Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Unia Tczew - Arka II Gdynia

strona 1/1

2 maja 2008, 20:41 / piątek
Jutro ( sobota ) odbedzie sie mecz Tczewskiej Unii z Arka II o godzinie 16.

Jak wiadomo Unici i LGFT zawsze wspieralo Lechie jak grala u siebie badz na wyjezdzie, jutro Wy Bracia z Gdanska bedziecie mieli okazje wesprzec Uniee w meczu z Arka.

Mamy nadzieje ze przyjedzie was taka sama liczba(badz wieksza) jak na mecz Pomezania - Wisla T.

Miejmy tez nadzieje ze jutrzejszy mecz pod wzgledem kibicowskim bedzie taki jak pol roku temu a Arka Tczewska i Gdynska wraz z ze zgodami nas nie zawiedzie i przyjdzie na to spotkanie ;)
2 maja 2008, 20:46 / piątek
O 13.40 odjeżdża skm-ka z głównego w strone Tczewa, normalny bilet po 6.50 zł, ale może pierw niech się ktoś z Lwów wypowie na ten temat...
2 maja 2008, 21:13 / piątek
Zapraszam wszystkich Gdańskich kibiców do Tczewa ! ; ]
2 maja 2008, 21:15 / piątek
Takze i Malbork mile widziany ; ] pozdro ; o
2 maja 2008, 21:18 / piątek
Gdansk,Malbork...... oraz Wszyscy Kibice Gdanskiej Lechii ;)

Bialo - Zielone Pozdrowienia ;)
2 maja 2008, 21:21 / piątek
To jak jest jakaś zbiórka na Dworcu w Gdańsku na ten mecz ? Bo ja i paru ziomków z miłą chęcią wspomożemy FC Tczew.Pozdro :))
3 maja 2008, 09:41 / sobota
Jedziemy na Tczew ! zobaczymy co słychać na stadionie, gdzie jeszcze niedawno byliśmy ;- )
3 maja 2008, 11:17 / sobota
nie ma zbiórki i chuj!!!!!!
3 maja 2008, 11:20 / sobota
Serdecznie Was zapraszamy do Nas ! ;] . Mam nadzieje ze w czasie meczu nie bedzie duzej zadymy .. Pomozcie Unii i wesprzyjcie ja znakomitym dopingiem.
3 maja 2008, 11:43 / sobota
To co ? Jest cos organizowane ?
3 maja 2008, 11:49 / sobota
Tak wszyscy na lotniku o 14 mamy samolot do Tczewa
3 maja 2008, 11:51 / sobota
A jakimi liniami lecimy?? i Czy wiadomo gdzie bedzie przesiadka ??
3 maja 2008, 11:54 / sobota
jejuuu ale wy macie problemy ;] proponuje zrobic tak i zebrac sie o 13.40 na pociag i jak bedzie dostateczna liczba osob to jedziemy a jak nie to wyjebane i tyle w temacie ;] pozdro.....
3 maja 2008, 13:06 / sobota
Po meczu można iść na bulwar, gdzie będzie koncert gosi andrzejewicz ;p
3 maja 2008, 14:25 / sobota
Kurcze ... Mam chęć jechać ale kompletnie zamuliłem . Ale juz sie nie wyrobie niestety .. ! Czemu piszesz , ze jezeli nie bedzie dostatecznej ilosci osób to ' wyjebane ' ? Ja bym jechal nawet jakby mialo jechac 5/10 osob !! pozdro ..
3 maja 2008, 14:36 / sobota
jeszcze do konca nie zamuliles ;) ostatni pociag jest o 15.15 i bys byl o 15.45 w Tczewie jak co...
Bialo-Zielone Pozdrowienia
3 maja 2008, 18:47 / sobota
Będzie jakaś relacja z meczu w Tczewie,oczywiśćie chodzi mi o relacje kibicowską.
3 maja 2008, 19:10 / sobota
Unia Tczew 2-1 ten drugi klub
3 maja 2008, 19:57 / sobota
A po meczu śledziom żeby ucieć ze stadionu potrzebna była...

odnośnik
3 maja 2008, 20:24 / sobota
Czy ktos wie ile ludzi bylo na meczu? Oraz Czy byli ''kibice'' przyjezdni? Z gory dzieki :)
3 maja 2008, 20:31 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2008, 22:03 / sobota
Dzieki dla Tych co byli, niestety arka 2 razy nie podejmuje walki podczas meczu chociaz wyszlismy do nich !!!! .......... ale na bulwarze sledzie ustawili sie na Tczewska Lechie lecz niestety uciekiali zaliczajac oklep ;) !!!!!

Zawsze Nad Wami Pierdolonymiii sledziemiii !!!!

Tylko Lechia Gdansk !!!
4 maja 2008, 00:39 / niedziela
Właśnie coś mnie doszły słuchy, że kilkadziesiąt osob z Lechii i szparki sie spotkali niedaleko koncertu, jednak Tczewska Lechia ich przegoniła z dymem, jeśli to prawda to szacuneczek !
4 maja 2008, 10:14 / niedziela
dobrze słyszałes...ich ok 50 nas ok 30 a wszystko na oczach wielu ludzi ktorzy byli na koncercie
LGFT
4 maja 2008, 11:56 / niedziela
potwierdzam info perego tak bylo ; o i jazda z kurw.mi
4 maja 2008, 14:29 / niedziela
Nas na tym meczu jakieś 140 osób ( z Czego w młynie 80 reszta oglądająca mecz i czekająca na inne atrakcje) w tym 10 Starogard i 2 Czarni P. Mecz ten powinien mobilizować jednak większego ciśnienia nie było dopiero gdy dowiedzieliśmy się o wizycie Gości pojawiło się. Rywal zza miedzy nie zawiódł i zjawił się jak sami szacują w około 150 osób. Od początku meczu festiwal bluzgów. Goście prowadzą doping jednak dla nas mało słyszalny , sami nie szczędzimy gardeł i jedziemy na maxa. Tego dnia nie wieszamy żadnej flagi , oraz nie prezentujemy oprawy. W przerwie meczu wybiegamy pod płot przyjezdnych , jednak ci nie korzystają z zaproszenia na grilla. ( Niby płot był za wysoki , przypomina mi się płakanie jak to Chojniczanka nie mogła przeskoczyć do nich , teraz sytuacja odwraca się). Widząc nie chęć ze strony rywala wracamy na własny sektor. Druga połowa to dalej nie ustający doping z naszej strony i wymiana uprzejmości , Panowie zza płotu jednak milkną i odpuszczają sobie jedynie sporadyczne okrzyki. Mecz dobiegał powoli ku końcowi , widząc iż „Niechciani” zaczynają opuszczać okolice stadionu , postanawiamy drugi raz kolegów” Śledzi” zaprosić do wspólnej zabawy , jednak i tym razem do niczego nie dochodzi 0 jakichkolwiek ruchów w naszą stronę.( Policjantów max. 15 przy nich , mimo to nie wykazują woli walki i posłusznie opuszczają "stadion").. Po raz kolejny pozostaje nam wrócić na sektor. Nasi kopacze przegrywają 1:0 i pewnie większość opuszczająca sektor zza płotu myślała iż taki wynik się utrzyma , nasi kopacze wykazują się wolą walki oraz wielkim szczęściem i wygrywają 2:1. Opuszczając stadion postanawiamy odwiedzić odbywający się festyn nad Wisła. Ku wielkiemu zdziwieniu ludzi ponad 100 osobowa grupa staje na wale i bawi się w najlepsze… wydawało by się iż to koniec atrakcji jak na ten dzień, jednak wislacy/sledzie pojawiają się na występie Gosi Andrzejewicz w dość sporej grupie i tym samym dochodzi do starcia w którym muszą uznać nasza wyższość i tłumaczenie się jakimś sprzętem jest śmieszne a wręcz żenujące…co najwyżej poleciało kilka butelek ale z obu stron, reszta walki na pieści. Czas nauczyć się przegrywać.
To nasza oficjalna relacja.....
4 maja 2008, 14:49 / niedziela
Jakies filmiki z tego meczu beda?
4 maja 2008, 15:11 / niedziela
Brawo LGFT, szacunek.
4 maja 2008, 16:06 / niedziela
Dodam tylko że śledzie są tak zamuleni że jak arka bramkę strzeliła to nie wykumali:)
4 maja 2008, 18:56 / niedziela
kto był ten wie.... ha ha
godna zabawa
wroński jest wasz...
4 maja 2008, 19:44 / niedziela
:) chyba zaliczył coś w czosnek :D
4 maja 2008, 20:43 / niedziela
Kaste browarka temu kolesiowi co trafił naszego ulubionego pieska w czosnek haha.
4 maja 2008, 20:55 / niedziela
Apropo meczu wy chcieliscie altanke postawic z tych cegiel ?
4 maja 2008, 22:33 / niedziela
Stena ma racje kto był ten wie . Kto nie bywa i nie mieszka w Tczewie ten nie wie jakie tu są klimaty i różne rzeczy może gadać . A orientujący sie wiedzą że to troche inaczej mieszkać w Gdańsku i być za Lechią a w Tczewie i kochać Lechie!! Szacunek LGFT !!!
5 maja 2008, 16:28 / poniedziałek
5 maja 2008, 17:31 / poniedziałek
Jakie tam bzdury pisza drugie GW. jo nie odszlo do regularnej bijatyki bo tczewska arka uciekala jak kaczki a nie dlatego ze policja zaragowala!!!
5 maja 2008, 18:08 / poniedziałek
jo
5 maja 2008, 18:17 / poniedziałek
odnośnik
:) coś normalnego w Tczewie i Starogardzie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022