Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pikniki wypierd....!!

strona 1/1

1 maja 2008, 12:06 / czwartek
Stoje wczoraj na meczu. Obok mnie stoi kilka nieznajomych osob. W pewnym momencie meczu na boisko od strony prostej w zawodnika Podbseskidzia leci jakis przedmiot. Odzew ze strony ludzi stojacych obok mnie jest natychmiastowy. Frajerzy, debile, pedały znow zaczynaja, jak chca rzucac to niech nie przychodza. Po chwili mlyn intonuje znana wszystkim przyspiewke : My kibice z Gdańska... osoby stojace obok mnie dra ryja z calej sily. Paradoks?
Gdzie byliscie jak byly nizsze ligi? Na awans przychodza i sie preza! Pierdole wole stadion z 3000 ludzi ale NORMALNYCH!

Stanowcza i kategorcznie NIE piknikom i ludziom bez kumacji!!
1 maja 2008, 12:09 / czwartek
szczerze dobrze że pierdolneli tego co rzucił butelks ludzie za to są kary. Co piknikow ja tam do nich nic nir mam ale jak co to trzeba się przenieśćna zegar
1 maja 2008, 13:18 / czwartek
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Problem w tym, że tak, a nie inaczej zareagowali na zaistniałą sytuację?
1 maja 2008, 13:24 / czwartek
jebnij sie w łeb !
1 maja 2008, 13:34 / czwartek
Temat do wykasowania!!! Po huj bzdury piszesz i to na dodatek nowy temat zakładasz. Mogłeś to w temacie o meczu wrzucić!

Jak ci coś nie pasuje to wypierdol tych pikników, przed kompem nic nie wskórasz!

Aejaejao!!!
1 maja 2008, 14:02 / czwartek
No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że przyjdą takie czasy, w których osobnik, który rzuci jakiś przedmiot w kierunku piłkarza na boisku nie wejdzie nigdy więcej na stadion i swoją "kumację" będzie mógł eksploatować gdzie indziej.
1 maja 2008, 14:08 / czwartek
ten co rzucił, raczej nie przyjdzie więcej na Lechię :-)
1 maja 2008, 14:28 / czwartek
Por.Rżewski wytlumacz Mi to zdanie
"Obok mnie stoi kilka nieznajomych osób" ... facet ja chodzę od ponad 12 lat na Lechię i jakoś wszystkich nie poznałem . Zna sie ludzi to z dzielnicy lub stałych bywalców którzy przeważnie siedzą w tych samych miejscach ale cały stadion ???
Zakładasz temat bluzgasz na pikników a prawda jest taka ze bez tych pikników klub nie zarobił by na biletach.A co do samego zajścia chyba sam widziałeś reakcje kibiców.

Temat do wykasowania !!!
1 maja 2008, 14:59 / czwartek
kurwa chłopaki nie róbcie z siebie bosmaniatek!!!!!!!!!.Tak się składa że pikniki sa ważnym składnikiem naszego budzetu!!!!!!!!!.Nie rubmy drugiej Legi na trybunach!!!!!
1 maja 2008, 15:26 / czwartek
Zeto tak samo myślę że ten typ więcej nie zawita z przyczyn technicznych:)
1 maja 2008, 16:39 / czwartek
kiełbasa - wtf, co ma do tego Legia?
1 maja 2008, 16:43 / czwartek
Lotewer ,to tylko przykład.Tam bosmaniątka uznały sie za wązniejsze od klubu i zarządu ,efekt jest jaki jest ,chyba nuiechcesz żeby na Lechii było tak samo?
1 maja 2008, 19:36 / czwartek
Ja i moja ekipa z Gedanii zaprowadzimy tam porządek...:))), chociaz po numerze z zawieszeniem forum (ja jako nowy haker zatrudniony na etat w Gedanii) nie wiem czy mi wypada xD
1 maja 2008, 20:33 / czwartek
Do Por.Rżewskiego
Dotyczy tematu Pikniki wypierd....!!
Niezbyt rozumiem, o co tobie chodzi...
Facet zarejestrowany 3 dni temu pyta: gdzie ja byłem, gdy były niższe ligi?
Facet mówi o jakiejś kumacji?
Woli stadion dla "3000 ludzi normalnych"?
Ja wyglądam na piknika - stary, siwy, z brzuchem (ale i z tatuażem "BKS Lechia Gdańsk" )- i takie chuj wie co mówi do mnie wypierdalaj!
Toż to gnojek jest, nieprawdaż?
1 maja 2008, 22:51 / czwartek
Nic nie kumam z tego pierwszego posta.
Ale mam swoje zdanie na ten temat.
Każdy kto na stadionie szkodzi klubowi nie powinien sie w ogóle nazywać kibicem Gdańskiej Lechii. I dla jasności, jestem piknikiem chodzącym 15 lat na mecze na T29. Poza stadionem możesz rzucać co chcesz w co chcesz najwyżej zaszkodzisz sobie samemu ale to mnie nie obchodzi.
1 maja 2008, 23:54 / czwartek
skoro jesteś piknikiem to nie wytyczaj co jest dobre a co złe!!!!!!!
Ale fakt faktem rasizm musi zniknąc ze stadionu!!!! Tych wszystkich obrońców murzynów i tych co mówią o tym, że rasizm ma zniknąc, tych wszystkich, którzy mówią co szkodzi Lechii a co nie, zapraszam na jutrzejszy turniej!!!!!! Właśnie tam teraz Lechia was potrzebuje, aby obecne tam media (w szczególności GW) widziały i opisały, że walczymy z rasizmem. Mogę się założyc, że płaczki netowe się nie pojawią.
8 maja 2008, 15:22 / czwartek
podbijam
5 sierpnia 2009, 13:26 / środa
Temat podbity, adekwatny do zaistniałej sytuacji, nie pierwszy i nie drugi raz mamy ten problem...!!!!
5 sierpnia 2009, 13:30 / środa
Ale co podbijacie?

Piłeczke?

To nie prościej byłoby żongluje?!

Chomontek też żonglował i skończył w IV lidze, wam życzę większej kariery:)

Aejaejao!!!
5 sierpnia 2009, 13:50 / środa
jacaraca wybacz, że nie jestem taki "kumaty" jak Ty i bezmyślnie podbiłem ten temat przez co w Twoich oczach stałem się kompletnym idiotą, żałuje tego i to bardzo...chciałbym być chociaż w połowie być taki "kumaty" i "dowcipny" jak Ty...
5 sierpnia 2009, 13:51 / środa
Por.Rżewski- PROWOKATOR!!!!

BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY!!!!

zawsze mad wami prowokatorami!!!!
5 sierpnia 2009, 14:07 / środa
rafcinx - ale kogo interesują Twoje gorzkie żale, chyba forum z konfesjonałem pomyliłeś:)

Aejaejao!!!
5 sierpnia 2009, 22:18 / środa
Podbił temat podbił.
90 dni czekania ale pretensja jakże słuszna.
I każdy kto przyszedł po raz pierwszy na mecz WON!!!
Ja byłem odrazu na piątym więc mi wolno....
5 sierpnia 2009, 23:45 / środa
Autor tematu chyba wyraża swoją zazdrość bo chciałby mieć Lechię tylko dla siebie;p Nie może przyjąć do wiadomości, że wraz z postępem klubu przybywać będzie liczba kibiców (pikników w jego nomenklaturze).
6 sierpnia 2009, 07:34 / czwartek
Autor tematu ma racje. Zauważcie co zrobili piknikowcy-konfidenci na śląsku po derbach Ruch-Górnik gdzie sami kapowali swoich na policje...żenada! niedługo będzie tak że NORMALNI wylecą ze stadionu,bo przecież nie idą z modą zachodnioeuropejską i będziemy jeździć z Lechią II Gdańsk. Zresztą co tu dużo gadać,gdzie były pikniki na trybunie leśnej z Jagą,a jeszcze co niektórzy szczekali że chcą zwrot pieniędzy od klubu za karnet...paszoł w pizdu won!
6 sierpnia 2009, 08:04 / czwartek
no a za rok otwieraja stadion na 40k, domyslam sie ze zapelnia go te dziesiatki tysiecy kibicow od lat z Lechia...
6 sierpnia 2009, 10:35 / czwartek
brawo buziek dobry komentarz dla wywrotowców, urodzili się i myślą że z tego tytułu wszystko im się należy..ale całe szczęście Lechia idiotami się nie przejmuje, szkoda tylko że jeszcze za nich płaci..
6 sierpnia 2009, 12:57 / czwartek
Ciekawe mądrale-kapusie co byście mówili gdyby na jednym chociaż meczu zabrakło tych wszystkich "wywrotowców" na których tak jedziecie... Był by lament i płacz, zeby wracali bo stadion przestał żyć hyhy
6 sierpnia 2009, 12:59 / czwartek
Krowa, mecz z jaga byl jednym z lepszych zeszlego sezonu.
6 sierpnia 2009, 13:10 / czwartek
raczej, byla wolnosc :) race, piwo i piekne okolicznosci natury :D
6 sierpnia 2009, 13:25 / czwartek
czegoś tu nie rozumiem ? to dobrze, że ktoś rzucił butelką na murawę ? no jeśli tak, to ja rzucam na następnym meczu, a LP zaoszczędzą na gościnie... może mi jeszcze browca postawią...
6 sierpnia 2009, 14:39 / czwartek
Mohort jesli nazywasz mnie kapusiem to albo powiedz mi to w oczy i podaj jeden przyklad gdy kogos gdziekolwiek podpierdolilem albo zamknij swoja szanowna morde i wybierz milczenie. A gdybys umial czytac ze zrozumieniem to w moim poscie nie dopatrzylbys sie niczego wiecej niz tego ze i pikniki sa potrzebne. Mam nadzieje ze zachowasz resztki wlasnej godnosci i zdobedziesz sie na przeprosiny
6 sierpnia 2009, 15:17 / czwartek
Kurwa jak dzieci....
Ewidentna prowokacja jakiegos sledzia który załozył sobie 3 dni wczesniej konto bo nam najzwyczajniej w swiecie zazdrosci frekwencji a wy sie dajecie na taki miód spadziowy nabrac. A poaz tym jak piknik ma ochote zobaczyc mecz to nikt na ten temat sie udzielac nie powinin, chyba ze oglada mecz w młynie plecami do boiska!

Tyle w temacie bo znowu sie dajecie podpuść
6 sierpnia 2009, 17:24 / czwartek
Zaszło male nie porozumienie,co do meczu z Jagą. Chodziło mi właśnie o to że był to jeden z lepszych meczy odnośnie dopingu w całym sezonie,bo byli Ci co mieli być,a pikniki pewnie gdzieś indziej polazły na lans. Jak ktoś tu wspomniał była full swoboda bo i piwko i raca:)
Co do tego stadionu na 40 tysięcy,to mnie on jakoś mało interesuje,a to że go zapełnią pikniki żrące popcorn i pokazujące palcem na każdego kto przeklnie nawet albo głośniej krzyknie to już wogóle patologia.Plus wszędobylskie kamery i nagonka medialna na tzw."pseudokibiców"(nie wiem co to za jedni,chyba pikniki,bo tylko oni są pseudo:)).
6 sierpnia 2009, 18:54 / czwartek
"a to że go zapełnią pikniki żrące popcorn i pokazujące palcem na każdego kto przeklnie nawet albo głośniej krzyknie to już wogóle patologia."

Przestań pisać bzdury.
6 sierpnia 2009, 19:48 / czwartek
wywrotowiec spadaj z forum i nie siej ideologii chamstwa
7 sierpnia 2009, 06:11 / piątek
Co to jest ideologia chamstwa i gdzie niby ja to sieje?? Poprostu protestuje przeciwko baranom,przez których ruch kibicowski zamiera,a stadiony zmieniają się w salony dla elity(poczekajmy z 5 lat,a jak tak dalej pójdzie to ludzi którzy zjeździli z Lechią całą Polskę nie będzie pewnie stać na bilet na ten śmieszny stadionik z miejscem dla 40 tysięcy:/+ pikniki będą ich nazywać "rozsiewaczami ideologii chamstwa" albo jak to już ma miejsce bandytami,których trzeba sperzedać na policje).
7 sierpnia 2009, 09:23 / piątek
słuchaj koleś ruch kibicowski to nie rzucanie butelką! przestań prowokować gówniarzu ty i tobie podobni, niczym nie różnisz sie od wachowicza.
7 sierpnia 2009, 09:33 / piątek
Nie zgodze sie z tym, ze Krowa-Wywrotowa nie rozni sie niczym od Lachowicza. Krowa jest przystojniejszy.
7 sierpnia 2009, 09:34 / piątek
Piknikbusters
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.599