Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA - Znicz (18.05.2008r. g.14:40) Mecz o awans!

strona 1/7

7 maja 2008, 09:48 / środa
Jeden z ważniejszych meczów, jak nie najważniejszy, jeśli chodzi o awans do Ekstraklasy.

Tylko zwycięstwo!!
7 maja 2008, 10:19 / środa
Zwróćcie uwagę, kto jest trenerem Znicza.
7 maja 2008, 10:41 / środa
mecz odbedzie sie 18.05.2008 . godz 18
7 maja 2008, 10:44 / środa
przepraszam 14.40
7 maja 2008, 10:53 / środa
To jeszcze lepiej bo będzie transmitowany na żywo w tv,
Przy pomyślnych wiatrach cała polska zobaczy jak kibice Lechii świętują awans. :)

TYLKO LECHIA !!!
7 maja 2008, 11:04 / środa
W TV to niech sobie ogladaja dziady z Pruszkowa albo Lodzi ;p Wszyscy na T29.
7 maja 2008, 11:08 / środa
właśnie takie osoby miałem na myśli !!!!
7 maja 2008, 11:51 / środa
No żesz KURWA JEBANA W DUPE BLADŹ. Teraz TVP3 wkurwiła mnie na maksa.
Tak pięknie wszystko pasowało Sobota mecz Lechii, niedziela I komunia córki.
No i się zesrało. Jebać to nie zgadzam się.
7 maja 2008, 12:25 / środa
KURWA JASNA !!! Też juz sie cieszyłem piekny mecz ze zniczem a Trawa mi przypomniales czy przypadkiem jakiejs komuni nie mam w ten dzien i chuj to wszystko strzelił w pizde !!! Komunia chrześniaka :(((
7 maja 2008, 12:37 / środa
Precz z komunią !!!
7 maja 2008, 12:38 / środa
a ja musze o 14:41 podlac kwiaty u sasiadki
7 maja 2008, 12:41 / środa
A na drzewach zamiast liści, będą wisieć KOMUNIści !!!
7 maja 2008, 12:48 / środa
Ludzie chyba obowiazuja jakies priorytety nie osmieszajcie sie .Lechia ponad wszystko!
7 maja 2008, 13:07 / środa
Bardzo ciekawe kiedy bedzie to gdy Twoje dziecko bedzie miało komunie a na T29 bedzie wazny mecz ciekawe czy wtedy tez powiesz Lechia ponad wszystko :)
7 maja 2008, 13:26 / środa
Niewidzialny tak jak kolega wyżej napisał ! i patrz do kogo to piszesz bo z tego co wiem to Trawa ma więcej wyjazdów niż Ty wizyt na T29 ! bez napinki ,pozdro:)
7 maja 2008, 15:59 / środa
Bociek bez napinki ,ale z tego co piszesz wynika że mało wiesz.Rada na przyszłośc nie znasz kogoś to nie pisz pochopnie:)
7 maja 2008, 17:33 / środa
to wszystkich gości z komunii na mecz zabierzcie
11 maja 2008, 23:55 / niedziela
Podbijam temat.Bo jeszcze ktoś mało rozgarnięty założy nowy wątek w tym temacie.
To może być decydująca kolejka, która już wszystko wyjaśni o tym kto awansuje do OE!!!! Każdy kto może,chce, nie może,a sie jeszcze waha to szybkim biegiem w niedzielę na T29.
Tylko BKS Lechia!!!!
12 maja 2008, 00:22 / poniedziałek
i wszyscy normalni na mlyn +16 PRECZ Z HOT 12 NA MLYNIE !!!
12 maja 2008, 00:24 / poniedziałek
wlasnie...jak teraz bedzie wygladac organizacja mlyna? kto bedzie sie tym zajmowac, kto bedzie prowadzic doping?
12 maja 2008, 00:34 / poniedziałek
ja WIERZE że DARIO Z LIMAKEM tam zobacze..
12 maja 2008, 00:42 / poniedziałek
Bardzo wątpliwe, żeby wrócili.
12 maja 2008, 01:12 / poniedziałek
Czy to bedzie mecz o awans okaze sie w sobote wieczorem. Piast o 19 gra na wyjezdzie z Wisla Plock. jesli nie wygra, to w niedziele nasze zwyciestwo rzeczywiscie daje awans. Nie ma co podkrecac sie za wczesnie. Tak czy inaczej 1 LIGA LECHIA GDAŃSK!!!
12 maja 2008, 01:27 / poniedziałek
Trochę mnie martwi że mają w składzie jednego takiego bardziej opalonego
odnośnik
12 maja 2008, 09:07 / poniedziałek
Trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że ten Nwaogu nie zostanie czarnym koniem zawodów :d
12 maja 2008, 09:45 / poniedziałek
Jak widać, PZPN nie przeszkadza rasizm itp... Wczoraj transparent z Rogerem znowu poleciał: odnośnik
Chociaż miło by było, jakby nie było buczenia :)
Doping będzie i to na pewno, Ci co nie mają karnetów to kupią w 1 dzień przedsprzedaży i stadion będzie full, a przy pełnym stadionie to da rade zrobić doping (wyjątkowo) nawet bez młyna (bo chłopaki raczej mówią, że raczej nie wpadną na gniazdo :( )
Trzeba ten mecz wygrać, bo po 3 dniach we Wrocławiu będzie naszej ekipie na pewno trudno, więc tu już trzeba wywalczyć swoje!

Wszyscy na T29!
12 maja 2008, 13:00 / poniedziałek
Doping bedzie napewno ale jaki ? Skoro nikt nie wejdzie na gniazdo ? Będą to przyspiewki 'grupek' kibiców . Kazdy bedzie krzyczał co innego zrobi sie lekki bałagan :) Nie bedzie to , to samo jak by był Limak wraz z Dariem ....Wróćcie !!

pzdr normalni ;)
12 maja 2008, 13:32 / poniedziałek
A o co oni sie obrazili? Cos powaznego (tylko nie odsylajce mnie gdzies na forumj). Az tak powazne aby nie wspomoc swej druzyny w takim momencie? Jestem gostkiem chodzacym bardzo rzadko (mieszkam zagranica - ale jak przyjade a jest mecz - zawsze chodze) - tzw piknikiem :-) Z mojego punktu widzenia zajebiscie slychac doping z mlyna jak sie niesie po stadionie. Ostatnio bylem na polfinale UEFA w Petersurgu - ludzi wiecej ale poziom oprawy i dopingu do piet naszemu nie dorasta...
12 maja 2008, 15:26 / poniedziałek
CHWM bierzcie się za młyn !! Niech ktoś od was stanie na gniazda i zacznie wołac normalnych ludzi a reszta ekipy niech stoi i nie wpsuzcza pinków i dzieci
12 maja 2008, 16:11 / poniedziałek
Sądze że powinna być jakaś selekcja, niekoniecznie tak drastyczna jak ostatnio, ale jednak selekcja... Mam nadzieje, że doping będzie jako taki i mimo wszystko zapraszam wszystkich chcących KIBICOWAĆ a nie się opierdalać na młyn.
Z Biało-Zielonym pozdrowieniem
12 maja 2008, 16:14 / poniedziałek
zawsze komunie można przełożyć na następny rok chyba
12 maja 2008, 16:18 / poniedziałek
olee39
12 maja 2008, 15:26 / poniedziałek
CHWM bierzcie się za młyn !! Niech ktoś od was stanie na gniazda i zacznie wołac normalnych ludzi a reszta ekipy niech stoi i nie wpsuzcza pinków i dzieci

hehe, niezle... wolajcie normalnych bo sami nie przyjda ;] powodzenia
12 maja 2008, 16:40 / poniedziałek
Meczyk o wszystko :) Tylko zwycięstwo musi być bez zbednego pierdolenia piłkarzyki musza dac z siebie wszystko. Kubicki zaloż różowa koszule :)

Po ostatniej akcji na mlynie to ciekawie bedzie:) Kto wogóle teraz tam przyjdzie nie mowiac o obsadzie gniazda ??? A teraz sa tak wazne mecze, pewno bedzie doping z kilku sektorow gdzie nie bedzie mozna sie polapac co spiewac:)
12 maja 2008, 16:50 / poniedziałek
Muszę po czasie przyznać, że chyba zbyt mocno skrytykowałem ostatnie zajścia - paradoksalnie może wyjść z tego trochę pozytywów, oby były już w niedzielę widoczne!
12 maja 2008, 17:04 / poniedziałek
Kto wie kiedy będzie przedsprzedaż na mecz?
12 maja 2008, 17:06 / poniedziałek
oczywiście biletów
12 maja 2008, 17:26 / poniedziałek
Mam nadzieję,że młyn będzie chociaż w powrót Dara wątpię...

Nie możemy odpuścić, MUSIMY wygrać spotkanie!!!

TYLKO LECHIA GDAŃSK!
12 maja 2008, 17:26 / poniedziałek
Uff Dobrze że napisałeś że biletów bo myślałem że kiełbas.
12 maja 2008, 18:05 / poniedziałek
Do autora tematu - czy mógłbyś zmienić swój nick na pisany wielką literą? Bo razi. Z góry dziękuję.
12 maja 2008, 18:29 / poniedziałek
Nagle wszyscy za młynem się stęsknili, pomyślałby kto!

A jak młynu nie będzie to co? Nie będzie dopingu?!

Na huj nam młyn, w Orange będziemy oryginalni, jedyna ekipa bez młynu!

ALE PRZECIEŻ MY MAMY LECHIA STYLE JAK KTOŚ KIEDYŚ DUMNIE NAPISAŁ I NIE INTERESUJĄ NAS OPRAWY, BALONIADY, KARTONIADY I TAKIE TAM FRAJERSKIE POPISY!

NAJBLIŻSZY MŁYN W OLIWIE, NIEDALEKO KATEDRY I TO MIEJSCE POLECAM PŁACZKOM MŁYNOWYM!!!

Aejaejao!!!
12 maja 2008, 18:50 / poniedziałek
Osobiście trudno by mi było się przyzwyczaić do Lechii bez młyna i wydaje mi sie, że piłkarze też czują się lepiej słysząc, że ich kibice dobrze się bawią i że ten doping jakoś wygląda. Ave Lechia !!!
12 maja 2008, 20:09 / poniedziałek
a moze w meczu który da nam awans ( bo wierze ze piast zgibi punkty w płocku )
cały stadion, wszyscy kibice stworzą młyn ;)
bo wiadmo co zaśpiewamy na początku !!!! :)
pozniej bedzie przez 95 minut ( gry ) okrzyk LECHIA GDAŃSK !!!! LECHIA GDAŃSK !!!! LECHIA GDAŃSK !!!! LECHIA GDAŃSK !!!! LECHIA GDAŃSK !!!! LECHIA GDAŃSK !!!!
z małymi przerwami na skandowanie nazwisk strzelców naszych zawodników po strzelonych bramkach !!!!! :)
co Wy na to ??
dacie rade 2 godziny głośne LECHIA GDAŃSK ??? ( ja chyba zaczne cwiczyc )
bo to chyba na 2 godzinach sie nie skonczy - bo pozniej wszyscy na Długiej bedziemy :)
12 maja 2008, 20:12 / poniedziałek
Młyn w Oliwie

dobrego młynarza tam mają :D

Na chuj nam doping Lallalalala
12 maja 2008, 20:38 / poniedziałek
Na pewno zapowiada się fajny otwarty mecz. I Lechia, i Znicz będą niemal pewne awansu w przypadku zwycięstwa, obie drużyny lubią grać ofensywnie, nie spodziewałbym się szachów. Można się spodziewać, że jeśli ktoś strzeli gola i będzie prowadził, to przeciwnik zaraz rzuci się do odrabiania strat. Spodziewam się wspaniałego widowiska przy pełnych trybunach.

Z drugiej strony remis, w przypadku gdyby Piast straciłby punkty w Płocku, też będzie wynikiem niemal gwarantującym awans.

Wygrywając pomoglibyśmy też być może Śląskowi i .... Arce.
Sorry, ale ja mam ciśnienie na pierwsze w historii derby w ekstraklasie, życzę Arce barażów.

Ciekawostka - jest świetna okazja aby przerwać passę średnio udanych meczów pokazywanych przez TVP. Ogólna statystyka meczów Lechii transmitowanych w TVP w ostatnich dwóch sezonach wypada dość przeciętnie, wspaniale było przypieczętować awans na oczach kamer dowalając Zniczowi.
12 maja 2008, 21:17 / poniedziałek
Fajnie, ze nie będzie "młyna" i wcale nie oznaczać to będzie braku dopingu ! Mam nadzieje że podziała to mobilizujaco na aktywna grupę "żurów", którzy do tej pory nie mieli okazji sie wykazać "wodzirejskim talentem". Oczami wyobrażni juz widzę tych dziarskich męzczyzn drących japę na kobiety dzieci i starców :"ŚPIEWAĆ KURWA !!! NA CHUJ TU PRZYSZLIŚCIE !!! WYPIERDALAĆ NA OLIMPIJSKĄ etc. Marzy mi sie wreszcie zeby już ze Zniczem na "pełnej kurwie" jechać "non - toper" przez 90 min " STRZELCIE KURWOM GOLA" na przemiennie z " JAZDA Z KURWAMI" tak zeby te 30 osób z Pruszkowa nie mogło zaspiewać sobie na t29 " JESTEŚMY U SIEBIE !!!
Jak nasi tego meczu nie wygrają to trzeba ich koniecznie zjebać !!! Na meczu wystarczy głosne chuje, pedały i najemnicy. Po meczu wielki jak trzy dęby "Pan Raca" powinien wpaść do szatni naszych grajków i pokazać im " hu is hu. Marzy mi sie jeszcze żeby cały stadion choćiaż robi sie ciepło przyszedł w "Relaxach" i ze "szwedką" na pomaranczowej stronie !!! Na znak tradycji, a co ?!!! Niech wiedzą kurwa że taki STAJL !!!
12 maja 2008, 21:44 / poniedziałek
do marycha czy maryska czy jak tam się zwiesz.
na chuj ta ironia na ogólno dostępnym forum,albo jesteś zakompleksionym śledziuchem albo lubisz srać we własne gniazdo.
12 maja 2008, 22:24 / poniedziałek
He he marys trafna ironia.
Co do Znicza to jest on mocny na wyjazdach :
10 2 3 23-9 no ale u nas zaotuje czwartą porażkę.
12 maja 2008, 22:27 / poniedziałek
marys jeśli już, to niech KURWY WIOM !

ogólnie pomysł ekstra, tylko dodałbym jeszcze "barak 6, cyklon b, jebać, jebać krakowię"- w końcu skoro jesteśmy już Wisła, to trzeba pojechać po kraksie.

A pan raca, razem z panami chuliganami niech wsadzi naszym piłkarzom noże w dupę. podobno teraz taka moda.
12 maja 2008, 22:53 / poniedziałek
ja moge poprowadzic mlyn, co wy na to?

:D
12 maja 2008, 23:06 / poniedziałek
Nie mozesz !
Jak bedziemy do ciebie krzyczeli:''Dziki'' !
To obserwator podepnie to pod rasizm i bedzie lipa ! :-)
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028