Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Tematy dla Wyborczej

strona 1/1

1 maja 2008, 10:37 / czwartek
Panowie z Wyborczej widzę że kończą sie wam tematy i nie macie o czym pisać przez co gazeta powoli kwalifikuje sie do brukowca FAKTY.
Dlatego chciał bym wam pomóc i nakierować na dobry tor .
Chcecie pisać o tym co sie dzieje na stadionach ... proszę bardzo , opiszcie jakie to piękne oprawy robią nasi kibice w kraju (tego nam zazdrości zachód)

odnośnik

Chcecie pisać o kibicach proszę bardzo już podsyłam wam tematy:

1) Zbiórka pieniędzy przez kibiców Lechii na dom dziecka .
2) Praca dla kibica
3) Lechia po raz kolejny odwiedza młodzież szkolną
4) Festyny Lechii
5) Turnieje Lechii .. itd:

Kibice Lechii pomóżcie biednej Wyborczej i podsyłajcie tematy :)
1 maja 2008, 12:23 / czwartek
autobus linii 118 nie pojawil sie o 10 45 na przystanku powod nie znany moze zydorcza by sie zainteresowala brukowiec jeden
1 maja 2008, 12:43 / czwartek
haa...wczoraj mialem podobna sytuacje. Autobus lini 199 nie pojawil sie na przystanku na ul do studzienki o 19:50.
GW wie juz zapewne ze to pseudokibice nie moc wykazac sie na stadionie, zaczeli porywac autobusy wraz z niczego nie winnymi pasazerami......armagedon!!
1 maja 2008, 12:46 / czwartek
A ja dziś złapałem kapcia! Może redaktorek stec i pałucha przeprawadzą śledztwo, czyja to wina?
1 maja 2008, 12:48 / czwartek
Czyżby TRÓJKĄT BERMUDZKI geograficznie przesunął się do Gdańska?

Dziennikarze śledczy z "Gówno Prawda" na start !!! Macie zajebisty temat do rozkminki !!!
1 maja 2008, 12:55 / czwartek
Jestem żażenowany, że dziś na łamach (choć nie kupuję tego gówna, ale zakładam, że nie ma) tego szmatławca nie pojawił się artykuł, w którym opisane zostałoby przezywanie sędziego i jednego łysego gracza TSP. Przecież to kolejny temat na okładkę dodatku sportowego!

Tak pisząc już na poważnie to pokazuje to śmieszną poprawnie polityczną hipokryzję, która jest wszechobecna wnaszym kraju.
1 maja 2008, 13:16 / czwartek
nie wywlekajcie spóźnionych autobusów na forum! za autobusy podobno też mogą zabrać nam punkty, ponoć jeden punkt za każde spóźnienie...
1 maja 2008, 13:17 / czwartek
U-U-U-U-U-UEFA.A Platini wczoraj w wywiadzie dla Eurosportu powiedział ,że odbieranie punktów za rasizm to nie jest odpowiednia kara i jest przeciwny takim praktykom.Co na to gówno wybiórcze ?
1 maja 2008, 13:18 / czwartek
1. skąd taka dobra gra Buzały? Musial czegoś się nawciągac.
2. Na trybunach T29 zauważyłem 2 łysych osobników.

a poważnie tylko patrzec jak dowalą się do wczorajszego hasła "maj 88 chwała bohaterom"
1 maja 2008, 13:33 / czwartek
na nastepnym meczu zrzuta na przeszczep dla lysego i na farbe dla rudego

kmwtw
1 maja 2008, 14:25 / czwartek
Nie wiem co się na tym forum działo w poniedziałek i dlaczego zostało zablokowane (jestem pewny, że celowo), ale smaczku artykułom z Wyborczej dodaje fakt, że redaktor Stec jest prywatnie kibicem Podbeskidzia Bielsko-Biała odnośnik i odjęcie trzech punktów Lechii mogło Podbeskidziu pomóc włączyć się w walce o awans. Po wczorajszym meczu to nieaktualne :)
1 maja 2008, 18:02 / czwartek
Jesli wydanie ogolnopolskie : to prosze obszernie opisac krzywe stoły w MŚ w snookerze !
Jesli dodatek trojmiejski to koniecznie do zbadania jest kolosalny korek jaki wytworzył sie od Jana Pawał II do Miszewskiego w dniu meczu ! Moze to zorganizowana akcja Gedanii zeby cześć kibiców spóżniła sie na mecz (dobrze ze piłkarze wyszli z opóżnieniem)
I Koniecznie specStec powinien zająć sie sparawa zaniku Puchacza indyjskiego.

MEdia schodzą na psy a Stec powinien kiedys udać sie do fryzjera bo jak bym miał taka kupe na głowie to tez bym bzdury pisał .
1 maja 2008, 19:16 / czwartek
My, chuligani Smarki oznajmiamy, że oczekujemy zwrócenia w końcu na NAS uwagę i napisania czegoś o naszym cudownym klubie. Bo jak nie...
1 maja 2008, 20:22 / czwartek
ja chetnie cos napisze

wypierdalaj, siusiu, paciorek i spac

czujesz sie usatysfakcjonowany?
3 maja 2008, 11:50 / sobota
"Stec rozdmuchał do granic głupoty i absurdu niewielki incydent z
Poznania. Nawet sędzia spotkania i "poszkodowany" zawodnik tego nie
zauważyli, zauważył natomiast podpuszczony Stec, którego wcale na
meczu nie było. Sprawy złodziejstwa w polskiej piłce mogły zejść na
plan dalszy, mamy już przecież winnego, gdańską Lechię, mamy już
komu odejmować szybko punkty. Idzie nowe z Listkiewiczem i Stecem na
czele."
3 maja 2008, 14:10 / sobota
100larz - podaj źródło jak masz, może coś więcej na ten temat nie było? z chęcią bym rzucił okiem
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024