrać punkty za mecz w Poznaniu (3 lub 6). Mam nadzieje, że wybierajacy sie tam Turnoś i Błażej przemówią im do rozsądku w ich pustych, przepitych łbach. Pozdrawiam
5 maja 2008, 14:35 / poniedziałek
kiełbasa
5 maja 2008, 13:06 / poniedziałek
Zeto komus kurwa musze ufac w tym paranoicznym kraju!!!!!!.

Sam jesteś paranoik. Zamiast ufać kolegom po szalu, wolisz wierzyć dziennikarskim szmatom. Właśnie za to, masz ten tytuł.
5 maja 2008, 14:50 / poniedziałek
Zeto DO tej pani mi dużooo brakuje.Ale dla mnie takie porównanie to jest kurna zaszczyt!!!!!!! A gdybyś czytał moje komentarze dotyczące naszych małpek ,to wiedział bys że zalezy mi tylko na dobrze naszej Lechjki.W dupie mam patafianów z wyborczej .Ale to oni maja dzisiaj władzę,i niestety ja wykorzystują
5 maja 2008, 14:51 / poniedziałek
i świetnie manipulują takimi baranami jak ty!!!!!
5 maja 2008, 15:02 / poniedziałek
I własnie kurwa w tym są swietni !!!.Sam juz nie wiesz co jest manipulacja co nie !!!!.Co myślisz że tylko ja sie dąłem nabrac!?!?!?!?!?!?A chłopaki ,na zebraniu kibicowskim???? ,A ludzie z zarządu?????? A połowa Polski????Kiedy kurwa zrozumiecie ,że jakakolwiek informacja ,pojawiająca sie w takim medium jak gazrurka ,to jest potęzna broń ,i chuj kogo obchodzi czy jest to prawda!!!!!!!!!
Kogo teraz obchodzi ,że buczeliscie na rudego idiote????,a nie na asfalta?Gazrurka podała ,że buczeliscie na czarnucha i koniec .dlatego od początku mi chodziło ,tylko o to czemu wogule żescie buczeli !!!!
5 maja 2008, 15:13 / poniedziałek
mnie obchodzi.

Kiełbasa, zrozum do kurwy nędzy, że gdyby w Poznaniu nikt nie buknął i tak gówno prawda przeprowadziła by na nas atak. Chociażby za to, że ktoś nakleił vlepkę w czarnym kolorze, z psem trzymającym piwo. Przecież te kurwy z giewu, ostatnio zrobiły nagonkę na vlepki Śląska sprzed 8 lat.

Co ciekawe, do Śląska i do Lechii pukał polsat. W jednym i drugim klubie, solorz usłyszał- "precz ubeku"!!!! Ciekawe czy to ma związek z artykułami z giewu??
5 maja 2008, 16:18 / poniedziałek
Zeto z 11:57 - 100% racji

wierzcie kurwa dalej sportowymfaktom, polstatom czy tvnom

daleko zajedziecie

już nawet nieważne że banda osłów zamiast pojechać na wyjazd powielała głupoty ze sf (nazwa sama mówi za siebie), to jeszcze rzucając debilne komantarze nie raczyła nawet spojrzeć na posty o tym że jest 2:2

albo jedziesz (i wiesz) albo nie pierdolisz!!! tyle
5 maja 2008, 16:22 / poniedziałek
a co do "władzy mediów"

włącz rozum, wyłącz tv

a za pieniądze zoszczędzone na nie uleganiu propagandzie i kłamstwom wyborczej, bandyckim czy p. szmatławym możesz uzbierać na karnet na następny sezon
5 maja 2008, 22:13 / poniedziałek
Zgadzam się z animagiem - 10 pkt da awans na 100 %. W ostatnich 3 latach, do zajęcia 2. miejsca (a więc awans bez baraży) wystarczyło odpowiednio: 63, 58 i 66 punktów. Obecnie mamy 57 pkt, więc moim zdaniem nawet 9 pkt wystarczy. A więc wygrywamy z Kmitą, Zniczem i Stalówką u siebie i możemy wieszać Neptunowi szalik :-) Jeśli u siebie coś zgubimy, to trzeba będzie odrobić na wyjeździe.

A co do lamentów na temat wtopy w Łomży i Łowiczu - jedyne czego można było być pewnym przed ostatnimi 10 kolejkami, to że pogubimy gdzieś głupio punkty (bo wszyscy gubią). Chwała Bogu, że wiosną pogubiliśmy tych punktów najmniej z czołówki. Wolelibyście być na miejscu Piasta, który wygrał tylko 1 z 5 ostatnich meczy?
6 maja 2008, 12:58 / wtorek
ManU, kupon wszedł, czy wkurwiłeś się na Rogala? Na szczęście odpoczniesz sobie dwie kolejki. :-)
6 maja 2008, 13:00 / wtorek
kontratak-????
poważne oskarżenie!!!
6 maja 2008, 13:07 / wtorek
Nie oskarżenie, a powielony żart z Łowicza.
6 maja 2008, 13:11 / wtorek
zgadzam sie z harvesterem,
czytam pewne komentarze sugerujace, że w sumie to na farcie wygrywamy mecze, że brakuje tego i tamtego, że styl nie taki, itp.
Kurwa to jest 2 liga!
chodzę na Lechie od wielu lat ale wielu meczów na niesamowicie wysokim poziomie nie widziałem. Nie przeszkadza mi to, wiem jaki zazwyczaj jest to poziom piłkarski, ważniejszy jest lokalny patriotyzm.
Punkty tracą Real, Barcelona, Man Utd (oczywiście zachowując odpowiednie proporcje), tracimy je również my.
Faktem jest, ze tracimy najmniej punktów z czołówki, a już odmówić nam walki do końca nikt nie może (pomimo czasami słabej gry w przekroju całego meczu)

Pelikan walczy o życie i mobilizował się pewnie na ten mecz od kilku tygodni
6 maja 2008, 13:20 / wtorek
A czemu wy się jeszcze dziwicie??????

Kilka lat temu, na II ligę przychodziło 1 500 ludzi. Teraz jest ich 10 razy tyle. Naoglądali się w tv Manchesterów i innych Barcelon, a potem porównują te klubiki do naszej Lechijki.

Ogarnijcie się ludzie. Lechia to Lechia!!!!! Nasza II liga to nie Serie A!!!!!! Gramy "finezyjną" piłkę, dzięki czemu jesteśmy liderem II ligi.

Zostało 5 kolejek do końca, i stawiam flaszkę temu, kto bezbłędnie wytypuje drużynę która do końca zdobędzie komplet oczek. Można typować tylko jeden klub. Ja uważam, że każdy coś jeszcze straci.
6 maja 2008, 18:05 / wtorek
Ta omyłka Sportowych Faktów to dobra wróżba. Bodajże jak graliśmy pamiętne baraże z Ruchem w Chorzowie w 87 roku TV we wiadomościach też pomyliła się z wynikiem. Gadali coś o 2:2. A było 2:1 dla Lechii. W efekcie utrzymaliśmy się w lidze, a poleciał Ruch. Także spokojnie... Będzie dobrze!
6 maja 2008, 18:45 / wtorek
Mówili że było 2:0 dla Ruchu, a z tego co pamiętam Lechia wygrała 2:1 :-)
6 maja 2008, 18:59 / wtorek
No to ok! Cofam swój poprzedni wpis.
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.227