Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Kmita 7 maja, 18:00 Wszystko o meczu

strona 6/10

7 maja 2008, 23:47 / środa
Wg, mnie LECHIA powinna być taka: Podzielona na Pikiniki i na tych Chuliganów oraz MŁYN! I razem atakować w 300 osób i racami na taki Białystok czy tam LEGIE! Może jasniej: LECHIA powinna być podzielona na: MŁYN, CHULIGAN, Piknik. I wszystko było by jasne. Chuligani powinni mieć swoje miejsce na stadionie, by młynowi się nie dostawało.
7 maja 2008, 23:47 / środa
SIMEK86: Oni nie maja sie z nami lać,tylko niech sie wezma za ustawki np. z LECHEM ciekawe jak by wtedy kozaczyli?! a nie barany swoich leja!!!!
7 maja 2008, 23:48 / środa
tak sie zastanawiam czy Lechii potrzebne jest chwm? moze zapytac prezesa albo lwy?
7 maja 2008, 23:48 / środa
Niech co niektórzy z Was przestaną się zbyt mocno podniecać i próbować wychodzić na super mędrców, którym dobro Lechii leży na sercu bo z rodzina co dwa tygodnie przychodzą wspierać naszą kochaną druzynę...

Określacie niektórych ludzi debilami, kretynami przez których Lechia nie awansuje do OE...tylko, gdize byliście, gdy my i większość z tych "debili" odbudowywło ten klub tułając się po A klasowych pipidówach, zbierając pieniązki dla piłkarzy, gdyna mecze jeździlo nas po 50, 100 osób, gdzie na mecze u siebie było 500...wtedy Wam nie zależało na Lechii, wtedy Lechia nie cierpiała....
Teraz jak jest sukces i przyjeżdza Polonia, Legia, Arka czy Górnik to spuer się przychodzi i dopinguje Lechie, niż na Huragan Nowe Polaszki, czy Borowiaka Czersk...prawda?

Nie popieram co niektórych działań tej grupy, ale większość z Was nie ma żadnego prawa głosu....jak w każdej dziedzinie życia trzeba coś robić zeby móc sie tym chwalić....
7 maja 2008, 23:51 / środa
łuki twoje posty mnie rozpierdalaja ty kurwa zakuta pało konfidencie zjeb jestes idz spac bo masz na 8 do szkoły !!!
7 maja 2008, 23:51 / środa
Chodziłem na młyn dawałem z siebie wszystko jestem z tego dumny czy szło naszym piłkarzą czy nie zawsze swoje robiłem. Szacunek dla wszystkich którzy tworzyli doping i atmosfere pod zegarem. Nie dziwie sie i popieram z calego serca Elvisa, Limaka Daria. Konczmy naprawde pisanie co sie stalo to sie nie odstanie Miejmy tylko nadzieje ze Młyn na Lechii nie zginie z dzisiejszym meczem bo naprawde byłaby szkoda a moe taka rewolucja da do myslenia wszystkim i stworzymy cos z niczego. Jezeli chodzi o u u u to było tak bardziej dla jaj i cichutko z tego co widzialem po minach osób intonujących ten specyficzny doping. Jednytm słowem szacunek dla młyniarzy oraz dla Elvisa który od jakiegos czasu tez pojawiał się na młynie i wspieral kolegów z gniazda. Czy bedzie młyn czy nie to sprawa do przemyslenia poza forum. Do wszystkich piszących mocnych w gębie internetowych napinaczy gdzie byliscie jak na gniazdo weszli klepac mlyniarzy? Zesrani za płotem staliscie! Skonczcie gadac i wyzywac winnych bo to chuja da a zaszkodzic moze. Strasz GW jutro kupowac... A tym którym nie odpowiada doping piszącym ze jest słaby zapraszam do pomocy Recepta nie podoba sie przyjdz i wspieraj doping a bedzie lepiej. W niektórych momentach na meczu sam słyszałem swój doping... Ogólnie tragedia zastanawiam sie po co na młyn przychodzi tyle osob. Wołąkiewicz, Pęczak, Manuszewski, Kapsa, Rybski Buzała zawodnicy na OE reszta.... na trening. Pozdrawiam kibiców LG
7 maja 2008, 23:55 / środa
a z prostej i z łuku słychać było :"POJEBANI, POJEBANI!!!" i to jest najlepsze podsumowanie zajsc na młynie (żal mi tylko młynarzy).
Jutro PZPN prześle gościowi z racą podziękowania za ułatwienie zadania !!!
Brawo debile.........

Tylko Lechia !
7 maja 2008, 23:57 / środa
Morwa skoro taki obeznany jesteś w temacie to weź oświeć nas jaki był powód tego najazdu na młyn.
Chyba nie chcesz powiedzieć że kilka klapsów dla typa, który ma w dupie wszystko i rzuca petardą na boisko.
Korzystasz ze słowa konfident ale z tego co wiem to nikt nikogo nikomu nie wydał.
I wreszcie ostatnia sprawa - skoro nie podoba się pewnej grupie doping to przyszliby pod gniazdo i w kilku zwięzłych zdaniach wyłuskaliby w czym jest problem.
7 maja 2008, 23:57 / środa
DEGENERAT: Nie jestem konfidentem,jestem wiekszym kibicem od ciebie i bardzie wlozylem serce w ten klub niz myslisz i dlatego teraz wkurwia mnie to jak pajace marnuja cały wysilek od A Klasy ktory wspolnie wlozylismy w odbudowe tego klubu i stworzenie pozytywnego wizerunku klubu. Chcesz sie lac to won na pole!!!!!!
7 maja 2008, 23:58 / środa
Łuki, ale powiedz mi jakim prawem Ty chcesz decydowac co oni maja robic? Oni wiedza, my nie musimy, taka zasada.

Pozatym brawa dla "WIERNYCH KIBICÓW" co z łuku nad flagą "My Tworzymy historie" Krzyczeli "Lechia Gdańsk k....a sz..s"

Powinno sie was wypedzic jak zydow!!
7 maja 2008, 23:58 / środa
Jeszcze raz wam kurwa sezonowcy wytłumacze o co zapierdala. Lechia zawsze słynęła z dyscypliny stadionowej, na trybunach zawsze obowiązywała hierarchia. Od czasu kiedy Lechia zaczęła grać dobrze i pojawiła się szansa na I ligę poprzychodziło od zajebania pikników i zaczęła się samowolka. Ludzie z młyna dostali po papie za podkręcanie "U-U-U" i za "co za kurwa to rzuciła".

Gdybyście wy pikniki zostali sami na stadionie nie było by żadnych zasad, albo co gorsze, zasady narzuciłyby wam z góry odpowiednie służby a wy potulne baranki podporządkowalibyście się.

Pamiętajcie, że to chuliganka budowała klub od zera, jeździła na wyjazdy po wsiach gdzie psy szczekają dupami, żebyście wy, jebani sezonowcy, mogli świętować poszczególne awanse.

PS. I zapamiętajcie sobie jedno hasło "Szyk i Elegancja", wszystko jasne.
8 maja 2008, 00:00 / czwartek
Nie wypowiedzial sie jeszcze nikt ze starszych uczestników forum. Prawda jest taka,ze jakiś kretyn rzucił petardę. Wybuchła afera, wpływ wyniku, emocje i jest awantura. Desperackie akcje, szamotanina i jazda, przepychanki na stadionie i agresja. Jest to całkiem normalne, mamy awansować, jakiś bażant rzuca petarde, gdzie w młynie nikt tego nie widzi i jest jazda. Tłuczenie na trybunach. Każdemu zależy na awansie i kurwa dopingujmy na maxa ZAWSZE. Taki co rzuca, buczy, niech jest zgłoszony do młynarza, przypilnowany i będzie spokój.
Adrenalina wszystkim pizneła.
LECHIA TYLKO LECHIA
8 maja 2008, 00:00 / czwartek
davidg75 nie wiem czy wiesz,ale mamy 21 wiek.Mamy już elektryczność,internet w każdym domu, fast foody na każdym rogu.Nie uwierzysz pewnie jak ci powiem że człowiek wylądował na księżycu.A ty wbiles sobie do bani jakies slogany,jakies hasla i się nazbyt w to wczuwasz.Piłka nożna dla kibica...
8 maja 2008, 00:00 / czwartek
Ludzie teraz przez tydzien bedziecie wypisywac na forum o tym co sie dzialo kazdy widzial i ma swoje zdanie na ten temat. Tta rozkminka kto? po co? komu? za co? dlaczego? jest bezsensu napewno sprawa bedzie wyjasniona ale nie na forum.
8 maja 2008, 00:02 / czwartek
SIWEK: Nie decyduje tylko proponuje,zamiast lac swoich niech sie wezma za konkretne bicie innych ekip,co slabo im to idzie...
8 maja 2008, 00:03 / czwartek
Agresor popieram Cię w 99% Brawo iszacunek dla Ciebie i Twoich kolegó Jednak akcja najazdu na młyn była niepotrzebna, są inne sposoby nie prościej było podejsc ta sama ekipą i spokojnie z młyna przez megafon powiedziec to co napisałeś??
Pozdrawiam
8 maja 2008, 00:04 / czwartek
A ja tobie powiem Morwa że pierdolisz, bo ja kilku z nich nie widziałem.

Druga sprawa to odbudowa Lechii. Chuj odbudowaliście, nie Lechię. Lechię odbudowali ludzie, którym wstyd jest, jak patrzą na takie patolgie.
8 maja 2008, 00:05 / czwartek
"chuliganka budowała klub od zera i tera z sprowadzi klub do zera"
zastanów sie jakie konsekwencje wynikają z takich incydentów jak dziś, na pewno nie pomogą klubowi. a napierdalać sie możecie po meczu ....do woli
8 maja 2008, 00:05 / czwartek
I pewnie Ty tez Łuki budowałeś ten klub o zera...jeżdzileś na A klase....ale to wszytsko dziwne...jeździło nas po kilkadziesiąt osób teraz na mecze przychodzi 10 000, a kogo się nie zapytasz to chodzil i jeżdzil na A klase...Cuda normalnie!!!
8 maja 2008, 00:08 / czwartek
Wrzućcie luz panowie. Kilku osobom pojebały się sektory, bo okrzyk "co za kurwa to rzuciła" to pełna żenada.
8 maja 2008, 00:09 / czwartek
Zeto: bronisz debila?
8 maja 2008, 00:10 / czwartek
Całą resztę pomijam, tylko odniose się do wpisu Klo. Wszystko co piszesz jest prawdą, tylko wytłumacz mi jak wygląda, podpieranie się odbudowywaniem Lechii, jeżdżeniem za nią po wszystkich kaszubskich wsiach w okolicy na mecze(sam jeździłem), do robienia teraz syfu kiedy kurwa robimy awans do ligi, o ktorej pare lat temu moglismy tylko pomarzyc, a jak ktos wspominal cos o Lechii w ekstraklasie to było traktowane jako niezły dowcip? Sprawny mózg to u niektórych wyraźny brak, szkoda.
8 maja 2008, 00:11 / czwartek
davidg75 nie wiem czy wiesz,ale mamy 21 wiek.Mamy już elektryczność,internet w każdym domu, fast foody na każdym rogu.Nie uwierzysz pewnie jak ci powiem że człowiek wylądował na księżycu.A ty wbiles sobie do bani jakies slogany,jakies hasla i się nazbyt w to wczuwasz.Piłka nożna dla kibica...

taaa...nie wiem czy wiesz ale w XX tez to bylo....
no moze internet nie byl w kazdym domu...ale to byly lepsze czasy bo przez to takie dupki jak ty nie spedzaly przed monitorem tyle godzin i nie wpierdalaly hot dogow z tych pobliskich budek....
8 maja 2008, 00:13 / czwartek
Łuki widac ze bazujesz na internecie, tv itd. Otoz pragne Cie powiadomic ze na swiecie dzieja sie tez rzeczy o ktorych nie mowi sie oficjalnie...

Krisblu2 moze koniec napinki juz na dzisiaj? Potrzebne Ci to? Wprowadzisz tym jakies nowe nuanse do tematu? Jesli nie to nie pisz poprostu nic.
8 maja 2008, 00:15 / czwartek
Powinien byc koniec tego bzdurnego tematu. Od poczatku pisalem tu o Rybie, Cetnaru i innych grajkach... teraz tzreba przyznac, ze 1 liga sie zbliza wielkimi krkami to i moda na Lechie ... Lechia to nie teatr, jak ktos podsumowal ze dyscyplina byla zawsze, toi niech bedzie do konca. Sam pamietam jak nocki zarywalem zeby chociaz wyciac glupie naklejki bo na Benefis sp. Dufo prosil zeby byly. Teraz kazdy przychodzi na mec zpobluzgac na Rogala czy innego pilkarza. Niektorym sprawia to radosc ... Kiedys ktos marudzil ze za duzo malolatow w mlynie trzeba ich wyjebac, teraz lament.
Tyle z mojej strony i koniec
AVE LECHIA
8 maja 2008, 00:17 / czwartek
normalnie akcja w młynie odciągnęła moją uwagę od boiska...
porażające...
w zasadzie sędzia już po tej racy mógł zakończyć mecz...nawet jeżeli byli tylko ogłuszeni ci leżący, prawda?
potem szczęsliwie udało się celebrować te ostatnie sekundy (uważam, że gdyby sędzia wcześniej zakończył mecz nikt by nie mógł mieć do niego pretensji )
ale na szczęscie... niesamowity finał!
a sama gra...to nie bardzo, inicjatywa była, ale pomyślunku to nie bardzo...
te rzuty rożne..aż prosi się o jakiś ruch w polu karnym i nie tak w kupie panowie piłkarze...
8 maja 2008, 00:18 / czwartek
zamiast sie napierdalac jeden z drugim to wzieliby i podstawowki pokonczyli, no nie wiem,zaocznie chociaz....

mecz zalamka, na III lige nawet za slaby, stad te wszystkie nerwy i szarpaniny...a rudego wyhukali za ociaganie....

Tylko Lechia Gdansk!!!
8 maja 2008, 00:20 / czwartek
Kurwa tacy mądrzy jesteście to trzeba było podejśc do tzw. "karków" i im wytłumaczyć co robią źle (swoją drogą pojwili się w młynie dopiero po zakończeniu meczu). A jak zabrakło wam jaj to zamknąć mordy i nie płakać w internecie bo i tak nic w ten sposób nie zmienicie. Na Lechii nigdy nie było demokracji i nigdy nie będzie. I dobrze żeby każdy raz na zawsze to zapamiętał. Sprawa jest dosyć "śliska" i napewno nie do wyjaśniania na necie. Odpowiednie osoby się tym zajmą i dobrze by było żeby każdy ochłoną i zajął się swoimi sprawami. I tak i tak na forum nic nie zdziałacie, więc szkoda czasu żeby się produkować.
8 maja 2008, 00:20 / czwartek
davidg75 nie wiem czy wiesz,ale mamy 21 wiek.Mamy już elektryczność,internet w każdym domu, fast foody na każdym rogu.Nie uwierzysz pewnie jak ci powiem że człowiek wylądował na księżycu.A ty wbiles sobie do bani jakies slogany,jakies hasla i się nazbyt w to wczuwasz.Piłka nożna dla kibica...

taaa...nie wiem czy wiesz ale w XX tez to bylo....
no moze internet nie byl w kazdym domu...ale to byly lepsze czasy bo przez to takie dupki jak ty nie spedzaly przed monitorem tyle godzin i nie wpierdalaly hot dogow z tych pobliskich budek...

Pierdolisz chłopie od rzeczy.Czy zrozumiałeś co do ciebie pisałem?Jeśli nie masz nic do dodania w sprawie założonego wątku to nie pisz lepiej nic.Moje upodobania kulinarne naprawdę nie mają z tym nic wspólnego.

P.S. Ogarnij się chłopie,albo przestań wpierdalać to co ci koleżanki z tzw chwm dały
8 maja 2008, 00:21 / czwartek
Wrait...sporą patologie robią na meczach kibice sukcesu, pikniki, małoaci itd...nie znający i nie mający pojęcia o klimacie na Lechii...i tak jak napisal ULG...po co ten lament???Tak naprawde zbierłao się na to od dawna...Ale mie bardziej chodziło o krytykowanie ludzi. którzy cos dla tego klubu zrobili przez ludzi którzt pojawili sie na trybynach na finiszu drogi...a gdzie byli wczesniej...?\

Paradokslanie dobrze sie stało!!!
8 maja 2008, 00:22 / czwartek
Zeto: po 1) podaj mi twój opis osoby, ktora rozpierdala Lechię Gdańsk rzucając na własnym stadionie petardę w bramkarza drużyny przeciwnej. Wielki zajebiście odważny chuligan WM? Najwierniejszy z kibiców BKS? Moze okreslenie "kurwa" to przesada, wystarczy "debil", ale w emocjach wszyscy to spontanicznie krzykneli.
I tu wlasnie dochodzimy do punktu 2) spontanicznie, bo nie byla to zadna inicjatywa mlynarzy, daltego to jest zenada, ze na wlasnym stadionie w morde dostali chlopacy, ktorzy niezaleznie od wszystkiego prowadza ten doping swoim calym bialo-zielonym sercem.
Aha, I nie bylo zadnego U-U-U w samym mlynie, jesli juz to moze jakies pojedyncze osoby, ja w kazdym razie nic nie slyszalem.
8 maja 2008, 00:25 / czwartek
Wieś spiewa i tańczy. Dzis zapachniało PATOLOGIĄ!!! Gówno mnie obchodzi co mówią obie strony - po prostu PATOLOGIA!!!
8 maja 2008, 00:26 / czwartek
Po tej akcji mam nadzieje że ta patologia nie wróci do młyna (pink itp).
Tylko KURWA nie wiem dlaczego młynarze dostali bęcki...

Wszystko przez jedną pojebaną petarde, po co to było ? Przez jeden głupi rzut nasz kochany klub może ponieść kare... Nie potrzebne to było...
8 maja 2008, 00:27 / czwartek
3/4 wpisujących się tu ma zapędy konfidenckie.
wierny kibic postawie ci najlepsze dziwki w 3miescie jak powiesz najmłodszemu z chwm,że jest "koleżanką" :)
8 maja 2008, 00:30 / czwartek
Jak to jest?Wy tzw samozwańczy "chuligani" obrońcy,wybawiciele,supermeni Lechii macie taką zasadę,że was piłka nożna nie interesuje.Was interesuje tylko napierdalanie.Tak?W takim razie rozumiem,że pojawiacie się na meczu gdzie są kibice przyjezdni.Macie nasi wybawcy bronić naszych flag,strzec nas "zwykłych" kibiców przed agresywnymi zamkniętymi w klatce bestiami.Ale po chuj przychodzicie w takim razie na mecze bez kibiców przyjezdnych?Chodzi wam o pokazanie sie na trybunach?O lans?Chyba tak.A może tak jak na dzisiejszym meczu,chodzi wam o wyładowanie się.Najprościej zlać tłumek dzieciaków.Udowadniacie sobie w ten sposób,że to nie prawda co o was mówią...że nie macie jaj.Wypierdalać za bramy chamy!!!
8 maja 2008, 00:33 / czwartek
Panowie i Panie, brakuje nam 7 pkt do awansu. Mamy na to 4 mecze!
8 maja 2008, 00:33 / czwartek
Tak jak juz to zostalo napisane: "Temat nie do rozmkminiania na forum !!"

Po 1.
Do tych ktorym po glowie chodzi jakiekolwiek strzelanie z ucha, konfidenctwo i uleglosc odgornym nakazom mowie Stanowcze NIE !! Lechia i jej Kibice zawsze slyneli w polsce Charakteru. Ten wlasnie Charakter i stanowczy opór dla "zlego" systemu jest czescia naszej Historii i nie mozna sie teraz tego wyprzez tylko dlatego ze na mecz zaczelo smigac od huja sezonowcow i w pewnym momencie okaze sie
ze sa wiekszoscia... Tak jak na T29 walczyło sie z Komuchami tak teraz mielibysmy jak stado Baranow podac sie jakimkolwiek decyzja Ostatniego Komunistycznego Bastionu jakim jest PZPN i wszystkie te Lesne Dziady ?? Wole Szanujaca sie Lechie w 2 Lidze od Klubu Bez HONORU w OE !!!!!

Po 2.
Tym ktorzy pierdola farmazony o CHWM mowie jebnijcie sie w leb czyms ciezkim zanim znowu napiszecie takie pierdolone kociopoly !! Pelen SZACUNEK i UZNANIE dla naszej ekipy !!

Po 3.
Co do Petardy... w gruncie zeczy moim zdaniem glupota... powod ?? ostatnie minuty meczu Lechia Walczy o MEGA WAZNE 3 punkty... Wybuch petardy niedaleko bramki... logiczne bylo ze wykorzystaja to zeby zrobic afere... wkoncu ciagle grali na czas co niejednego z Nas Wkurwialo doglebnie...

Po 4.
Szacunek dla Chlopakow z mlyna za to co robili... (ewentualnie troce pracy nad jakoscia czyt. wiek plec itd. ). Sprawa napewno jakos sie wyjasni...

PODSUMOWUJAC:

Pusciły nerwy i tyle... Jak dla mnie Watki o zajsciu do kasacji !!

TYLKO LECHIA !!

P.s. zaraz ktos napisze ze jak mi sie mlyn nie podoba to mam isc i wspierac... powiem krotko z 5 letnim synem nie bede sie tam pchal, mlody i tak sie swoje naslucha na stadionie...
8 maja 2008, 00:39 / czwartek
Nie mogę usnąć:) Prócz Lechi, kibicuje Wybrzeżowi. I tam pikniki niestety wygrały z prawdziwymi gwiazdami, młyn przestał istnieć. Pele i inne gwiazdy tego młyna przestały istnieć, pikiniki wzieły się teraz za Lechie! Pikniki i rózowe lalki barbi, (Nastolatki) chodzą tylko dla chłopaka a nie dla lechi.... I takie towarzystwo powinno być eleminowane z młyna, młyn dla prawdziwych i odważnych kibiców a nie dla pikników. Co zrobią kartoniade, pare sempertyn puszczą, pokrzyczą i udają że jest fajnie! Sorki, ale prócz tego co wymieniłem musicie też być waleczni na trybunach i po za nią. Brawa za oprawy! A tą sprawą trzeba wyjasnić, najlepiej pod stadionem przy bramie. Ale kulturalnie i bez nerwów.
8 maja 2008, 00:41 / czwartek
MaciekZiM 100% poparcia zamkniemy ten temat ?
8 maja 2008, 00:43 / czwartek
MAREK ZIM 100% POPARCIA
8 maja 2008, 00:48 / czwartek
czekalem czekalem i wkoncu wpis godny pochwaly TLG stop konfidentom!!!!!
8 maja 2008, 00:55 / czwartek
MaciekZiM Wiesz co.Z całym szacunkiem ale w dupę se wsadź swój oportunizm do systemów po tym co dziś widziałem w wykonaniu kolegów "większych".Mój syn (15 lat,junior 93 LG) chodzi zawsze na młyn,po prostu kibicuje,bo to kocha.On nie zna waszych jebniętych zasad haseł itd. nie ten rocznik po prostu (tak jak większość młyna obecnie).Powiedz mi dlaczego on ma teraz przed jakimś kretynem z racą ręce spierdalać?W imię waszych zasad?Zobaczymy co powiesz jak twoje dziecko za dziesięć lat do młyna się będzie chciało wbić?Wybijesz mu to z głowy?Wytłumaczysz mu?Miej nadzieję,że do tego czasu się conieco zmieni.Że karki będa tam gdzie jest ich miejsce...poza bramami Lechii Gdańsk.
8 maja 2008, 01:00 / czwartek
Te, wierny kibic! Weś od razu babcie, dziadka, siostre, brata, syna, córke, nawet weś se pół firmy i koszyk z żarciem i siem nie wypowiadaj.
8 maja 2008, 01:03 / czwartek
MaciekZiM

Po 2.
Tym ktorzy pierdola farmazony o CHWM mowie jebnijcie sie w leb czyms ciezkim zanim znowu napiszecie takie pierdolone kociopoly !! Pelen SZACUNEK i UZNANIE dla naszej ekipy !!

Nie mam i nigdy nie będę miał szacunku dla ludzi tego pokroju.Dla mnie oni są niepotrzebni na meczach.Powiem więcej są jak piąte koło u wozu,co pokazały dzisiejsze wydarzenia.Szkodniki i tyle.Ktoś powinien z tym syfem zrobić porządek,bo w OE takie wybryki nie przejdą.Wierzę,że chuligani mają też jakieś zasady,jakieś szczątkowe namiastki honoru chociażby.Może raczyliby się do nich odwołać.Tak po prostu dla dobra Lechii Gdańsk.
8 maja 2008, 01:06 / czwartek
Te zwierzu jak se zechce to se wezmę,a ty mi nie będziesz mówił co ja mam robić,co mam jeść z kim mam spać.Ty możesz życie układać sobie i swoim chomikom.No i koleżankom z siłki.
8 maja 2008, 01:06 / czwartek
Czytam i nie wierzę... i nie wierzę.... i nie wierzę... To mój cały komentarz.
8 maja 2008, 01:07 / czwartek
Wierny kibicu! Wiesz jaka jest na to rada? Jesli ci się nie podobają karki, to nie chodź na lechie, nikt ci nie karze. OE przeżarła ci mózg!!! Wole Lechie z chuliganką w II lidze niż posraną OE. Poziom meczy się nie zmieni. Pucharu i tak nie zdobędziemy:D OE tylko piknik zrobi.
8 maja 2008, 01:11 / czwartek
Zwierzaq co ci to daje ze jestes Karkiem i wstawiasz sie przeciw awansu Lechii?tzz myszlisz ze jestes taki mocny...tzz
8 maja 2008, 01:11 / czwartek
Okej, rób co chcesz, ale odpowiedz mi na pytanie co ci da OE?! Jak nie odpowiesz automatycznie będzie znaczyć to że OE jest nie dla ciebie.
8 maja 2008, 01:15 / czwartek
Widzę,że ambitny to ty jesteś bardzo.Jak powiem młodemu to cię osra śmiechem.Odpowiem ci tak jak twojemu koledze wcześniej.Pewno razem na ćwiczonka chodzicie.To ty nie powinieneś na Lechię przychodzić,niepotrzebne ci to jest.Zreszta co ty bidny zrobisz jak ta Lechia wejdzie do pierwszej ligi.Jest na to rada.Załóż skansen.Taki kawałek ziemi,będziesz tam ty i twoje psiapsiółki z siłki.Se będziecie ćwiczyć i wspominać dawne czasy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.509